Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 23 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

23.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Dla kogo piątek będzie już czasem weekendowego wytchnienia, a kto musi jeszcze wykrzesać z siebie nieco sił do walki z codziennością? Przeczytaj horoskop na piątek 23 października 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Chętnie wybierzesz się dziś na przyjęcie lub towarzyskie spotkanie, podczas którego będziesz duszą towarzystwa. Nie będzie opuszczał Cię dobry humor, a wszyscy będą chłonąc Twoją pozytywną energię.

Praca i finanse: Jowisz sprzyja szkoleniom i prezentacjom, podczas których będziesz mógł wykazać się swoją szeroką i specjalistyczną wiedzą z dziedziny, którą się zajmujesz. Niewykluczone, że ktoś wpływowy zwróci na Ciebie uwagę.

Zdrowie:  Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dobrą energię, spokój ducha i wewnętrzną radość, którą będziesz mógł dzielić się z innymi.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Wieczór poświęć sobie i swoim najbliższym. Spędź go w gronie osób, przy których czujesz się dobrze i które się o Ciebie troszczą. Dawno nie mieliście odwagi porozmawiać od serca – to dobry moment.

Praca i finanse:  To doskonały dzień na negocjacje. Saturn, który króluje dziś na Twoim niebie, ześle wesprze dziś Twoje umiejętności dyplomatyczne, dzięki czemu bez trudu uzyskasz to, czego chcesz, a nawet znacznie więcej.

Zdrowie:  Będziesz dziś w doskonałej formie fizycznej. Gwiazdy mówią, że to idealny dzień na trening, podczas którego masz szansę pobić swoje dotychczasowe rekordy i ustanowić nowe. Wykorzystaj sprzyjającą planetarną aurę.

Horoskop dzienny Baran na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Saturn, który mocno rozgościł się na Twoim niebie, pomoże Ci odkryć nowe hobby, które pochłonie Cię bez reszty. Da Ci to motywację do działania i pomoże wyrwać się z marazmu, który ostatnio Cię dopadł.

Praca i finanse: W pracy bądź miły i skromny. Możesz być pewien, że szef doceni taką postawę i zadba o to, byś został wynagrodzony za swoją pracę i zaangażowanie. Planetarna aura dziś Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Zdrowie:  Dbaj o swoje zdrowie i ciepło się ubieraj, bo teraz nietrudno o przeziębienia i jesienne infekcje. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego unikaj przemarznięcia i ubieraj się na cebulkę.

Horoskop dzienny Byk na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na sympatyczne spotkanie. Gwiazdy mówią, że jeśli posłuchasz swojej intuicji, ta znajomość może przerodzić się w coś więcej. Warto spróbować, zwłaszcza jeśli jesteś singlem.

Praca i finanse: W pracy słuchaj uważnie tego, o czym szepczą współpracownicy na korytarzu, bo okaże się, że w tych plotkach jest ziarenko prawdy, które może uchronić Cię przed popełnieniem poważnego błędu.

Zdrowie: Osłabienie, bladość igorsze samopoczucie, które ostatnio Ci towarzyszą, mogą być objawem anemii. Nie zwlekaj dłużej i zrób niezbędne badania, a następnie skonsultuj się z lekarzem. Gwiazdy radzą, byś o siebie dbał.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie trać czasu na opowiadanie o sobie i swoim życiu komuś, kogo tak naprawdę w ogóle to nie interesuje. Przeszłość przecież wielokrotnie pokazała, że nie możesz liczyć na tę osobę, kiedy jesteś w potrzebie.

Praca i finanse:  Dziś bardziej niż o pracy będziesz myśleć o tym, co zaplanowałeś sobie na wieczór i weekend. Dlatego będziesz bardzo wydajny i postarasz się, jak najszybciej wykonać wszystkie swoje obowiązki, by móc oddać się zasłużonemu odpoczynkowi.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Będziesz na wszystko patrzeć przez różowe okulary.

Horoskop dzienny Rak na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Korzystaj z uroków życia i nie słuchaj tych, którzy ciągle narzekają i nie wspierają Cię w Twoich planach. Gwiazdy Ci sprzyjają i możesz teraz zrealizować wiele swoich marzeń. Nie wahaj się.

Praca i finanse:  Oddziel dziś grubą kreską swoje dawne niepowodzenia i porażki i przestań ciągle się nimi zadręczać. Otwórz nowy zawodowy rozdział w swojej karierze i zastaw się na sukces. Gwiazdy mówią, że pozytywne nastawienie może zdziałać cuda.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na Twoje zdrowie. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura sprzyja czułym wyznaniom i romantycznym chwilom, zwłaszcza Lwom w związkach. Nie będziesz mógł uwierzyć, że Twój partner to chodzący ideał i że właśnie Ciebie spotkało takie szczęście.

Praca i finanse: Zamiast szukać na kogoś haków i zastanawiać się, jak zaszkodzić osobie, która jest Twoją bezpośrednią konkurencją, lepiej pomyśl nad tym, jak pokonać ją siłą swoich kompetencji, a nie nieuczciwymi intrygami.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś osłabiony i przemęczony, dlatego na wieczór zaplanuj sobie relaks i odpoczynek, najlepiej w towarzystwie bliskiej Ci osoby, która zadba o to, by rozprawić się z całym stresem dzisiejszego dnia.

Horoskop dzienny Panna na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Mimo że ciągle powtarzasz, że tak bardzo się o kogoś troszczysz i martwisz, tak naprawdę robisz to tylko na pokaz, by inny mogli Cię podziwiać za Twoje poświęcenie. Prawdziwa troska to wspieranie bliskich w każdej sytuacji, nie tylko od święta.

Praca i finanse: Skup się dziś na pracy i rzetelnym wykonywaniu swoich obowiązków, bo ktoś będzie patrzył Ci na ręce i notował każde Twoje potknięcie, by potem uprzejmie poinformować o nich szefa. Miej się na baczności.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił i pozytywnej energii. Możesz spokojnie realizować swoje plany i cieszyć się nadchodzącym weekendem.

Horoskop dzienny Waga na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wielka miłość jest tuz obok – wystarczy wyciągnąć po nią rękę. Czy będziesz wystarczająco odważny, by sięgnąć po swoje szczęście i zawalczyć o nie? Jeśli tego nie zrobisz, możesz żałować do końca życia.

Praca i finanse: W pracy uważaj na kogoś, kto będzie próbował zrobić wszystko, by skompromitować Cię przed szefem. Jedyne, co może Cię uratować to doskonałe przygotowanie w każdym temacie, o którym będziesz rozmawiać z przełożonym.

Zdrowie: Nie musisz się martwić o swoje zdrowie, bo Twój horoskop na dziś w tym obszarze będzie jest bardzo pozytywny. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś nie musiał się o nic martwić.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli czegoś pragniesz, poproś o pomoc. Nie wszystko uda Ci się osiągnąć samemu, a wokół masz mnóstwo życzliwych Ci ludzi, którzy chętnie Ci pomogą i wesprą Cię. Musisz im tylko o tym powiedzieć.

Praca i finanse: Mimo że wszyscy w pracy poczują dziś już weekendową atmosferę, Ty do końca sumiennie realizuj swoje obowiązki, bo jeśli dziś sobie odpuścisz, będziesz miał bolesne spotkanie z zawodową rzeczywistością w poniedziałek.

Zdrowie: Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości i kłopoty ze zdrowiem omijały Cię szerokim łukiem. Możesz więc cieszyć się tym dniem i nie musisz o nic martwic.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast gryźć się sam ze swoimi kłopotami, zwierz się przyjacielowi. On pomoże Ci spojrzeć na całą sytuację z dystansem i okaże się, że dojdziesz do wniosku, że twoje problemy nie są wcale aż tak wielkie.

Praca i finanse: Nie bój się podejmować nowych wyzwań i próbować rzeczy, których jeszcze nigdy nie robiłeś. To najlepszy sposób, by poszerzać swoje kompetencje i uczyć się nowych rzeczy. Korzystaj z takich rzeczy i nie obawiaj się porażki.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić – żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują dziś Twoich planów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 23 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie projektuj na kogoś swoich emocji. To, że Ty traktowałeś kogoś jak zabawkę, którą się znudziłeś, nie oznacza, że ta osoba w ten sam sposób zachowała się wobec Ciebie. Spójrz realnie na rzeczywistość.

Praca i finanse: Możesz być pewien, że nikt nie będzie Ci dziś przeszkadzał w pracy i odciągał Twojej uwagi od wykonywania zadań. Dlatego uda Ci się wszystko sprawnie skończyć i będziesz mógł rozkoszować się wolnym czasem z najbliższymi.

Zdrowie: Uważaj podczas treningu, bo jeden nieopatrzny ruch może spowodować odnowienie się starej kontuzji, której wyleczenie pochłonie nie tylko wiele czasu, lecz także mnóstwo środków finansowych.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris