Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. ---

Który znak zodiaku powinien na siebie dziś uważać, a któremu planetarna aura będzie sprzyjać? Przeczytaj horoskop na piątek 24 lipca 2020 i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś opanowany i nie daj się wyprowadzić z równowagi z byle powodu. Dzięki temu uda Ci się uniknąć konfliktu, który będzie wisiał w powietrzu między Tobą a bliską Ci osobą.

Praca i finanse:  Przyjdą Ci do głowy ciekawe zamierzenia i pomysły. Gwiazdy mówią, byś nie bał się zaprezentować ich szefowi, bo jest duża szansa, że zyskają jego aprobatę i uznanie, a Ty – zapunktujesz u przełożonego.

Zdrowie:  Zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Jeśli tylko będziesz panował nad swoimi emocjami – to będzie bardzo dobry dzień.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układało się po twojej myśli. Ryby w związkach mogą spodziewać się miłego wieczoru spędzonego u boku partnera, single zaś – liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse: Dzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości na gruncie zawodowym. Gwiazdy mówią, że nowo poznane osoby mogą pozytywnie przyczynić się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Wykorzystaj to.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawiania do świata. Nic i nikt nie zepsuje Ci dobrego humoru.

Horoskop dzienny Baran na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie narzucaj komuś swojego zdania i nie forsuj siłą swoich racji. Musisz zaakceptować to, że nie każdy podziela Twoje zdanie, a to, że ktoś ma inne poglądy, wcale nie musisz oznaczać, że nie ma racji.

Praca i finanse: W pracy staraj się nie przejmować drobiazgami, bo one nie mają większego znaczenia, a tylko niepotrzebnie psują Ci humor. Zamiast tego skup się na rzeczach ważnych i to ich realizacji dopilnuj.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Jeśli tylko nie dopuścisz do tego, by z równowagi wyprowadziły Cię drobne niedociągnięcia, ten dzień zaliczyć do udanych. Planetarna aura sprzyja dobremu samopoczuciu.

Horoskop dzienny Byk na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz próbował uszczęśliwiać kogoś na siłę, co obróci się przeciwko Tobie. Gwiazdy mówią, że nie masz co liczyć na wdzięczność. Wręcz przeciwnie – spodziewaj się pretensji ze strony kogoś, komu chciałeś pomóc.

Praca i finanse:  W pracy ktoś będzie bardzo ciekawski i będzie wtykał nos w nie swoje sprawy. Gwiazdy radzą, byś schował w bezpiecznym miejscu ważne umowy i dokumenty, które nie powinny wpaść w niepowołane ręce.

Zdrowie: Dziś zapowiada się dobry dzień. Jowisz, pod którego opieką się dziś znajdujesz, zapewni Ci mnóstwo pozytywnej energii, przypływ sił – dobrze je wykorzystaj, bo planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś bądź konsekwentny i nie rezygnuj z postanowień, które podjąłeś jakiś czas temu, choć sytuacja będzie Cię do tego kusić. Gwiazdy mówią jednak, że jeśli teraz zboczysz z obranej przez siebie drogi, będzie Ci bardzo trudno na nią wrócić.

Praca i finanse: Dziś szef może podzielić się z Tobą ważną informacją dotyczącą jednego z Twoich współpracowników. Pamiętaj, abyś zachował dyskrecję i nie dzielił się tą wiadomością z innymi. Pokaż, że zasługujesz na zaufanie.

Zdrowie:  Uważaj dziś na wampiry energetyczne, które będą próbowały nasycić się Twoją dobrą energią i wykraść Ci ją. Gwiazdy radzą, byś trzymał się od takich osób jak najdalej i nie pozwolił, by czerpały od Ciebie to, czego same nie mają.

Horoskop dzienny Rak na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś serdeczny i wyrozumiały, co będzie przyciągać do Ciebie ludzi, niestety także tych nieuczciwych. Uważaj, by ktoś nie wykorzystał Twojego dobrego serca do realizacji swoich własnych planów.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie toczyć się swoim zwykłym rytmem. Dnia nie zakłócą Ci żadne niespodziewane i nieprzyjemne wydarzenia. Możesz więc bez stresu wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie: Dziś możesz odczuwać nieprzyjemne dolegliwości takie jak bóle głowy czy stawów. Będzie to spowodowane niekorzystnym wpływem Marsa, który mocno rozgościł się na Twoim niebie. Gwiazdy zalecają więcej odpoczynku.

Horoskop dzienny Lew na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie wymagający i trudny dzień, który nie zacznie się zbyt przyjemnie. Planetarna aura Ci nie sprzyja, zwłaszcza w relacjach z innymi ludźmi. Spodziewaj się poważnych problemów z komunikacją.

Praca i finanse: Na sprawy zawodowe będziesz patrzeć dziś z wielką niechęcią, a myślami będziesz już przy weekendzie. Gwiazdy mówią, że jeśli będziesz bujać w obłokach w czasie pracy, zemści się to na Tobie. Lepiej się skup na swoich obowiązkach.

Zdrowie: Będziesz czuł się dziś podminowany i zdenerwowany, przez co będzie łatwo wyprowadzić z równowagi. Jeśli nie pokonasz problemów komunikacyjnych, musisz liczyć się z konfliktem z kimś bliskim, co dodatkowo popsuje Ci humor.                           

Horoskop dzienny Panna na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że szantaż emocjonalny to nie jest najlepszy sposób na osiągnięcie tego, czego chcesz. Zamiast wywierać na kimś presję, naucz się mówić wprost o swoich potrzebach i argumentować swoje oczekiwania.

Praca i finanse:  W pracy wszystkie sprawy będą dziś toczyć się swoim zwykłym rytmem. Nie musisz obawiać się dziś presji czasu i możesz być pewien, że będziesz mógł w spokoju zająć się swoim obowiązkami, a nawet nadrobić zaległości.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się martwić tym, że jakieś nieprzewidziane dolegliwości zakłócą Ci spokój. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bierz dziś udziału w kłótniach, a dzień spędzisz przyjemnie i z dala od kłopotów. Gwiazdy radzą, byś unikał sytuacji konfliktowych, a jeśli przez przypadek w takiej się znajdziesz, nie podejmował dyskusji.

Praca i finanse: Dziś możesz liczyć na pochwałę i dobre słowo do szefa. Nie osiadaj jednak na laurach i po zebraniu gratulacji za dobrą pracę, pracuj jeszcze lepiej, bo poprzeczka została postawiona wysoko.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie fizycznej. Gwiazdy radzą, byś to wykorzystał to na uprawianie swojego ulubionego sportu. Planetarna aura Ci sprzyja i jest szansa, że pobijesz dziś swoje rekordy.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przesadzaj dziś z narzekaniem w towarzystwie, bo zanim się obejrzysz, może się okazać, że piątkowy wieczór będziesz spędzać sam. Nikt nie lubi malkontentów i wiecznych pesymistów.

Praca i finanse:  Możesz dziś liczyć na pomoc i życzliwe nastawienie ze strony współpracowników. Ktoś, po kim w ogóle się tego nie spodziewałeś, poda Ci pomocną dłoń i wesprze w realizacji trudnego zadania.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany i cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, ze zaliczysz ten dzień do udanych.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz próbował dziś poprawić humor bliskiej Ci osobie. Musisz jednak wykazać się wielkim taktem i delikatnością, bo jeden nierozważny ruch może spowodować, że popełnisz gafę i tylko pogorszysz sytuację.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych bądź ostrożny, bo nieprzemyślane i podjęte pochopnie decyzje mogą sprawić, że całe Twoje zawodowe życie stanie pod dużym znakiem zapytania. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje dzisiejsze plany i cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobrą energię.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 24 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by nauczyć się, że nie można traktować ludzi jak zabawki, które mają umilać Ci Twój wolny czas. Jeśli oczekujesz od kogoś, że będzie poświęcał Ci swój czas, nie dziw się, że ktoś będzie oczekiwał tego samego od Ciebie.

Praca i finanse: Skup się dziś na sumiennym wykonywaniu swoich obowiązków, bo szef cały czas patrzy Ci na ręce, nawet jeśli tego nie dostrzegasz. Każde zaniedbanie czy załatwianie prywatnych spraw w godzinach pracy jest notowane na Twoim koncie.

Zdrowie: To dobry dzień, by zadbać o swój wygląd. Gwiazdy radzą, byś zaszalał z fryzurą i zdecydował się na mała metamorfozę – nowe cięcie albo niecodzienne uczesanie wprowadzą trochę świeżości do Twojego looku. Starsze Koziorożce koniecznie powinny zastanowić się nad koloryzacją, by ukryć siwiznę.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 20 do 26 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris