Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 7 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
07.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w czwartek 7 maja? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy ostrzegają Cię dziś przed kimś, kto może próbować zniszczyć Twoją rodzinną sielankę. Nie dopuść do tego i broń swojego szczęścia.

Praca i finanse:  Możesz odczuwać dziś niepokój związany z Twoją sytuacją zawodową. Spróbuj jednak podejść do sprawy na chłodno. Jeśli nie masz realnych powodów do obaw, odsuń dziś od siebie czarne myśli.

Zdrowie: Wieczorem spróbuj zresetować swój umysł i wyciszyć się. Będzie Ci to bardzo potrzebne po intensywnym dniu. Znajdź swój najlepszy sposób na relaks.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach czekają dziś poważne rozmowy z partnerem na temat przyszłości. Nie obawiaj się ich jednak, bo wyniknie z nich coś dobrego. Single nie mają dziś szans na znalezienie wielkiej miłości.

Praca i finanse: Nie musisz się dziś martwić o swoje sprawy finansowe. Opiekuje się dziś nimi Jowisz, a to bardzo pomyślna wróżba. Możesz spać spokojnie.

Zdrowie:  Kłopoty z zasypianiem mogą sprawić, że będziesz się czuł zmęczony i wyczerpany. Pamiętaj, by wieczorem tuż przed snem nie siedzieć zbyt długo przed komputerem, bo to może być przyczyną problemów ze snem.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura Ci sprzyja, dlatego możesz liczyć na spokojny i miły dzień spędzony wspólnie z bliską osobą. Single, nawet jeśli będą dziś same, nie będą czuć się samotnie.

Praca i finanse: Staraj się nie podejmować dziś żadnych decyzji finansowych. Gwiazdy nie są dziś przychylnie nastwione do finansowego ryzyka, dlatego pieniądze lepiej miej dziś pod kontrolą.

Zdrowie:  Dziś zadbaj o zdrowie swoich bliskich. Jeśli zauważysz, że ktoś z Twojego otoczenia ma kłopoty zdrowotne, nie bagatelizuj tego, tylko zmotywuj tę osobę do działania.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W miarę możliwości unikaj dziś kontaktu z ludźmi i spędź ten dzień sam na sam ze sobą. Postaw na relaks i sprawianie sobie drobnych przyjemności.

Praca i finanse:  Ten dzień przeznacz na samorozwój i poszerzanie swoich kompetencji. Gwiazdy sprzyjają dziś tym, którzy pracują na swój sukces. Pomyśl o swojej przyszłości zawodowej.

Zdrowie: Nocne koszmary, które Cię dziś nawiedzą, mogą być efektem nierozwiązanych problemów i skumulowanych frustracji. Póki się nimi nie zajmiesz, nie możesz liczyć na spokojny sen.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejsza planetarna aura Ci sprzyja. Zapowiada się spokojny, pełen optymizmu i drobnych, ale pozytywnych wydarzeń dzień. Nie musisz się niczym przejmować.

Praca i finanse:  Dziś zaczniesz zbierać plony swojej ciężkiej pracy z ostatnich kilku miesięcy. Będzie to więc dla Ciebie bardzo pozytywny i motywujący dzień, w którym w pełnej krasie ujrzysz efekty swoich działań.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym nastroju, a o Twoje samopoczucie zadba Jowisz w korzystnym w Twoim znaku układzie z Księżycem. Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. 

Horoskop dzienny Rak na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: To nie jest niestety korzystny dzień dla Twoich spraw sercowych. Jowisz, który ma dziś największy wpływ w Twoim znaku, sprawi, że atmosfera między Tobą a twoimi bliskimi może być nieco napięta.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na sprawy finansowe. Jowisz może próbować nakłonić Cię do działań, które niekoniecznie okażą się dla Ciebie korzystne. Bądź ostrożny i kieruj się rozsądkiem.

Zdrowie: Zrób sobie dziś mały dietetyczny detoks. Jedz dziś mniej niż zwykle i postaw na świeże warzywa, które wspomogą Twoje trawienie, a tym samym oczyszczenie organizmu z toksyn.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś okaże się, że wszystko, w co wierzyłeś i na czym budowałeś swoją przyszłość, było wielką ułudą. Czeka Cię bolesne rozczarowanie. Będziesz musiał zmierzyć się z rzeczywistością.

Praca i finanse: Za sprawą niekorzystnego wpływu Jowisza w Twoim znaku wszystkie zadania, jakich się dziś podejmiesz, okażą się dla Ciebie zbyt trudne. Nie masz o liczyć na sukces.

Zdrowie: Nie przejadaj się, bo Twoja sylwetka może na tym bardzo ucierpieć. Zrezygnuj zwłaszcza z deseru, bo puste kalorie nie są Ci teraz potrzebne.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Postaw dziś na rozwój samoświadomości oraz głębsze zrozumienie własnych potrzeb. Zastanów się, czego chcesz, a na co zdecydowanie nie możesz się zgodzić. Działaj tak, żeby dbać przede wszystkim o siebie.

Praca i finanse: To dobry dzień na domowe porządki. Wszystkie rzeczy, które zaplanujesz sobie dziś do zrobienia, wykonasz szybko i sprawnie, co sprawi Ci wielką satysfakcję.

Zdrowie:  Patrzenie na zielony kolor uspokaja i relaksuje, a Ty tego bardzo potrzebujesz. Postaw na pracę w ogrodzie lub sadzenie roślin na balkonie. Dzięki temu połączysz przyjemne z pożytecznym.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Za sprawą układu Jowisza w Twoim znaku będziesz miał poczucie, że w sprawach uczuciowych nie wszystko idzie tak, jak sobie to zaplanowałeś. Weź to na chłodno i zobacz, jak sytuacja się rozwinie.

Praca i finanse: Dziś Jowisz nie sprzyja agresywnym działaniom w walce o swoje. Gwiazdy radzą, byś dziś w sprawach zawodowych postawił na spokój i dyplomację. To bardziej Ci się opłaci.

Zdrowie: Pamiętaj, że nadmiar cukry w diecie jest szkodliwy. Staraj się zmniejszyć jego ilość w swojej diecie. Zacznij od małych kroków, np. zrezygnuj ze słodzenia kawy i herbaty.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy układ planet w Twoim znaku zapowiada napiętą atmosferę w życiu prywatnym oraz możliwe konflikty z partnerem. Single niestety też nie mogą liczyć na spokój – kłótnie z przyjaciółmi są wielce prawdopodobne.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą Ci dziś chodzić z drogi osobom, które będą dążyć do otwartej konfrontacji i konfliktu. Nie wyjdziesz z takiej sytuacji obronną ręką, więc lepiej jej po prostu uniknąć.

Zdrowie: Twoje samopoczucie może być dziś nieco gorsze z powodu nagłych wahań ciśnienia atmosferycznego. Postaraj się więcej dziś odpocząć i nie forsować zbytnio.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Łatwo będzie Cię dziś wyprowadzić z równowagi. Panuj nad emocjami, bo konsekwencje Twojego wybuchu mogą by bardzo poważne dla Twoich relacji z kimś bliskim.

Praca i finanse: Bądź dziś ostrożny w gospodarowaniu pieniędzmi. Układ planet może Cię dziś zachęcać do większego ryzyka finansowego, ale nie powinieneś go podejmować. To złudne podszepty gwiazd.

Zdrowie: Dbaj o odpowiedni poziom witamin i minerałów w Twoim organizmie. Zamiast suplementacji, wybierz jednak świeże warzywa i owoce, których składniki są lepiej przyswajalne.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 7 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Romantyczne uniesienia nie będą znajdować się dziś w spectrum Twoich zainteresowań. Zdecydowanie będziesz wolał spędzić ten dzień sam z własnymi myślami i wspomnieniami.

Praca i finanse:  Planetarna aura nie wróży Ci dziś produktywnego dnia. Będziesz raczej w leniwym nastroju, który nie będzie nastrajał Cię dziś ochoczo do pracy.

Zdrowie:  Twoje plecy domagają się do Ciebie większej uwagi. Wykonuj systematycznie ćwiczenia rozciągające i wzmacniające mięśnie grzbietu, aby uniknąć bólu.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris