Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 29 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
29.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy Twoje dzisiejsze plany się powiodą? Zastawiasz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach? Przeczytaj horoskop  na piątek 29 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i zobacz, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie słuchaj dziś cudzego narzekania, bo negatywny nastrój łatwo Ci się udzieli i również Ty popadniesz w kiepski humor. Gwiazdy zalecają Ci, byś tego dnia otaczał się wyłącznie pozytywnymi osobami.

Praca i finanse: Dziś w pracy nadarzy się okazja do ciekawej rozmowy, z której możesz wiele wynieść. Okaże się, że od Twojego rozmówcy możesz się wiele nauczyć i że może on Ci pomóc w Twojej karierze zawodowej.

Zdrowie:  Po południu poczujesz duży przypływ sił witalnych, więc na drugą część dnia zaplanuj sobie aktywności sportowe, a także te z domowych obowiązków, które wymagają nieco więcej siły fizycznej niż myślenia.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś ugodowy i bardzo wyrozumiały, zwłaszcza dla bliskich. Gwiazdy radzą jednak, byś nie ulegał wszystkim prośbom i nie zgadzał się na zbyt wiele, bo możesz tego później żałować.

Praca i finanse: Dzień sprzyja zamykaniu otwartych spraw zawodowych i kończeniu projektów. Jeśli od rana weźmiesz się sumiennie do pracy, możesz być pewien, że zdążysz zrobić wszystko przed weekendem i w nowy tydzień wejdziesz z czystą kartą.

Zdrowie:  Na popołudnie zaplanuj sobie relaks i odpoczynek, ale aktywnie. Sport pomoże Ci zresetować umysł po całym tygodniu i sprawi, że poczujesz się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Horoskop dzienny Baran na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wierz każdej usłyszanej plotce i unikaj dziś konfliktów. Jeśli chcesz mieć spokojny wieczór, lepiej przytakuj bliskim, zamiast udowadniać im swoje racje. Taka strategia na dziś jest bezpieczniejsza.

Praca i finanse: Poranek może zacząć się nieco nerwowo, ale im bliżej popołudnia, tym planetarna aura będzie Ci coraz bardziej sprzyjać, a wszystkie twoje obowiązki będą szły łatwiej i szybciej. Nie musisz się martwić – zdążysz ze wszystkim przed weekendem.

Zdrowie:  Wieczorem będziesz się czuł rozleniwiony i nie będziesz miał na nic ochoty. Nie rób sobie z tego powodu wyrzutów, tylko daj sobie prawo do odpoczynku. Po prostu poleniuchuj i zrelaksuj się.

Horoskop dzienny Byk na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W drugiej części dnia wpadniesz w mocno refleksyjny nastrój, który skłoni Cię do przemyśleń dotyczących Twojej obecnej sytuacji uczuciowej. Zastanów się, co Ci się w niej podoba, a co chciałbyś zmienić  i w jaki sposób.

Praca i finanse:  Dziś w pracy mogą pojawić się niespodziewane trudności. Jeśli jednak zachowasz zimną krew i zdrowy rozsądek, ze wszystkim sobie poradzisz, co zaimponuje Twojemu przełożonemu.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz mieć więc pewność, że będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień zapowiada się dla Ciebie fantastycznie. Zwłaszcza popołudnie i wieczór będą obfitowały w niespodziewane wydarzenia i spektakularne zwroty akcji, ale wyłącznie te pozytywne.

Praca i finanse:  Mimo że weekend tuż-tuż, nie daj się ogarną błogiemu rozleniwieniu. Pracuj wytrwale do ostatniej minuty, bo osoby, które Cię obserwują z radością wytkną każdą Twoją pomyłkę. Nie pozwól im na to i pokonaj ich swoim profesjonalizmem.

Zdrowie:  Jesteś dziś pod opiekuńczym wpływem Wenus, która zadba o to, byś nie musiał martwić się o swoje zdrowie. Będziesz czuć się atrakcyjnie i będziesz aż emanować pewnością siebie.

Horoskop dzienny Rak na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Możesz się poczuć bardzo dotknięty żartem bliskiej osoby, którego będziesz głównym tematem. Postaraj się jednak podejść do tego z dystansem i nie obrażać. Możesz być pewien, że autor dowcipu nie chciał Cię urazić.

Praca i finanse: Szczęście w sprawach zawodowych będzie Ci sprzyjać przed południem, dlatego maksymalnie wykorzystaj ten czas w pracy. Rano postaraj się załatwić wszystkie najważniejsze sprawy oraz te obarczone większym ryzykiem.

Zdrowie: Przyda Ci się dziś więcej dystansu do samego siebie i relaksu. Nie bierz wszystkiego zbytnio do siebie, a jeśli jakaś sytuacja jest dla Ciebie niekomfortowa, staraj się jak najszybciej z niej wyjść.

Horoskop dzienny Lew na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura skłoni Cię dziś do refleksji nas swoim życiem. Dojdziesz do wniosku, że wypieranie pewnych rzeczy i udawanie, że się ich nie widzi, to tak naprawdę oszukiwanie samego siebie. Gwiazdy mówią, że czas coś z tym zrobić.

Praca i finanse: Dziś mogą wyjść na jaw niedociągnięcia i zaniedbania, na które wcześniej nie zwróciłeś uwagi. Niestety szef tak tego nie zostawi i jeśli nie zdążysz naprawić swoich błędów w wyznaczonym czasie pracy, czekają Cię nadgodziny.

Zdrowie:  Z powodu niezbyt przychylnej planetarnej aury oraz refleksji, które Cię dziś nawiedzą, możesz czuć się przygnębiony i zniechęcony. Nie walcz z tym i nie próbuj uśmiechać się na siłę. Po porostu pozwól tym uczuciom przeminąć.

Horoskop dzienny Panna na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz być dziś nieco senny i czuć się zmęczony, jednak gwiazdy radzą, byś mimo to nie rezygnował z prywatnych planów na dziś. To, co się wydarzy, pozytywnie Cię zaskoczy i bardzo poprawi Ci humor.

Praca i finanse: Dzięki swej pracowitości i skrupulatności odkryjesz dziś błąd popełniony przez kogoś innego, który mógłby wiele kosztować całą firmę. Możesz mieć pewność, że nie umknie to uwadze szefa. Zasłużyłeś na nagrodę.

Zdrowie:  Popołudnie spędź na odpoczynku z dala od zgiełku i tłumów. Dobrym pomysłem będzie samotny spacer lub poczytanie książki w domowym zaciszu. To przywróci Ci wewnętrzną równowagę.

Horoskop dzienny Waga na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Otrzymasz dziś informację, która może na zawsze odmienić Twoje życie. Wszystko zależy od tego, co z nią zrobisz. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, dobrze przemyśl swoją decyzję.

Praca i finanse: W spornych kwestiach w pracy zaufaj swojej intuicji, bo Twoje przeczucia okażą się słuszne.  Nawet jeśli wszystkie fakty będą wskazywały na coś innego, bądź odważny i podążaj dziś za swoim wewnętrznym głosem. Gwiazdy mówią, że Ci się to opłaci.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wpływ Wenus w Twoim znaku zwiastuje dobry dzień pełen sił witalnych.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dzień sprzyja radykalnym decyzjom związanym z kontynuowaniem znajomości, które nie przynoszą Ci żadnych korzyści, a tylko wyczerpują emocjonalnie. To dobry moment, by powiedzieć „dość” i je zakończyć.

Praca i finanse:  Możesz liczyć dziś w pracy na pomoc innych, ale pamiętaj, że wszystko ma swoją cenę. Za tę przysługę będziesz musiał się odwdzięczyć, więc zastanów się najpierw, czy będziesz miał jak to zrobić.

Zdrowie: Planetarna aura nie jest dla Ciebie zbyt przychylna w kwestii samopoczucia, dlatego możesz czuć się dziś podenerwowany i łatwo będzie Cię zirytować. Zamiast kawy warto wypić napar z melisy.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś może przeszkodzić Ci dziś w realizacji Twoich planów. Pamiętaj jednak, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście – trzeba je po prostu znaleźć. Nie poddawaj się i nie rezygnuj tak łatwo.  

Praca i finanse: Dzień sprzyja wymyślaniu sposobów, jak usprawnić sobie nużącą pracę. Uda Ci się wpaść na rozwiązanie, dzięki któremu nudne i monotonne zadania wykonasz znacznie szybciej. Jest więc szansa, że weekend zaczniesz dziś wcześniej niż zwykle.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem. Przeciwnie – w drugiej części dnia poczujesz gwałtowny przypływ sił witalnych, które warto wykorzystać na aktywności sportowe.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 29 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie użalaj się nad swoim losem i zastanawiaj się, co by było gdyby. Życie to sztuka wyboru. Jeśli go dokonałeś, nie marudź, że jesteś nieszczęśliwy. A jeśli uważasz, ze podjąłeś złą decyzję – napraw swój błąd.

Praca i finanse:  Będziesz dziś zagorzale bronić swoich racji. Dopuść jednak innych do głosu, bo może się okazać, że świeże spojrzenie kogoś innego, sprawi, że wspólnie wypracujecie znacznie lepsze rozwiązanie niż to, które pierwotnie zaproponowałeś.

Zdrowie:  Gwiazdy zapowiadają Ci spokojny dzień pod względem zdrowia i samopoczucia. Wieczorem postaw na odpoczynek i połóż się wcześniej spać, by zregenerować siły.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 25 do 31 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris