Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 3 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
03.04.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek 3 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 3 kwietnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Słuchaj uważnie tego, co mówi twój partner i nie doszukuj się drugiego dna. Bierz wszystko takie, jakim jest, i nie dorabiaj zbędnej ideologii.

Praca i finanse: W pracy postępuj dziś uważnie i rozsądnie, bo niesprzyjający układ gwiazd może sprawić, że jeden nierozważny ruch wywoła wielką katastrofę. Miej się na baczności.

Zdrowie: Na zszargane nerwy pomoże Ci napar z melisy i miodu wypity tuż przed snem. Rano powinieneś poczuć się jak nowo narodzony. 

Horoskop dzienny Ryby na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Staniesz dziś przed niełatwym wyborem i będziesz wahać się, jaką podjąć decyzję. Przemyśl wszystko na spokojnie i kieruj się swoim dobrem.

Praca i finanse: W pracy bądź dziś spokojny i opanowany. Twój profesjonalizm zwróci uwagę przełożonego i zostanie doceniony.

Zdrowie: Ametyst to Twój szczęśliwy kamień, który pomaga ukoić duszę i podjąć właściwe decyzje. Miej go dziś przy sobie.

Horoskop dzienny Baran na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Układ Neptuna i Księżyca sprawi, że będziesz mieć dziś problemy z obiektywną oceną zdarzeń i poddasz się złudzeniom. Ochłoń jednak, zanim cokolwiek zrobisz, bo możesz potem tego żałować.

Praca i finanse: Łatwo będzie Ci dziś nadepnąć na odcisk, a wtedy możesz powiedzieć o kilka zdań za dużo. Dokładnie waż każde słowo, bo kłótnia w pracy wisi na włosku.

Zdrowie: Będziesz dziś poirytowany i podenerwowany. Zaplanuj czas na relaks i znajdź sposób na ukojenie zszarganych nerwów.

Horoskop dzienny Byk na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Partner da Ci dziś powody do zazdrości. Zamiast jednak robić awanturę, spokojnie porozmawiaj ze swoją druga połówką.

Praca i finanse: Dziś będziesz wyjątkowo drażliwy i nieskory do żartów z kolegami w pracy. Trzymaj jednak nerwy na wodzy. Bez sensu psuć atmosferę w zespole drobnymi nieporozumieniami.  

Zdrowie: Zrób coś dobrego dla zdrowia i… środowiska. Zamiast jechać dziś do pracy autem, wybierz komunikację miejską, rower lub spacer.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Dzisiejszy wieczór spędzisz z dala od domu w towarzystwie kogoś niezwykle interesującego. Tylko od Ciebie zależy, jak zakończy się to spotkanie.

Praca i finanse: Możesz mieć dziś trudności z porozumieniem się z kimś z zespołu. Jeśli wszystkie merytoryczne argumenty zawiodą, użyj swojej tajnej broni, czyli czarującego uśmiechu. Jemu nikt się nie oprze.

Zdrowie: Ktoś z samego rana podniesie Ci ciśnienie, dlatego zrezygnuj dziś z kawy. Adrenalina o mocy trzech espresso w zupełności Ci wystarczy.

Horoskop dzienny Rak na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy układ Księżyca i Neptuna sprawi, że będziesz bardzo podejrzliwy wobec partnera, posądzisz go o kłamstwo i nielojalność. Zanim jednak rzucisz oskarżenia, zastanów się, czy na pewno masz na to dowody.

Praca i finanse: Dziś w pracy schodź z drogi innym, żeby nie oberwać rykoszetem. Czyjś zły nastrój może negatywnie wpłynąć na atmosferę w całym zespole.  

Zdrowie: Całodzienny stres da Ci się we znaki wieczorem. Dlatego dziś zrezygnuj z wyjścia na miasto i połóż się wcześniej spać.

Horoskop dzienny Lew na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nieprzychylny układ gwiazd sprawi, że jedyne, na co będziesz mieć dziś ochotę, to zawinąć się w koc i zasnąć. Jeśli masz fatalne samopoczucie, odwołaj dzisiejsze spotkania towarzyskie i odpocznij.

Praca i finanse: W pracy gryź się dzisiaj w język. W przeciwnym razie możesz powiedzieć coś nieuprzejmego, co tylko spotęguje nieprzyjemną atmosferę. Tylko spokój może Cie uratować.

Zdrowie: Ukojenie po ciężkim dniu przyniesie relaks w domowym zaciszu. Zrób sobie domowe SPA, obejrzyj ulubiony serial i spędź wieczór na odpoczynku.

Horoskop dzienny Panna na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Z powodu wpływu Neptuna możesz mieć dziś nieco melancholijny nastrój sprzyjający sercowym dylematom. Staraj się jednak mu nie poddawać i zaplanuj miły wieczór w towarzystwie bliskiej osoby.

Praca i finanse: Dzisiejszy układ planet nie jest zbyt przychylny Twoim sprawom zawodowym. Będziesz musiał zmierzyć się z niechęcią współpracowników i bardzo wysokimi oczekiwaniami szefa.

Zdrowie: Z dokuczliwym bólem głowy, który będzie Ci towarzyszył cały dzień, walcz naturalnymi sposobami. Herbata rumiankowa czy napar z imbiru będą znacznie lepszym wyborem niż tabletka przeciwbólowa.

Horoskop dzienny Waga na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski zada Ci ważne pytanie. Odpowiadając, bądź szczery do bólu. W tej sytuacji nie ma co owijać w bawełnę.

Praca i finanse: W pracy to nie będzie twój dzień. Układ Księżyca i Neptuna sprawie, że będziesz podenerwowany, a każdą uwagę szefa potraktujesz jako personalny atak. Trzymaj emocje na wodzy.

Zdrowie: Zamiast kawy czy napojów energetycznych wypij dziś filiżankę melisy. Dobrze Ci zrobi na skołatane nerwy.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będzie Cię kusiło, żeby okłamać bliską osobę. Nie rób tego. Konsekwencje mogą być poważniejsze niż Ci się wydaje.

Praca i finanse: W pracy nie będzie to łatwy, ale za to owocny dzień. Zawalą Cię nowe obowiązki i konieczność podejmowania szybkich decyzji, ale wyjdziesz z tego obronną ręką i pokażesz, na co Cię stać.

Zdrowie: Przyjrzyj się swojej życiowej przestrzeni w domu i przedmiotom, które Cię otaczają. Czy na pewno emanuje z nich dobra energia? Jeśli jakieś rzeczy wiążą się ze złymi wspomnieniami lub pochodzą od osób, z którymi jesteś skłócony – pozbądź się ich.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Neptuna i jego niekorzystny układ w stosunku do Księżyca sprawi, że będziesz bardzo podatny na manipulacje ze strony bliskiej osoby. Nie pozwól jednak, by ktoś grał na twoich emocjach.

Praca i finanse: Dziś szczególnie niechętnie będziesz wykonywać zawodowe obowiązki. Postaraj się jednak jakoś przetrwać ten dzień, a na wieczór zaplanuj relaks.

Zdrowie: Zadbaj o ochronę swojego domu przed negatywną energią. Mała rearanżacja wnętrza w zgodzie ze sztuką feng-shui dobrze wpłynie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 3 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Księżyca sprawi, że będziesz dziś śnić na jawie o czymś, czego Ci bardzo brakuje. Zamiast tylko rozmyślać o swoich marzeniach, lepiej je zrealizuj i niczego nie odkładaj na "jutro".

Praca i finanse: Ktoś będzie Ci dziś szczególnie utrudniał skupienie się na pracy, przez co narobisz sobie zaległości i będziesz musiał nadrobić je w kolejnych dniach.

Zdrowie: Jeśli masz od jakiegoś czasu problemy z koncentracją, jesteś zmęczony i masz gorszą formę może to oznaczać, że brakuje ci magnezu. Zadbaj o to, by znalazł się w Twojej diecie. Źródłem magnezu są na przykład orzechy, chia lub komosa ryżowa.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 30 marca do 5 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris