Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 10 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

10.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 10 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś mogą odżyć stare rodzinne konflikty, a Ty będziesz musiał wszystkich pogodzić i pojednać. Uzbrój się w cierpliwość, bo to nie będzie ani łatwe, ani przyjemne zadanie. Będziesz musiał panować nad nerwami.

Praca i finanse:  Nie marnuj dziś czasu na kłótnie z upartym współpracownikiem. I tak nie przekonasz go do swojego zadania, a tylko niepotrzebnie stracisz nerwy. Rób to, co uważasz za słuszne, i efektami swojej pracy udowodnij wszystkim, że się nie myliłeś.

Zdrowie:  Wieczorem możesz czuć się zmęczony i zestresowany z powodu wydarzeń całego dnia, dlatego gwiazdy zalecają, byś koniecznie zaplanował czas na relaks. Wieczór w towarzystwie dobrej książki pomoże Ci odprężyć umysł.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości Wenus da Ci dziś kolejną szansę. Ktoś, na kim Ci zależy, puści w niepamięć wszystkie stare konflikty i nieprzyjemne sytuacje i pozwoli Ci zacząć jeszcze raz z czystą kartą. Nie zmarnuj tego.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojniejszy dzień. Wszyscy będą już czuć atmosferę zbliżającego się weekendu i postanowią nieco zwolnić tempo. Gwiazdy radzą, byś zrobił to samo. Nie twórz ciśnienia i sztucznej presji.

Zdrowie: To doskonały dzień, by zadbać o swoją urodę. Przyda Ci się kilka zabiegów kosmetycznych, zwłaszcza na skórę i paznokcie. Dzięki nim poczujesz się lepiej w swojej skórze, a Twój nastrój zdecydowanie się poprawi.

Horoskop dzienny Baran na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy wróżą Ci dziś miły i spokojny dzień, którego nie zakłócą Ci żadne konflikty ani nieprzyjemne sytuacje. Spędzisz go w gronie najbliższych i będziesz cieszyć się perfekcyjną harmonią w Waszych relacjach.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny dzień. Nie musisz obawiać się żadnych nieprzewidzianych problemów ani konfliktów. Będziesz mógł bez stresu realizować swoje zadania i uda Ci się nawet nadrobić zaległości z poprzednich dni.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Będziesz pod opieką Jowisza, który ma silny wpływ w Twoim znaku, a to bardzo dobra wróżba. Nie zabranie Ci pogody ducha i optymizmu.

Horoskop dzienny Byk na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie licz dziś na szczęście w miłości. Wszystkie próby zrobienia dobrego wrażenia na kimś, na kim Ci zależy, niestety spełzną na niczym To nie jest też najlepszy dzień na randki. Lepiej przełóż je na inny termin.

Praca i finanse:  W pracy bądź skrupulatny i drobiazgowy, zwłaszcza podczas spotkań. Rób notatki i precyzyjnie zapisuj wszystkie ważne ustalenia, które padły. Może bowiem okazać się, że ktoś będzie próbował wyprzeć się swoich słów.

Zdrowie: Uważaj dziś na nadmiernie forsowną aktywność fizyczną. Może okazać się, że z jej powodu odnowi Ci się stara kontuzja. Choć  nie będzie to nic bardzo poważnego, to może przyspożyć Ci sporo cierpienia i bólu.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Szczęście w sprawach sercowych wyjątkowo Ci dziś sprzyja. Poznasz dziś intrygującego Wodnika, który straci dla Ciebie głowę i będzie gotów zrobić dla Ciebie wszystko. Tylko od Ciebie zależy, czy mu na to pozwolisz.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i miły dzień. Myślami będziesz już przy weekendowych planach, dlatego szybko i sprawnie uporasz się ze swoimi obowiązkami, by jak najszybciej oddać się zaplanowanym przyjemnościom.

Zdrowie: Będziesz dziś w znakomitej formie. Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się  bardzo atrakcyjnie i emanował niezwykłym magnetyzmem, który wprost będzie przyciągał do Ciebie ludzi, a zwłaszcza płeć przeciwną.

Horoskop dzienny Rak na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dostaniesz dziś intrygujące zaproszenie na spotkanie od nowo poznanej osoby. Choć będzie ono brzmiało nieco dziwnie, gwiazdy mówią, być nie wahał się ani chwili i je przyjął. To może być początek wspaniałej przygody.

Praca i finanse:  W pracy kieruj się dziś swoim doświadczeniem i nie pozwól nikomu podważyć swoich kompetencji. Jesteś świetnym specjalistą i doskonale znasz się na swojej dziedzinie, więc rob to, co podpowiada Ci intuicja.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci mnóstwo dobrej energii i siły, dzięki której będziesz mógł zrealizować wszystko, co sobie dziś zaplanowałeś.

Horoskop dzienny Lew na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć dziś na miłą niespodziankę ze strony kogoś, kto już dawno wpadł im w oko. Lwy w związkach zaś będą rozczarowane wieczorem spędzonym z partnerem i zaczną myśleć o niedawno poznanym atrakcyjnym Skorpionie.

Praca i finanse:  Nie licz dziś na to, że cokolwiek uda Ci się osiągnąć bez ciężkiej pracy. Musisz uzbroić się w cierpliwość i zakasać rękawy. Czas pokazać, że kompetencje, o których ciągle opowiadasz, nie są fikcją i że potrafisz zrobić z nich użytek na co dzień.

Zdrowie:  Wieczorem możesz czuć się sfrustrowany i niezadowolony z powodu tego, że twoja codzienność nie wygląda tak, jakbyś tego chciał. Aby pozbyć się tego uczucia, po prostu zastanów się, co i w jaki sposób możesz zmienić.

Horoskop dzienny Panna na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy wróżą Ci dziś dobry i spokojny dzień spędzony w gronie najbliższych. Nie musisz o nic się martwić – żadne nieprzyjemne wydarzenia nie zakłócą Ci tego wspaniałego, pełnego harmonii dnia.

Praca i finanse:  W pracy ktoś, kto – jak uważałeś – nie pała do Ciebie sympatią – przyjdzie Ci z pomocą i uratuje z bardzo niezręcznej sytuacji. Okaże się, że źle oceniłeś tę osobę i że możecie stworzyć w pracy całkiem zgrany duet.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś  żadnych powodów do niepokoju. Tego dnia nie zakłócą Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości, możesz więc bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Horoskop dzienny Waga na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie wiesz, co zrobić w nurtującej Cię sercowej sprawie, kieruj się swoja intuicją. Ona wskaże Ci właściwą drogę i sprawi, że podejmiesz właściwie decyzje, których nie będziesz żałować.

Praca i finanse: W pracy uważaj dziś na plotkarzy i trzymaj się od nich z daleka. Gwiazdy radzą, byś nie brał udziału w słuchaniu niepotwierdzonych informacji, a tym bardziej sam ich nie powtarzał, bo to może się dla Ciebie źle skończyć.

Zdrowie:  Dziś szczególnie uważaj na to, co jesz, bo gwiazdy wróżą Ci problemy z żołądkiem. Postaw dziś na lekko strawną dietę i zrezygnuj z tłustych, smażonych potraw i wysoko przetworzonych produktów.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  W sprawach sercowych wszystko będzie się dziś toczyło po Twojej myśli. Nie musisz obawiać się żadnych miłosnych zawirowań ani dylematów. To będzie naprawdę udany dzień. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  W pracy bądź dziś profesjonalny i nikomu nie daj się wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza przy szefie. Choć nie będzie to łatwe, możesz być pewien, że przełożony doceni taka postawę.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swojej zdrowie. Opiekuje się nim Saturn, a to bardzo dobra wróżba. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje dzisiejsze plany i mieć pewność, że na nic nie zabraknie Ci siły i energii.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś ostrożny i mniej ufny niż zwykle, bo może okazać się, że osoba, której wierzysz bezgranicznie, nie jest z Tobą do końca szczera. Lepiej sprawdź, czy to, co deklaruje, jest prawdą.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i nieco nudny dzień. Nie narzekaj jednak i doceń, że możesz odrobinę zwolnić tempo. Nie próżnuj jednak – nadrób zaległości i zajmij się sprawami, które od dawna odkładasz na później.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś nieco osłabiony i przemęczony. Gwiazdy radzą, byś na wieczór zaplanował sobie odpoczynek. Relaks w odmowym zaciszu lub na łonie natury będzie doskonałym pomysłem.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 10 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć dziś na emocjonująca randkę, która zakończy się dopiero nad ranem. Koziorożce w związkach zaś – przeciwnie – powinny spodziewać się nudnego i pozbawionego emocji wieczoru spędzonego u boku partnera.

Praca i finanse:  Będzie Ci dziś trudno skupić się na pracy i będziesz tylko marzył o tym, by jak najszybciej skończyć swoje zadania. Niestety czas będzie Ci się niesamowicie ciągnął jakby był z gumy. Musisz po prostu przetrwać ten dzień.

Zdrowie: Wieczorem będziesz czuł się zmęczony i przytłoczony codziennością. Zaczniesz snuć różne wizje odmiennej rzeczywistości i zastanawiać się, co by było gdyby. To jednak wcale nie poprawi Ci humoru i sprawi, że jeszcze bardziej pogrążysz się w otchłani rozpaczy.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris