Zamknij

Horoskop dzienny na niedzielę 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

04.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na niedzielę
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku będą cieszyć się dziś spokojem i sprzyjającym szczęściem, a które będą musiały walczyć z przeciwnościami losu? Przeczytaj horoskop na niedzielę 4 października 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Znajomość, jaką nawiążesz dziś z pewną nowo poznaną osoba, da Ci wiele do myślenia, a także pomoże znaleźć odpowiedź na różne pytanie, które nurtują Cię od jakiegoś czasu.

Praca i finanse: W sprawach finansowych powinieneś zastanowić się, jak lepiej ulokować swoje oszczędności. Nawet jeśli ich suma nie jest duża, to dobrze zainwestowane pozwolą Ci zwielokrotnić zysk.

Zdrowie:  Jeśli chodzi o sport i utrzymanie wymarzonej sylwetki – musisz zadbać o konsekwencję i nie odpuszczać sobie nawet w dni wolne, bo w przeciwnym razie łatwo zaprzepaścisz efekty swojej pracy i morderczych treningów.

Horoskop dzienny Ryby na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie patrz na każdą znajomość z perspektywy tego, czy Ci się opłaca i czy przyniesie Ci wymierne korzyści w przyszłości. Czasem warto utrzymywać z kimś kontakt po prostu dla miłego spędzenia czasu.

Praca i finanse: To dobry dzień na robienie dalekosiężnych planów inwestycyjnych. Merkury sprzyja odważnym projektom i śmiałym decyzjom. Jeśli więc będziesz wystarczająco konsekwentny, wszystko Ci się powiedzie.

Zdrowie: Zamartwiasz się o przyszłość z taką intensywnością, że zapominasz o tym, by cieszyć się teraźniejszością. Przepędź dziś czarne myśli, spójrz na to, co masz, na ludzi, którzy Cię otaczają i podziękuj za to losowi.

Horoskop dzienny Baran na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie narzucaj się komuś, kto ewidentnie nie chce utrzymywać z Tobą bliskiego kontaktu. Nie zmusisz nikogo do tego, żeby Cię lubił. Musisz pogodzić się z tym, że twoje uczucia nie zostały odwzajemnione.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych wszystko będzie toczyć się po twojej myśli, a Ty nie będziesz miał żadnych powodów do zmartwień. Przeciwnie, uznasz, że poczyniłeś bardzo dobre inwestycje, które właśnie zaczynają się zwracać.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów, jeśli tylko zadbasz o odpowiednią dawkę odpoczynku i relaksu. Nie przemęczaj się i zadbaj o siebie. Zwolnij trochę tempo i ciesz się tym dniem.

Horoskop dzienny Byk na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie robił dziś wszystko, aby Ci się przypodobać. Nie daj się jednak zwieść tanim chwytom i sztampowym komplementom. Gwiazdy mówią, że pod tym wszystkim kryje się jakieś drugie dno.

Praca i finanse: Ktoś zapyta Cię dziś o radę w sprawach finansowych.Uważaj jednak udzielając odpowiedzi, bo może okazać się, że ta osoba będzie miała do Ciebie żal, jeśli jej przedsięwzięcia, które doradziłeś, nie wypalą.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś apetytu. Choć ucieszy Cię to, to uważaj jednak, bo to może być objaw jakichś poważniejszych kłopotów ze zdrowiem. Jeśli ten stan utrzyma się dłużej, koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli kogoś nie interesuje to, co masz do powiedzenia, to nie znaczy wcale, że powinieneś przestać mówić, tylko… zmienić rozmówcę. Niektóre osoby po prostu nie nadają się na partnerów do dyskusji.

Praca i finanse: Będziesz dziś z radością patrzył na efekty swoich niedawnych inwestycji i cieszył się tym, że dokonałeś dobrego wyboru. Twoje marzenia lada chwila się spełnią, a wszystko ułoży się nawet lepiej, niż sobie to zaplanowałeś.

Zdrowie:  Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. To będzie dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś odezwie się do Ciebie ktoś z przeszłości i – powołując na dawną znajomość – będzie oczekiwał, że pomożesz mu w trudnej dla niego sprawie. Gwiazdy radzą, byś był asertywny.

Praca i finanse:  Unikaj dziś rozmów o finansach, bo one mogą wywołać niepotrzebne niesnaski i doprowadzić do rodzinnego konfliktu. Przyjmij zasadę, ze dżentelmeni i damy nie rozmawiają o pieniądzach, zwłaszcza przy stole.

Zdrowie: Nie musisz martwic się dziś o swoje zdrowie. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Lew na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Lwy znajdą się dziś w centrum uwagi i będą miały okazję do ognistego flirtu. Lwy w związkach jedyny ogień, jaki będą mogły dziś zapalić, to ten pod kuchenką gazową podczas gotowania obiadu.

Praca i finanse: Nie łap dziś kilku srok za ogon, bo jeśli zaczniesz robić kilka rzeczy na raz, żadnej nie skończysz i zmarnujesz tylko czas. Lepiej zrób plan i działaj metodycznie. Chaos nie jest najlepszą strategią na ten dzień.

Zdrowie: Będziesz dziś niezadowolony i zrezygnowany, a poczcie, że nic nie układa się po Twojej myśli, sprawi, że ten dzień upłynie Ci pod znakiem marudzenia i użalania się nad sobą. Planetarna aura nie jest Ci dziś przychylna.

Horoskop dzienny Panna na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś dla kogoś promykiem wiosennego słońca, który rozjaśnia jesienny, pochmurny dzień. Dzięki temu poczujesz się doceniony, ważny i potrzebny. Podaruj tej osobie to, co masz najpiękniejszego – Twój uśmiech.

Praca i finanse:  Ktoś poprosi Cię dziś o pomoc w trudnej sytuacji finansowej. Zanim jednak wyciągniesz pomocną dłoń, zastanów się, czy warto. Kłopoty, w której wpakowała się ta osoba, są wynikiem jej własnej lekkomyślności.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Ciesz się tym i maksymalnie wykorzystaj ten dzień na odpoczynek, relaks i własne przyjemności. Naładuj baterie przed kolejnym tygodniem.

Horoskop dzienny Waga na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Wszyscy będą traktować Cię dziś jak swojego powiernika i zrzucą Cię opowieściami o swoich problemach, prosząc o radę. Musisz zachować asertywność, bo w przeciwnym razie to wszystko Cię przytłoczy.

Praca i finanse: Dziś przekonasz się, że w sprawach finansowych jedyną osobą, na którą możesz liczyć, jesteś Ty sam. Rozsądnie zarządzaj więc swoim budżetem i dbaj o to, by zawsze mieć poduszkę finansową, która zapewni Ci bezpieczeństwo.

Zdrowie:  Będziesz mieć dziś nieco gorszy nastrój bez wyraźnego powodu. Zastanów się, czy przyczyną nie są ludzie, którymi się otaczasz. Może warto pomyśleć o nieco milszym i bardziej pozytywnym towarzystwie do spędzania walnego czasu?

Horoskop dzienny Skorpion na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś poczucie, że jesteś całkowicie sam i że do kogokolwiek dzwonisz, nikt nie odbiera telefonu. To powinno dać Ci do myślenia – prawdziwi przyjaciele nie zachowują się w ten sposób.

Praca i finanse: Nie żałuj dziś pieniędzy na własne przyjemności. Sumiennie oszczędzasz pieniądze, więc od czasu do czasu możesz zrobić sobie mały prezent lub po prostu zadbać o siebie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

Zdrowie: Możesz dziś czuć się nieco samotny, a przez to – smutny i pozbawiony energii. Zamiast jednak się nad sobą użalać, spędź ten dzień z pewną miłą, sympatyczną i interesującą osobą, czyli… ze sobą!

Horoskop dzienny Strzelec na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie potrafisz być sam, nie będziesz też umiał być z kimś. Zanim stworzysz dobrą i pełną akceptacji relację, najpierw przestań uciekać przed samym sobą i swoim własnym towarzystwem.

Praca i finanse:  Aby przezwyciężyć swoje ograniczenia, musisz najpierw zdać sobie z nich sprawę. Zastanów się, co uniemożliwia Ci odniesienie sukcesu zawodowego, a potem pomyśl, co możesz z tym zrobić.

Zdrowie: Saturn, który na dobre rozgościł się na Twoim niebie, sprawi, że będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura bardzo Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Koziorożec na niedzielę 4 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zauważysz dziś, że pewna niegdyś bliska Ci osoba stała się znacznie bardziej radykalna w swoich sądach i zachowaniach. Nie powinieneś jednak się dziwić – nie dałeś jej przecież innego wyboru.

Praca i finanse:  Uzupełniając dziś garderobę, pamiętaj o tym, by ubrania, które kupujesz, idealnie na Tobie leżały. Nie bierz czegoś, co Cię uwiera albo ma nieodpowiedni rozmiar – wydasz tylko pieniądze, a i tak za jakiś czas przestaniesz to nosić.

Zdrowie: Z powodu niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku możesz odczuwać dziś niepokój wewnętrzny, którego przyczynę trudno będzie Ci określić. Postaraj się zrelaksować i zajrzeć do swojego wnętrza – tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris