Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

07.08.2020 00:01
Horoskop dzienny

Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień i czego możesz się spodziewać? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na słowa, bo te wypowiedziane w gniewie mogą kogoś bardzo zranić. Gwiazdy radzą, byś ugryzł się w język, zanim rozpęta się prawdziwa awantura. Milczenie będzie najlepszą strategią.

Praca i finanse:  Możesz mieć dziś problemy z koncentracją, więc nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Ogranicz swoje zadania do tego, co absolutnie musisz dziś zrobić, a resztę przełóż na inny dzień. Planetarna aura nie sprzyja wytężonej pracy.

Zdrowie:  Nie będziesz dziś mógł przestać myśleć o tym, co przyśniło Ci się minionej nocy. Gwiazdy mówią, że to nie był zwykły sen. Jeśli masz problem z interpretacją zajrzyj do sennika lub zasięgnij porady wróżki.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych zapowiada się spokojny i pełen harmonii dzień zarówno dla Ryb w związkach, jak i tych, które jeszcze szukają swojej drugiej połówki. Nie musicie się o nic martwić.

Praca i finanse: Dziś każda sytuacja, nawet ta początkowo niebyt pomyślna, obróci się na Twoją korzyść. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zapewnia sukces i pomyślność.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że będziesz się dziś cieszyć dobrym samopoczuciem i świetną kondycją fizyczną.

Horoskop dzienny Baran na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach powinny dziś szczególnie uważać na słowa, bo partner będzie miał tendencję do nadinterpretacji wszystkiego, co powiecie, co może skończyć się awanturą. Single mogą liczyć na szczęście w miłości.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i dobry dzień. Unikaj tylko osób, których nie lubisz i które działają Ci na nerwy, a do końca dnia dotrwasz bezstresowo i w dobrym humorze. Będziesz czuł zbliżający się weekend.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Saturn, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że poczujesz przypływ sił i dobrej energii. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Byk na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, na kim bardzo Ci zależy, zaskoczy Cię dziś swoim zachowaniem. Niestety nie będzie to pozytywne zaskoczenie, a Ty zaczniesz się zastanawiać, czy powinieneś kontynuować tę relację.

Praca i finanse:  W pracy czas będzie Ci się dziś bardzo dłużył, a Ty będziesz odliczał minuty do weekendu. Zamiast jednak co chwilę nerwowo zerkać na zegarek, lepiej nadrób zaległości, by w niwy tydzień wejść z czystym kontem.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać i wspierać Cię w realizacji Twoich planów.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą dziś liczyć na udaną randkę z niezwykle interesującą osobą, która sprawi, że poczujecie się wyjątkowo. Bliźnięta w związkach pochłoną dziś obowiązki związane z prowadzeniem domu.

Praca i finanse: Nie trać dziś czasu na bezsensowne dyskusje z kimś, kto jest cały czas nastawiony negatywnie iż zamiast szukać rozwiązań, generuje problemy. Zamiast tego skup się na swoim celu i po prostu znajdź drogę, by go osiągnąć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Jowisz, który ma silny wpływ na Twoim niebie, zadba o to, byś czuł się wyśmienicie i by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóciły Ci tego dnia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Rak na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś skłoni Cię dziś do głębszych przemyśleń na temat Twojego życia osobistego i relacji, w których jesteś. Możesz poczuć potrzebę zmian. Gwiazdy radzą jednak, byś dobrze je przemyślał.

Praca i finanse:  Nie obiecuj dziś zbyt wiele szefowi, bo może okazać się, że nie podołasz wszystkim zadaniom, a przełożony poczuje się rozczarowany. Lepiej zadeklaruj mniej, ale pracuj wytrwale i zaskocz go pozytywnie.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekań na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewnią mnóstwo dobrej energii i wewnętrznej radości, która będzie z Ciebie tryskać i zachwycać innych.

Horoskop dzienny Lew na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach nie będą czuć się dziś komfortowo w towarzystwie swojego partnera z wielu powodów. Single mogą zaś liczyć na uroczy wieczór spędzony z atrakcyjnym Strzelcem, który pozytywnie Was zaskoczy.

Praca i finanse: Pracuj dziś wytrwale i realizuj wszystkie zadania, bo jeśli osiądziesz dziś na laurach i dasz się porwać weekendowej atmosferze leniuchowania, w poniedziałek czeka Cię bolesne spotkanie z rzeczywistością.

Zdrowie: Będziesz czuł się dziś rozdrażniony i niezadowolony ze wszystkiego. Trudno będzie Cię zadowolić, co może zepsuć atmosferę i zaburzyć komunikację między Tobą a bliskimi. Planetarna aura Ci nie sprzyja.

Horoskop dzienny Panna na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś tendencję do nadinterpretacji i doszukiwania się drugiego dna we wszystkim, co usłyszysz . Gwiazdy radzą, byś tego nie robił, bo może to doprowadzić do niepotrzebnego konfliktu.

Praca i finanse:  W pracy czeka Cię dziś spokojny i leniwy dzień. Wszyscy będą dziś czuć weekendową atmosferę, nawet szef, więc niewykluczone, że uda Ci się dziś wynegocjować wcześniejszą godzinę zakończenia pracy.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Jeśli tylko sam nie będziesz generował sobie stresu doszukiwaniem się podtekstów w tym, co słyszysz, dzień minie Ci przyjemnie i bez stresu. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień sprzyja poważnym rozmowom o przyszłości i długoterminowym deklaracjom. Zanim jednak je złożysz, gwiazdy radzą, byś zastanowił się poważnie, czy na pewno tego chcesz.

Praca i finanse: W pracy spodziewaj się dziś zaskakującej rozmowy z szefem. Nie musisz jednak się niczego obawiać – gwiazdy mówią, że jej wynik będzie dla Ciebie bardzo korzystny i możesz wiele zyskać.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewnią mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastroju. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć dziś na bardzo romantyczny wieczór z czarującym Bliźniakiem, który sprawi, że poczujecie się jak w raju. Skorpiony w związkach powinny uważać natomiast na słowa – gwiazdy wróżą kłótnię z partnerem.

Praca i finanse:  Dziś w pracy wszystko będzie układać się po twojej myśli, a każde zadanie wykonasz szybko i bezbłędnie. To dobry dzień, by nadrobić zaległości i zająć się sprawami, które od dawana odkładałeś na później.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie fizycznej. Gwiazdy radzą, byś na drugą część dnia zaplanował sobie aktywność fizyczną na świeżym powietrzu – to pozwoli Ci zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś o kogoś bardzo zazdrosny, zastanów się jednak, czy warto tracić energię na negatywne emocje i przejmować się kimś, kogo najwyraźniej nie obchodzą twoje uczucia. 

Praca i finanse:  Zanim podejmiesz dziś jakąś decyzję, zwłaszcza związaną z dużymi wydatkami służbowymi, poradź się kogoś zaufanego. Ta osoba może pomóc Ci spojrzeć na sprawę z innej perspektywy.

Zdrowie: Będziesz cieszył się dziś dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Saturn, który się Toba opiekuje, sprawi, że poczujesz przypływ pozytywnej energii. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 7 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień spędzisz w przyjemny sposób, ale nie w miejscu, w którym chciałbyś być, ani nie z osobą, którą chciałbyś widzieć o swojego boku. Ten piątek będzie miał nieco gorzki smak.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny dzień. Nie będziesz miał zbyt wiele zadań do wykonania, a te, które zostaną Ci zlecone, uda Ci się skończyć sprawnie i szybko. W sprawach zawodowych nie musisz się o nic martwić.

Zdrowie: Będziesz się dziś uśmiechał i stwarzał pozory zadowolonego, jednak będzie to tylko maska, której utrzymanie będzie Cię wiele kosztować. Niełatwo bowiem będzie Ci ukryć wewnętrzne rozterki i smutek, który przepełnią Twoją duszę.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris