Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 10 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
10.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 10 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zawalcz dziś o to, czego pragniesz. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc nie zwlekaj i weź od życia to, o czym zawsze marzyłeś. Dziś może Ci się to udać.

Praca i finanse: Poczujesz dziś wyjątkowy zapał do działania, a żadna przeszkoda nie będzie Ci straszna. To dobry dzień na pokazanie swoich umiejętności i zapunktowanie u szefa.

Zdrowie: Podrażnienia skóry, które od czasu do czasu Ci dokuczają, złagodzisz dzięki ziołowej kąpieli. Wystarczy zalać garść kory dębu wrzątkiem, odstawić do wystygnięcia, a następnie wlać do wanny z wodą.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się wyjątkowo przyjemny dzień. Wpływ Merkurego gwarantuje Ci udane relacje z innymi ludźmi. Ryby w związkach mogą spodziewać się, że partner zrobi im miłą niespodziankę.

Praca i finanse: Zrobisz dziś coś, co przyniesie Ci pozytywne i długofalowe korzyści. To dobra prognoza na przyszłość, więc nie wahaj się robić dziś dalekosiężnych planów.

Zdrowie: Postaraj się więcej ruszać. Potrzebujesz motywacji? Zainstaluj w swoim telefonie aplikację, która będzie mierzyć zrobione przez Ciebie kroki i przypominać o tym, by co jakiś czas wstawac od biurka.

Horoskop dzienny Baran na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Wenus sprawi, że poczujesz dziś nieodpartą ochotę do flirtu. Uważaj jednak, by nie przesadzić. Chwila nieuwagi i możesz posunąć się o krok za daleko.

Praca i finanse: Układ Merkurego sprawi, że będzie to bardzo dynamiczny i dobry dla Ciebie dzień. Będziesz łatwo nawiązywać kontakty biznesowe, więc to dobry moment na wszelkie rozmowy, negocjacje i finalizowanie kontraktów.

Zdrowie: Jedz więcej błonnika. Znajdziesz go w płatkach owsianych, mące z pełnego przemiału czy owocach. Zwiększenie ilości błonnika w diecie sprawi, że Twoje trawienie będzie lepsze.

Horoskop dzienny Byk na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Wagi sprzyja dziś zacieśnianiu więzi opartych na komunikacji i szczerości. Single powinny wystrzegać się dziś randek i flirtów – niestety nie będą one udane.

Praca i finanse: Planetarna aura wspiera dziś działania oparte na komunikacji. Jeśli pomyślność Twoich działań zawodowych zależy od czyjejś aprobaty, dziś możesz ją otrzymać. Wystarczy szczera i otwarta rozmowa.

Zdrowie: Problemy z koncentracją, obniżony nastrój czy drżenie mięśni to mogą być skutki zbyt małej ilości magnezu. Wzbogać swoją dietę o produkty zawierające ten składnik, np. kakao, pieczywo pełnoziarniste czy orzechy.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzięki wpływowi Wenus to będzie idealny dzień na długie rozmowy z przyjaciółmi. Możesz także liczyć na miłe chwile z osobą miłą Twojemu sercu. Zapomnij więc o kłopotach całego tygodnia i spędź ten dzień cudownie.

Praca i finanse: Sprawy służbowe nabiorą dziś rozpędu. To dobry dzień na to, by przedstawić szefowi swoje pomysły. Dzięki przychylnemu układowi gwiazd spotkają się one z aprobatą, a Ty dostaniesz wolną rękę, by je zrealizować.

Zdrowie: Kondycja Ci dopisuje, dlatego możesz być pewien, że dotrzymać Ci kroku będą potrafili tylko nieliczni. Tak trzymać i nie rezygnuj z regularnej aktywności fizycznej, a efekty będą spektakularne.

Horoskop dzienny Rak na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli od jakiegoś czasu próbujesz nawiązać z kimś nić porozumienia, dziś stanie się to możliwe za sprawą Merkurego, który pozytywnie wpłynie na Twoje zdolności komunikacyjne. Nie zmarnuj tej okazji.

Praca i finanse: Czeka Cię wyjątkowo aktywny i konstruktywny dzień. Za sprawą wpływu Saturna będziesz dziś odczuwać silną potrzebę działania i tworzenia nowych rzeczy. Nie zastanawiaj się ani chwilę – realizuj swoje pomysły.

Zdrowie: Nadmiar przetworzonych produktów w Twojej diecie może prowadzić do wzrostu wagi, a także wzrostu poziomu cholesterolu. Dlatego zamiast kupować gotowe jedzenie, postaraj się przygotowywać je samemu w domu. To wcale nie jest takie trudne ani czasochłonne, jak Ci się wydaje.

Horoskop dzienny Lew na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz silną tęsknotę za kimś z przeszłości. Nie poddawaj się jednak melancholii. To, co było, już nie wróci. Zamiast wspominać, lepiej żyj teraźniejszością.

Praca i finanse: Szef wreszcie da Ci zielone światło na realizację projektu, o który długo zabiegałeś. Nie zwlekaj i bierz się do pracy. Daj z siebie wszystko, by nie zawieść przełożonego.

Zdrowie: Urozmaić swoją dietę w zdrowe dodatki do obiadu. Zamiast ziemniaków czy pszennego makaronu, sięgnij po kasze, które są źródłem błonnika i witamin.

Horoskop dzienny Panna na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: To doskonały dzień na wyjaśnianie dawnych sporów i kłótni. Przygotuj listę rzeczy, które nadal wywołują w Tobie negatywne emocje, porozmawiaj o nich z osobą, której dotyczą, zamknij temat i już nigdy do niego nie wracaj.

Praca i finanse: Będziesz dziś pełen zapału do pracy. Nasta się na udane negocjacje i pełne sukcesu rozmowy biznesowe. Ludzie będą dla Ciebie życzliwi i pomocni. Zapowiada się bardzo udany dzień.

Zdrowie: Jeśli walczysz z cellulitem, stosuj na zmianę zimne i ciepłe prysznice. Taki zabieg doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę, a przy okazji świetnie wpływa na odporność.

Horoskop dzienny Waga na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W rozmowach z bliską osobą bądź dziś dyplomatyczny i powściągliwy. Czasem lepiej milczeć, niż powiedzieć o dwa słowa za dużo.

Praca i finanse: Dzisiejszy dzień będzie wypełniony pozytywną energią i twórczym zapałem. Bez większych trudów uda Ci się zakończyć projekty, które ciągnęły się od tygodni.

Zdrowie: Jeśli nie masz czasu na ćwiczenia, a potrzebujesz sposobu na relaks wypróbuj… jogę dłoni. Odpowiednie ułożenie palców może pomóc Ci uwolnić się od napięcia, stresu i negatywnej energii.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzięki przychylnemu układowi gwiazd w Twoim znaku będziesz dziś uprzejmy i ugodowy w stosunku do innych ludzi. To przełoży się na poprawę Twoich relacji w domu i wśród znajomych.

Praca i finanse: Czeka Cię bezstresowy i wypełniony pozytywnymi wydarzeniami dzień. Merkury sprawi, że pomyślne zbiegi okoliczności będą pomagały Ci zrealizować Twoje cele zawodowe.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swoje dobre samopoczucie. Pomyśl, co sprawia Ci przyjemność i zrób to. Poświęć wieczór wyłącznie dla siebie i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś na własnej skórze przekonasz się, co znaczy powiedzenie „serce nie sługa”. Twoje serce zabije dziś mocniej do kogoś, kto do tej pory pozostawał poza aferą Twojego zainteresowania.

Praca i finanse: Wpadniesz dziś na pewien pomysł, który okaże się tak innowacyjny, że zwróci uwagę nie tylko Twojego bezpośredniego szefa, lecz także prezesa firmy. Masz szansę dziś zabłysnąć.

Zdrowie: Kłębowisko różnych myśli i wątpliwości, które będzie dziś gościć w Twojej głowie, sprawi, że wieczorem poczujesz się zmęczony i wyczerpany. Połóż się wcześniej i spróbuj nieco zresetować umysł.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 10 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Unikaj dziś poważnych dyskusji, a w prywatnych rozmowach postaw na to, co wychodzi Ci najlepiej, czyli poczucie humoru. Saturn nie sprzyja poważnym dyskusjom.

Praca i finanse: Piątek w pracy zapowiada się niezwykle intensywnie. Okaże się, że wszystkie projekty trzeba koniecznie skończyć przed weekendem, więc będziesz miał bardzo dużo pracy.

Zdrowie: Aby zrelaksować się wieczorem, zajmij się tym, co lubisz najbardziej robić. Postaraj się wyłączyć myślenie i skupić tylko na odpoczynku – należy Ci się po tak intensywnym tygodniu.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 6 do 12 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris