Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 12 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

12.06.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka i czy los będzie Ci sprzyjał? Przeczytaj horoskop na piątek 12 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, jaki będzie ten dzień.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura nie sprzyja dziś miłosnym uniesieniom. Wagi w związkach mogą spodziewać się drobnych nieporozumień z partnerem, a single – niepowodzeń w kontaktach z płcią przeciwną. To nie jest dobry dzień na miłość.

Praca i finanse: W pracy wykonuj sumiennie swoje obowiązki i postaraj się nie rzucać w oczy, bo możesz znaleźć się w niewłaściwym czasie i w niewłaściwym miejscu, przez co trafisz w sam środek pewnej awantury. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Wieczorem zrelaksuj się i poświęć czas tylko sobie. Planetarna aura sprzyja rozwojowi swoich zainteresowań i zajmowaniu się swoim ukochanym hobby. To odpręży Cię i pomoże zapomnieć o kłopotach dzisiejszego dnia.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś nieco bardziej wyrozumiały dla bliskich i nie zmuszaj ich do podporządkowania się Twoim planom. Czasem trzeba trochę ustąpić i pójść na kompromis, by zachować dobre relacje z innymi.

Praca i finanse: W pracy bądź powściągliwy i nie mów zbyt dużo, zwłaszcza osobom, którym nie powinieneś ufać w stu procentach. Jeśli potrzebujesz zasięgnąć czyjejś rady i opinii, porozmawiaj z zaufaną osobą z Twojego zespołu, która jeszcze nigdy Cię nie zawiodła.

Zdrowie:  Podczas porannej toalety może zaniepokoić Cię dziś większa ilość włosów, którą po czesaniu zobaczysz na szczotce. Nie panikuj. Wypadnie włosów może mieć wiele przyczyn i nie musi od razu oznaczać żadnej poważnej choroby. Zacznij zdrowiej jeść i przyjmuj witaminy, a jeśli dolegliwości nie miną – skonsultuj się z lekarzem.

Horoskop dzienny Baran na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Barany mają dziś szansę na znalezienie swojej drugiej połówki. Wystarczy, że będziecie się rozglądać uważnie wokół siebie. Barany w związkach czeka spokojny i pełen harmonii dzień u boku partnera.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie się dziś układać po twojej myśli. Gwiazdy radzą, byś już dziś zaplanował sobie pracę na kolejny tydzień, bo dzięki temu unikniesz kłopotów z ułożeniem priorytetów i łatwiej będzie Ci doprowadzić wszystkie sprawy do końca.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Nie doświadczysz żadnych problemów ze zdrowiem, będziesz też miał mnóstwo dobrej energii, którą ześle Ci Saturn, który na dobre rozgościł się dziś na Twoim niebie.

Horoskop dzienny Byk na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś, że masz ogromne wsparcie w swoich bliskich i że pomogą Ci oni rozwiązać każdy problem. Przestaniesz bać się o swoją przyszłość, bo będziesz wiedział, że na rodzinie i przyjaciół możesz liczyć w każdej sytuacji.

Praca i finanse:  To dobry dzień na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Znajomości dziś zawarte zaprocentują już niebawem i przyniosą wymierne korzyści zarówno Tobie, jak i Twojej firmie. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Uważaj dziś podczas treningu. Zbyt forsowne ćwiczenia mogą doprowadzić do kontuzji, której leczenie będzie żmudne i czasochłonne. Gwiazdy radzą, byś dziś był bardziej ostrożny i dostosował poziom wysiłku do swoich możliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zapowiadają Ci dziś niezwykłe powodzenie u płci przeciwnej. Gdzie się nie pojawisz, wzbudzisz zachwyt i przyciągniesz pożądliwe spojrzenia. Wieczór również zapowiada się interesująco, a to, z kim go spędzisz zależy tylko od Ciebie.

Praca i finanse:  W pracy czeka Cię dobry i spokojny dzień. Wszystkie ważne sprawy załatw przed południem, bo w drugiej części dnia będziesz już myśleć o planach na wieczór i weekend. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Od rana będzie rozpierać Cię energia. Będziesz mieć poczucie, że możesz przenosić góry i nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Doskonałe poczucie zapewnia Ci Jowisz, który ma dziś mocny wpływ w Twoim znaku.

Horoskop dzienny Rak na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień na łagodzenie wszystkich kłótni i sporów. Wyjaśnienie konfliktów przyniesie Ci wewnętrzną ulgę i poprawi atmosferę w Twoim najbliższym otoczeniu. Nie wahaj się wyciągnąć ręki na zgodę.

Praca i finanse: Będziesz dziś próbował przekonać dziś współpracowników do swoich pomysłów. Uzbrój się w cierpliwość, bo nie wszyscy od razu zapałają entuzjazmem do tego, co zaproponujesz. Jeśli jednak będziesz wytrwały, uda Ci się to zrobić.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie nieco wyczerpujący emocjonalnie, dlatego gwiazdy radzą, byś wieczorem zarezerwował sobie czas na odpoczynek. Relaks na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi i sprawi, że Twój umysł będzie mógł się odprężyć.

Horoskop dzienny Lew na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś bieżące sprawy domowe wysuną się na pierwszy plan. Będziesz musiał zająć się przyziemnymi sprawami, które jednak nie będą mogły czekać. Wieczór też zapowiada się bez romantycznych uniesień.

Praca i finanse:  Spodziewaj się dziś w pracy sporego konfliktu, w którym zostaniesz osamotniony w swoim stanowisku. Nikt nie poprze Twojego zdania ani nie zarekomenduje szefowi twoich pomysłów. Gwiazdy radzą, byś lepiej przyłączył się do większości, bo stawiając opór i tak nic nie zyskasz.

Zdrowie:  Suma trudności i stresów dzisiejszego dnia zakończy się poważnym bólem głowy, który będzie Ci towarzyszyć przez cały wieczór. Gwiazdy radzą, byś na wieczór zaparzył sobie ziołową herbatkę i położył się wcześniej spać.

Horoskop dzienny Panna na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz liczyć na niezapomniane miłosne uniesienia niezależnie od tego, czy jesteś w stałym związku czy dopiero szukasz partnera. Planetarna aura sprzyja wyrażaniu uczuć, a gwiazdy zapowiadają cudowny wieczór u boku bliskiej osoby.

Praca i finanse: Dziś podczas sporu w pracy Twoim sprzymierzeńcem stanie się pewna osoba, której przychylności nigdy byś się nie spodziewał. Zupełnie zmienisz o niej zdanie, a wasze zawodowe relacje zacieśnią się. Warto to pielęgnować.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz czuć się świetnie zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Twój optymizm będzie wręcz zaraźliwy, a inni będą Ci go mogli tylko pozazdrościć.

Horoskop dzienny Waga na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy radzą, byś swoje uczucia wyrażał dziś prosto. Osoba, na której Ci zależy, może nie zrozumieć delikatnych aluzji i sugestii lub odebrać je zupełnie inaczej, niżbyś sobie tego życzył. Nie ryzykuj i powiedz otwarcie o swoich emocjach.

Praca i finanse: Bądź dziś czujny. Ktoś może próbować pokrzyżować Twoje plany i zepsuć Ci zawodową reputację. Nie pozwól na to. Ostro i stanowczo zareaguj, a jeśli będzie taka potrzeba – porozmawiaj o tym z szefem.

Zdrowie:  Uważaj dziś na swoją dietę i nie przejadaj się, zwłaszcza na wieczór. W przeciwnym razie możesz spodziewać się kłopotów ze strony układu pokarmowego, które mogą nawet zepsuć Ci Twoje dzisiejsze plany.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś najlepszym afrodyzjakiem dla kogoś, na kim Ci zależy, okaże się… obojętność. Gwiazdy radzą, byś nieco rozluźnił kontakt i nie pokazywał, jak bardzo Ci zależy na tej osobie. Wtedy ona sama zacznie o Ciebie zabiegać.

Praca i finanse:  Dziś niespodziewanie ujawnią się twoje ukryte talenty, które wykorzystasz w pracy, czym zaimponujesz zarówno współpracownikom, jak i szefowi. To doskonała okazja, by porozmawiać z przełożonym o zmianie stanowiska lub zwiększeniu zakresu wykonywanych zadań tak, byś mógł się uczyć nowych rzeczy.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać bóle kręgosłupa. Ich przyczyną może być niewygodny materac, na którym śpisz. Warto wymienić go na nowy i dobrać taki model, który będzie dopasowywał się do twojego ciała i podtrzymywał kręgosłup.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Pewna trudna i stresująca dla Ciebie sprawa wyjaśni się dziś na Twoją korzyść. Pamiętaj, by podziękować osobie, która Cię wspierała i pomogła Ci przejść przez tę sytuację. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb.

Praca i finanse: Bądź dziś taktowny i bardzo uprzejmy dla nowo poznanej osoby. Okaże się bowiem, ze jest to ktoś, od kogo może zależeć Twoja dalsza kariera zawodowa. Postaraj się więc pokazać z jak najlepszej strony i bądź profesjonalny.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje samopoczucie. Będziesz w doskonałej formie i nic nie zakłóci dziś Twojego spokoju. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobre zdrowie.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 12 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od przyszłości i podjąć odpowiednie kroki, by to osiągnąć. Jeśli cały czas stoisz w miejscu i nie robisz nic poza narzekaniem, nie dziw się, że nic się nie zmienia.

Praca i finanse: W pracy może dziś być nieco nerwowo, bo nagle wszyscy będą chcieli pozamykać bieżące projekty. Musisz zakasać rękawy i wziąć się ostro do pracy od samego rana, bo inaczej możesz się narazić na nieprzyjemności ze strony szefa.

Zdrowie: Częste i nawracające bóle głowy powiązane z bólem oczu mogą być spowodowane wadą wzroku, która nie jest odpowiednio leczona. Nie korzystaj z okularów kupionych w supermarkecie czy drogerii. Skonsultuj się z okulistą i dobierz odpowiednie szkła korekcyjne.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 8 do 14 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris