Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 22 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
22.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Czy los będzie Ci dziś sprzyjał? Jak potoczą się Twoje sprawy zawodowe, finansowe i sercowe? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 22 maja i dowiedz się, jaki będzie ten dzień.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień zapowiada się aktywny i pełen niespodzianek. Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość, która zmusi Cię do zmiany planów i elastycznego dostosowania się do sytuacji.

Praca i finanse:  Twoja umiejętność sprawiedliwej oceny sytuacji i uwzględnienia racji obu stron pomoże Ci dziś rozwiązać konflikt w zespole, czym zaskarbisz sobie wdzięczność współpracowników. Dzięki Tobie znów zapanuje dobra atmosfera.

Zdrowie: Pamiętaj, by regularnie złuszczać naskórek. Dzięki temu Twoja skóra będzie gładka, a składniki odżywcze z kremów i innych kosmetyków będą mogły dotrzeć w głębsze warstwy skóry.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że najlepszym rozwiązaniem każdej napiętej sytuacji jest poczucie humoru i uśmiech. Kiedy czujesz, że atmosfera gęstnieje, po prostu rzuć jakiś dowcip i uśmiechnij się – gwiazdy mówią, że to najlepsza strategia na dziś.

Praca i finanse: Wyznacz dziś sobie jasne cele i konsekwentnie do nich dąż. W przeciwnym razie rozmienisz się na drobne, zaczniesz kilka rzeczy na raz i żadnej z nich nie skończysz. Działaj metodycznie.

Zdrowie: Aby samemu schudnąć, „odchudź” to, co znajduje się na Twoim talerzu. W każdym przepisie to, co jest kaloryczne, możesz zastąpić mniej kalorycznym zamiennikiem, np. zamiast cukru użyć słodzika, a zamiast śmietany – jogurtu naturalnego. Spróbuj, to wcale nie jest takie trudne, jak Ci się wydaje.

Horoskop dzienny Baran na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Barany w związkach mogą liczyć na spokojny dzień spędzony u boku bliskiej osoby. Zwłaszcza wieczór zapowiada się wyjątkowo interesująco. Single natomiast niestety nie będą dziś miały szczęścia w miłości.

Praca i finanse: W pracy zachowaj dziś spokój i stój twardo na ziemi. Nie daj się zwieźć obietnicom szybkich zysków przy małym nakładzie pracy. Ktoś próbuje zamydlić Ci oczy.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że możesz pofolgować dziś swoim słodkim zachciankom. Będziesz potrzebował czegoś, co poprawi Ci nastrój po ciężkim dniu, a czekolada jest w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny Byk na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Z powodu wpływu Merkurego w Twoim znaku możesz być dziś nieco rozdrażniony i podminowany. Pamiętaj, by nie wyżywać się na bliskich, którzy z troską, pytają, co Ci dolega.

Praca i finanse: Będziesz mógł dziś pracować spokojnie i we własnym tempie. Nikt nie będzie Cię poganiał ani tworzył sztucznej presji, której tak bardzo nie lubisz. Zapowiada się spokojny dzień.

Zdrowie: Dzień sprzyja samorozwojowi. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się na d tym, co możesz zrobić, by rozwijać swoje ciało i umysł. Nowy plan treningowy, medytacja, a może jakiś kurs? Wybór należy do Ciebie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień zapowiada się wspaniale. Od rana będziesz w dobrym nastroju, który z każdą godziną będzie stawał się coraz lepszy. Wieczorem możesz liczyć na miłą niespodziankę, której z pewnością długo nie zapomnisz.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się miły, spokojny i nieco luźniejszy dzień. Szybko wykonasz swoje zadania, które nie sprawią Ci dziś żadnego problemu, i będziesz mógł myśleć o weekendzie.

Zdrowie:  Gwiazdy radzą Ci, byś pospał dziś nieco dłużej niż zwykle, bo czeka Cię intensywny dzień, a zwłaszcza jego zakończenie, dlatego będziesz potrzebować mnóstwa energii. Twoje samopoczucie będzie doskonałe.

Horoskop dzienny Rak na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Bliska Ci osoba może być dziś nieco rozdrażniona i zdenerwowana. Nie dopytuj na siłę, co jej jest. Jeśli nie chce rozmawiać i się zwierzać, po prostu to uszanuj.

Praca i finanse: Nie lekceważ dziś poleceń szefa, który może być nieco rozdrażniony i przewrażliwiony na swoim punkcie. Aby nie podpaść przełożonemu, od razu realizuj wszystkie zlecone przez niego zadania.

Zdrowie: Pozwól dziś sobie na relaksująca kąpiel przy świecach i z pachnąca pianą. Będzie ona doskonałym ukojeniem dla ciała i umysłu po nieco nerwowym i intensywnym dniu.

Horoskop dzienny Lew na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś szczególnie przewrażliwiony na swoim punkcie, przez co będziesz obrażać się na każdy żart skierowany w Twoją stronę. Każdy, kto spróbuje się dziś z Tobą podroczyć, dostanie za swoje.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą Ci dziś unikać ryzyka i odpowiedzialnych decyzji. Planetarna aura Ci nie sprzyja, więc wszelkie poważne posunięcia zawodowe lepiej odłożyć na inny dzień.

Zdrowie: Problemy, które masz w relacjach z innymi ludźmi, a zwłaszcza z płcią przeciwna, mogą mieć głębsze psychologiczne podłoże. Gwiazdy mówią, że warto skonsultować to ze specjalistą.

Horoskop dzienny Panna na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Szantaż emocjonalny to nie jest najlepsza droga do skłonienia innych, by zrobili to, czego chcesz. Zamiast grać na emocjach, powiedz prosto, czego oczekujesz, i wynegocjuj kompromis.

Praca i finanse:  W pracy unikaj dziś plotek, bo nieopatrznie… sam możesz stać się ich przedmiotem. Lepiej zajmij się pracą i sumiennie wykonuj swoje zadania, abyś po południu mógł zająć się swoimi sprawami.

Zdrowie:  Zacznij dzień od krótkiej medytacji. Już 5-minutowe powtarzanie mantry pomoże Ci wejść w ten dzień z lepszą energią i większą pewnością siebie.

Horoskop dzienny Waga na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obawiaj się dziś mówić głośno o tym, co Ci leży na sercu. Wszystko wyjaśniaj na bieżąco, by nieskomplikowane sytuacje nie urosły do rangi prawdziwych problemów wywołujących konflikty.

Praca i finanse: Włożysz dziś sporo wysiłku w zdobycie pewnych zawodowych informacji, ale opłaci Ci się to. Dzięki nim będziesz w stanie wyprzedzić konkurentów w walce o wymarzone stanowisko.

Zdrowie: Zwróć dziś uwagę na to, czy proporcje Twoich posiłków są odpowiednie. Pamiętaj, że najbardziej obfitym posiłkiem powinno być śniadanie i obiad, najskromniejszym zaś – kolacja.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Postaw dziś na swoją siłę charakteru i wytrwałość. Nie odpuszczaj spraw na których Ci zależy, i które są dla Ciebie priorytetem. Jeśli będziesz konsekwentny – osiągniesz to, czego chcesz.

Praca i finanse: Będziesz dziś uparty i butny, co narazi Cię na konflikt z kimś, kto bardzo lubi wydawać polecenia. Oceń sytuację i zastanów się, czy sprawa jest aż tak ważna, by kruszyć o nią kopie.

Zdrowie:  Uważaj dziś na wampira energetycznego, który pod pozorem sympatii do Ciebie będzie żerował na twojej dobrej energii. Trzymaj się z daleka od tej osoby, bo inaczej wyssie z Ciebie cały optymizm.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś skłonny do składania obietnic. Dobrze byłoby jednak, by miały one pokrycie w rzeczywistości. W przeciwnym razie stracisz wiele w oczach bliskiej osoby, która uzna Cię za kogoś, kto nie umie dotrzymać danego słowa.

Praca i finanse: Najważniejsze sprawy w pracy załatwiaj dziś sam, a jeśli nie wiesz, jaką podjąć decyzję – zaufaj intuicji. Ona będzie Twoim najlepszym doradcą i przeprowadzi Cię bez szwanku przez ten dzień.

Zdrowie:  Włącz do swojej diety więcej warzyw. To doskonały sposób na dostarczenie organizmowi odpowiedniej porcji witamin i błonnika, a także na zrzucenie paru zbędnych kilogramów.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 22 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz stawać na głowie i robić wszystko, żeby sprawić komuś przyjemność. Jeśli chwilę się zastanowisz, bez trudu wpadniesz na to, w jaki sposób to zrobić. Nie jest to wcale takie trudne, jak Ci się wydaje.

Praca i finanse: Dziś będziesz miał nieco mniej pracy, a szef będzie bardziej wyrozumiały niż zwykle. Zaoszczędzony czas poświęć na miłą pogawędkę z sympatyczną osobą, która zawsze wie, jak poprawić Ci humor.

Zdrowie: Będziesz miał dziś cudowny nastrój i mnóstwo pozytywnej energii. Nie zmarnuj jej i dobrze ją wykorzystaj. Najlepiej na zrobienie rzeczy, które uwielbiasz, a których od dawna nie robiłeś.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris