Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 3 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

03.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy szczęście będzie Ci dziś sprzyjać? Wszystko jest zapisane w gwiazdach. Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 3 lipca 2020 i sprawdź, co Cię dziś czeka.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Ktoś z Twojego otoczenia wybierze Cię dziś na swojego powiernika i zdradzi swój największy sekret. Okaże się, że dotyczy on również Twojego życia i rzuci nowe światło na ważne dla Ciebie sprawy.

Praca i finanse:  W pracy okaże się dziś, że intrygująca Cię od pewnego czasu sprawa ma swoje drugie dno. Im bardziej będziesz próbował dociec prawdy, tym trudniej będzie Ci uwierzyć w to, co odkryłeś. Gwiazdy radzą, być z nikim nie dzielił się nowo zdobytą wiedzą.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszył się dobrym zdrowiem, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóca Ci tego dnia. Planetarna aura Ci sprzyja a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawianie do świata.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień, a zwłaszcza wieczór sprzyja romantycznym chwilom i miłosnym uniesieniom. Mogą na to liczyć zarówno single, jak i Ryby w związkach. Zapowiada się bardzo miły i spokojny dzień.

Praca i finanse: W pracy postaw dziś na szczerość, zwłaszcza w relacjach z osobami, które zawsze były wobec Ciebie lojalne i na które zawsze możesz liczyć. Gwiazdy mówią, że najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo.

Zdrowie: To dobry dzień, by zadbać o swoją urodę. Kilka zabiegów kosmetycznych na twarz, ciało i włosy sprawi, że poczujesz się lepiej we własnej skórze i poprawisz sobie humor. Jeśli nie możesz wykonać zabiegów w profesjonalnym salonie, bez trudu zrobisz je w domu.

Horoskop dzienny Baran na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź cierpliwy, wyrozumiały i empatyczny wobec bliskiej osoby, która może mieć dziś gorszy dzień. Zamiast strzelać fochy, spróbuj ją zrozumieć i dać jej wsparcie, którego teraz tak bardzo potrzebuje.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i przyjemny dzień. Gwiazdy mówią, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nikt nie stanie na Twojej drodze do realizacji zamierzonych celów. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Przychylny układ Saturna w Twoim znaku, zwiastuje dobre samopoczucie i mnóstwo pozytywnej energii. Wykorzystaj to dobrze i zrób to, co od jakiegoś czasu odkładasz na później.

Horoskop dzienny Byk na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zauważysz, ze Twoja relacja z kimś bliskim uległa sporej zmianie, która nie do końca Ci się podoba. Zamiast snuć domysły, co jest tego przyczyną, po prostu porozmawiaj o tym i zadaj pytanie wprost. Gwizdy mówią, że nie będziesz musiał długo czekać na odpowiedź.

Praca i finanse:  W pracy kieruj się dziś zasadą, która mówi, że karma wraca. To, co dasz innym od siebie, sam wkrótce otrzymasz. Dlatego lepiej postawić na empatię, koleżeństwo i wzajemną pomoc niż nieżyczliwość i wrogość wobec współpracowników.

Zdrowie: To dobry dzień na aktywność fizyczną. Twój organizm domaga się solidnej dawki ruchu, która nie tylko pozytywnie wpłynie na Twój wygląd, lecz także poprawi Twoje samopoczucie fizyczne.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś zastanawiać się nad tym, czy decyzje, które podjąłeś są słuszne i czy dobrze zrobiłeś, zamykając pewne rozdziały w swoim życiu. Gwiazdy mówią, że nie powinieneś mieć co do tego żadnych wątpliwości. Pamiętaj, że każdy koniec jest zarazem początkiem czegoś nowego.

Praca i finanse:  Okaże się dziś, że Twoje kompetencje są bardzo pożądane na rynku pracy, a Ty sam jesteś atrakcyjnym i wartościowym pracownikiem. Ta wiedza da Ci więcej pewności siebie i sprawi, że przestaniesz obawiać się przyszłości.

Zdrowie: Dzięki bardzo korzystnemu wpływowi Saturna w Twoim znaku będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Pozytywna energia, optymizm i wyśmienity humor nie opuszczą Cię ani na chwilę.

Horoskop dzienny Rak na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Przyjaciele i znajomi zrobią dziś wszystko, abyś się nie nudził. Dzięki nim zrobisz dziś coś zupełnie nowego, co stanie się Twoim nowym hobby i pochłonie Cię bez reszty w kolejnych dniach.

Praca i finanse:  Sprawy, które zapoczątkowałeś jakiś czas temu, dziś doczekają się szczęśliwego finału. Przygotuj się więc na świętowanie małego sukcesu, który nie tylko podniesie Twoją motywację, lecz także zaimponuje Twoim współpracownikom.

Zdrowie:  Wieczorem możesz czuć się lekko zmęczony z powodu dużej liczby atrakcji i emocji, które czekają Cię dzisiejszego dnia. Gwiazdy zalecają, byś koniecznie zaplanował sobie czas na relaks, odpoczął i wyciszył swoje wnętrze.

Horoskop dzienny Lew na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Suma drobnych, ale uciążliwych sprzeczek z kimś bliskim sprawi, ze zaczniesz zastanawiać się nad przyszłością Waszej relacji i sensem kontynuowania jej. Coraz częściej zaczniesz wyobrażać sobie swoją codzienność bez tej osoby.

Praca i finanse: W pracy pamiętaj dziś o starym przysłowiu, które mówi, że kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Donoszenie szefowi o potknięciach innych osób, może szybko obrócić się przeciwko Tobie i sprawić, że Twoja sytuacja w firmie znacznie się pogorszy.

Zdrowie:  Z powodu niekorzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku Twoje samopoczucie będzie pozostawiało wiele do życzenia. Ból głowy, ogólne zmęczenia i brak energii sprawią, że jedyną rzeczą, na jaką będziesz miał ochotę wieczorem to pójście spać.

Horoskop dzienny Panna na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Panny mogą liczyć dziś na szalony flirt i niespodziewane miłosne objawienie. Panny w związkach zaś czeka romantyczny wieczór u boku partnera. Przypomnicie sobie najgorętsze chwile z początku Waszej znajomości.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i miły dzień. Możesz liczyć na pomoc kogoś z zespołu przy wykonywaniu Twoich obowiązków, dzięki czemu pójdzie sprawniej i szybciej, a Ty będziesz mógł nieco wcześniej rozpocząć weekend.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitej formie, a Twoja świetna kondycja pozwoli Ci zrealizować wszystkie Twoje plany i zamierzenia, również te sportowe. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają dobry nastrój.

Horoskop dzienny Waga na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś będziesz odważny i pewny siebie, a to podziała jak afrodyzjak na kogoś z Twojego otoczenia. To może być początek ognistego romansu. Wagi w związkach powinny jednak zastanowić się, czy warto – macie wiele do stracenia.

Praca i finanse: Twoje decyzje będą dziś autorytarne, a Ty nie będziesz znosił sprzeciwu. Przez to może okazać się, że popełnisz błąd, który może Cię wiele kosztować. Gwiazdy radzą, byś wysłuchał sugestii kogoś z Twojego zespołu.

Zdrowie: Dziś będziesz potrzebował relaksu i odpoczynku. Koniecznie zaplanuj sobie na to czas wieczorem i dopilnuj tego, by nikt wtedy Ci nie przeszkadzał. Chwila tylko dla siebie jest Ci absolutnie niezbędna.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Unikaj dziś sporów o drobiazgi, bo takie sprzeczki mogą zakończyć się poważną awanturą, która skutecznie zepsuje atmosferę dzisiejszego dnia. Gwiazdy mówią, że najlepszą strategią, będzie… gryzienie się w język.

Praca i finanse:  Dziś usłyszysz od kogoś mądrą zawodową radę. Weź ją sobie do serca, bo dzięki niej uda Ci się nie tylko poprawić swoją pozycję w firmie, lecz także uniknąć kłopotów. Lepiej przecież uczyć się na błędach innych osób.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz w dobrym układzie z Saturnem w Twoim znaku zodiaku zapewniają mnóstwo dobrej energii i świetnego humoru.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Saturn będzie stawiał dziś na twojej drodze życzliwe osoby, które podpowiedzą Ci, co zrobić, by zrealizować swoje zamiary. Słuchaj ich uważnie i wyciągaj wnioski, bo to może być cenna lekcja.

Praca i finanse:  W kwestiach zawodowych podążaj dziś za swoją ciekawością i bądź wytrwały w tym, co robisz. Dzięki temu uda Ci się zdobyć nowe kompetencje i zmienić swoją sytuację zawodową na lepszą. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Nie będziesz dziś musiał martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który króluje dziś na twoim niebie, zapewnia mnóstwo dobrego samopoczucia i energii. Wykorzystaj to dobrze.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 3 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że jeśli się czegoś pragnie, znajdzie się sposób; jeśli nie szuka się sposobu, znaczy że się tego nie pragnie. Nie oszukuj więc siebie i innych, że czegoś chcesz, skoro nawet nie kiwnąłeś palcem, by to zdobyć.

Praca i finanse: W pracy wykonuj sumiennie swoje obowiązki i nie dyskutuj z szefem. To nie jest najlepszy dzień na sprzeczki i siłowe wymuszanie na przełożonym tego, co chciałoby się otrzymać. Gwiazdy radzą, byś po prostu zajął się pracą.

Zdrowie: Wieczorem dopadnie Cię gorszy nastrój, a bieżąca sytuacja społeczno-gospodarcza sprawi, że zaczniesz snuć czarne wizje. Jedynym remedium na to okaże się rozmowa z osoba, która zawsze patrzy w przyszłość optymistycznie.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 29 czerwca do 5 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris