Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jak minie Ci ostatni dzień weekendu? Co dziś się wydarzy i czy możesz liczyć na przychylność planetarnej aury? Przeczytaj horoskop dzienny na niedzielę 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś ogromną chęć do wprowadzenia radykalnych zmian w swoim życiu. Gwiazdy ostrzegają jednak, przed pochopnymi decyzjami, których możesz potem żałować. Lepiej przemyśl każdy swój krok.

Praca i finanse: Mimo wolnego dnia poświęć dziś chwilę na to, by pomyśleć o swojej pracy i karierze zawodowej. Gwiazdy mówią, że to dobry moment, by rozejrzeć się za nowymi ścieżkami rozwoju i ruszyć do przodu.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i robić to, co sobie zamierzyłeś, bez obaw, że cokolwiek pokrzyżuje Twoje zamysły.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś musiał podjąć ważną decyzję dotyczącą rodzinnych spraw. Dokonując wyboru, kieruj się swoją intuicją i dobrem najbliższych. Gwiazdy mówią, że jeśli posłuchasz swojego wewnętrznego głosu, zrobisz to, co słuszne.

Praca i finanse: Nie żałuj sobie dziś na drobne przyjemności. Gwiazdy mówią, że małe zakupy przez internet czy wyjście do restauracji przyniosą Ci znacznie większe, choć niematerialne korzyści. Nie oszczędzaj więc na sobie.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Opiekuje się nim Jowisz, a to bardzo dobry znak. Ześle Ci on mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz, aby ten dzień minął Ci spokojnie i bez kłótni, unikaj poważnych rozmów na kontrowersyjne tematy i uważaj na to, co mówisz. Jedno nieopatrzne słowo może bowiem sprawić, że atmosfera zepsuje się na dobre.

Praca i finanse:  Nie musisz martwi się o swoje finanse. Jowisz, który opiekuje się dziś tą sferą Twojego życia, sprawi, że wszystko będzie układać się po twojej myśli, a Ty będziesz mógł po prostu liczyć zyski.

Zdrowie: Twoja dzisiejsza kondycja zarówno fizyczna, ja i psychiczna będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie cieszyć tym dniem. Gwiazdy zapewniają, że żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują twoich planów.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dostrzeżesz wreszcie, że świat nie składa się z jednej osoby i że poza nią jest cała masa innych ludzi, którym bardzo na tobie zależy. Zamiast więc kurczowo trzymać się tego, co już było, po prostu otwórz się na innych.

Praca i finanse:  Odłóż na bok sentymenty i w sprawach finansowych kieruj się wyłącznie rozsądkiem, bo w przeciwnym razie możesz wpaść w poważne tarapaty i narobić sobie kłopotów, z których będzie trudno Ci się wydostać. 

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Będziesz w dobry formie, a twój nastrój będzie bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że nic nie popsuje Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiaj zajmij się przede wszystkim sobą i zadbaj o to, byś czuł się dobrze i komfortowo. Wyłącz telefon i komputer i po prostu skup się na sobie. Nie szczędź sobie małych przyjemności i drobnych rzeczy, które sprawiają Ci radość.

Praca i finanse:  Dziś zobaczysz pierwsze efekty swoich niedawnych inwestycji i będziesz mógł się nimi cieszyć. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który ma silny wpływ w twoim znaku, zapewnia, że wszystko będzie układać się po twojej myśli.

Zdrowie:  To idealny dzień na odpoczynek i relaks. Twój organizm bardzo tego potrzebuje, choć sam możesz tego nie odczuwać. Gwizdy radzą, byś poleniuchował dziś bez wyrzutów sumienia. Leżak, dobra książka i spokój to najlepszy plan na dziś.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie baw się uczuciami innych osób, bo to może się źle skończyć, zwłaszcza dla Ciebie. Zdecyduj się, czego chcesz i powiedz wprost o swoich uczuciach. Nie zwodź nikogo nie marnuj czyjegoś czasu.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych bądź dziś ostrożny, bo jedna nie do końca przemyślana decyzja może sprawić, że stracisz sporą sumę pieniędzy. Zanim cokolwiek zrobisz, zastanów się, czy to bezpieczne.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Gwiazdy mówią, że żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci spokoju i nie pokrzyżują twoich  planów. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dotrze do Ciebie pewna bardzo przykra informacja, która nie tylko zepsuje Ci ten dzień, lecz także spowoduje, że będziesz zmuszony wprowadzić poważne zmiany w swoim życiu.

Praca i finanse: Planetarna aura dziś wyjątkowo Ci nie sprzyja, gwiazdy zalecają ostrożność w sprawach finansowych. Możesz dziś paść ofiarą kradzieży, miej się więc na baczności i szczególnie pilnuj portfela.

Zdrowie: Będziesz dziś nadąsany i obrażony na cały świat bez wyraźnego powodu. To skutego niekorzystnego układu Marsa w Twoim znaku, jednak Ty też masz przecież wpływ na swoje samopoczucie. Gwiazdy radzą, byś trzymał emocje na wodzy.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zachowuj się, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy i nie oczekuj, że inni będą robić wszystko pod Twoje dyktando. Czasami nie tylko jedno rozwiązanie jest dobre, więc daj innym swobodę wyboru.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych nie musisz się o nic martwić ani oglądać każdej złotówki ze wszystkich stron, zanim ją wydasz. Możesz spać spokojnie, bo Twoimi oszczędnościami opiekuje się Jowisz, który ma bardzo korzystny wpływ w Twoim znaku.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekań. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżowały Ci dzisiejszych planów. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi w związkach powinny nieco wyluzować i przestać kontrolować partnera, bo to może się bardzo źle skończyć dla Waszej relacji. Single mają szansę na bardzo miłe spotkanie z kimś interesującym.

Praca i finanse: Poświęć dziś chwile uwagi swoim sprawom zawodowym, bo może się okazać, że trafi Ci się doskonała okazja, by poprawić swoją sytuację finansową. Nie wahaj się wtedy ani chwili, tylko korzystaj z szansy, którą daje Ci los.

Zdrowie: Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po twojej myśli, a gwiazdy mówią, że nic nie popsuje Ci dobrego nastoju ani świetnego humoru. Planetarna aura Ci sprzyja – dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zbytnia pewność siebie może Cię dziś zgubić w relacji z kimś, na kim Ci zależy. Jeśli będziesz arogancki i zarozumiały, nie licz na to, że ujdzie Ci to na sucho i bez konsekwencji.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych bądź stanowczy i zdecydowany, bo w przeciwnym razie ktoś może Cię oszukać i doprowadzić do tego, że stracisz sporą sumę pieniędzy. Nie daj się nikomu naciągnąć i nie bądź zbyt ufny.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobre samopoczucie i świetny nastrój. Nie musisz się o nic martwić – żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci tego dnia.

W Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ktoś, kto do tej pory była dla Ciebie tylko przyjacielem, zapragnie być kimś więcej. Zastanów się, czy chcesz zmieniać Waszą relację i koniecznie powiedz wprost o swoich uczuciach, bo w przeciwnym razie stracisz przyjaciela.

Praca i finanse:  Gwiazdy wróżą Ci dziś wyjątkowe szczęście w grach losowych. Warto spróbować swoich sił i kupić kupon, bo może okazać się, że za sprawą wygranej w jednej chwili Twoje wszystkie kłopoty finansowe znikną.

Zdrowie: Uważaj dziś podczas uprawiania sportu. Jeden nieopatrzny ruch może spowodować, że odnowi się Twoja stara kontuzja, której leczenie może być długotrwałe i bardzo uciążliwe. Bądź ostrożny.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zdasz sobie sprawę z tego, że nie wykorzystałeś dobrze szansy, którą dał Ci los i zaprzepaściłeś coś naprawdę wyjątkowego. Teraz nie pozostanie Ci już nic innego jak się z tym pogodzić.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na swoje finanse, bo zbyt lekka ręka do wydawania pieniędzy może spowodować, że na Twoim koncie zrobi się niebezpiecznie pusto. Lepiej zacznij oszczędzać, bo gwiazdy mówią, że niebawem Ci się to przyda.

Zdrowie:  Jedyne, na co będziesz miał dziś ochotę, to zawinąć się w koc i iść spać. Nic nie będzie Cię cieszyć ani sprawiać Ci radości. To skutek niezbyt korzystnej planetarnej aury i nieprzychylnego wpływu Marsa w Twoim znaku.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris