Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 3 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
03.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w niedzielę 3 maja 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie musisz się dziś obawiać melancholii i braku radości z życia. Będziesz dziś potrafił cieszyć się z drobiazgów i docenisz to, co masz.

Praca i finanse:  Planety na Twoim niebie przyniosą Ci dziś rozluźnienie i wiatr w żagle, a gwiazdy będą działać na Twoją szeroko pojętą korzyść.  

Zdrowie: Świetne samopoczucie zapewni Ci dziś Jowisz, który króluje w Twoim znaku. Będziesz mieć mnóstwo pozytywnej energii, którą podzielisz się z innymi. 

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dla Ryb w związkach gwiazdy zapowiadają miły dzień spędzony w gronie najbliższych. Single mogą zaś liczyć na niespodziewany kontakt od kogoś, za kim tęsknią.

Praca i finanse: Planety będą dziś robić wszystko, by ułatwić i uprzyjemnić Ci życie. Nie musisz martwić się o sprawy zawodowe i finansowe, wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Zdrowie: Na wysuszoną cerę pomogą Ci naturalne domowej roboty maseczki. Możesz przygotować taką z dojrzałego banana wymieszanego z mlekiem i łyżką miodu. Miksturę nałóż na twarz i pozostaw na 15 min, a następnie zmyj ciepłą wodą.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy wróżą Ci dziś spokojny i pełen optymizmu dzień spędzony w gronie bliskich Ci osób. Nie musisz martwić się o Wasze relacje – za sprawą korzystnego wpływu Jowisza będą układały się bardzo dobrze.

Praca i finanse: Masz szansę dziś zabłysnąć przed bliskimi i znajomymi swoimi oryginalnymi pomysłami na wykonywanie domowych obowiązków. Możesz być pewien, że zostaniesz doceniony.

Zdrowie: Poświęć ten dzień na relaks i odpoczynek. Stres, którego masz ostatnio bardzo dużo, nie wpływa korzystnie na Twoje zdrowie, więc staraj się wykorzystywać każdą chwilę na odpoczynek.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na niewybredne żarty. Choć nie będziesz miał złych intencji, możesz kogoś w ten sposób bardzo zranić.

Praca i finanse:  Dzisiejszy układ planet pomoże Ci wreszcie rozwiązać sprawy, które od dłuższego czasu wywoływały w Tobie niepokój. Poczujesz wreszcie ulgę i radość z życia.

Zdrowie: Uważaj na roztocza. To one mogą być przyczyną alergii, niższej odporności czy częstych przeziębień. Wietrz i sprzątaj często mieszkanie, zmieniaj pościel i pierz ją regularnie, aby pozbyć się nieproszonych gości.  

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień z pewnością zaliczysz do udanych. Spędzisz go z osobą, którą bardzo lubisz i która równie bardzo lubi Ciebie. Przypatrz się bliżej Waszej znajomości. Może to coś więcej niż przyjaźń?

Praca i finanse: Postaw dziś na odpoczynek i nie myśl o pracy. Nawet jeśli wpadniesz na jakieś genialne pomysły, zapisz je na kartce i wróć do nich dopiero jutro. Dzisiaj jest czas na relaks.

Zdrowie:  Będziesz mieć dziś mnóstwo pozytywnej energii i optymizmu. Nie będziesz miał powodów do narzekania na swoje samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Nie pozwól, by ktokolwiek zepsuł Ci dobry humor.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Popracuj dziś nad relacjami z partnerem. To dobry dzień, by ustalić sobie, czego oboje oczekujecie od Waszej racji. Single mogą liczyć na miłą niespodziankę od kogoś, po kim by się tego nie spodziewały.

Praca i finanse: Podejmując dziś jakiekolwiek decyzje, kieruj się przede wszystkim swoim dobrem. Nawet jeśli inni uznają to za egoizm, dziś gwiazdy radzą Ci, byś myślał w pierwszej kolejności o sobie.

Zdrowie: na kłopoty z trawieniem, które możesz dziś odczuwać, pomogą Ci zioła i ostre przyprawy. Dodawaj je do potraw regularnie, a zobaczysz, że odczuwane dolegliwości zmniejszą się.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś okazję do flirtu i spory dylemat, czy ulec tej pokusie. Jeśli jesteś singlem nie musisz się martwić. Jeśli jesteś w stałych związku, gwiazdy mówią, że też możesz pozwolić sobie na chwilę zapomnienia, tym bardziej że partner też nie jest wobec Ciebie uczciwy.

Praca i finanse: Uważaj na zaciąganie nowych zobowiązań finansowych. Gwiazdy mówią, że niebawem możesz stracić płynność finansową, działaj więc ostrożnie.

Zdrowie: Dolegliwości intymne, które dziś mogą dać o sobie znać, mogą mieć powazniejszą przyczynę, niż Ci się wydaje. Nie zwlekaj z konsultacją lekarską.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Przestań oglądać się wstecz i żyj bieżącą chwilą. Ciągłe wracanie do przeszłości nie ma sensu. I tak już nic nie zmienisz. Wpływ masz tylko na to, co jest tu i teraz.

Praca i finanse: Nie wracaj ciągle to dawno już wyjaśnionych sytuacji finansowych. Nawet jeśli cos nie poszło po Twojej myśli, to już teraz nie ma znaczenia.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie. Zaniedbując siebie, krzywdzisz także swoich bliskich, którzy się o Ciebie martwią.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzięki korzystnemu wpływowi Jowisza będziesz dziś w romantycznym nastroju i ze skłonnością do wyznań i daleko idących deklaracji. Uważaj jednak, by pod wpływem emocji nie powiedzieć czegoś, czego nie jesteś pewny.

Praca i finanse:  Jeśli masz w domu jakieś niepotrzebne przedmioty, wystaw je na sprzedaż w Internecie. Pozbędziesz się tego, co zalega Ci w szafie, a przy okazji zarobisz pieniądze, które będziesz mógł wydać na przyjemności.

Zdrowie: Dobre samopoczucie nie opuści Cię dziś ani na chwilę. Nie musisz się martwić o swoje zdrowie – wszystko jest w porządku.

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus, która ma potężny wpływ w Twoim znaku, zapowiada Ci miły dzień, pełen miłosnych uniesień. Single również mogą spodziewać się miłych chwil u boku bliskiej osoby.

Praca i finanse: To dobry dzień, by pomyśleć o dalszym rozwoju swojej kariery zawodowej. Zastanów się, gdzie chciałbyś się widzieć za kilka lat, ułóż plan i konsekwentnie do niego dąż.

Zdrowie:  Postaw dziś na wyciszenie i relaks. Pomoże Ci w tym medytacja. Nawet jeśli nigdy tego nie robiłeś, spróbuj, a sam poczujesz jej zbawienne skutki.

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś dla kogoś podporą i opoką w trudnej dla niego sytuacji. Możesz być pewien, że ta osoba długo tego nie zapomni i okaże Ci swą wdzięczność.

Praca i finanse: Ktoś może zgłosić się do Ciebie w sprawie drobnej pożyczki. Choć kwota nie będzie duża, to zanim zgodzisz się na to, zastanów się, czy sam nie będziesz niebawem potrzebować tych pieniędzy.

Zdrowie: Nie szafuj swoim zdrowiem. To, że dziś czujesz się dobrze, nie oznacza, że tak samo będzie jutro. Dbaj o siebie.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 3 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Wenus będziesz dziś niezwykle emocjonalny i na wiele kwestii możesz reagować przesadnie. Postaraj się wyciszyć i zapanować nad swoimi emocjami.

Praca i finanse:  Dziś podejmuj tylko dobrze przemyślane i rozważne decyzje, zwłaszcza w kwestii finansów. Gwiazdy zalecają Ci ostrożność w tej sferze.

Zdrowie: Wieczorem zrelaksuj się w towarzystwie kogoś, z kim uwielbiasz spędzać czas. Dopilnuj, by nikt nie przeszkadzał Ci w tych cudownych chwilach odpoczynku i po prostu skup się na sobie i swoich potrzebach, czyli tak jak lubisz najbardziej.  

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris