Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 8 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
08.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w piątek 8 maja? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie nastawiaj się dziś na spokój i sielankę w relacjach z bliskimi. Szyki będzie mieszał Ci Mars w niekorzystnym układzie z Księżycem, dlatego może się okazać, że dzisiejszy dzień zakończy się solidną awanturą.

Praca i finanse:  Gwiazdy zalecają Ci dziś spokój i opanowania w sprawach zawodowych. Porywczość i wykłócanie się o drobnostki nie wyjdzie Ci dziś na dobre. Bądź ostrożny.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje struny głosowe. Chrypka, która będzie Ci dokuczać dziś rano, może być objawem nadwyrężenia strun głosowych. Staraj się nie podnosić głosu, mów mniej i pij ciepłą wodę z miodem i cytryną.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na wyrozumiałość ze strony bliskich, którzy będą Cię wspierać emocjonalnie w gorszych dla Ciebie chwilach. Nawet wpływ Marsa nie jest w stanie dziś zagrozić Waszym dobrym relacjom.

Praca i finanse: Mars w niekorzystnym układzie z Księżycem napnie dziś Twoje nerwy i będzie zachęcał Cię do tego, by głośno i bez ogródek wyrażać swoje niezadowolenie. Nie idź tą drogą. Taki sposób komunikacji na niewiele się zda, a może wprowadzić złą atmosferę w zespole.

Zdrowie:  Na przesuszone włosy pomoże Ci domowa maska z podgrzanej oliwy z oliwek, miodu oraz cynamonu. Poza efektem nawilżenia i wygładzenia zapewni Ci też piękny zapach włosów.

Horoskop dzienny Baran na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Marsa na Twoim niebie sprawi, że będziesz dziś w wojowniczym nastroju. Gwiazdy radzą jednak, byś ugryzł się w język zanim powiesz coś, czego możesz naprawdę żałować.

Praca i finanse: Atmosfera w pracy może dziś być nieco nerwowa, dlatego gwiazdy radzą, byś po prostu skupił się na wykonywaniu swoich obowiązków i nie podpadał nikomu. Ten dzień musisz po prostu przetrwać.

Zdrowie:  Napój z aloesu to prawdziwa bomba witaminowa. Świetnie też nawadnia organizm, dlatego możesz pić ją zamiennie z wodą mineralną. Dzięki temu twój organizm będzie w dobrej kondycji.

Horoskop dzienny Byk na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś nieco podminowany i niezbyt skłonny do chodzenia na kompromisy, co może skutkować konfliktem w relacji z partnerem. Single mogą liczyć na w miarę spokojny dzień.

Praca i finanse:  Za sprawą wpływu Marsa w Twoim znaku będzie Ci dziś trudno utrzymać nerwy na wodzy. Awantura wisi w powietrzu. Staraj się jej uniknąć za wszelką cenę.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na swoje zdrowie. Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu, więc nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś czeka Cię miły wieczór spędzony w towarzystwie kogoś, kogo naprawdę kochasz i to z wzajemnością. Przygotuj z tej okazji drobną niespodziankę, a możesz być pewien, że bliska osoba będzie zachwycona.

Praca i finanse:  Z powodu wpływu Marsa na Twoim niebie możesz być dziś w bojowym nastroju. Dobrze się składa, bo gwizdy mówią, że przyjdzie Ci dziś zawalczyć o swoje. Nie wahaj się tego zrobić.

Zdrowie:  Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem dobrej energii i świetnego samopoczucia. To dobry moment, by zintensyfikować swój trening i przejść na poziom wyżej.

Horoskop dzienny Rak na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Zabraknie Ci dziś empatii w stosunku do bliskiej osoby, przez co może ona się poczuć niezrozumiana. Postaraj się zwrócić większą uwagę na potrzeby innych.

Praca i finanse:  Dziś mogą pojawić się przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Do tego, co przygotował dla Ciebie los, podejdź odważnie, a wiele zyskasz.

Zdrowie: Zadbaj o swój wzrok, który stale się pogarsza. Gdy będziesz mógł, odwiedź okulistę, a tymczasem zatroszcz się o to, by mieć odpowiednie oświetlenie do pracy i czytania i nie nadwerężać oczu.

Horoskop dzienny Lew na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dopadną Cię dziś wątpliwości dotyczące pewnej decyzji, która podjąłeś dawno temu. Zaczniesz zastanawiać się, co by było gdybyś postąpił inaczej. Może najwyższy czas, by to sprawdzić?

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś trudności z koncentracją w pracy i popełnisz błędy, które nie umkną uwadze twojego przełożonego. Zostaniesz zaproszony na rozmowę, która nie będzie dla Ciebie zbyt przyjemna.

Zdrowie: Ból głowy, który może pojawić się wieczorem, będzie spowodowany nadmiarem stresu dzisiejszego dnia. Najlepszym lekarstwem będzie odpoczynek w ciszy i spokoju.

Horoskop dzienny Panna na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zwrócisz większą uwagę na kogoś, kto od dawna jest w Twoim życiu, ale kto nigdy nie zajmował Twoich myśli. Teraz może się to zmienić.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię dziś spokojny dzień. Będziesz już myśleć o weekendzie, przez co ciężko będzie Ci się skupić, a godziny będą wlekły się niemiłosiernie.

Zdrowie:  Pozbądź się dręczących Cię od jakiegoś czasu wątpliwości. To one wywołują w Tobie smutek, lęk i frustrację. Spróbuj rozwiązać swoje problemy i usunąć ze swojego życia negatywne uczucia.

Horoskop dzienny Waga na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  W twoim życiu pojawi się dziś ktoś, kto nieoczekiwanie okaże się dla Ciebie ogromnym wsparciem. Doceń to i okaż wdzięczność – niecodziennie poznaje się takich ludzi.

Praca i finanse: Nie sprzeciwiaj się dziś swojemu przełożonemu. Nawet jeśli nie do końca zgadzasz się z jego decyzjami, lepiej po prostu je zaakceptuj. To nie jest najlepszy dzień na zawodowe dyskusje.

Zdrowie: Dbaj dziś o swój układ pokarmowy i nie objadaj się, bo inaczej może się to skończyć bólem brzucha i zgagą. Gwiazdy radzą, byś jadł częściej, ale mniejsze porcje, a wieczorem rezygnował z kolacji.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nadal czekasz na kogoś, kto wypełni pustkę w Twoim sercu, dziś właśnie może pojawić się ta osoba. Uważnie rozglądaj się wokół siebie. Skorpiony w związkach mogą liczyć na spokój i zrozumienie ze strony partnera.

Praca i finanse: Nie pozwól sobie dziś na kąśliwe personalne uwagi pod adresem współpracowników. To nie tylko nieprofesjonalne, lecz także może być odebrane jako mobbing. Bądź ostrożny.

Zdrowie: Zamiast zazdrościć komuś doskonałej figury, znajdź motywację, by samemu osiągnąć taki efekt. Wyznacz sobie cel i konsekwentnie do niego dąż.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W Twoim życiu prywatnym zapowiadają się poważne zmiany. Podejdź do nich rozsądnie. Zastanów się, czego chcesz, a na co na pewno nie możesz się zgodzić i postępuj w zgodzie ze sobą.

Praca i finanse: Ktoś w pracy może zachować się wobec Ciebie w sposób nietaktowny. Postaraj się jednak nie reagować zbyt emocjonalnie. Ta osoba nie miała złych intencji.

Zdrowie: Jeśli masz jakieś nałogi, dziś to dobry dzień, by je rzucić. Gwiazdy Ci sprzyjają, dlatego jeśli odstawisz dziś codzienne używki, takie jak kawa czy papierosy, będzie Ci łatwiej wytrwać  swoim postanowieniu.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 8 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Z powodu układu Marsa i Księżyca w Twoim znaku możesz mieć dziś tendencję do obrażania się i strzelania fochów. Takie zachowanie może spowodować irytację kogoś z Twojego otoczenia, skądinąd bardzo słusznie. Jeśli wybuchnie awantura, sam będziesz sobie winien.

Praca i finanse:  To, co zaplanowałeś sobie do zrobienia na dziś, może ulec nieoczekiwanej zmianie. Musisz być elastyczny i dostosować się do sytuacji, która będzie zmieniać się dynamicznie.

Zdrowie:  Zadbaj o swój metabolizm i spróbuj go przyspieszyć. Pomocne będą w tym intensywne treningi interwałowe, które możesz wykonywać w domu.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris