Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 9 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

09.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy wszystkie Twoje dzisiejsze plany się powiodą? Przeczytaj horoskop dzienny na czwartek 9 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  To dobry czas, by wyplatać się ze zobowiązań, które kosztują Cię zbyt wiele czasu i energii. Planetarna aura Ci sprzyja, więc jeśli wiesz, że niektórych rzeczy podjąłeś się, bez przemyślenia ich, wycofaj się z nich teraz.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny, za to nudny dzień, przez co zaczniesz zastanawiać się nad zmianą swojej zawodowej ścieżki. To nie jest zły pomysł, podejdź jednak do niego rozsądnie i nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś większych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. To będzie naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nie będziesz w nastroju do randkowania ani romantycznych wieczorów. Uznasz, że zamiast poświęcać czas komuś, wolisz przeznaczyć go na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Gwiazdy mówią, że to bardzo dobry wybór.

Praca i finanse:  W pracy staraj się być dziś wyrozumiały, ale nie pobłażliwy. Jeśli chwilę się zastanowisz, od razu rozpoznasz, komu zdarzyła się jednorazowa wpadka, a kto po prostu nie podchodzi poważnie do swoich obowiązków.

Zdrowie: W kwestii zdrowia nie musisz się dziś niczego obwiać. Gwiazdy zsyłają Ci dobre samopoczucie i mnóstwo pozytywnej energii, którą możesz dzielić się z innymi. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie wspaniały dzień, pełen miłych niespodzianek i zaskakujących zbiegów okoliczności. Planetarna aura ewidentnie Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o harmonijne i pełne zgody relacje z innymi osobami.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i beztroski dzień. Uda Ci się szybko i sprawnie rozwiązać wszystkie bieżące problemy, dzięki czemu wcześniej skończysz wszystkie wyznaczone na dziś zadania i będziesz mógł odpocząć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz bez przeszkód realizować swoje dzisiejsze plany i cieszyć się tym dniem, bo nic nie zakłóci Ci dziś spokoju. Dzięki przychylnemu wpływowi Jowisza będziesz mieć dziś mnóstwo energii.

Horoskop dzienny Byk na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś otrzymasz od kogoś bliskiego prezent bez okazji, o którym zawsze marzyłeś. To sprawi, że jeszcze czulej spojrzysz na osobę, która Ci go ofiarowała, i nie będziesz już miał wątpliwości odnośnie do uczuć, które do niej żywisz.

Praca i finanse:  W pracy skup się dziś na wykonywaniu swoich obowiązków i nie pozwól na to, by ktoś się Tobą wysługiwał. Każdy ma wyznaczone swoje zadania i nimi powinien się zająć, zamiast liczyć na to, że ktoś inny wykona za nich pracę.

Zdrowie: Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które możesz dziś odczuwać, mogą być spowodowane zbyt ciężko strawnymi posiłkami. Postaw na świeże owoce i warzywa zamiast tłustych smażonych mięs.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Zrób dziś w swoim życiu miejsce dla nowych spraw i ludzi, bo gwiazdy mówią, że nadchodzi czas poważnych zmian w sprawach uczuciowych. Planetarna aura Ci sprzyja, a Wenus gwarantuje, że poznasz dziś kogoś wyjątkowego.

Praca i finanse: Dziś możesz mieć sporo rzeczy na głowie, dlatego od rana zakasaj rękawy i sumiennie zabierz się do pracy. Jeśli dobrze zorganizujesz sobie czas i wyłączysz wszystkie dystraktory, to bez trudu zdążysz ze wszystkim.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo pozytywnej energii, którą będziesz zarażać innych.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz niemal stawać na głowie, żeby zaimponować bliskiej Ci osobie i wywołać uśmiech na jej twarzy. Niestety bezskutecznie. Twoje starania spełzną na niczym, a Ty poczujesz się niedoceniony.

Praca i finanse:  Dostrzeże Cię dziś ktoś wysoko postawiony w twojej firmie i będzie pod ogromnym wrażeniem twojego profesjonalizmu i wysokich kompetencji. Możesz spodziewać się, że ten epizod pozytywnie wpłynie na twoją dalszą karierę zawodową.

Zdrowie: Uważaj dziś na słońce i nie przesadzaj z opalaniem. Zbyt długa ekspozycja na promienie słoneczne może skończyć się poparzeniami lub nawet udarem. Koniecznie pamiętaj o kremie z filtrem i nakryciu głowy.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach mogą spodziewać się dziś kłopotów w komunikacji z partnerem, co doprowadzi do nieprzyjemnej sprzeczki. Single zaś mogą liczyć na mile spędzony wieczór z intrygującym Rakiem.

Praca i finanse:  Dziś wyjdą na jaw poważne zaniedbania, których dopuściłeś się jakiś czas temu. Przez to Twoja kariera zawiśnie na włosku, a przyszłość w firmie będzie niepewna. Tylko od wyrozumiałości Twojego szefa zależy, czy pozostaniesz na swoim stanowisku.

Zdrowie:  Uważaj dziś podczas spaceru, bo jeden nieostrożny krok może skończyć się skręceniem kostki i poważnymi kłopotami z chodzeniem. Bądź ostrożny, a na przechadzki wybieraj wygodne, sportowe i koniecznie płaskie obuwie.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś czeka Cię naprawdę udany dzień. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki ze strony bliskich, która sprawi, że poczujesz się ważny i kochany. Planetarna aura sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzów.

Praca i finanse:  W pracy czeka Cię spokojny dzień, który minie w miłej atmosferze. Poznasz swoich współpracowników od zupełnie nowej, lepszej strony i dostrzeżesz ich zalety. To sprawi, że zapragniecie utrzymywać ze sobą kontakt również poza pracą.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie. Twojego dobrego samopoczucia i humoru nic nie popsuje, bo w na Twoim niebie króluje Wenus, a to bardzo dobry znak. Możesz bez przeszkód cieszyć się dzisiejszym dniem.

Horoskop dzienny Waga na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach serowych kieruj się intuicją. To ona podpowie Ci właściwie rozwiązania i pokieruje odpowiednio Twoimi decyzjami. Jeśli jej posłuchasz, uda Ci się osiągnąć to, czego pragniesz.

Praca i finanse: W pracy przydadzą Ci się dziś dyplomatyczne zdolności, bo czekają Cię ważne negocjacje, od których w dużej mierze zależy Twój dalszy los w firmie. Przygotuj się dobrze do tych rozmów i bądź dobrej myśli.

Zdrowie:  Uważaj dziś ma zbyt forsowne treningi, bo mogą zakończyć się kontuzją. Dopasuj tempo i intensywność ćwiczeń do swojej aktualnej kondycji i nie forsuj się zbytnio, bo możesz narobić sobie kłopotów.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą spodziewać się dziś randki, jednak na spotkaniu nie rozmawiaj o polityce i pracy, bo możesz zostać uznany za nudziarza. Skorpiony w związkach czeka miły dzień u boku partnera.

Praca i finanse:  Ktoś będzie próbował w pracy zrzucić na Ciebie swoje obowiązku tylko dlatego, że jest zbyt leniwy, by samemu je wykonać. Nie pozwól na to i stanowczo się temu sprzeciw, bo w przeciwnym razie sytuacja będzie się powtarzać.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku dba o to, by nie zabrakło Ci pozytywnego nastawienia i dobrej energii. Zapowiada się udany dzień.

W Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś staniesz się rozjemcą i adwokatem w pewnym rodzinnym konflikcie. Bądź sprawiedliwy i staraj się działać tak, żeby pogodzić interesy wszystkich. Gwiazdy mówią, że nie będzie to łatwe zadanie.

Praca i finanse: Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprzyja zawodowym sukcesom. Nie licz jednak na to, że przyjdą one bez wysiłku. Szczęściu musisz trochę pomóc i sumiennie zabrać się do pracy od samego rana.

Zdrowie: Dziś nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Gwiazdy mówią, że możesz dziś liczyć na zastrzyk pozytywnej energii i doskonałe samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 9 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje zachowanie sprawi dziś przykrość bliskiej Ci osobie, która zacznie zastanawiać się, czy jest sens kontynuować Waszą relację. Jeśli nie chcesz jej stracić, poważnie zastanów się nad swoim postępowaniem i pomyśl, co możesz zrobić, by zatrzeć złe wrażenie.

Praca i finanse:  Nie marnuj dziś czasu na dyskusje z szefem i próbę przekonania go do swoich pomysłów. Gwiazdy mówią, że i tak nic nie wskórasz, a możesz w ten sposób popsuć atmosferę między Tobą a przełożonym. Lepiej wykonaj zleconą pracę.

Zdrowie: Z powodu niezbyt korzystnego wpływu Marsa w twoim znaku, możesz być dziś nerwowy i podminowany. Lepiej unikaj więc kontaktu z ludźmi, bo niewykluczone, że spróbujesz wyładować na kimś negatywne emocje. Gwiazdy zalecają relaks w samotności. 

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris