Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 2 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

02.10.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Sprawdź, co Cię dziś spotka. Przeczytaj horoskop na piątek 2 października 2020 i dowiedz się, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól, by ktoś wtrącał się w Twoje życie i nim sterował, tym bardziej jeśli sam nie może się pochwalić w swoim życiu wieloma sukcesami. Lepiej słuchaj swojej intuicji i rób to, co ona Ci podpowiada.

Praca i finanse: Niezobowiązujące spotkania przyniosą Ci więcej korzyści niż myślisz, dlatego podczas nawet nieformalnych rozmów zachowuj się profesjonalnie i staraj się zrobić jak najlepsze wrażenia na rozmówcach.

Zdrowie:  Twój horoskop na dziś w obszarze zdrowia jest bardzo pozytywny. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś poczucie, że opuścili Cię wszyscy znajomi i bliscy i że musisz radzić sobie sam. Nie załamuj się jednak – czasem niektóre osoby muszą odejść, żeby zrobić miejsca dla nowych, bardziej wartościowych ludzi.

Praca i finanse:  Okaż dziś zainteresowanie tym, co mówi Twój szef, nawet jeśli odbiega od głównego wątku i porusza sprawy nieistotne z punktu widzenia tematu spotkania. To, że ma w Tobie oparcie, bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze relacje.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczucie. To zasługa Jowisza, który ma silny wpływ w Twoim znaku i zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Twoją zaletą jest dobre serce, a wadą to, że zbyt często jest dobre. Nie daj się wykorzystywać innym i nadużywać swojej empatii i chęci niesienie pomocy. Pomyśl trochę o sobie.

Praca i finanse:  Jowisz przyniesie Ci dziś nowe pomysły i inspiracje, które – jeśli tylko umiejętnie wykorzystasz – przyniosą Ci sukces i uznanie szefa. Stań więc dziś na wysokości zadania i korzystaj z przychylnej planetarnej aury.

Zdrowie:  Wieczorem możesz czuć się senny i zmęczony. Nie bagatelizuj sygnałów, które wysyła Ci Twój organizm i zadbaj o odpowiednią dawkę odpoczynku. Znajdź chwilę tylko dla siebie i nie pozwól, by ktokolwiek Ci wtedy przeszkadzał.

Horoskop dzienny Byk na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że głupi człowiek próbuje drugiego wychować, wykształcony – czegoś nauczyć, tylko mądry potrafi rozpoznać, kiedy dalsza znajomość nie ma sensu, i po prostu odpuścić. Bądź dziś mądry.

Praca i finanse: Uda Ci się dziś zakończyć różne trudne i zaległe sprawy, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy będą wspierać Twoje zawodowe wysiłki na każdym polu.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie, bo o tej porze roku już nietrudno o przeziębienie, a lepiej nie zaczynać jesieni od zwolnienia lekarskiego i antybiotyku. Dbaj o odporność i ubieraj się ciepło.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Spotkałeś wspaniałą osobę i wydaje Ci się, że pasujecie do siebie idealnie, doskonale się rozumiecie i obojgu Wam tak samo zależy na tej relacji. Gwiazdy mówią, że czas pokaże, że miałeś rację – wydawało Ci się.

Praca i finanse:  Wiara we własne siły to połowa sukcesu, dlatego zabierając się do jakiegoś nowego zadania czy projektu, musisz być przekonany o tym, że sobie poradzisz. Pozytywne nastawienie sprawi, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie:  Może Cię dziś dopaść jesienna chandra. Nie poddawaj się jednak smutkowi i znajdź na niego sposób. Zrób to, co zawsze poprawia Ci nastrój i postaraj się jak najmniej myśleć o jesiennej szarudze za oknem.

Horoskop dzienny Rak na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie narzucaj się komuś, kto ewidentnie nie chce utrzymywać z Tobą bliższego kontaktu i robi wszystko, by dać Ci to do zrozumienia. Nie zmienisz czyichś uczuć, możesz jedynie własne.

Praca i finanse:  Ktoś będzie Ci dziś rzucał kłody pod nogi i tylko czekał na Twoje potknięcie. Nie daj mu tej satysfakcji – bądź uważny i zgrabnie omijaj wszystkie przeszkody. Gwiazdy będą Cię dziś wspierać.

Zdrowie: Twój zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Planetarna aura Ci sprzyja, a saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku zadba o to, byś cieszył się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem.

Horoskop dzienny Lew na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach mogą dziś liczyć na uroczy wieczór z partnerem przy grzanym winie i pasjonujących opowieściach. Single będą musiały zadowolić się miłą, ale znacznie mniej fantastyczną randką.

Praca i finanse: Będziesz dziś musiał stanąć w szranki z kimś, kto ma znacznie mniejsze doświadczenie zawodowe, ale za to lotny umysł i świeże podejście do zadań. Jeśli tych cech zabraknie Tobie, niestety polegniesz w tej rywalizacji.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś większych kłopotów ze zdrowiem, choć gdzieś z tyłu głowy będą kołatać Ci się czarne myśli i wewnętrzny niepokój. Przegonisz je jednak i uznasz, że nie ma sensu drążyć tematu.

Horoskop dzienny Panna na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wstydź się okazywać swoich uczuć i nie chowaj ich w swojej skorupie. Najbliżsi są od tego, by dzielić się z nimi zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi emocjami, więc nie tłum ich w sobie.

Praca i finanse:  Merkury będzie Cię dziś wspierał w nawiązywaniu kontaktów służbowych, dlatego korzystaj z tego i jak najwięcej rozmawiaj z ludźmi ze swojej branży. Możesz tym wiele osiągnąć i znacznie poprawić swoją pozycję zawodową.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci samopoczucie i świetny nastrój. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany na ten dzień.

Horoskop dzienny Waga na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Zamiast rozpaczać po kimś, komu na Tobie nie zależało, lepiej zastanów się, kto więcej stracił. Gwiazdy mówią, że zdecydowanie osoba, która nie doceniła kogoś tak wartościowego jak Ty.

Praca i finanse: Jeśli ktoś mówi Ci, że nie dasz rady czegoś zrobić, zamiast się załamywać, zakasz rękawy i zrób wszystko, by udowodnić mu, że nie ma racji. Choć nie będzie to łatwe, gwiazdy mówią, że Ci się uda.

Zdrowie: Znajdź dziś sposób na relaks i poradzenie sobie ze stresem, bo będziesz dziś tego bardzo potrzebował. Zadbaj o odpoczynek i nie miej wyrzutów sumienia, robiąc wreszcie coś dla siebie, a nie dla innych.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Na Twojej drodze może pojawić się dziś ktoś z przeszłości. Nie odczytuj tego jednak jako ponownej szansy na coś więcej. Los chce tylko sprawdzić, czy uczysz się na swoich błędach i ponownie ich nie popełnisz.

Praca i finanse: Bądź czujny i nie ulegaj intrygantom ani nie wchodź z nimi w żadne układy. Gwiazdy mówią, że Ci się to nie opłaci, a może nawet narobić Ci sporo problemów. Lepiej skup się dziś na pracy.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest dla Ciebie bardzo przychylny. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje zamierzenia, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobre zdrowie.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie oceniaj dziś innych tak łatwo tylko na podstawie pozorów. Nie masz pojęcia, co ukształtowało tę osobę i dlaczego jest teraz taka, jaka jest. Okaż trochę zrozumienia i najpierw poznaj kogoś, zanim wyrobisz sobie o nim opinię.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się niezwykle spokojny dzień, a wszyscy będą już czuć atmosferę weekendu, nawet szef. Dzięki temu będziesz mógł trochę zwolnic tempo i nieco wyluzować. To będzie dobry dzień.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś swoim zdrowiem – Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 2 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie używaj słów, których nie rozumiesz lub których znaczenie rozumiesz zupełnie inaczej niż większość ludzi. To może wprowadzić poważne nieporozumienia między tobą a innymi, zwłaszcza w sferze uczuć.

Praca i finanse:  Niestety nie możesz liczyć dziś na spokojny dzień w pracy ani na to, że uda Ci się zacząć weekend wcześniej. Szef będzie miał dla Ciebie całą masę zadań i będzie oczekiwał, że wszystko skończysz dziś.

Zdrowie: Problemy ze snem i chroniczne niewyspanie mogą być przyczyną poważnych kłopotów ze zdrowiem. Dbaj o sobie, kładź się wcześnie spać i nie zarywaj nocy, bo nie ma nic ważniejszego niż zdrowie.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris