Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 26 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

26.06.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w piątek 26 czerwca? Jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś bardzo krytyczny i oschły dla osób, które będą próbowały Ci mówić, jak masz żyć i co robić. Gwiazdy mówią, być dopuścił jednak do głosu innych i wsłucha się w ich rady, bo niektóre z nich mogą być cenne.

Praca i finanse:  W pracy znajdziesz się dziś poza centrum wydarzeń, przez co będziesz miał poczucie, że omijają Cię ważne sprawy i kluczowe ustalenia. Nie przejmuj się jednak – gwiazdy mówią, że nic złego się nie dzieje i wszystko jest pod kontrolą.

Zdrowie: Będziesz miał dziś nieco stresujący dzień, a źródłem stresu będą problemy, które… sam sobie wymyślasz! Gwiazdy radzą, byś spojrzał trzeźwym okiem na rzeczywistość, nie naginał jej i nie wyolbrzymiał tego, co wcale nie jest poważnym kłopotem.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś potrzebę pobycia w samotności. Nie ma w tym nic złego, ale pamiętaj, by odpowiednio zakomunikować to najbliższym, by no poczuli się odtrąceni i niekochani. Jeśli wyrazisz swoją potrzebę prosto i w uprzejmy sposób, możesz liczyć na pełne zrozumienie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny dzień. Wszystko, czego się dziś podejmiesz, uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego finału i możesz być pewien, że zostanie to docenione przez przełożonego. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Możesz być dziś w nieco melancholijnym nastroju. Będzie to spowodowane niezbyt przychylnym wpływem Plutona w Twoim znaku. Najlepszym remedium na chandrę będzie chwila dla siebie i relaks.

Horoskop dzienny Baran na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie irytuj się, jeśli ktoś ma inne zdanie niż Ty i nie zmuszaj kogoś, by maił taki sam światopogląd jak Ty. To, że coś nie podoba się Tobie, nie oznacza od razu, że jest gorsze albo niewarte uwagi. Gwiazdy zalecają więcej zrozumienia.

Praca i finanse: Twoje opinie wyrażone na spotkaniu wydadzą się innym zbyt radyklane i stronnicze. Warto zastanowić się nad tym, jak to samo powiedzieć przy użyciu innych słów tak. Dzięki temu może udać Ci się przekonać do swoich idei innych.

Zdrowie:  Gwiazdy zalecają dziś więcej spokoju i opanowania. Nie irytuj się drobiazgami i nie zaogniaj sytuacji, które i tak są napięte. To tylko generuje niepotrzebny stres zarówno Tobie, jak i ludziom z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny Byk na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś szczery, życzliwy i pełen dobrych chęci. Postanowisz pomóc słabszym i pokrzywdzonym przez los, co da Ci mnóstwo dobrej energii i pomoże odnaleźć nowy sens życia. Planetarna aura sprzyja robieniu dobrych rzeczy dla innych.

Praca i finanse:  Będzie Ci dziś trudno zmusić się do wykonywania służbowych obowiązków, bo Twoje myśli będą krążył gdzieś indziej. Gwiazdy radzą jednak, byś te ostatnie osiem godzin pracy w tym tygodniu wykorzystał maksymalnie dobrze, by kolejnego tygodnia nie zaczynać z zaległościami.

Zdrowie: Będziesz miał dziś w sobie mnóstwo pozytywnej energii i optymizmu, którym zapragniesz dzielić się z innymi. To doskonały pomysł, bo szczęście i radość to jedyne rzeczy, które się mnożą, kiedy się je dzieli.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól, by ktoś zgasił Twój blask tylko dlatego, że razi go w oczy. Bądź sobą i postępuj tak, jak podpowiada Ci intuicja. I tak nie dogodzisz wszystkim, więc nie ma nawet sensu próbować. Najważniejsze, żebyś Ty był szczęśliwy.

Praca i finanse:  Twoim sprzymierzeńcem w pracy jest dziś Twoja intuicja. Jeśli posłuchasz tego, co Ci podpowiada, możesz być pewien, że uda Ci się zrealizować nawet najtrudniejsze zadania, a inni będą patrzeć na Ciebie z podziwem i zazdrością.

Zdrowie: Na wieczór zaplanuj sobie takie aktywności, które pomogą Ci odzyskać wewnętrzny spokój, który ktoś próbował zaburzyć. Gwiazdy radzą, byś postawił na aktywność fizyczną i uprawianie swojego ulubionego sportu.

Horoskop dzienny Rak na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach rodzinnych bądź dziś wyjątkowo ostrożny, bo niewinna uwaga może wywołać gorącą dyskusję, a Ty będziesz musiał gęsto tłumaczyć się z tego, co tak naprawdę miałeś na myśli. Dziś zdecydowanie lepiej ważyć każde słowo.

Praca i finanse:  Zapomnij dziś o leniuchowaniu w godzinach pracy. Będzie dużo się działo, a to będzie wymagało od Ciebie dynamicznego reagowania na zmieniające się warunki i tempo pracy. Musisz trzymać dziś rękę na polskie.

Zdrowie: Wieczorem możesz czuć się wyczerpany bardzo intensywnym tempem dzisiejszego dnia. Gwiazdy radzą, byś zaplanowała sobie aktywności, które zrelaksują zarówno twoje ciało, jak i umysł. Dobrym pomysłem będzie masaż.

Horoskop dzienny Lew na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli w Twoim repertuarze są tylko stare przeboje nie dziw się, że coraz trudniej znaleźć Ci słuchaczy. Gwiazdy mówią, że takim podejściem nie zjednasz sobie innych osób, które będą wolały słuchać nowszych utworów granych przez kogoś innego. 

Praca i finanse:  Nie obiecuj dziś innym, a zwłaszcza szefowi zbyt wiele, bo nie uda Ci się zrealizować wszystkich obietnic. Deklarowanie tego, czego nie będziesz w stanie wykonać, może spowodować tylko spadek Twoich notować u przełożonego. Nie warto ryzykować.

Zdrowie:  Po południu będziesz marzył o błogim lenistwie i odpoczynku, niestety życie zweryfikuje Twoje plany. Dopadnie Cię proza życia, a liczne domowe obowiązki sprawią, że spać położysz się jeszcze bardziej zmęczony, a do tego poirytowany i sfrustrowany.

Horoskop dzienny Panna na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: We wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie, staraj się dostrzegać pozytywy. To, jak postrzegamy daną sytuację, w dużej mierze zależy od naszej interpretacji. Nie masz wprawdzie wpływu na wydarzenia, ale na podejście do nich – już tak.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Nie musisz o nic się martwić, bo gwiazdy Ci sprzyjają i ułatwią Ci wykonanie każdego zadania. Każda rzecz, której się dziś podejmiesz, zakończy się sukcesem.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Saturn, który ma mocny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dużo pozytywnej energii, której wystarczy Ci na cały dzień. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz więc bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Waga na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz mieć dziś poważny dylemat sercowy spowodowany niezbyt przyjemnym zachowaniem bliskiej osoby. Zamiast jednak się obrażać, spróbuj dociec, co było jego przyczyną, bo może okazać się, że ta osoba nie miała złych intencji.

Praca i finanse: Dziś w pracy zapowiada się luźniejszy dzień i zdecydowanie wszyscy, nawet szef, będziecie czuć zbliżający się weekend. Gwiazdy mówią, żebyś jednak nie zostawiał wszystkiego do zrobienia na poniedziałek, bo kolejny tydzień zaczniesz od przytłaczającej liczby zadań.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje poczucie. Jowisz zapewni Ci dobre samopoczucie i mnóstwo sił witalnych. Spożytkuj je dobrze i skieruj tę planetarną energię we właściwą stronę.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś bardzo tęsknił za kimś, kogo dawno nie widziałeś. Nie wstydź się tego uczucia i zrób pierwszy krok. Nawet krótka widomość sms, na komunikatorze albo pogaduszki przez telefon sprawią radość Wam obojgu.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się miły i spokojny dzień. Wszyscy będą już myśleć o nadchodzącym weekendzie i nikt nie będzie tworzył sztucznego ciśnienia ani śrubował norm i przyspieszał dealine’ów. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie: Popracuj dziś nad swoją kondycją fizyczną, bo nieużywane mięśnie wiotczeją i zanikają. Zadbaj więc o to, by nie tylko wyglądać dobrze, lecz także mieć siłę i czuć się zdrowo i witalnie.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś serdecznie dość zachowania bliskiej Ci osoby. Gwiazdy mówią, byś zamiast się obrażać i strzelać fochy, po prostu porozmawiał z nią i wyjaśnił, co i dlaczego Cię irytuje. Ten problem można rozwiązać łatwiej, niż myślisz.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na biurowe plotki. Nie wierz w nie ani ich nie powtarzaj, bo może się to na Tobie zemścić. Lepiej zajmij się wykonywaniem swoich obowiązków i dopilnowaniem tego, by zdążyć ze wszystkim przed weekendem.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś większych kłopotów ze swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wróżą mnóstwo dobrej energii i  przypływ sił witalnych, które nie opuszczą Cię do końca dnia.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 26 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Warto popracować nad sposobem komunikacji. Pamiętaj, że każdą rzecz można powiedzieć przynajmniej na dwa różne sposoby, a od tego, jakie słowa dobierzesz i jaki ładunek emocjonalny im nadasz, zależy reakcja drugiej strony.

Praca i finanse: To dobry dzień, by popracować nad podzielnością uwagi i wykonywaniem kilku zadań jednocześnie. To wcale nie takie trudne i jeśli w innych obszarach życia udaje Ci się to całkiem nieźle, to w pracy też powinno.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś zadbał o oczy. Wychodząc na zewnątrz w słoneczny dzień, koniecznie zakładaj okulary z filtrem, bo promienie UV mają szkodliwy wpływ na oczy i mogą prowadzić do wielu groźnych chorób. Co więcej, ciągłe mrużenie oczu sprzyja pojawianiu się zmarszczek mimicznych.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 22 do 28 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris