Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

11.10.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy w tę sobotę uda Ci się odpocząć czy jednak będziesz musiał walczyć o swoje? Przeczytaj horoskop na niedzielę 11 października 2020 i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Powinieneś być dziś ostrożny i nie zwierzać się nikomu ze swoich sekretów, bo ktoś może perfidnie wykorzystać poufne informacje o Tobie i zepsuć Twój wizerunek w towarzystwie.

Praca i finanse: To dobry dzień na jesienne porządki. Przejrzyj swoje rzeczy i sprawdź, czy nie znajdzie się wśród nich coś, czego już nie potrzebujesz, a co możesz sprzedać. Zastrzyk dodatkowej gotówki na pewno Ci się przyda.

Zdrowie:  Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest dla Ciebie bardzo przychylny. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetnym humorem, który ześle Ci Saturn – Twój planetarny opiekun. Nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Przyjaciele poproszę Cię dziś o ważną dla nich przysługę. Zanim jednak się zgodzisz, dobrze się zastanów i przeanalizuj całą sytuację i nie podejmuj pochopnych decyzji, bo możesz sobie zaszkodzić.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe będą dziś w centrum Twojej uwagi i mimo wolnego dnia nie będziesz w stanie przestać myśleć o pracy. Będziesz snuć dalekosiężne plany i układać harmonogram działań na kolejne tygodnie.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i robić to, na co masz ochotę. Nie zabraknie Ci do tego sił ani energii.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się miły i przyjemny dzień, który Barany w związkach spędzą u boku partnera, a single – w gronie dobrych przyjaciół i znajomych. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o Twoje dobre relacje z innymi ludźmi.

Praca i finanse:  Dzień będzie beztroski i spokojny. Dopiero po południu przypomni Ci się o ważnej sprawie, którą powinieneś załatwić już dawno i zaczniesz się nim zajmować. Druga część dnia zapowiada się więc intensywnie.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dziś mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Wykorzystaj to dobrze i zrób wszystko, aby tego nie zmarnować.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Myśląc i kimś, komu na Tobie bardzo zależy, nie czujesz nic więcej poza sympatią? Żadnych motyli w brzuchu ani dreszczyku ekscytacji? To najlepszy sygnał, że ta relacja nie ma przyszłości.

Praca i finanse: Ktoś będzie robił Ci dziś czarny PR i próbował podważyć przy innych Twoje kompetencje oraz umniejszyć Twoje zawodowe dokonania. Koniecznie jasno i stanowczo się temu przeciwstaw.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem, bez obaw, że Twoje plany pokrzyżują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Zapowiada się dobry dzień po tym względem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie dopasowuj się dziś do nikogo i rób to, na co Ty masz ochotę. Życie jest za krótki, by robić wszystko pod czyjeś dyktando, a własne pragnienia i potrzeby spychać ciągle na drugi plan.

Praca i finanse: Możesz spokojnie snuć plany zawodowe i finansowe na kolejne miesiące, bo planetarna aura Ci sprzyja, a moc gwiazd jest po twojej stronie i wszystko będzie układało się po twojej myśli.

Zdrowie:  Zapowiada się bardzo dobry i spokojny dzień. Będziesz w rozmarzonym i spokojnym nastroju, a gwiazdy ześlą Ci wewnętrzną harmonię i spokój ducha. Na wieczór zaplanuj sobie relaks z dobrą książką i ulubioną muzyką.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Poznasz dziś pewną interesująca osobę, która od razu wpadnie Ci w oko. To może być naprawdę fajna relacja, o ile… nie posuniesz się za daleko. Propozycja czegoś więcej niż tylko przyjaźni może wszystko zepsuć.   

Praca i finanse:  Dziś rozwiążą się Twoje wszystkie kłopoty finansowe i to w sposób, którego nawet się nie spodziewałeś. Gwiazdy mówią, że wreszcie wszystko zacznie układać się po Twojej myśli, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać.

Zdrowie: W sprawach zdrowia nie musisz się o nic martwić. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a o twoje dobre samopoczucie zadba Jowisz, który ma teraz silny wpływ w Twoim znaku. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował dziś przekonać Cię do swojej pokrętnej logiki i udowodnić, że czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Choć będzie brzmiał bardzo przekonująco, nie daj sobie wmówić, że takie zachowanie jest normalne.

Praca i finanse: Odpoczywaj, póki jeszcze możesz. Niebawem spadnie na Ciebie tyle zawodowych obowiązków, że wolny dzień będzie tylko marzeniem, a każdy weekend będziesz musiał spędzać, przygotowując się do pracy.

Zdrowie: Będziesz czuł się dziś nie najlepiej tak jakbyś był przeziębiony, ale nie będziesz miał żadnych typowych objawów jesiennej infekcji. Gwiazdy radzą, abyś skonsultował się z lekarzem i nie bagatelizował tego, mimo że wygląda niegroźnie.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zapowiada się bardzo dobry i spokojny dzień, który spędzisz w gronie najbliższych, znajomych i przyjaciół. Nic nie będzie w stanie zepsuć dobrej atmosfery między Wami ani Waszych wspaniałych humorów.

Praca i finanse:  To dobry dzień na wykonanie zaległych prac domowych i tych rzeczy, które odkładasz na wieczne jutro. Za sprawą Merkurego robota będzie Ci się aż palić w rękach i wszystko uda Ci się wykonać szybko i sprawnie.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałym humorze, a wszystkie Twoje zmartwienia odejdą w cień. Nie będziesz się niczym przejmować, przez co ten dzień będzie udany, spokojny i pełen pozytywnej energii.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Uważaj dziś na miłą i z pozoru bardzo grzeczną osobę, którą dziś poznasz. To wilk w owczej skórze i naprawdę nie jest ani trochę taki, za jakiego uchodzi. Lepiej miej się na baczności.

Praca i finanse: Nie musisz martwić się dziś o swoje sprawy finansowe, bo wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Twoje oszczędności, które dobrze zainwestowałeś, będą właśnie wydawać pierwsze plony.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci tego dnia. Możesz spokojnie skupić się na realizacji swoich planów i po prostu cieszyć tym dniem.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie analizuj zbyt dogłębnie znajomości z niedawno poznaną osobą. Zamiast zastanawiać się, czy warto i co z tego wyniknie, po prostu daj sobie czas, ciesz się chwilą i zobacz, co przyniesie przyszłość.

Praca i finanse: Uważaj dziś na kogoś, kto będzie próbował namówić Cię na złoty interes, z którego obieca Ci szybkie i duże zyski bez wkładu własnego. Takie historie włóż między bajki i nie daj się nabrać.

Zdrowie: Będziesz dziś w znakomitej kondycji fizycznej i postanowisz popracować nad swoją sylwetką. To bardzo dobry pomysł. Uważaj jednak na kontuzje, bo jeśli ustawisz sobie poprzeczkę za wysoko, możesz mieć z nimi problem.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Z radością odkryjesz, że w twoim życiu pojawił się ktoś nowy i że ta znajomość nabiera tempa, a Tobie zaczyna się to coraz bardziej podobać. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to!

Praca i finanse:  Będziesz dziś w leniwym nastroju i nie będzie Ci się chciało zabrać do jakiejkolwiek pracy. Faktycznie z takim nastawieniem nie ma to za bardzo sensu, bo wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Dziś sobie odpuść.

Zdrowie:  Postaw dziś na odpoczynek i relaks. Nie przejmuj się żadnymi zaległymi sprawami i odłóż ich załatwienie na kolejny dzień. Dziś bez wyrzutów sumienie i beztrosko po prostu się odpręż i naładuj baterie na kolejny tydzień.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 11 października 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy wróżą Ci cudowny dzień spędzony w rodzinnym gronie, co oznacza, że będziesz miał mnóstwo okazji, do poćwiczenia swoich aktorskich umiejętności. Musisz przecież regularnie je trenować, by nie wyjść z wprawy w tym, co umiesz robić najlepiej.

Praca i finanse: Sprzedając rzeczy na portalach aukcyjnych, uważaj na oszustów, który chcą Cię tylko naciągnąć, oraz na niezdecydowanych klientów, którzy chcieliby cos kupić, ale nie mogą tego zrobić z wielu powodów. Nie trać na nich czasu.

Zdrowie: Dziwne u niepokojące sny, które ostatnio nie dają Ci spokoju, mogą być przejawem nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych w Twojej podświadomości, o których nawet nie masz pojęcia. Warto skorzystać z sesji psychoanalitycznej.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris