Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
24.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w niedzielę 24 maja? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zalecają Ci dziś, byś uważał na podstępnego Byka, który może próbować omamić Cię swoim urokiem osobistym tylko po to, by odnieść własne korzyści. Strzeż się i nie bądź zbyt ufny.

Praca i finanse:  To dobry dzień na zajęcie się domowymi pracami, które od dawna odkładałeś. Wszystko pójdzie Ci szybko i sprawnie, a wieczorem będziesz mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

Zdrowie: Postaw dziś na aktywność fizyczną i poćwicz, by utrzymać swój organizm w dobrej kondycji. Wystarczy 15 min intensywnego ruchu, byś poczuł się lepiej.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Usłyszysz dziś od znajomego pewną historię, która skłoni Cię do refleksji nad własnym życiem. Wyciągnij z niej wnioski i spróbuj zastosować w swoim codziennym życiu. Gwiazdy mówią, że Ci się to opłaci. 

Praca i finanse: Uważaj dziś na inwestycje. To nie najlepszy dzień na wydawanie pieniędzy, zwłaszcza dużych sum, więc jeśli nie musisz, lepiej wstrzymaj się dziś z sięganiem do portfela.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o swoją urodę. To doskonały dzień na domowe zabiegi kosmetyczne takie jak farbowanie włosów czy gruntowne nawilżanie ciała. To wszystko pozwoli Ci poczuć się naprawdę dobrze w swojej skórze.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach mogą liczyć na spokojny dzień w towarzystwie partnera. Gwiazdy nie wróża Wam żadnych kłótni ani nieporozumień. Single mogą liczyć na pomyślny obrót spraw sercowych.

Praca i finanse: Twoja umiejętność oszczędzania jest godna podziwu. Pamiętaj jednak, że zarabiasz pieniądze, by żyć, a nie odwrotnie. Dalego od czasu do czasu pofolguj swoim zachciankom i zrób sobie małą przyjemność. Dziś jest na to dobry dzień.

Zdrowie:  Możesz dziś zauważyć, że coraz częściej prosisz kogoś, by powtórzył, co mówił. Problemy ze słuchem mogą być spowodowane zbyt głośnym słuchaniem muzyki na słuchawkach. Staraj się to ograniczyć i używać głośników zewnętrznych.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Wprawdzie najlepiej uczyć się na cudzych błędach, ale nie zawsze jest to możliwe. Jeśli już popełniłeś błąd, gwiazdy radzą, byś wyciągnął z niego wnioski na przyszłość i przestał rozpamiętywać to w nieskończoność.

Praca i finanse:  Twoimi sprawami finansowymi zaopiekuje się dziś Jowisz, a to dobry znak. Nie musisz obawiać się żadnych kłopotów finansowych ani zawodowych. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie:  Aby pozbyć się cellulitu, regularnie wykonuj peelingi skóry. Możesz je przygotować samodzielnie w domu, np. z rozdrobnionych ziaren kawy i miodu. Jeśli zadbasz o regularność, szybko zobaczysz efekty.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ten dzień będzie kontynuacją dobrej weekendowej passy, która towarzyszy Ci od piątkowego popołudnia. Będziesz dziś tryskać pozytywną energią i chęcią do przeżycia kolejnych niesamowitych przygód.

Praca i finanse:  Gwiazdy radzą, by lepiej nie zaglądał dziś na swoje konto, bo możesz być zszokowany jego stanem po całym weekendzie. Nie przejmuj się tym jednak i potraktuj wydane pieniądze jako inwestycję w swój dobry nastrój.

Zdrowie:  Wieczorem będziesz szczęśliwy, ale nieco zmęczony po weekendowych szaleństwach, dlatego gwizdy zalecają Ci, byś końcówkę dnia poświęcił na odpoczynek. Zrób sobie domowe SPA z zregeneruj siły przed kolejnym tygodniem.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Niespodziewanie znajdziesz się dziś w centrum wydarzeń rodzinnych i zostaniesz zasypany pytaniami, na które wolałbyś nie musieć odpowiadać. Uzbrój się w cierpliwość i przetrwaj jakoś ten dzień.

Praca i finanse: Domowe obowiązki, które będą aż prosiły się o wykonanie, nie pozwolą Ci dziś próżnować. Gwiazdy radzą, byś zabrał się do pracy jak najwcześniej, a wtedy po południu znajdziesz czas na relaks.

Zdrowie: Aby usprawnić pracę nerek i wątroby, pij napar z nagietka. To doskonały przeciwutleniacz, który wymiata także toksyny z organizmu i pomaga wzmocnić odporność.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Twoje sprawy prywatne staną się dziś tematem rozmów znajomych i sąsiadów. Będziesz czuł na sobie ich ciekawski wzrok. To nie będzie zbyt przyjemne, ale nic dziwnego – w końcu wiele będzie się u Ciebie dziś działo.

Praca i finanse: Zawirowania finansowe ostatnich dni mogą sprawić, że dziś dramatycznie mocno odczujesz pogorszenie się Twojej sytuacji materialnej. Gwiazdy radzą, byś poszukał dodatkowego źródła dochodu.

Zdrowie: Możesz dziś usłyszeć przykrą uwagę na temat świeżości swojego oddechu. Zamiast się obrażać, zadbaj lepiej o odpowiednią higienę jamy ustnej.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź wierny swoim przekonaniom i zasadom, ale unikaj konfliktów. Nie musisz na siłę udowadniać komuś, że twój sposób postępowania jest lepszy. Po prostu żyj po swojemu.

Praca i finanse: Nie musisz się dziś martwić o swoje finanse. Wszystko w sprawach związanych z pracą i pieniędzmi będzie układać się jak po maśle, a to za sprawą pozytywnego wpływu Jowisza w Twoim znaku.

Zdrowie:  Zadbaj o odpowiedni poziom magnezu w organizmie, zwłaszcza jeśli ostatnio masz sporo stresów lub więcej wysiłku fizycznego. Suplementacja tego pierwiastka przyniesie ulgę twoim mięśniom i zapobiegnie skurczom.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś nieco niecierpliwy, przez co możesz wywołać niepotrzebny konflikt z kimś bliskim. Postaraj się nieco powściągnąć swoje nerwy i załagodzić sprzeczkę, zanim rozpęta się z niej prawdziwa awantura.

Praca i finanse: Zrób dziś gruntowne porządki, zwróć uwagę na drobiazgi i zaplanuj kolejne rzeczy, które od dawna powinieneś zrobić w swoim domu. Jeśli będziesz działać metodycznie i według planu, wszystko Ci się powiedzie.

Zdrowie:  Gwiazdy zalecają Ci, abyś dziś wieczorem się nie przemęczał i więcej odpoczywał. Twój organizm może nie być w najlepszej kondycji i należy mu się solidna dawka relaksu.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Możesz dziś być zapominalski i myśleć o niebieskich migdałach, a to za sprawą wpływu Jowisza w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś przed wyjściem z domu sprawdził, czy wyłączyłeś gaz i zakręciłeś krany.

Praca i finanse:  Z powodu zapominalstwa możesz stracić dziś wcale nie małą sumę pieniędzy. Gwiazdy radzą, byś szczególnie mocno pilnował dziś portfela oraz kart płatniczych.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień może być nieco nerwowy, ale jeśli tylko zachowasz spokój, uda Ci się obronną ręką wyjść z każdej podbramkowej sytuacji. W chwilach napięcia policz do 10 i weź dwa głębokie oddechy.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś buntowniczy i niepokorny. Nie podejmuj jednak decyzji pod wpływem emocji, bo mogę Cię one wiele kosztować. Ochłoń i spójrz na każdą sytuację z dystansem.

Praca i finanse: Twój urok osobisty sprawi, że zjednasz sobie przychylność kogoś, kto może mieć duży wpływ na dalszy rozwój Twojej kariery zawodowej. Gwizdy mówią, że ta znajomość może Ci się bardzo opłacić w każdym aspekcie.

Zdrowie: Możesz mieć dziś kłopoty z trawieniem. Zrób sobie jednodniową głodówkę, by oczyścić organizm. Pij za to dużo wody lub soków owocowych.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 24 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś wyjątkowo marudny i trudno będzie Ci dogodzić. Nie będziesz mógł znaleźć sobie miejsca i nic nie będzie sprawiało Ci radości. Zapowiada się dość trudny dzień, który musisz po prostu przetrwać.

Praca i finanse: Choć nie jest to najlepszy dzień do zajmowania się sprawami finansowymi, to niestety będziesz musiał to w końcu zrobić. Przejrzyj domowy budżet, zredukuj koszty i zaplanuj wydatki na kolejne dni.

Zdrowie:  To doskonały dzień, by poświęcić go wyłącznie sobie i skupić się na swoim wnętrzu oraz przeżywanych emocjach. Zastanów się, czego chcesz, a czego nie i nie szukaj wymówek, tylko zacznij działać.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris