Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 30 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

30.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 30 października? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś jest Tobą zauroczony, ale wstydzi się do tego przyznać. Jeśli nie domyślasz się, o kim mowa, rozejrzyj się wokół i sprawdź, kto na Twój widok ucieka wzrokiem i się rumieni.

Praca i finanse: W pracy skup się dziś na wykonywaniu swoich obowiązków i nie poddawaj przedweekendowemu rozleniwieniu, bo szef nie będzie z tego powodu zachwycony. Mimo piątku będzie oczekiwał, że wykonasz wszystkie zadania.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą się dziś trzymać od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Doceń dziś czyjąś cichą obecność. Ktoś, kto zawsze jest przy Tobie, wspiera Cię w każdej sytuacji i sprawia, że każdy dzień jest pełen słońca dziś zasługuje na to, byś poświęcił mu całą swoją uwagę.

Praca i finanse:  Zwolnij nieco tempo i pamiętaj, że nadchodzi weekend. Postaraj się nie planować na dziś żadnych spotkań ani większych, bardziej wymagających prac. Dzięki temu uda Ci się skończyć wszystkie zadania wcześniej i będziesz mógł cieszyć się weekendem.

Zdrowie:  Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. To zasługa saturna, który ma silny wpływ w Twoim znaku. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura Ci sprzyja. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Baran na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Bliska Ci osoba może być dziś smutna zupełnie bez powodu. Nie pozwól jej pogrążać w otchłani rozpaczy i zrób wszystko, aby ją rozweselić i odpędzić od niej złe myśli. Będzie Ci za to bardzo wdzięczna.

Praca i finanse: Uwierz w siebie i swoje kompetencje, bo Twoje niepewność swoich umiejętności blokuje Cię przed podejmowaniem wyzwań i osiągnięciem sukcesu. Aby go odnieść, musisz podjąć działanie, a nie biernie czekać.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej, a dobry humor nie będzie opuszczał Cię przez cały dzień. Twoja pozytywna energia będzie dziś udzielać się wszystkim, którzy znajdą się blisko Ciebie.

Horoskop dzienny Byk na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem nie trzeba robić wiele, by komuś zaimponować. Drobny upominek bez okazji, śniadanie podane do łóżka czy nawet pozmywanie naczyń po obiedzie może być najpiękniejszym sposobem powiedzenia „kocham Cię”.

Praca i finanse: Dzień w pracy zapowiada się doskonale. Uda Ci się skończyć wszystkie zadania wcześniej i będziesz mógł spokojnie oddać się przygotowaniom do weekendu oraz cieszeniu na myśl o swoich planach.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie dawać Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Jowisz, który na dobre rozgościł się dziś na Twoim niebie, sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą Cię dziś omijać.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś nieustannie próbuje Ci udowodnić, że nie zawsze można mieć to, czego się chce. To jednak nieprawda. Gwiazdy podpowiadają, że jeśli nie możesz czegoś osiągnąć, po prostu… przestań tego pragnąć. To zaoszczędzi Ci wiele frustracji.

Praca i finanse: Nie obawiaj się podejmowania nowych wyzwań. Ten kto podejmuje ryzyko, wprawdzie może przegrać, ale ten kto oddaje walkę walkowerem, przegrywa zanim w ogóle wszedł do gry.

Zdrowie: Poczujesz się, jakby dziś w środku październikowego ponurego dnia wyszło słońce. Wszystko zacznie układać się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a spokój i radość wrócą na dobre do Twojego serca.

Horoskop dzienny Rak na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach dojdą dziś do wniosku, że partner jest ostatnią osobą, z którą mają ochotę porozmawiać o swoich problemach. Jeśli tak faktycznie jest, zastanów się nad przyszłością tej relacji. Single zaś mogą liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse: Ktoś będzie Cię dziś bardzo irytował. Najlepiej zrobisz, jeśli będziesz tę osobę po prostu ignorować. Nie daj się sprowokować i nie bierz udziału w żadnych słownych utarczkach – o to właśnie tej osobie chodzi.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Możesz po prostu cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Lew na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: To, co jeszcze parę dni temu uznawałeś za pewne, dziś już takie nie będzie. Twój świat może zachwiać się w posadach i lec w gruzach wskutek tego wstrząsu. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz chciał odbudować go w takim samym kształcie.

Praca i finanse: Możesz dziś zostać uznany za osobę powodująca konflikty w zespole i spodziewać się niezbyt przyjemnej rozmowy dyscyplinującej z szefem. Zastanów się, czy te wszystkie nieprzyjemne docinki w stosunku do współpracowników naprawdę są Ci niezbędne?

Zdrowie:  Nad twoim znakiem zodiaku zgromadzą się dziś czarne chmury, których nie zdoła rozgonić nawet Twój dzisiejszy planetarny opiekun – Jowisz. Niestety będzie to dzień pełen negatywnych emocji, frustracji i złości.

Horoskop dzienny Panna na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wmawiaj sobie, że ktoś z Twojego najbliższego otoczenia Cię nie lubi. To, że zazwyczaj ma inne zdanie i że bardzo się od Ciebie różni, nie znaczy wcale, że nie żywi do Ciebie pozytywnych uczuć.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dobry i spokojny dzień. Nie musisz obawiać się, że cokolwiek stanie na Twojej drodze w dążeniu do celu, który sobie na dziś wyznaczyłeś. Zapowiada się idealny piątek.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Popracuj jednak nas swoim nastawieniem do innych ludzi, bo przez to, że jest negatywne, tracisz wiele radości z przebywania z innymi. Spróbuj się uśmiechnąć, a wszystko od razu będzie wyglądać lepiej.

Horoskop dzienny Waga na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą jasnego świtała Jowisza, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, niektóre sprawy ujrzysz znacznie wyraźniej i dojdziesz do przełomowych wniosków. One z kolei sprawią, że podejmiesz działania, które odmienią Twoje życie.

Praca i finanse: W racy postaraj się dziś nie zawierać żadnych sojuszy ani nie wchodzić w koalicje przeciwko komuś. Gwiazdy mówią, że stronniczość nie wyjdzie Ci na dobre. Lepiej zachowaj neutralność.

Zdrowie: Nie musisz się dziś obawiać o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a gwiazdy zadbają o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz po prostu cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pytaj innych, czy w Ciebie wierzą. Zadaj to pytanie sobie i wewnątrz siebie poszukaj odpowiedzi. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że jest prawdziwa i że możesz jej zaufać.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował dziś przekraczać granice swoich kompetencji i narzucać Ci rzeczy, których absolutnie nie powinien. Jasno i wyraźnie się temu sprzeciw i nie pozwól sobie na takie traktowanie.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się nieco zmęczony, dlatego wieczorem zafunduj sobie relaksujące spa, które zregeneruje nie tylko twoje ciało, lecz także umysł. Możesz wybrać się do profesjonalnego salony lub zrobić kilka prostych zabiegów w domu.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli z pewną osobą, na której Ci zależy, więcej Cię dzieli, niż łączy, zastanów się, czy taka relacja ma w ogóle jakąś przyszłość. Brak wspólnych zainteresować i podobnych poglądów na życie może być poważną przeszkodą w stworzeniu szczęśliwego związku.

Praca i finanse: Będziesz dziś świadkiem pewnego konfliktu między twoimi współpracownikami. Gwiazdy przestrzegają Cię przed tym, byś próbował bawić się w rozjemcę. Możesz wtedy dostać rykoszetem.

Zdrowie: Wieczorem postaw na odpoczynek, najlepiej w domu z książką lub przy dobrej muzyce. Potrzebujesz teraz wyciszenia i spokoju, dlatego najlepszym miejsce na relaks będzie Twój domowy azyl.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 30 października 2020

Miłość i życie prywatne: Traktujesz ludzi jak przedmioty, które mają służyć Twojej rozrywce i poprawiać Twoje samopoczucie. Jeśli ktoś sobie na to pozwala, możesz cieszyć się, że trafiłeś kogoś takiego. Nie każdy jednak będzie to tolerował.

Praca i finanse: Nie licz na to, że szef pod koniec tygodnia pozwoli Ci zwolnić tempo i trochę odsapnąć. Okaże się bowiem, że jest cała masa rzeczy, które koniecznie muszą zostać skończone przez weekendem.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś bardzo zmęczony z powodu licznych zobowiązań, którym będziesz musiał sprostać. Na wieczór koniecznie zaplanuj relaks i odpoczynek, najlepiej w ramionach ukochanej osoby.

Przeczytaj także:  Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także:  Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris