Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 15 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
15.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Jesteś ciekawy, co czeka Cię w piątek 15 maja? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop na piątek 15 maja i dowiedz się, co czeka Cię w pracy, finansach, miłości i zdrowiu.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na fałszywych przyjaciół, którzy będą podpowiadać Ci pomyły, które nie do końca będą dla Ciebie korzystne. Zamiast słuchać innych, włącz własne myślenie.

Praca i finanse: Dzięki rozsądnej taktyce i cierpliwości uda Ci się osiągnąć dziś to, co sobie zamierzyłeś. Bądź konsekwentny i idź odważnie pod swoje. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na zdrowie. Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu dzięki korzystnemu układowi Jowisza na Twoim niebie.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na starych przyjaciół. Jeśli masz jakiś kłopot i potrzebujesz pomocy, nie krępuj się i po prostu odezwij się do nich. Gwiazdy mówią, że nie spotkasz się z odmową.

Praca i finanse: Dziś przypomnisz sobie o zawodowych zaległościach i sprawach, których nie dopilnowałeś w poprzednich dniach. Zamiast zrzucać swoją winę na innych, lepiej weź się do pracy.

Zdrowie:  Niezbyt dobry stan Twoich paznokci może być spowodowany nadmiernym korzystaniem z zabiegów kosmetycznych i nakładaniem hybrydy. Pozwól płytce odpocząć i przez jakiś czas zrezygnuj z robienia manicure.

Horoskop dzienny Baran na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień zapowiada się spokojnie i bez żadnych złych emocji. Będziesz myśleć już o weekendzie i snuć plany na wolne dni. Gwiazdy radzą, byś podszedł do nich elastycznie.

Praca i finanse: Dziś możesz dowiedzieć się czegoś zaskakującego o jednym ze swoich współpracowników. Zanim przekażesz tę informację dalej, sprawdź dokładnie fakty, byś nie rzucił na kogoś bezpodstawnych oskarżeń.

Zdrowie:  Zadbaj o poziom cholesterolu w swoim organizmie. Zmień dietę na bardziej lekkostrawną, unikaj tłustych i smażonych potraw i jedz więcej warzyw i owoców.

Horoskop dzienny Byk na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Neptuna będziesz dziś szczególnie wrażliwy na opinie innych. Każdy lekko krytyczny głos mocno odbije się na Twojej samoocenie i sprawi, że będziesz rozpamiętywał usłyszane słowa godzinami.

Praca i finanse:  Będziesz dziś znudzony swoją pracą i zaczniesz myśleć o radyklanych zmianach. Bądź jednak ostrożny. Jeden gorszy dzień nie oznacza jeszcze, że powinieneś zmienić pracę.

Zdrowie: Bóle głowy, które możesz odczuwać w ciągu dnia, mogą być spowodowane zbyt małym poziomem nawodnienia organizmu. Pamiętaj, by pić przynajmniej 2 litry wody dziennie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rezygnuj ze swoich marzeń, tylko dlatego, że komuś się nie udało zrealizować podobnych celów, lub dlatego, że ktoś wmawia Ci, ze to niemożliwe. Twoją największą siłą jest determinacja.

Praca i finanse:  Dziś w pracy okaże się, że jesteś po prostu niezastąpiony. Żaden projekt nie będzie mógł być zrealizowany bez Ciebie. Zarówno współpracownicy, jak i szef będą pytać Cię o zdanie i liczyć się z Twoją opinią.

Zdrowie:  To dobry dzień, by zadbać o swoją urodę. Domowe zabiegi kosmetyczne przyniosą spektakularny efekt, który – możesz być pewien – dostrzegą wszyscy z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny Rak na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie wtrącaj się dziś w cudze życia i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy, bo ktoś może Ci go utrzeć. Zajmij się swoim życiem i rozwiązywaniem swoich problemów.

Praca i finanse:  Bądź dziś ostrożny w sprawach zawodowych i nie podejmuj pochopnych decyzji. Planetarna aura będzie zachęcać Cię do radykalnych rozwiązań, które nie do końca mogą być dla Ciebie korzystne.

Zdrowie:  Najlepszym remedium na stres dzisiejszego dnia okaże się solidna dawka ruchu. Zrób wieczorem trening i wyrzuć z siebie wszystkie negatywne emocje.

Horoskop dzienny Lew na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień skłoni Cię do refleksji nad tym, że złudne poczucie stabilizacji, jest Ci potrzebne. Zaczniesz się zastanawiać, czy warto nadal inwestować czas i uczucia w związek, który tak naprawdę nie ma przyszłości.

Praca i finanse: Twoje myśli będą dziś zaprzątnięte przez prywatne rozterki, przez co trudno będzie skupić Ci się na pracy. To może spowodować niedociągnięcia, które mogą mieć poważne konsekwencje.

Zdrowie:  Stres, który nie da Ci dziś o sobie zapomnieć, może sprawić, że pod koniec dnia będziesz rozdrażniony i nawet drobiazgi będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Wypróbuj techniki relaksacyjne, by zapanować nad emocjami.

Horoskop dzienny Panna na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w bardzo gadatliwym i skorym do rozmów nastroju. Wykorzystaj to i omów się na ploteczki, chociażby telefoniczne, z przyjaciółmi. Gwiazdy zapowiadają miłą rozmowę.

Praca i finanse: Ambitne pomysły i nowe plany pozwolą Ci dziś zabłysnąć w pracy, co nie umknie uwadze szefa, który może powierzyć Ci nowy, skomplikowany projekt. Gwiazdy wróżą Ci sukces.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś realnych powodów do zmartwień, więc wyluzuj i przestań sam wymyślać sobie problemy. Zadręczanie się rzeczami, które są wytworem Twojej wyobraźni, negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Waga na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś Twoje problemy okażą się mniejsze, niż przypuszczałeś. A sprawą przychylnej planetarnej aury uda Ci się je rozwiązać szybko i sprawnie. Będziesz mógł wreszcie odetchnąć spokojnie.

Praca i finanse:  Bądź dziś ostrożny i uważny, zwłaszcza przy zajmowaniu się sprawami finansowymi w pracy. Pomyłka w rachunkach może dziś Cię wiele kosztować.

Zdrowie: Poszukaj dziś czegoś, co sprawia Ci radość i powoduje, że zapominasz o wszystkich stresach. Może uda Ci się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i odkryć swoją wielką pasję?

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz usłyszeć cenną radę od kogoś bliskiego. Zastanów się nad nią i weź ją sobie do serca. Gwiazdy mówią, że warto się nią kierować.

Praca i finanse:  Zapragniesz dziś pokazać się z jaki najlepszej strony. Niestety im bardziej będziesz się starał, tym gorzej będzie wychodziło. Wrzuć na luz, a przyniesie Ci to więcej korzyści.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Dobre samopoczucie i dużo pozytywnej energii sprawi, że będziesz mógł zaliczyć ten dzień do udanych.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz radykalnie zmienić zdanie na temat bliskiej Ci osoby. Informacja, która do Ciebie dotrze, sprawi, że zobaczysz tę osobę w zupełnie innym, znacznie mniej korzystnym świetle.

Praca i finanse: Dzień sprzyja dziś ciekawym propozycjom zawodowym i nawiązywaniu nowych znajomości, które mogą Ci się bardzo opłacić. Miej więc uszy i oczy szeroko otwarte i nie przegap swojej szansy.

Zdrowie: To dobry dzień, by pozbyć się swoich kompleksów. Spróbuj dziś przełamać bariery psychiczne, które blokowały Cię przed zrobieniem czegoś, czego zawsze pragnąłeś. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 15 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi: „Jeden klucz nie robi hałasu, ale dwa klucze już brzęczą”. Gwiazdy ostrzegają Cię przed tym, by ten brzęk nie zrobił za wiele hałasu w Twoim życiu.

Praca i finanse:  Będziesz musiał zmierzyć się dziś z presją czasu, co może negatywnie wpłynąć na Twoją kreatywność oraz samopoczucie. Nie panikuj jednak. Nie Ty jeden masz mnóstwo na głowie.

Zdrowie: Na kłopoty z cerą, które mogą dziś dać Ci się we znaki, skutecznie utrudnią Ci kontakty towarzyskie. Aby pozbyć się wyprysków, działaj od wewnątrz i pij regularnie napar z fiołka trójbarwnego.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris