Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 9 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
09.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w czwartek 9 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Neptuna sprawi, że będziesz dziś szczególnie łatwowierny. Zachowaj jednak ostrożność – lepiej coś dwa razy sprawdzić, niż uwierzyć komuś na słowo.

Praca i finanse: Koniecznie pomyśl dziś o kursach doszkalających, nauce języka obcego lub przekwalifikowaniu się. Wpływ Księżyca sprawi, że w Twojej głowie zrodzą się koncepcje, które zaowocują sukcesem zawodowym.  

Zdrowie: Kłopoty z przetłuszczającą się cerą mogą być spowodowane złą dietą oraz przemęczeniem. Postaw na naturalne sposoby radzenia sobie z tym problemem i wypróbuj domowe maseczki własnej roboty.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś ostrożny w sprawach sercowych. Układ Księżyca i Neptuna może sprawić, że dasz za bardzo ponieść się emocjom, a one nigdy nie są dobrym doradcą.

Praca i finanse: Dzisiejszy układ gwiazd sprzyja zadaniom związanym z finansami. To doskonały moment na zaplanowanie budżetów, zrobienie kosztorysów czy sfinalizowaniem długo odkładanych transakcji.

Zdrowie: Wpływ Księżyca sprawi, że możesz mieć dziś kłopoty z zaśnięciem. Zamiast brać tabletki nasenne, wypróbuj naturalne metody i przed snem wypij napar z melisy lub herbatkę imbirową.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli dojdziesz dziś do wniosku, że w Twoim życiu prywatnym jest coś, co Cię uwiera – zmień to. Dziś przychylny układ gwiazd gwarantuje Ci, że wszystkie podjęte działania będą dla Ciebie dobre.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował wykorzystać Twoje zaufanie. Bądź więc ostrożny i zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję w pracy, upewnij się, że sobie tym nie zaszkodzisz.

Zdrowie: Bóle głowy, które możesz dziś odczuwać, będą spowodowane wahaniami ciśnienia. Zrezygnuj więc dziś z kawy i staraj się więcej odpoczywać.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Oddziaływanie Neptuna sprawi, że to nie będzie łatwy dzień dla Twoich spraw sercowych. Dawne żale i urazy niespodziewanie wrócą ze zdwojoną siłą. Nie próbuj znów zamiatać problemów pod dywan. Sam widzisz, że to nic nie daje.

Praca i finanse: W pracy zamiast wykonywać zadania, będziesz myśleć o niebieskich migdałach, co sprawi, że narobi Ci się zaległości. To może skończyć się nadgodzinami w kolejnych dniach. Lepiej skup się na pracy.

Zdrowie: Zadbaj o swoją kondycję fizyczną. Jeśli jeszcze nie wróciłeś do formy po zimie, najwyższy czas to zrobić Dziś jest idealny dzień na podjęcie treningowego wyzwania.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wreszcie uda Ci się obiektywnie i trzeźwo spojrzeć na sytuację, w której się znajdujesz. Nie trać ani dnia dłużej na coś, co w ogóle Ci się nie opłaca i nie ma żadnej przyszłości. Szkoda Twojego czasu.

Praca i finanse: Dziś rozpoczniesz coś, co bez wątpienia przyda Ci się w przyszłości i sprawi, że Twoja wartość na rynku pracy wzrośnie wielokrotnie. Tak trzymaj i idź do przodu.

Zdrowie: Cały dzień będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym humorem. Nie pozwól nikomu zgasić dziś tej pozytywnej energii, którą zapewnia Ci przychylny układ Księżyca i Saturna.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Staraj się dziś inicjować tylko pozytywne wydarzenia i miłe rozmowy. Układ Księżyca i Saturna może sprawić, że każde nieuprzejme słowo, które padnie z Twoich ust, będzie miało opłakane skutki.

Praca i finanse: Dzień w pracy minie Ci bardzo szybko, lecz także intensywnie. Ledwo znajdziesz czas na zjedzenie obiadu. Nie mniej jednak uda Ci się wykonać wszystkie zadania wyznaczone na dziś.

Zdrowie: Postaraj się dziś zrelaksować i odpocząć wieczorem. Będziesz potrzebować odrobiny czasu tylko dla siebie po intensywnym dniu w pracy.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dotrze dziś do Ciebie bardzo smutna informacja, która sprawi, że cały Twój dzień upłynie pod znakiem melancholii i wspomnień. Staraj się nie poddawać złemu nastrojowi.

Praca i finanse: Za sprawą wpływu Neptuna możesz liczyć dziś na nagły przypływ motywacji. Praca będzie Ci się palić w rękach, a każde zadanie zakończy się sukcesem.

Zdrowie: Wprowadź do swojej diety więcej ryb i owoców morza. Dieta śródziemnomorska jest bardzo zdrowa, a kwasy omega-s zawarte w rybach pozytywnie wpływają nie tylko na zdrowie, lecz tak że urodę.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przypisuj zbyt wielkiego znaczenia do uprzejmych gestów. To, że ktoś jest dla Ciebie miły, nie znaczy jeszcze, że coś do Ciebie czuje.

Praca i finanse: Dziś uda Ci się pomyślnie zakończyć projekty wymagające koncentracji i dużej ilości czasu. To także dobry dzień na zrobienie porządków w dokumentach i umowach.

Zdrowie: Staraj się ograniczyć podjadanie między posiłkami. Jeśli zaplanujesz swoją dietę tak, by jeść regularnie 5 posiłków dziennie w odpowiednich odstępach, nie będziesz odczuwać głodu, a Twoja sylwetka na tym skorzysta.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dostrzeżesz, co w Twoim życiu jest naprawdę ważne i w co warto zainwestować siły i czas. Nie rozmieniaj się na drobne – jesteś wart o wiele więcej.

Praca i finanse: To dobry dzień na uporządkowanie służbowych zaległości, a także wyznaczenie sobie celów i projektów na najbliższą przyszłość. Uwierzysz dziś w swoje siły i będziesz gotów wziąć na siebie więcej niż zwykle.

Zdrowie: Poćwicz swoją koncentrację i szybkość umysłu. Dobrym sposobem na to będzie rozwiązywanie krzyżówek, sudoku lub granie w strategiczne gry planszowe.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych bądź ostrożny, uwłacza jeśli jesteś singlem. Ktoś będzie próbował załapać Cię w swoje sidła, a potem – porzuci bez mrugnięcia okiem.

Praca i finanse: Koniecznie wstrzymaj się dziś od poważnych inwestycji finansowych. Twoją czujność uśpi wpływ Neptuna, przez co możesz nie zauważyć zagrożenia i wpakować się w poważne kłopoty.

Zdrowie: Nietrudno będzie Cię dziś wyprowadzić z równowagi, dlatego miej przy sobie coś, co Cię relaksuje. Ulubiona muzyka, mały talizman czy coś słodkiego mogą sprawić, że powstrzymasz się przed wybuchem złości, którego możesz żałować.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś odczuwać złość i irytację. Daj sobie prawo do tych uczuć. W końcu nie jesteś ze stali i czasem nawet Ty musisz wyładować negatywne emocje. Grunt, by zrobić to konstruktywnie.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował dziś zwieść Cię na manowce i namówić na inwestycję, która nie do końca będzie dla Ciebie opłacalna. Jeśli masz choć cień wątpliwości – lepiej odmów i nie pakuj się w kłopoty.

Zdrowie: Łamliwe i rozdwojone paznokcie to skutek nieodpowiedniej diety i braku mikroelementów w Twoim organizmie. Jeśli zwykła suplementacja nie pomaga – zastanów się nad konsultacją lekarską np. przez internet lub telefonicznie.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 9 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie czekaj na uśmiech losu i sam inicjuj kontakty z osobami, za którymi tęsknisz. Robienie dalekosiężnych planów obecnie nie ma większego sensu. Zajmij się ty, co jest tu i teraz.

Praca i finanse: Unikaj dziś rozmów o finansach, zwłaszcza z osobami, które słabo znasz. Ktoś może próbować wyciągnąć z Ciebie istotne informacje, by wykorzystać je potem przeciwko Tobie.

Zdrowie: Posłuchaj rady, którą da Ci ktoś, kto się o Ciebie troszczy. Dbaj dziś o swoje zdrowie i pamiętaj, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 6 do 12 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris