Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 31 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

31.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 31 lipca? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura sprzyja dziś zabawie i niespodziewanym spotkaniom. Ku Twojemu zaskoczeniu uda Ci się dziś odnowić kontakt z kimś z przeszłości, a dawne uczucia odżyją. Gwiazdy radzą jednak, by nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki.

Praca i finanse:  W pracy będziesz dziś czuł się rozleniwiony i pozbawiony energii, przez co wszystkie twoje zadania będą Ci szły jak po grudzie. Gwiazdy radzą, byś skupił się na pracy i zrobił przynajmniej tyle, ile niezbędne, by zakończyć tydzień.

Zdrowie:  Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżowały Ci Twoich planów.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy sprzyjają dziś szczęściu w miłości i zapewnią romantyczną atmosferę na wieczór zarówno singlom, jak i Rybom z związkach. Możecie mieć pewność, że ten dzień zakończy się bardzo miło.

Praca i finanse: Pomysły, na które dziś wpadniesz, okażą się nie tylko błyskotliwe i nowatorskie, lecz także bardzo dochodowe. Możesz liczyć na to, że szef to doceni i pozwoli Ci realizować swoje idee. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że będziesz cieszyć się bardzo dobrym samopoczuciem i świetną kondycją zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Horoskop dzienny Baran na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach prywatnych wszystko będzie toczyć się po twojej myśli. Barany będą cieszyć się dobrą komunikacją z partnerem, a single mogą liczyć na bardzo miłe i owocne spotkanie z kimś interesującym.

Praca i finanse: W pracy czas będzie leciał Ci szybko, bo będziesz mieć sporo rzeczy do zrobienia przed weekendem. Gwiazdy radzą, byś już od rana zabrał się intensywnie do pracy, dzięki temu unikniesz nadgodzin.

Zdrowie: Nie pozwól, by czarne chmury przysłoniły dziś słońce na Twoim niebie i zniszczyły ten dzień. Wszystkie ponure myśli to tylko wytwór Twojej wyobraźni, zamiast zatem zamartwiać się na zapas, uśmiechnij się i ciesz tym dniem.

Horoskop dzienny Byk na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie naciskaj dziś na bliską Ci osobę i nie próbuj wymusić na niej podjęcia decyzji, która będzie dla Ciebie korzystna. Wrzuć na luz i pozwól, by sprawy toczyły się swoim rytmem. Gwizdy mówią, że wszystko dobrze się ułoży.

Praca i finanse:  W pracy wszyscy poczują już weekendową atmosferę. Wszyscy poza szefem, dlatego lepiej nie osiadaj na laurach i nie zaczynaj błogiego lenistwa, zanim nie opuścisz miejsca pracy, bo może się to dla Ciebie źle skończyć.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś odwrócił wzrok od przeszłości i korzystał z życia. To, co minęło, już nie powróci, a Ty masz przed sobą całe mnóstwo cudownych chwil. Ich początek będzie miał miejsce już dziś wieczorem.

Praca i finanse: Planetarna aura będzie sprzyjać Ci w sprawach zawodowych. Uda Ci się szybko i sprawnie uporać ze wszystkimi obowiązkami, dzięki czemu będziesz mógł skończyć pracę wcześniej i zacząć upragniony weekend.

Zdrowie:  Wenus, która ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, zapewni Ci świetne samopoczucie i mnóstwo pozytywnej energii. Możesz też liczyć na niebywałe powodzenie u płci przeciwnej, na którą Twój czarujący uśmiech będzie działał jak magnes.

Horoskop dzienny Rak na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś tendencję do krytykowania innych i wytykania wszystkim błędów. Gwiazdy radzą, byś lepiej najpierw popracował nad sobą – nie jesteś idealny, mimo to bliscy nie punktują Cię za każde potknięcie.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie toczyć się swoim zwykłym rytmem i możesz mieć pewność, że żadne nieprzewidziane i niekorzystne zwroty akcji nie pokrzyżują twoich zawodowych planów. Możesz spokojnie dążyć do swojego celu.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Gwiazdy ześlą Ci dobre samopoczucie i pozytywną energię – wystarczy, że dobrze ją ukierunkujesz, a ten dzień upłynie Ci spokojnie i przyjemnie.

Horoskop dzienny Lew na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć dziś na niezwykle romantyczne chwile u boku kogoś, kto patrzy na Was z zachwytem. Lwy w związkach nie będą miały tyle szczęścia – przytłoczą Was ważne sprawy do załatwienia i domowe obowiązki.

Praca i finanse: Dziś nietrudno o pomyłki, które będą Cię wiele kosztować. Nieprzychylny wpływ Neptuna sprawi, że będziesz dziś rozkojarzony i będzie Ci trudno skupić się na pracy. Gwiazdy zalecają więcej uważności.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się zmęczony, a trudności z koncentracją sprawią, że będziesz miał wrażenie, że nad niczym nie panujesz. Gwizdy radzą, być wyciszył swoje wnętrze. Doskonałym sposobem będzie medytacja.

Horoskop dzienny Panna na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie marnuj dziś czasu na sprzeczki z bliskimi o drobiazgi. Niedomyty kubek czy garnek odłożony nie w to miejsce to jeszcze nie koniec świata. Szkoda na to energii. Jeśli wyluzujesz, ten dzień minie Ci bardzo przyjemnie.

Praca i finanse:  Będziesz dziś bardzo skupiony na pracy, dzięki czemu wszystkie Twoje zadnia uda Ci się wykonać perfekcyjnie i to przed czasem. Możesz być pewien, że nie ujdzie to uwadze szefa, który postanowi Cię za to docenić.

Zdrowie:  Gwiazdy ześlą Ci dziś dobre samopoczucie i zdrowie, ale to, jak wykorzystasz dary planetarnej aury, zależy tylko od Ciebie. Nie zmarnuj jej na skupianie się na negatywnych emocjach i kłótniach.

Horoskop dzienny Waga na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś jak bumerang wrócą stare wspomnienia związane z pewną osobą, a Ty zaczniesz znów ubolewać nad tym, że ta relacja się zakończyła. Gwiazdy radzą, byś nie rozpamiętywał przeszłości – ona i tak już nie wróci.

Praca i finanse: W pracy uważaj dziś na kogoś, kto będzie cały czas patrzył Ci na ręce i czekał na twoje potknięcie, by donieść o nim szefowi. Nie pozwól sobie na żadne niedociągnięcia ani brak profesjonalizmu.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i pozytywną energią. Saturn, który ma silny wpływ na Twoim niebie, zapewni Ci świetne samopoczucie i brak jakichkolwiek problemów ze zdrowiem. Nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli Ci na kimś zależy, nie ukrywaj swoich uczuć i nie zwlekaj z tym, by je wyrazić głośni i prosto. Jeśli będziesz czekał zbyt długo, może okazać się, że zmarnujesz swoją szansę, a czasu nie da się cofnąć.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układało się dziś po twojej myśli. Możesz być pewien, że uda Ci się osiągnąć wszystko to, co sobie zaplanowałeś. Inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć tak dobrej passy.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś swoim zdrowiem. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują twoich planów. Planetarna aura Ci sprzyja – dobrze to wykorzystaj.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś czeka Cię bolesna lekcja. Na własnej skórze przekonasz się, że nic nie trwa wiecznie, a niektórzy ludzie czasem po prostu odchodzą z naszego życia, niekiedy nawet bez słowa na pożegnanie.

Praca i finanse:  W pracy będzie panować dziś miła i życzliwa atmosfera. Również szef będzie bardzo przychylnie nastawiony do Ciebie, zatem jeśli od dłuższego czasu nosisz się z zamiarem przeprowadzenia z nim ważnej rozmowy, dziś jest dobry moment.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej kondycji fizycznej, dlatego to dobry dzień na uprawianie sportu i pracę nad swoją sylwetką. Nie stawiaj sobie tylko poprzeczki zbyt wysoko, by Twój sportowy zryw nie zakończył się kontuzją.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 31 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura wyjątkowo Ci dziś nie sprzyja, a Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku, będzie robił wszystko, by pokrzyżować Twoje dzisiejsze plany. Poranek zacznie się od drobnych niepowodzeń, które w ciągu dnia zmienią się w prawdziwą lawinę.

Praca i finanse: Spodziewaj się dziś bardzo intensywnego i nerwowego dnia. Szef będzie naciskał, abyś wszystkie swoje sprawy i zadania zakończył przed weekendem. Będziesz miał sporo pracy. Przygotuj się na nadgodziny.

Zdrowie: Będziesz dziś podminowany i rozdrażniony z powodu presji czasu i wielości spraw, które musisz dziś pozapinać na ostatni guzik. Gwiazdy radzą, byś na wieczór zaplanował sobie odpoczynek i relaks.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris