Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 17 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
17.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 17 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Przygotuj się dziś na emocjonalną huśtawkę. Będziesz miał masą wątpliwości dotyczących Twoich uczuć. Przemyśl wszystko na spokojnie i nie poddawaj się presji otoczenia.

Praca i finanse: Twój domowy budżet ledwo się teraz dopina, dlatego zapomnij o tym, żeby ruszyć na zakupy albo zamówić jakiś fajny gadżet przez internet.

Zdrowie: Dbaj o kręgosłup. Niepoprawna postawa podczas pracy, oglądania filmów czy siedzenia przy stole może niebawem dać się we znaki.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W Twoich relacjach z partnerem może być dziś nieco nerwowo, a to za sprawą wpływu Plutona. Nie martw się jednak, z Twoim talentem dyplomatycznym bez trudu rozwiążesz każdy konflikt.

Praca i finanse:  Będziesz mieć dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przekonywaniu innych do swoich pomysłów. Uważaj tylko na obietnice szybkich i wielkich zysków – to mrzonka, która może Cię wiele kosztować.

Zdrowie: Dziś będzie rozpierać Cię energia i optymizm. Wykorzystaj ten dziś na zrobienie rzeczy, które odkładałeś na wieczne „później”.

Horoskop dzienny Baran na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będzie dziś łatwo wyprowadzić Cię z równowagi. Jeśli chcesz uniknąć awantury w domu, lepiej zagryź zęby i zachowaj dla siebie wszystkie kąśliwe uwagi.

Praca i finanse: Nadmierna ambicja może dziś prowadzić do rozczarowania. Dlatego lepiej nie rzucaj się z motyką na słońce i mierz siły na zamiary.

Zdrowie: Problemy skórne, które ostatnio u siebie obserwujesz, mogą mieć znacznie poważniejszą przyczynę niż Ci się wydaje. Kiedy tylko będziesz mieć możliwość, skonsultuj się z dermatologiem.

Horoskop dzienny Byk na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w buntowniczym nastroju i nie będziesz pokornie zgadzać się na to, co ktoś Ci narzuca. Koniecznie będziesz chciał postawić na swoim.

Praca i finanse: Będziesz dziś odczuwał silną potrzebę uporania się z zaległościami i sprawami niecierpiącymi zwłoki. Nieprzychylny wpływ Marsa może Ci to jednak skutecznie utrudnić.

Zdrowie:  Zadbaj o odpowiednią ilość witaminy C w swojej diecie. Znajdziesz ją nie tylko w cytrusach, lecz także w niektórych warzywach takich jak papryka.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował wyprowadzić Cię dziś z równowagi, ale zachowaj spokój i nie daj się ponieść emocjom. Gwiazdy mówią, że w ostatecznym rozrachunku to i tak Ty będziesz górą. 

Praca i finanse: Myśli o planach na wieczór będą skutecznie utrudniać Ci skupienie się na pracy. Postaraj się jak najszybciej wykonać zawodowe obowiązki, by po pracy móc oddać się wyłącznie przyjemnościom.

Zdrowie: Zadbaj o swoje zęby. Dobrym pomysłem będzie domowe wybielanie. Nic tak nie przyciąga wzroku innych jak piękny, śnieżnobiały uśmiech. 

Horoskop dzienny Rak na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól nikomu grać na swoich emocjach. Nie wierz w coś, co jest iluzją i wreszcie trzeźwo spójrz na rzeczywistość. To może być bolesne, ale potrzebne.

Praca i finanse: To nie będzie najprzyjemniejszy dzień w pracy. Wpływ Marsa będzie Ci utrudniać wykonywanie wszelkich zadań wymagających precyzji i skupienia.

Zdrowie: Jeśli borykasz się z niskim poziomem żelaza we krwi, włącz do swojej diety sok z burka. Jest nie tylko smaczny, lecz także zawiera masę wartościowych składników odżywczych.

Horoskop dzienny Lew na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś wyjątkowo rozdrażniony i nawet drobne żarty będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Wrzuć na luz, inaczej zrazisz do siebie wszystkich.

Praca i finanse: Możesz dziś zostać poproszony o wdrożenie do pracy nowej osoby. Bądź miły i pomocny -  w końcu Ty też kiedyś miałeś swój pierwszy dzień w pracy.

Zdrowie: W gwiazdach nie widać większych kłopotów ze zdrowiem. Dzień upłynie miło, przyjemnie i bez żadnych dolegliwości.

Horoskop dzienny Panna na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Marsa w Twoim znaku możesz być dziś nieco bardziej nerwowy niż zwykle. Postaraj się opanować negatywne emocje i nie wyżywaj się na bliskich.

Praca i finanse: Będziesz musiał wykazać się dziś asertywnością i pewnością siebie, aby obronić w pracy swoje racje. Nie daj się zbyć i jasno przedstaw swoje argumenty.

Zdrowie: To dobry dzień, by zacząć pracę nad swoją sylwetką. Do lata zdążysz jeszcze wypracować formę, jeśli zaczniesz dziś.

Horoskop dzienny Waga na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Stracisz dziś zaufanie do partnera i zrobisz się podejrzliwy. Kłótnia wisi w powietrzu. Uważaj jednak, by nie powiedzieć o kilka słów za dużo.

Praca i finanse: W pracy zapanuje dziś atmosfera wrogiej rywalizacji. Masz dwa wyjścia: albo się temu poddać, albo spróbować załagodzić sytuację.

Zdrowie: To bardzo dobrze, że prowadzisz aktywny tryb życia, ale nie forsuj za bardzo swojego organizmu. Przetrenowanie mięśni może być tak samo groźne jak zupełny brak ruchu.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś ufny i łasy na komplementy, co może okazać się dla Ciebie zgubne. Pamiętaj, że nie wszystkie czułe słowa są szczere i prawdziwe.

Praca i finanse: Nie bój się dziś ryzyka i idź na całość. Jeśli się odważysz, inwestycja, które dokonasz, może zwrócić Ci się z nawiązką.

Zdrowie:  Jeśli trenujesz, zadbaj też o odpowiednią dietę. Sam trening to za mało, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie składał Ci dziś obietnice bez pokrycia. Nie daj się nabrać, bo łatwowierność może Cię wiele kosztować.

Praca i finanse: W pracy możesz mieć dziś mały kryzys, jednak nie panikuj. W obliczu podbramkowej sytuacji jedynym, co może Cię uratować, jest spokój.

Zdrowie: Myśl pozytywnie – dobre myśli przyciągają dobre zdarzenia. Dlatego zamiast uprawiać czarnowidztwo, wizualizuj sobie sukces.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 17 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś okazję, by zaimponować komuś swoją wiedzą z zakresu botaniki i hodowli roślin. Jeśli twoje rady się sprawdzą, ktoś będzie Ci bardzo wdzięczny i uzna Cię za eksperta w tej dziadzienie.

Praca i finanse: Koniec tygodnia w pracy może być nieco nerwowy. Ktoś, kto nie dopilnował wcześniej wszystkich spraw, będzie nalegał, byś jak najszybciej nadgonił pracę. Niestety musisz to przetrwać.

Zdrowie:  Zmęczenie po całym tygodniu da Ci się we znaki. Wieczorem możesz czuć się pozbawiony energii. Gwiazdy radzą, byś wcześniej położył się spać i zregenerował siły.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris