Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
17.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Jesteś ciekaw, co Cię dziś czeka? Chcesz wiedzieć, czy szczęście będzie sprzyjać Ci w miłości, finansach i zdrowiu? Przeczytaj horoskop na niedzielę 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co jest zapisane dla Ciebie w gwiazdach.

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na kłótnie z sąsiadem. Drobne nieporozumienie może doprowadzić do prawdziwej awantury i sytuacji rodem z „Samych swoich”. Postaraj się załatwić sprawę polubownie.

Praca i finanse:  Kup sobie dziś jakiś drobiazg, który poprawi Ci humor. Gromadzenie oszczędności jest bardzo ważne, ale pofolgowanie raz na jakiś czas swoim zachciankom na pewno nie zrujnuje Twojego domowego budżetu.

Zdrowie:  Jeśli martwią Cię jakieś problemy ze zdrowiem, nie szukaj porad w internecie ani wśród znajomych, tylko po prostu skonsultuj się ze specjalistą. Odpowiedzi na internetowych forach nie postawią trafnej diagnozy, a mogą tylko niepotrzebnie dołożyć Ci stresu.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz poczuć się zirytowany czyimiś przechwałkami i „złotymi radami”. Trzymaj jednak nerwy na wodzy. Nie warto tracić energii na takich ludzi. Lepiej wzrusz po prostu ramionami i rób swoje.

Praca i finanse: Dziś może okazać się, że Twoje sprawy finansowe nie są w najlepszej kondycji. Dokładnie zweryfikuj swój budżet i upewnij się, że stać Cię na życie na takim samym poziomie jak dotychczas.

Zdrowie:   Gwiazdy przestrzegają Cię dziś przed kupowaniem magicznych suplementów diety na odchudzanie, zwłaszcza takich z niepewnego źródła. Pamiętaj, że takie tabletki mogą wyrządzić Ci więcej szkody niż przynieść pożytku.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś czuć się nieco zagubiony i niepewny swoich decyzji. Gwiazdy radzą Ci jednak, byś nie rezygnował z raz obranego celu. Planetarna aura Ci sprzyja, więc możesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.

Praca i finanse: Nie zamiataj problemów finansowych pod dywan, tylko odważnie staw im czoła. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Jeśli będziesz odwlekał podjęcie działania, możesz ściągnąć na siebie poważne kłopoty. 

Zdrowie:  Jeśli chcesz schudnąć i zmienić swój tryb życia, nie rób tego na własną rękę, tylko skonsultuj się ze specjalistą. Drakońskie diety, niedostosowane do twojego organizmu mogą Ci poważnie zaszkodzić.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Zapragniesz sprowadzić dziś radyklane zamiany w swoim życiu, co może spotkać się z dużym oporem bliskiej Ci osoby. Jeśli zależy Ci na tym, co sobie zaplanowałeś, postaraj się ją przekonać. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  Możesz mieć dziś poważne kłopoty z koncentracją, a wszystkie domowe obowiązki będą Ci dziś szły jak po grudzie. Gwiazdy radzą, byś zrobił dziś tylko to, co konieczne, a resztę obowiązków przełożył na inny dzień.

Zdrowie: Podejmiesz dziś treningowe wyzwanie i zapragniesz wreszcie zadbać o swoją sylwetkę. To świetny pomysł, uważaj jednak, by nie skakać od razu na głęboką wodę, bo to może skończyć się kontuzją.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś gwiazdy zapowiadają Ci miłe chwile spędzone u boku fascynującego Skorpiona. Uroczy wieczór może zakończyć się ugodzeniem strzały amora, a sytuacja wymknąć się spod kontroli.

Praca i finanse:  Twoja sytuacja finansowa, mimo drobnych turbulencji, pozostanie stabilna. Nie musisz się martwić o pieniądze, ale zwróć też większą uwagę na wydatki i postaraj się rozsądnie gospodarować domowym budżetem.

Zdrowie:   Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju, a Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. To w połączeniu ze świetną kondycją fizyczną sprawia, że zapowiada się doskonały dzień.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Niewinny flirt może przerodzić się w namiętny romans. Zastanów się jednak, czy na pewno tego chcesz, bo gwiazdy mówią, że obiekt twoich westchnień wcale nie traktuje Cię poważnie.

Praca i finanse: Przejrzyj dziś wszystkie dokumenty związane z Twoimi domowymi finansami. Posegreguj rachunki i upewnij się, że nie zalegasz z żadnymi opłatami. Nie możesz teraz pozwolić sobie na długi.

Zdrowie:   Uważaj dziś na to, co jesz, bo niezdrowe, tłuste potrawy mogą wywołać nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Jeśli więc planujesz grilla, to zamiast karkówki czy kiełbasy, zjedz grillowane warzywa.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy nie wróżą Ci dziś miłego dnia spędzonego w rodzinnym gronie. Z powodu wpływu Marsa w Twoim znaku będziesz mieć dziś o wszystko pretensje, a bliskim będzie trudno z Tobą wytrzymać.

Praca i finanse: Dzień sprzyja domowym porządkom. Zrób to, co od dawna odkładałeś na później, posegreguj rzeczy i oddaj lub sprzedaj to, co nie jest Ci już potrzebne. Dzięki temu zyskasz więcej przestrzeni w domu.

Zdrowie:  Napięta atmosfera dzisiejszego dnia sprawi, że poczujesz, że masz wszystkiego dość. Najlepszym lekiem na to będzie długi samotny spacer, podczas którego będziesz mógł się wyciszyć i skupić na swoich emocjach.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zapowiadają Ci dziś spokojny i bezkonfliktowy dzień spędzony w gronie najbliższych. Możesz się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: Twoimi sprawami finansowymi zaopiekuje się dziś Jowisz, a to dobry znak. Nie podejmuj pochopnych i ryzykownych decyzji, a wszystko będzie układać się pomyślnie.

Zdrowie:  Gwiazdy wróżą Ci dziś miły i spokojny dzień, pełen pozytywnej energii. Nic nie zakłóci twojego dobrego samopoczucia, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują dzisiejszych planów.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Niespodziewana wiadomość, która dotrze do Ciebie po południu, sprawi, ze leniwy i nudny dzień nagle nabierze tempa. Bądź wytrwały, bo będziesz potrzebował mnóstwa energii, by sprostać wyzwaniom drugiej części dnia.

Praca i finanse: Pomysły, na które dziś wpadniesz, przyniosą Ci uznanie i satysfakcję, choć nie od razu uda Ci się przekonać do nich wszystkich zainteresowanych. Bądź jednak stanowczy i nie ustępuj – opłaci Ci się.

Zdrowie:  Uważaj dziś na kontuzje. Nawet niepozorne i niezbyt forsowne aktywności fizyczne mogą się dziś skończyć poważnymi kłopotami ze zdrowiem. Gwiazdy radzą, byś ten dzień spędził raczej na relaksie i odpoczynku.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie dziw się, że bliskiej Ci osobie nie wystarczą zapewnienia bez pokrycia. Słowa nie mają większego znaczenia. Jeśli na kimś Ci naprawdę zależy, pokaż to. Jeśli nie chcesz podjąć działania, nie udawaj zaangażowania.

Praca i finanse:  Posłuchaj dziś zawodowej rady, którą otrzymasz od Strzelca. Jeśli postąpisz zgodnie z nią, możesz wiele na tym zyskać, nie tylko w sensie materialnym.

Zdrowie:  To idealny dzień na odpoczynek, ale koniecznie aktywny. Gwiazdy radzą, byś nie próżnował i popracował nad swoją kondycją fizyczną, uprawiając ulubiony sport. W ten sposób uda Ci się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Jowisza w Twoim znaku sprawi, że będziesz mieć dziś skłonność do wymyślania szalonych i nietuzinkowych pomysłów. Gwiazdy mówią, że uda Ci się wcielić je w życie z pomocą zwariowanego Byka.

Praca i finanse: Aby osiągnąć dziś to, czego chcesz, będziesz zmuszony do złamania swoich zasad. Zastanów się jednak, czy tego chcesz i czy będziesz potem w stanie spojrzeć sobie w twarz w lustrze.

Zdrowie: Będziesz dziś w leniwym nastroju. Gwiazdy radzą, byś niczego nie robił wbrew sobie i jeśli Twój organizm tego potrzebuje – pozwolił sobie po prostu na relaks i słodkie nicnierobienie. Czasem trzeba po prostu odpocząć.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś planetarna aura sprzyja spełnianiu marzeń. Jeśli jest coś, co chcesz od dawna zrobić, nie odkładaj tego na później. Moc gwiazd jest dziś po stronie odważnych marzycieli.

Praca i finanse:  To dobry dzień na porządki w dokumentach związanych z finansami. Przejrzyj swoje umowy i zobowiązania finansowe i upewnij się, że nie zalegasz z żadnymi opłatami, a jeśli tak – dokonaj płatności jak najszybciej. Długi, nawet te niewielkie nie są Ci teraz potrzebne.

Zdrowie:  W sprawach zdrowia wsłuchaj się dziś w swoje ciało, a ono samo podpowie Ci, czego potrzebuje. Spełnianie swoich pragnień może być najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris