Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

21.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na piątek 21 sierpnia 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single będą dziś miały prawdziwa miłość na wyciągnięcie ręki. Jeśli nie podejmiecie żadnych działań, zaprzepaścicie swoją wielką szansę. Wodniki w związkach mogą spodziewać się miłej niespodzianki od partnera.

Praca i finanse:  W pracy bądź dziś dyplomatyczny i staraj się nikogo nie urazić, bo możesz łatwo narobić sobie wrogów, a to nie jest Ci potrzebne. Staraj się, by wszystkie twoje wypowiedz były wyważone i stonowane.

Zdrowie:  Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Wszystkie drobne kłopoty, które miałeś do tej pory, dziś same się rozwiążą, a Ty będziesz mógł po prostu cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz liczyć dziś na miły i spokojny dzień spędzony w gronie znajomych i przyjaciół. Szczególnie dobrze zapowiada się popołudnie i wieczór – to czas beztroskiej zabawy i odpoczynku.

Praca i finanse: W pracy poczujesz dziś prawdziwie weekendową atmosferę. Będzie nieco luźniej niż zwykle, a szef nie będzie naciskał na to, byś zdążył zrobić wszystko przed weekendem. Możesz więc niespiesznie wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Będziesz odczuwał przychylny wpływ planetarnej aury i będziesz mógł cieszyć się tym dniem bez żadnych obaw, że popsują Ci go jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zalecają więcej empatii w stosunku do bliskiej Ci osoby. Choć trudno Ci zrozumieć jej problemy, postaraj się wczuć w jej emocje i po prostu przybrać wspierającą postawę.

Praca i finanse:  Strach przed porażką paraliżuje Cię i uniemożliwia podjęcia się nowych zadań, które mogłyby być dla Ciebie bardzo opłacalne. Znajdź w sobie odwagę i spróbuj swoich sił. Gwiazdy mówią, że Ci się uda.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś zmęczony emocjami innych osób, które mocno Cię przytłoczą i negatywnie wpłyną na twój nastrój. Na wieczór koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek, najlepiej w ciszy i samotności.

Horoskop dzienny Byk na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ze strachu przed samotnością nadal trzymasz się kurczowo relacji, która już dawno się wypaliła. Zbierz się na odwagę i zamknij ten rozdział. Gwizdy mówią, że gdy otworzysz się na nowe, będziesz zaskoczony, jak wiele pozytywnych rzeczy Cię spotka.

Praca i finanse:  Ktoś poprosi Cię dziś o pomoc, która będzie wymagała od Ciebie pracy po godzinach i poświęcenia prywatnego czasu. Gwiazdy radzą jednak, byś nie odmawiał, bo wdzięczność tej osoby może niebawem bardzo Ci się przydać.

Zdrowie: Będziesz dziś nieco zdezorientowany i będzie Ci trudno odnaleźć się w plątaninie własnych uczuć i emocji. Gwiazdy radzą, byś wieczorem znalazł czas na wyciszenie się, a jeśli nadal nie możesz sobie poukładać wszystkiego w głowie, porozmawia o tym z przyjacielem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś Twój uroczy uśmiech oczaruje kogoś, kto od razu zaproponuje Ci spotkanie. Nie odmawiaj. Gwiazdy mówią, że to może być początek wspaniałej znajomości, a kto wie – może nawet czegoś więcej.

Praca i finanse: W sprawach biznesowych odłóż na bok sentymenty i kieruj się wyłącznie swoim dobrem, zyskiem i osiągnięciem celu, który sobie wyznaczyłeś. Jeśli będziesz rozglądał się na boki, donikąd nie dojdziesz.

Zdrowie:  Będziesz dziś w doskonałej formie, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnych wibracji. Twój humor będzie wprost szampański, a im bliżej weekendu nastrój będzie jeszcze bardziej Ci się poprawiał.

Horoskop dzienny Rak na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obarczaj innych winą za swoje niepowodzenia i nie wywołuj w innych poczucia winy. Każdy jest kowalem własnego losu, a każde decyzja pociąga za sobą jakieś konsekwencje, które trzeba przyjąć z godnością.

Praca i finanse:  W pracy unikaj dziś plotek – nie słuchaj ich ani ni powtarzaj, bo możesz narobić sobie kłopotów i stracić dobrą opinię w oczach kogoś bardzo ważnego. Lepiej po prostu zajmij się swoja pracą i wykonuj sumiennie swoje obowiązki.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Jowisz, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Lew na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć na zaproszenie na randkę od kogoś, po kim nigdy by się tego nie spodziewały. Lwy w związkach powinny uzbroić się w cierpliwość i przygotować na liczne sprzeczki z partnerem.

Praca i finanse: Dziś na jaw wyjdą Twoje zaniedbania z poprzednich dni i okaże się, że maja one fatalny wpływ na bieżące projekty. Zamiast udowadniać swoją rację, lepiej od razu przyznaj się do błędu i po prostu popraw to, co zawaliłeś.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszej formie. Stres dzisiejszego dnia sprawi, że będziesz czuł się wyczerpany i pozbawiony energii, a jedyną rzeczą, na jaką będziesz mieć ochotę, to zaszycie się w jakiejś głuszy.

Horoskop dzienny Panna na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odrzucaj osób, które się o Ciebie troszczą i chcą Ci pomóc. Nie mawiaj sobie, że robią to z litości, skoro tak naprawdę wiesz, że Cię kochają. To, jak ich traktujesz, sprawia im ogromny ból, choć tego nie mówią głośno.

Praca i finanse:  W pracy wszystkie sprawy będą dziś toczyć się swoim zwykłym rytmem, a Ty będziesz mieć czas, by dokładnie wykonać swoje obowiązki i pozamykać wszystkie ważne sprawy przed weekendem.

Zdrowie:  Dziś wieczorem poświęć czas wyłącznie sobie i naładuj swoje baterie pozytywną energią, której ostatnio trochę Ci brakuje. Zrób coś, co sprawia Ci przyjemność i powoduje, że zapominasz o wszystkich kłopotach.

Horoskop dzienny Waga na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single powinny dziś być bardziej odważne. Wielka miłość jest tuz obok, wystarczy zrobić krok do przodku. W przeciwnym razie zaprzepaścicie swoją wielką szansę. Wodniki w związkach muszą przygotować się na poważną rozmowę z partnerem.

Praca i finanse: Uważaj, bo ktoś będzie dziś szukał kozła ofiarnego, na którego będzie można zrzucić winę za wszystkie niepowodzenia. Nie daj się wrobić w tę rolę i grzecznie, ale stanowczo odwołaj się do faktów, które świadczą na Twoją korzyść.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Na wieczór zaplanuj sobie relaks i czas na rozładowanie emocji.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na żarty, zwłaszcza te na granicy dobrego smaku, bo ktoś może poczuć się przez nie urażony i całkowicie zmienić o Tobie zdanie. Zastanów się, czy dla jednego dowcipu warto tak ryzykować.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a twoje pomysły i inicjatywy zostaną docenione przez szefa. Możesz spodziewać się, że zostaniesz wyróżniony na tle zespołu. Uważaj tylko na zawistnych kolegów.

Zdrowie:  Twoja doskonała forma fizyczna zaskoczy dziś nawet Ciebie. Będziesz miał mnóstwo siły i energii, więc dobrze to wykorzystaj. To idealny dzień, aby zająć się sprawami, które już od dłuższego czasu odkładasz na później.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Weź dziś odpowiedzialność za swoje decyzje i nie obarczaj nią innych. Jeśli coś postanowiłeś, to trzymaj się tego, realizuj swój plan i licz się z konsekwencjami, które poniesiesz wyłącznie Ty.

Praca i finanse:  Nie odgrywaj dziś roli ofiary, tylko weź sprawy w swoje ręce i nie pozwól sobą manipulować. Głośno o wyraźnie sprzeciw się takiemu traktowaniu, bo jeśli pozwolisz na to raz, stanie się o normą.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Możesz być pewien, że żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóca Ci tego dnia i że uda Ci się zrealizować swoje wszystkie plany.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 21 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał wrażenie, że Twój dzisiejszy dzień to jakiś film katastroficzny – możesz mieć pewność, że cokolwiek będzie mogło się nie powieść, nie powiedzie się. Gwiazdy zalecają dużą dawkę cierpliwości.

Praca i finanse:  Dziś dowiesz się o rewolucyjnych zmianach w Twojej pracy, które dotkną również Ciebie. Gwiazdy nie mówią, jednak, czy będą to zmiany na lepsze czy na gorsze, więc nie panikuj, tylko pracuj sumiennie.

Zdrowie:  Będziesz dziś zmęczony i przytłoczony szybkim tempem tego dnia i jego dynamiką. Przez to wieczorem poczujesz, że potrzebujesz odpoczynku i relaksu. Gwiazdy zalecają długi samotny spacer na łonie natury.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris