Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 25 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

25.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie weekend? Przeczytaj horoskop na piątek 25 września 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zauważysz, że bliska Ci osoba, gdy do niej mówisz, w ogóle Cię nie słucha, a tylko beznamiętnie potakuje dla świętego spokoju. Zastanów się, czy na pewno takiej relacji pragniesz.

Praca i finanse: Nie odkładaj dzisiejszych zadań na poniedziałek, bo możesz być pewien, że to doskonały przepis na… fatalny początek tygodnia. Lepiej zrób wszystko dziś i miej w weekend spokojną głowę.

Zdrowie:  Częste zawroty głowy, które dokuczają Ci od jakiegoś czasu, dziś nasilą się i sprawią, że nie będziesz mógł dłużej ignorować tego problemu. Gwiazdy radzą, byś jak najszybciej skonsultował się z lekarzem.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wybierając się na randkę, nie zachwycaj się całą otoczką i romantyczną atmosferą, a skup się na tym, co partnera naprawdę może Ci zaoferować i czego oczekuje od Ciebie. Dzięki takiej strategii unikniesz rozczarowania.

Praca i finanse: Nie punktuj dziś innym każdego niedociągnięcia, bo Twoja dobra karta może szybko się odwrócić i sam popełnisz jakiś błąd. Przyznaj, że nie byłoby Ci wtedy miło, gdyby ktoś piętnował to na forum?

Zdrowie:  Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszystkie kłopoty ze zdrowiem trzymały się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Baran na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by zastanowić się nad kształtem pewnej relacji, w której znajdujesz się od dłuższego czasu, a który wydaje się – przeżywa poważny kryzys. Zastanów się, co może być tego przyczyną.

Praca i finanse: Nie uciekaj od problemów i nie zamiataj ich pod dywan, bo możesz być pewien, że wrócą do Ciebie niebawem i to ze zdwojoną siłą. Najlepiej rozwiąż wszystkie kłopoty od razu i miej wolną głowę.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować swoje plany, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci mnóstwo siły i pozytywnej energii.

Horoskop dzienny Byk na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Czujesz, że między Tobą a bliską Ci osobą dawny ogień wypalił się jakiś czas temu, a próby ponownego wzniecenia uczucia spełzają na niczym. Może najwyższy czas przestać się oszukiwać?

Praca i finanse: Możesz znaleźć się dziś przez przypadek w samym środku pewnego konfliktu, który w ogóle Cię nie dotyczy. Lepiej jak najszybciej zejdź z linii ognia i nie mieszaj się w sprawy, które nie są z Tobą związane.

Zdrowie: Dzięki przychylnemu wpływowi Saturna, który ma dziś silny wpływ na Twoim niebie, będziesz cieszyć się dziś zarówno dobrym zdrowiem, jak i świetnym samopoczuciem i humorem. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zadbaj o najważniejsza osobę w Twoim życiu i zrób wszystko, by była szczęśliwa i by ten dzień minął jej na wśród samych pozytywnych emocjach. O kim mowa? Oczywiście o Tobie! Nie szczędź sobie przyjemności.

Praca i finanse: Choć to już prawie koniec tygodnia, to doskonały dzień na nowe zawodowe wyzwania. Będziesz miał okazję podjąć się dodatkowych obowiązków – nie odmawiaj. Opłaci Ci się to zarówno pod względem rozwoju zawodowego, jak i finansów.

Zdrowie: Dziś zauważysz, że dzięki Twoim ostatnim działaniom i mądrym decyzjom, które podjąłeś, udało Cię zredukować odczuwany na co dzień stres przynajmniej o połowę. Możesz sobie pogratulować – mniej nerwów, to więcej wewnętrznej harmonii.

Horoskop dzienny Rak na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś zapomnisz o dawnych nie porozumieniach i odezwiesz się do kogoś, z kim już dawno zerwałeś kontakt. To będzie bardzo dobra decyzja. Ta osoba też bardzo za Tobą tęskni, ale wstydziła się zrobić ten pierwszy krok.

Praca i finanse:  Ktoś zawistny może próbować podstępnie zniszczyć cały Twój dorobek zawodowy oraz przekreślić Twoją karierę. Nie pozwól na to. Jeśli trzeba doprowadź do konfrontacji i wyjaśnij całą sytuację.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem. Wykorzystaj dobrze ten dzień.

Horoskop dzienny Lew na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował Ci dziś wmówić, że wyolbrzymiasz pewne sprawy i robisz aferę o drobiazgi. Nie wierz w to. To, że ktoś wszystko traktuje dość błaho i powierzchownie, nie znaczy, że Ty też musisz.

Praca i finanse: Najwyższy czas poważnie podejść do swoich obowiązków. W Twoim miejscu pracy szykują się poważne zmiany i jeśli nadal będziesz bagatelizować swoje zadania, możesz być pewien, że nie wpłynie to pozytywnie na Twoją ocenę jako pracownika.

Zdrowie: To ostatni dzwonek, by radykalnie ograniczyć cukier w diecie, który nie tylko bardzo niekorzystanie wpływa na Twoją figurę, lecz także może przyczynić się do rozwoju cukrzycy. Powinieneś o to zadbać, zwłaszcza w pewnym wieku.

Horoskop dzienny Panna na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nareszcie uda Ci się przełamać lody z kimś, na kim od dłuższego czasu bardzo Ci zależy, a kto postawił wokół siebie mur, przez który trudno się przebić. Dzięki Twojej wytrwałości nareszcie Ci się to uda.

Praca i finanse: Dziś zbierzesz wszystkie swoje siły i bez trudu uporasz się ze wszystkimi zawodowymi sprawami, nawet tymi zaległymi, do których od dawna nie chciało Ci się zabrać. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają.

Zdrowie:  Możesz dziś odczuwać spadek nastroju spowodowany nadciągającą jesienią. Nie daj się jednak smutkowi i zamiast siedzieć sam w domu, wyjdź do ludzi i spędź czas w wśród pozytywnych osób.

Horoskop dzienny Waga na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś z obietnicami. Ty potraktujesz je bardzo lekko, ktoś natomiast weźmie ja na poważnie, przywiąże się do danego mu słowa i będzie oczekiwał, że spełnisz swoje przyrzeczenia.

Praca i finanse: Dziś przypomnisz sobie o kilku ważnych zadaniach, których wykonania szef oczekiwał przed weekendem, a o których kompletnie zapomniałeś. Szykuje się pracowity dzień, a być może nawet nadgodziny. Niestety sam jesteś sobie winien.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlę Ci dobre samopoczucie zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Możesz beż przeszkód realizować wszystkie swoje plany, bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że słowa mają wielką moc – mogą zarówno kogoś bardzo zranić i podciąć mu skrzydła, jak również motywować do działania i sprawić, ze uwierzy w siebie. Używaj ich dziś roztropnie.

Praca i finanse:  Możesz dziś liczyć na nowe propozycje zawodowe i nieprzewidziane wydarzenia, których finał nieco Cię zaskoczy, ale bardzo pozytywnie. Szykuj się na zmiany, ale wyłącznie te dobre. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Będziesz dziś w doskonałej formie, a Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił witalnych i zadbają o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dojdziesz do wniosku, że ktoś, kto kiedyś odrzucił Twoje uczucie, zrobił Ci największą przysługę. Patrząc z perspektywy czasu będziesz przekonany, że uchronił Cię przez popełnieniem wielkiego błędu.

Praca i finanse:  Zgłaszaj się dziś do ważnych i ambitnych zadań, nawet jeśli nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz. Możesz być pewien, że szef doceni Twoją chęć rozwoju i inicjatywę i zapewni Ci odpowiednie wsparcie.

Zdrowie: Będziesz dziś książkowym okazem zdrowia. Nie będą się Ciebie imać żadne choroby ani dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą siły i dobra energię. Wykorzystaj to i realizuj swoje plany.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 25 września 2020

Miłość i życie prywatne: Najwyższy czas nauczyć się, że są w życiu rzeczy, które nie mają ceny i których nie można zrekompensować niczym innym. Jedną z nich jest czas, który poświęca się innym. Jeśli, go nie masz, nie próbuj go zastąpić czymś innym.

Praca i finanse: Choć uchodzisz za bardzo koleżeńską i pomocą osobę w pracy, to okaże się, że Twoja zdolność niesienia pomocy innym zależy od Twoich prywatnych sympatii. Nad jednymi będziesz się bowiem rozczulał, że są zapracowani i chętnie wyręczał ich w obowiązkach, innym zaś opryskliwie odpowiadał nawet na proste pytania, sugerując, że powinni poradzić sobie sami.

Zdrowie: Uczucie zmęczenia i braku sił do wykonywania codziennych obowiązków może nie być zwykłym przemęczeniem, ale mieć poważniejszą przyczynę. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem i zrób podstawowe badania.

 Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris