Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 8 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

08.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na czwartek
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny na czwartek 8 października 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co Cię dziś spotka.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz miał wiele okazji do flirtu. Wśród osób, które zwrócą Twoją uwagę będzie także ktoś, kto może stać się dla Ciebie kimś bardzo ważnym, jeśli tylko dasz mu szansę.

Praca i finanse: Dziś przekonasz się, że przy odrobinie pracy i pozytywnym nastawieniu jesteś w stanie osiągnąć znacznie więcej, niż sądziłeś. Nie wahaj się próbować nowych rzeczy i odważnie iść do wyznaczonego celu.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że uda Ci się je zrealizować. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odrzucaj dziś kogoś, kto zabiega o Twoją uwagę i robi wszystko, byś czuł się szczęśliwy. Jeśli potraktujesz go z góry i nie dasz po sobie poznać, jak wiele to dla Ciebie znaczy, możesz stracić tę osobę.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny dzień. Szef będzie w dobrym nastroju, więc jeśli chcesz przeprowadzić z nim jakąś ważną dla Ciebie rozmowę, to jest doskonały dzień na to. Wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Nie musisz się niczym przejmować i możesz spokojnie realizować swoje zamierzenia.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli za kimś tęsknisz, po prostu to powiedz i nie oczekuj, że ta osoba się tego domyśli. Jeśli będziesz za długo zwlekał, może się okazać, że w wyrażeniu swoich prawdziwych uczuć… ubiegnie Cię ktoś inny.

Praca i finanse: Zdobędziesz dziś podziw i uznanie swoich współpracowników, a także szefa, bo uda Ci się rozwiązać problem, nad którym od dłuższego czasu głowił się cały zespół. Planetarna aura Ci sprzyja – to będzie Twój dzień.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie Ci dziś sprawiać żadnych problemów. Nie musisz się o nic martwić i możesz po prostu cieszyć się tym dniem. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rzucaj słów na wiatr i nie obiecuj czegoś, czego wiesz, że nie uda Ci się zrealizować. Ktoś może wiązać z tym wielkie nadzieje i poczuć się bardzo rozczarowany, kiedy go zawiedziesz.

Praca i finanse: W pracy miej się dziś na baczności, bo ktoś może próbować podważyć Twoje kompetencje. Udowodnij wszystkim, że znasz się na tym, co robisz i że nikt ani nic nie jest w stanie zagiąć Cię w obszarze, którym się zajmujesz.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem, a to za sprawą Jowisz, a który będzie miał silny wpływ w Twoim znaku. Możesz cieszyć się tym dniem i wykorzystać go do ostatniej sekundy.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie trać czasu i energii na kogoś, dla kogo nigdy nie będziesz priorytetem. Komplementy i ładne słówka brzmią cudownie, ale czy naprawdę to Ci wystarczy, podczas gdy ktoś inny dostaje całą resztę?

Praca i finanse: W pracy skup się dziś na tym, co masz do zrobienia i nie pozwól, by cokolwiek rozpraszało Twoją uwagę. Pamiętaj, że szef rozliczy Cię z efektów, a nie z życzliwości i niesienia pomocy innym.

Zdrowie: Unikaj dziś osób, które celowo psują Ci Twój dobry humor i grają Ci na nerwach. Szkoda zdrowie na przejmowanie się ludźmi, którzy w ogóle nie przejmują się Tobą i Twoim zdrowiem, a ich głównym celem jest zburzenie Twojego spokoju.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś postaw na jasną komunikację między Tobą a kimś, na kim Ci zależy. Nie każ nikomu zgadywać, jakie są Twoje prawdziwe uczucia, tylko powiedz o nich wprost. Gwiazdy mówią, że nie musisz obawiać się odrzucenia.

Praca i finanse:  Pozbądź się negatywnych przekonań na temat własnej osoby, bo to one blokują Cię przed odniesieniem sukcesu. Uwierz w siebie i swoje kompetencje – przecież doskonale znasz się na tym, co robisz.

Zdrowie: Saturn, który na dobre rozgościł się dziś na twoim niebie, sprawi, że będziesz prawdziwym wulkanem pozytywnej energii. Poczujesz przypływ sił witalnych i będziesz mieć poczucie, że możesz przenosić góry.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś niebywałe szczęście w miłości, ale tylko jeśli jesteś singlem. Samotne Lwy mają bowiem szansę na poznanie prawdziwej miłości. Lwy w związkach powinny przygotować się na sprzeczkę z partnerem.

Praca i finanse: Zamiast szukać rozwiązań, będziesz dziś widzieć wszędzie problemy, co może sprawiać, że szef w końcu straci do Ciebie cierpliwość. Jeśli nie zmienisz swojego nastawienia n bardziej pozytywne, musisz liczyć się z konsekwencjami.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie pozostawiało dziś wiele do życzenia, a to z powodu niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Musisz wziąć się w garść i jakoś przetrwać ten dzień, choć nie będzie on należał do najprzyjemniejszych.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Docenisz dziś to, jakich wspaniałych ludzi masz wokół siebie i zapragniesz zrobić dla nich coś, by im się za to odwdzięczyć. Pamiętaj jednak, że to nie drogie prezenty są dla nich najcenniejsze, tylko Twój uśmiech.

Praca i finanse: Dlaczego nie wierzysz ludziom, gdy komplementują Twoje umiejętności i podziwiają Twoją wiedzę? Więcej wiary w siebie, droga Panno. Jesteś wspaniałym, mądrym pracownikiem, brakuje Ci tylko poczucia własnej wartości.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dużo wewnętrznej siły, spokoju ducha i harmonii wewnętrznej. Dzięki temu nic i nikt nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi i zepsuć Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych słuchaj dziś tego, co podpowiada Ci twój rozum, a nie serce. Choć nie będzie to łatwe, to gwiazdy mówią, że jeśli będziesz kierować się emocjami, będziesz tego potem bardzo żałował.

Praca i finanse: W pracy uważaj dziś na biurowe intrygi, które mogą negatywnie wpłynąć na Twój wizerunek. Trzymaj się od nich z daleka, nie bierz w nich udziału i najlepiej w ogóle się nimi nie interesuj.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz cieszyć się wspaniałym samopoczuciem i dobrym humorem, którego nic i nikt nie będzie w stanie zepsuć. Wykorzystaj dobrze dzisiejszą przychylność gwiazd.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Przeżyjesz dziś poważne rozczarowanie sercowe i dojdziesz do wniosku, że miłość nie istnieje, a związki nie mają sensu. Nie załamuj się i daj sobie czas – on leczy rany i pomaga zapomnieć o przykrych doświadczeniach.

Praca i finanse:  Dziś uśmiechem i życzliwością załatwisz więcej niż siłą i krzykiem. Postaw na dobre relacje między współpracownikami, a przekonasz się, że ludzie z sympatii do Ciebie są w stanie zrobić więcej niż ze strachu przed Tobą.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie fizycznej, dlatego to doskonały dzień na bicie swoich sportowych rekordów. Uważaj tylko, by nie przesadzić z intensywnością ćwiczeń, by jutro nie mieć problemów z zakwasami.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś Ci mówi, że cierpienie uszlachetnia, nie wierz mu. To banał opowiadany przez tych, którzy nie zaznali w życiu szczęścia. Prawdziwa miłość nie powinna powodować cierpienia, tylko radość.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo spokojny i sympatyczny dzień. Nie daj się jednak zwieść sielskiej atmosferze i sumiennie wykonuj swoje obowiązki, bo możesz być pewien, że szef nie zapomni Cię z nich rozliczyć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że zostaną one pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. To będzie bardzo dobry dzień.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 8 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś humorzasty i skłonny do strzelania fochów. Postaraj się powściągnąć swoje emocje, bo takie zachowanie może zepsuć dobra atmosferę, którą stara się zrobić bliska Ci osoba.

Praca i finanse: Nie narzekaj dziś zbyt głośno na swoją pracę, bo Twoje niezadowolenie może dojść do uszu szefa, a Ty narazić się przez to na niezbyt przyjemną rozmowę z przełożonym. Lepiej zachowaj swoje uwagi dla siebie.

Zdrowie: Postanowisz dziś wreszcie popracować nad swoją sylwetką. Nie przeceniaj jednak swoich sił, bo tygodnie leniuchowania zrobiły swoje i Twoja forma nie jest już tak dobra jak kiedyś. Jeśli postawisz sobie poprzeczkę za wysoko, musisz liczyć się z kontuzjami.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris