Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 24 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
24.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w piątek 24 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Odpuść sobie dzisiaj zabieganie o czyjeś względy. Układ Merkurego w Twoim znaku nie sprzyja amorom, więc lepiej skupić się dziś na innych sprawach.

Praca i finanse: Odkryjesz dziś poważne zaniedbania dokonane przez jednego ze współpracowników. Zanim jednak pobiegniesz na skargę do szefa, spróbuj dowiedzieć się, co było przyczyną. Nie zawsze wszystko jest takie proste jakby się wydawało.

Zdrowie: Dbaj dziś o siebie, bo przemęczenie może dać Ci się we znaki. Jeśli czujesz się, zmęczony, nie zgrywaj bohatera, tylko odpocznij.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jasno komunikuj swoje potrzeby. Nie zawsze łatwo się domyślić, czego druga osoba może pragnąć, zwłaszcza w sferze uczuć. Dlatego zamiast frustrować się, że ktoś nie odgadł Twoich myśli, po prostu powiedz je na głos.

Praca i finanse:  Zachwycisz dziś wszystkich tym, jak świetnie prowadzisz rozmowy biznesowe. Dzięki Twojemu talentowi negocjacyjnemu uda Ci się podpisać intratną dla firmy umowę.

Zdrowie: Odkryj moc herbat – każda z nich: czarna, zielona, czerwona, biała – ma inne właściwości prozdrowotne. Wybierz się do herbaciarni, kup kilka gatunków herbat i poeksperymentuj w domu.

Horoskop dzienny Baran na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź bardziej powściągliwy i nie rozmawiaj ze wszystkimi o swoim życiu prywatnym. To, że ktoś pyta Cię, co u Ciebie, nie znaczy jeszcze, że tak naprawdę się tym przejmuje. Może nim powodować zwykła ciekawość.

Praca i finanse: Dzięki nowym ambitnym zadaniom oraz słowom uznania od szefa, poczujesz dziś ogromną motywację do dalszego działania. Jeśli chcesz zaprezentować jakiś swój autorski pomysł – zrób to. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Postaraj się mniej przejmować emocjami innych. Nie zbawisz całego świata, a czyjś zły humor nie powinien aż tak bardzo wpływać na Twój nastrój. Dbaj o swój komfort psychiczny.

Horoskop dzienny Byk na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól się okłamywać. Jeśli ktoś dla swojej rozrywki bawi się Twoimi emocjami, odwróć się i idź w drugą stronę. Tacy ludzie nie są nawet warci Twoich nerwów.

Praca i finanse:  Dziś poczujesz, że naprawdę lubisz swoją pracę i mimo małych niedogodności zdarzających się od czasu do czasu, nie zamieniłbyś jej na żadną inną. To będzie bardzo satysfakcjonujący dzień.

Zdrowie: Dbaj o wątrobę. Ostatnio nieco przeciążasz ten organ, który przy takim trybie życia może się niebawem zbuntować. Zadbaj o zdrowszą dietę i unikaj tłuszczów.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś mieć niesamowity dar wymowy i elokwencji, przez co łatwiej nawiążesz kontakt z kimś, kto od dawna Ci się podoba. Niewinny small talk może przerodzić się w coś więcej.  

Praca i finanse: Układ Merkurego w Twoim znaku sprawi, że w mgnieniu oka uporasz się z nagromadzonymi zaległościami i znajdziesz w sobie motywację do tego, by dać z siebie dziś jeszcze więcej niż zwykle.

Zdrowie:  Naucz się odpuszczać w sytuacjach, kiedy wiesz, że żaden Twój wysiłek nie przyniesie pożądanego rezultatu. Wkładanie wszystkich sił w coś, co nie ma sensu, drenuje Cię z dobrej energii i sprawia, że nie starcza jej już na rzeczy naprawdę ważne.

Horoskop dzienny Rak na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że emocje nie są najlepszym doradcą. Jeśli jesteś zdenerwowany, najpierw ochłoń, przemyśl sytuację na chłodno i dopiero wtedy działaj.

Praca i finanse: Będziesz dziś bujać w obłokach, przez co praca będzie Ci szła jak po grudzie. Postaraj się skupić na służbowych obowiązkach. Im szybciej je wykonasz, tym szybciej będziesz mógł oddać się przyjemnościom.

Zdrowie: Na przesuszoną i popękaną skórę łokci i kolan pomoże Ci masło shea. Ma ono działanie silnie regenerujące. Łagodzi także podrażnienia i pielęgnuje skórę.

Horoskop dzienny Lew na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Odkryjesz dziś pewną tajemnicę bliskiej Ci osoby, co postawi pod znakiem zapytania całą Waszą relację. Przemyśl dobrze to, co chcesz zrobić, ale jeśli podejmiesz już decyzję – bądź w niej konsekwentny.

Praca i finanse: W pracy nie możesz liczyć dziś na miłą atmosferę. Napięcia zawodowe przeniosą się na relacje z domownikami. To nie będzie przyjemny początek weekendu.

Zdrowie: Zadbaj wreszcie o dietę. Jedzenie byle czego i byle jak nie wpływa dobrze ani na Twoją kondycję fizyczną, ani na figurę.

Horoskop dzienny Panna na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zarówno Tobą, jak i bliską osobą będą dziś targać potężne emocje. Spodziewaj się ognistych dyskusji i gwałtownych reakcji.

Praca i finanse: Dziś w pracy zabłyśniesz. Okaże się, że jesteś człowiekiem renesansu i potrafisz zrobić nawet te rzeczy, na których teoretycznie się nie znasz.Wykorzystaj to.

Zdrowie: Na problemy trawienne mogą pomóc świeże zioła i przyprawy. Staraj się dodawać do potrwa więcej ostrych przypraw, takich jak chilli czy imbir, które stymulują trawienie.

Horoskop dzienny Waga na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz potrzebę brylowania w towarzystwie. Uważaj jednak, by nie przesadzić i nie zdominować spotkania, na które się wybierzesz.

Praca i finanse:  Możesz się dziś podziewać przypływu entuzjazmu i nowatorskich pomysłów. Zostanie to docenione przez Twojego przełożonego. Gwiazdy nad Tobą czuwają.

Zdrowie: Mała ilość snu sprawia, że jesteś nie tylko przemęczony i rozdrażniony, lecz także negatywnie wpływa na Twój wygląd. Poświęć więcej czasu na odpoczynek.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Księżyc doda Ci dziś odwagi w sprawach sercowych. Zrobisz wreszcie krok, o którym myślałeś od dawna. Odwagi, dziś nie może się nie udać.

Praca i finanse: Nawiążesz dziś kontakty zawodowe, dzięki którym możesz odnieść znaczne korzyści materialne. Nie miej skrupułów, by to wykorzystać.

Zdrowie:  Siedzący tryb życia nie Ci nie służy. Znajdź aktywność fizyczną, która sprawia Ci przyjemność i zacznij regularnie się ruszać.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wybierzesz się dziś na zaskakujące spotkanie. Nie będzie ono ani ckliwe, ani romantyczne w klasycznym znaczeniu tego słowa, ale na pewno interesujące.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś poczucie, że możesz przenosić góry. Energii  do działania doda Ci Merkury. Wykorzystaj to, by nadgonić pracę przy ważnym projekcie.

Zdrowie: Zrób dziś dla siebie coś dobrego i pofolguj swoim zachciankom. Nawet jeśli miałbyś złamać zasady swojej diety – dziś gwiazdy przymykają na to oko.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 24 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że karma wraca. Wszystko, co dajesz innym – zarówno pozytywne rzeczy, jak i te negatywne – prędzej czy później spotkają Ciebie. Warto mieć to na uwadze, podejmując ważne decyzje.

Praca i finanse: Upieranie się dziś w pracy przy swoim zdaniu nie ma sensu. I tak okaże się, że nie masz racji, więc lepiej od razu zrób to, o co prosi Cię szef.

Zdrowie:  Pamiętaj, żeby codziennie przyjmować odpowiednią ilość płynów. Najlepsza będzie woda niegazowana, ale jeśli nie lubisz jej smaku, sięgnij po gazowaną. Możesz dodać do niej syrop owocowy, np. z pomarańczy i plasterki owoców.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 20 do 26 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris