Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 28 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jak zapowiada się weekend i czy poczujesz już dziś jego atmosferę? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 28 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie próbuj wmówić komuś, że wiesz lepiej, czego ta osoba pragnie. Respektuj cudze uczucia i licz się z nimi, bo w przeciwnym razie możesz sprawić, że ktoś, na kim Ci zależy, odsunie się od Ciebie.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś wrażenie, że Twoja kariera zawodowa utknęła w martwym punkcie i że nic nowego Cię już nie czeka. Nie myśl tak. Wszystko zależy od Ciebie, musisz tylko podjąć odważną decyzję.

Zdrowie:  Nie musisz się martwić dziś o swoje zdrowie. Będziesz w dobrej formie, a Twoje samopoczucie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Możesz bez przeszkód cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś usilnie próbował kogoś do siebie przekonać i zaskarbić sobie czyjąś sympatię. Nie ma to większego sensu. Nie zmusisz nikogo, by podzielał Twoje uczucia, więc niepotrzebnie tylko tracisz energię.

Praca i finanse: Nie zaczynaj dziś żadnych nowych zadań, tylko skup się na dokończeniu przed weekendem tego, co już jest w toku. Domknij wszystkie sprawy, by mieć spokojną głowę i móc cieszyć się wolnymi dniami.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dziś mnóstwo dobrej energii i dobrego samopoczucia. Będziesz mieć poczucie, że możesz przenosić góry i że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Horoskop dzienny Baran na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany mogą liczyć dziś na przyjemny dzień spędzony z najbliższymi. Będziecie w świetnej formie, a dobrej atmosfery między Wami a rodziną nic nie będzie w stanie zepsuć.

Praca i finanse:  Poczujesz dziś już weekendową atmosferę. W pracy zapowiada się luźniejszy dzień, będziesz więc mógł szybko i sprawnie skończyć swoje wszystkie obowiązki i nieco wcześniej niż zwykle rozpocząć świętowanie weekendu.

Zdrowie:  Możesz odczuwać dziś zmęczenie i znużenie po całym tygodniu ciężkiej pracy. Nie bagatelizuj tego i wieczór poświęć na odpoczynek i relaks. Leżak, dobra książka o otoczenie natury to to, czego potrzebujesz.

Horoskop dzienny Byk na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli zaproponowałeś komuś wszystko, co mogłeś, a ten ktoś to odrzucił, nie ma sensu dalej zaprzątać sobie głowy tą osobą. Choć nie jest to łatwe, musisz przyjąć do wiadomości, ze ktoś po prostu nie podzielał Twoich uczuć.

Praca i finanse: Skup się dziś na pracy i jak najlepszym wykonaniu swoich zadań i nie pozwól by cokolwiek lub ktokolwiek Cię rozpraszało. Szef patrzy Ci na ręce i właśnie ważą się decyzje na temat twojej dalszej kariery zawodowej.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Opiekuje się nim Jowisz, a to bardzo dobry znak. Możesz bez przeszkód cieszyć się tym dniem i realizować swoje wszystkie plany.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wchodź w relacje, w której jesteś z góry przegrany i postawiony na dalszym planie. Jeśli teraz nie jesteś dla kogoś priorytetem, nie licz na to, że to się zmieni. Teraz wszystko jest w Twoich rękach.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojniejszy i mniej napięty niż zwykle dzień. Będziesz mieć czas, by nadrobić zaległości z całego tygodnia i domknąć wszystkie ważne rzeczy przed weekendem. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Wsłuchaj się dziś w swój organizm, który od jakiegoś czasu daje Ci subtelne sygnały, że jest zmęczony i przepracowany. Nie bagatelizuj tego, bo jeśli nic z tym nie zrobisz, możesz doprowadzić do poważnych kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Rak na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli na kimś Ci zależy, nie wahaj się zrobić wszystkiego, by zdobyć serce tej osoby. Prawdziwa miłość nie zdarza się często, a dla niej warto zrobić naprawdę wszystko. Nie zmarnuj swojej szansy.

Praca i finanse:  W pracy bądź dziś ostrożny i uważaj na drobne błędy, bo ich suma, może złożyć się na poważniejszy kłopot, który trudno będzie Ci rozwiązać. Przyłóż się do pracy i nie bagatelizuj swoich zadań.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie fizycznej, warto więc ją wykorzystać i zrobić dziś wszystkie rzeczy, na które ostatnio nie miałeś siły i które odkładałeś na wieczne jutro. Gwiazdy będą wspierać Cię w twoich wysiłkach.

Horoskop dzienny Lew na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wydarzenia dzisiejszego dnia, choć nie będą one przyjemne, potraktuj jako ważną lekcję, z której możesz się wiele nauczyć. Wyciągnij wnioski i podejmij odpowiednie działania. Chyba że wolisz udawać, że nie ma problemu.

Praca i finanse: Dziś dotrze do Ciebie niebyt przyjemna informacja związana z Twoją dalszą karierą w firmie. Niestety decyzje już zapadły i nie pozostanie Ci nic innego, jak się z nimi pogodzić. To będzie naprawdę trudny dzień.

Zdrowie: Niezbyt korzystne wieści, jakie dziś do Ciebie dotrą, skutecznie zepsują Ci humor i sprawią, że nie będziesz mieć na nic ochoty. Najlepszym rozwiązaniem będzie jak najszybsze zakończenie tego dnia i wcześniejsze pójście spać.

Horoskop dzienny Panna na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie naprawdę dobry dzień. Możesz liczyć na miły wieczór spędzony w gronie najbliższych i cieszyć się wspaniałą, sielską atmosferą. Nic nie zepsuje doskonałej harmonii, która między Wami zapanuje.

Praca i finanse: Wszyscy w pracy poczują dziś weekendową, nieco luźniejszą atmosferę, dzięki czemu będziesz mógł trochę zwolnić tempo i spokojnie domknąć wszystkie ważne sprawy przed końcem dnia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie i świetnym nastroju. Nikt i nic nie zepsuje Ci Twojego dobrego humoru, a Ty będziesz mógł spokojnie cieszyć się tym dniem bez obaw, że zakłócą Ci go jakieś przykre dolegliwości.

Horoskop dzienny Waga na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Do nowo poznanych osób podejdź dziś na chłodno i z dystansem. Zanim zaangażujesz się w jakąś relację, najpierw postaraj się je dobrze poznać, a dokonując wyboru, komu oddać swoje serce, kieruj się rozsądkiem.

Praca i finanse: Jeśli chcesz uniknąć dziś kłopotów, wystrzegaj się plotek i osób, które je rozsiewają. W przeciwnym razie możesz napytać sobie biedy i wiele stracić w oczach szefa, który uzna, że bardzo się co do Ciebie pomylił.

Zdrowie: Jeśli nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, porozmawiaj o nich z przyjacielem. To może pomóc Ci poukładać sobie wszystko w głowie i zmienić swoje postępowanie, tak, żeby nie odczuwać już złych emocji.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli wydaj Ci się, że osoba, na której Ci zależy, najbardziej zwraca uwagę na twój wygląd, to jesteś w ogromnym błędzie. Dla niej najbardziej pociągającą częścią ciała jest… mózg, a najatrakcyjniejszą cechą – inteligencja.

Praca i finanse:  W pracy kieruj się dziś zasadą ograniczonego zaufania. Nie powierzaj ważnych spraw osobom, co do których nie masz pewności, że możesz im w stu procentach zaufać. Lepiej zrób wszystko sam, by mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Zdrowie:  Unikaj osób, które sprawiają, że czujesz się mało wartościowy i nic nie znaczący. To wampiry energetyczne, które chcą tylko nakarmić się Twoją energię, którą z Ciebie wysysają. Uciekaj od nich jak najdalej.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś ostrożny i nie otwieraj swojego serca przed byle kim, bo możesz zostać bardzo zraniony. Trzymaj kogoś na dystans, póki nie przekonasz się, że jest warty zaufania i ma wobec Ciebie uczciwie zamiary.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry dzień. Nie musisz o nic się martwić, bo wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Uda Ci się szybko i sprawnie wykonać swoje obowiązki, a nawet będziesz  miał okazję komuś pomóc.

Zdrowie:  Jeśli masz jakiś problem, z którym sobie nie radzisz, nie wstydź się, by zapytać o poradę specjalisty. Wizyta u psychologa to nic wstydliwego, a może pomóc Ci uleczyć Twoją zbolałą duszę i sprawić, że poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 28 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wbrew temu, co sądzisz, podejmowanie decyzji wcale nie jest trudne, jeśli tylko wie się, czego się chce. Wyzwaniem może być ich realizacja, ale jak wiadomo, dla chcącego nic trudnego.

Praca i finanse: Twoja praca nie będzie cieszyć Cię już tak samo jak dawniej. Zastanów się, co jest tego przyczyną i postaraj się to zmienić. Wszystko jest w Twoich rękach – sam jesteś kowalem własnego losu.

Zdrowie: Twoje otoczenie ma zły wpływ na Twoje samopoczucie, dlatego gwiazdy zalecają małe przemeblowanie podyktowane zasadami feng shui. Pozbądź się smutnych i szarych kolorów i zamień je na jasne, pełne radości barwy.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 24 do 30 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris