Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w niedzielę 20 września? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Uda Ci się dziś przełamać lody w relacji z kimś, na kim Ci zależy, a kto nadal jest wobec Ciebie bardzo nieufny. Musisz być cierpliwy i delikatny, a uda Wam się znaleźć wspólny język.

Praca i finanse: Dziś opłaci Ci się działać i wprowadzić w życie nowe pomysły. Powiedz „stop” bierności i lenistwu i zacznij wreszcie dążyć do tego, co chcesz osiągnąć. Planetarna aura Ci sprzyja, wystarczy zrobić pierwszy krok.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po twojej myśli, a gwiazdy zadbają o tom byś cieszył się świetnym samopoczuciem i dobrym humorem. Wykorzystaj przychylność planetarnej aury.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj sobie wmówić, że nie da się czegoś zrobić lub, że rzeczy, który pragniesz są poza Twoim zasięgiem. To zwyczajna bzdura, która ma na celu zatuszować czyjąś niechęć do zmian.

Praca i finanse: Pamiętaj, że kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym padaniem. Jeśli będziesz wystarczająco cierpliwy i konsekwentny uda Ci się osiągnąć to, czego chcesz i będziesz mógł niebawem świętować sukces.

Zdrowie:  Możesz dziś odczuwać stres na myśl o jutrzejszym dniu w pracy. Postaraj się znaleźć coś, co odciągnie Twoje myśli od sprawa zawodowych i pomoże Ci się zrelaksować. Dobrym pomysłem może okazać się joga lub medytacja.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na swoje żarty, bo – choć Tobie będą wydawały się śmieszne – ktoś może poczuć się nimi urażony. Lepiej rozważnie dobieraj słowa i zrezygnuj z żartowania na tematy newralgiczne.

Praca i finanse: Pamiętaj, że pieniądze są środkiem do osiągnięcia celu, a nie celem samym w sobie. Dzięki nim powinieneś realizować swoje pasje i marzenia. Wtedy tylko ich gromadzenie ma sens, bo same w sobie szczęścia nie dają.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą pozytywną energię.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól nikomu odreagowywać na Tobie swoich własnych niepowodzeń i frustracji. Jeśli widzisz, że ktoś bez powodu wyżywa się na Tobie, zdecydowanie się temu sprzeciw. Jeśli raz na to pozwolisz, możesz być pewien, że to się powtórzy.

Praca i finanse: Możesz dziś liczyć na pomoc znajomych, którym sam jeszcze niedawno doradzałeś w sprawach zawodowych. Dziś oni wesprą Cię zarówno dobrą radą, jak i konkretnym zastrzykiem gotówki, której tak bardzo potrzebujesz.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i robić to, na co masz ochotę bez obaw, że Twoje plany popsują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się, po co Ci ktoś, kto chce być obecny w Twoim życiu w jakiś dziwny i niepełny sposób? Kiedy będziesz potrzebować pomocy lub coś złego wydarzy się w twoim życiu, usłyszysz od tej osoby tylko „trzymaj się”.

Praca i finanse: Wykorzystaj dziś swój urok osobisty i niezwykły czar, by załatwić pewną ważną sprawę związaną z Twoimi inwestycjami. Możesz być pewien, że nikt nie będzie w stanie Ci odmówić i z łatwością osiągniesz to, czego chcesz. 

Zdrowie: Korzystaj z ostatnich w miarę ciepłych dni i jak najwięcej czasu spędzaj na świeżym powietrzu, łapiąc ostatnie promienie słońca. Naładuj maksymalnie swoje baterie dobrą energią przed jesienią.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne:  To dobry dzień, by zakończyć konflikt z kimś, z kim od dawna pozostajesz na wojennej ścieżce. Wyjaśnijcie sobie wszystko i podajcie rękę na zgodę. Dzięki temu powróci miła i życzliwa atmosfera.

Praca i finanse:  Uważaj dziś podczas zakupów w Internecie, bo promocje i cenowe okazje mogą zawrócić Ci w głowie i sprawić, że wydasz znacznie więcej niż zamierzałeś. Lepiej zrób listę i kup tylko to, co się na niej znajduje.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz o nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będzie Ci się dziś wydawać, że wszystko wreszcie zaczęło układać się po twojej myśli, to jednak tylko cisza przed burzą, która rozpęta się niebawem, a wszystkie Twoje obawy wrócą ze zdwojoną siłą.

Praca i finanse: To dobry dzień, by przyjrzeć się uważniej swojemu biznesowi oraz wydatkom. Stwórz dokument, w którym po prawej stronie umieścisz zyski, a po lewej straty i zobacz, czy obie kolumny wychodzą Ci przynajmniej na zero. Jeśli nie, coś jest nie tak.

Zdrowie: Będziesz mieć dziś nagły przypływ motywacji do ćwiczeń i zadbania o swoją figurę. Jeśli jednak rzucisz się z motyką na słońce, możesz nabawić się poważnej kontuzji. Nie stawiaj poprzeczki zbyt wysoko.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dlaczego odrzucasz kogoś, komu bardzo na Tobie zależy i kto gdyby tylko mógł, przychyliłby Ci nieba? Ta osoba bardzo się o Ciebie troszczy, a Ty ciągle ranisz ją słowami i swoją obojętnością.

Praca i finanse: Porzuć dziś swój wrodzony perfekcjonizm na rzecz spontaniczności. Ona nie zawsze jest zła. Przeciwnie, czasem szczęśliwe zbiegi okoliczności potrafią zdziałać więcej niż najlepszy plan. Sam się przekonaj.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś cieszył się dziś dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą Cię dziś omijać szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli podejrzewasz, że ktoś Cię okłamuje, drąż temat dopóty, dopóki nie dowiesz się prawdy. Choć ta może być bolesna, lepiej ją poznać, niż żyć w ułudzie i iluzji, która prędzej czy później pęknie jak mydlana bańka.

Praca i finanse: Będzie Ci dziś trudno skupić się na jakiejkolwiek pracy, więc nie rób niczego na siłę. Wykonaj tylko te obowiązki, które są absolutnie niezbędne, a resztę zostaw na inny dzień. Możesz być pewien, że na Ciebie zaczekają.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz mógł wreszcie odpocząć i zregenerować swoje siły. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości będziesz szukać wsparcia i bezpieczeństwa. Od podrywaczy trzymaj się z daleka, bo tylko zszargasz sobie nerwy i znów przeżyjesz kolejne rozczarowanie. Szkoda na to czasu i energii.

Praca i finanse:  Zamiast z zazdrością patrzeć na spektakularne kariery zawodowe znajomych, lepiej zastanów się, co możesz zrobić, by samemu osiągnąć sukces. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, musisz tylko zacząć działać.

Zdrowie:  Będziesz dziś niemal książkowym okazem zdrowia. Nie będą się Ciebie imać żadne nieprzyjemne dolegliwości, a Twój nastrój będzie wyśmienity. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy są po Twojej stronie.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Na wszystkie swoje sercowe bolączki spojrzysz dziś z nowej perspektywy i dojdziesz do wniosku, że Twoje kłopoty wcale nie są tak wielkie, jak Ci się wydaje. Nabierzesz dystansu.

Praca i finanse:  Będziesz się dziś czuł przytłoczony nadmiarem domowych obowiązków. Zastanów się jednak, czy na pewno wszystko musisz zrobić dziś? A jeśli tak, może jest ktoś, kto może Ci w tym pomóc?

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Cis sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy aż do wieczora. 

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Choć mówisz, że Ci na kimś zależy, to tak naprawdę ta osoba służy Ci tylko do tego, by zapełnić Twój wolny czas i dostarczyć rozrywkę. Najwyższa pora przestać traktować innych instrumentalnie – ludzie to nie zabawki.

Praca i finanse: Twój domowy budżet wymaga szybkiego działania i radykalnego zaciśnięcia pasa, bo w przeciwnym razie grożą Ci poważne kłopoty finansowe. Zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić i na co wydajesz za dużo.

Zdrowie: Krótki wyjazd jest tym, czego teraz potrzebujesz. Weź ukochaną osobę i spędźcie razem romantyczny dzień za miastem, najlepiej na łonie natury. Taki spontaniczny wypad zdecydowanie poprawi Ci humor.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris