Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

09.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na piątek
fot. Shutterstock

Kto poczuje już weekendową atmosferę, a kto będzie musiał zapomnieć o odpoczynku? Poznaj horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Przy nowo poznanej osobie nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Prawda przecież i tak w końcu wyjdzie na jaw, a ktoś może się wtedy bardzo rozczarować. Lepiej po prostu bądź sobą.

Praca i finanse: Nie staraj się nikomu dziś zaimponować tylko po to, by wzbudzić zazdrość. Jeśli coś robisz, rób to dla siebie i własnego rozwoju zawodowego. Im bardziej wewnętrzna będzie Twoja motywacja, tym lepiej.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś żadnych problemów ze zdrowiem. Wszystko będzie układać się po twojej myśli i nie będziesz musiał przejmować się żadnymi dolegliwościami. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś postanowisz odpuścić pewne rzeczy, o które jeszcze niedawno zabiegałeś i się starałeś. Za sprawą Merkurego, który ma silny wpływ w Twoim znaku, dojdziesz do wniosku, że szkoda na to czasu.

Praca i finanse: W pracy wszyscy, nawet szef poczują dziś weekendową atmosferę i zwolnią nieco tempo. Nie wyróżniaj się w tej kwestii i też trochę sobie odpuść. Przyda Ci się taki luźniejszy dzień pozbawiony stresu.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany. Nie wiadomo, kiedy tak dobry dzień się powtórzy.

Horoskop dzienny Baran na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś spojrzysz na wszystko z optymizmem, nawet na swoją relację z kimś bliskim, która już od jakiegoś czasu szwankuje. Dzięki temu, uda Ci się ją poprawić i przywrócić jej dawny blask.

Praca i finanse: Dziś nabierzesz wiatru w żagle i poczujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Pozytywne myślenie i wsparcie Merkurego, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawią, że wszystko będzie się dziś układać po Twojej myśli.

Zdrowie:  Będziesz dziś w doskonałej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Będziesz mógł spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie będziesz musiał martwić się, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Byk na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ostatnio wiele rzeczy pozmieniało się w Twoim życiu uczuciowym, a Ty nadal z rozrzewnieniem wspominasz stare czasy. Pora z tym skończyć. Co było, nie wróci. Jedyne, co możesz zrobić, to iść naprzód.

Praca i finanse: Gwiazdy ostrzegają Cię dziś przed uleganiem weekendowemu lenistwu. Jeśli nie skończysz dziś wszystkich zadań, w poniedziałek czeka Cię trudne zderzenie z rzeczywistością. Lepiej tego uniknąć.

Zdrowie: Będziesz dziś prawdziwym okazem zdrowia. Żadne dolegliwości nie będą się Ciebie imały, możesz więc liczyć na przyjemny dzień, pełen pozytywnej energii. Opiekuje się Tobą Jowisz, a to bardzo dobry znak.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wstąpi w Ciebie niespokojny duch. Zapragniesz radykalnych zmian, powiewu świeżości w swoim życiu i intrygujących, pełnych pasji ludzi wokół siebie. Podążaj za tym, co podpowiada Ci intuicja.

Praca i finanse: Zadbaj dziś o swój zawodowy wizerunek, zarówno ten w pracy, jak i branżowych social mediach. Warto zaktualizować zdjęcia o informacje o sobie oraz pochwalić się na swoim profilu zdobytymi certyfikatami.

Zdrowie: Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, doda Ci pewności siebie, a także gwiezdnego magnetyzmu, któremu będzie trudno się oprzeć. Dobry humor nie będzie Cię opuszczał przez cały dzień, a nastrój będzie wyśmienity, zwłaszcza wieczorem.

Horoskop dzienny Rak na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś bądź ostrożny, bo możesz stracić dla kogoś głowę, a razem z nią – zdrowy rozsądek i zrobić coś, czego potem będziesz żałował. Gwiazdy radzą uważać na dzisiejsze porywy serca.

Praca i finanse:  Nikomu nie zwierzaj się dziś ani ze swoich zawodowych planów, ani tym bardziej z kłopotów w pracy. Nikt nie pomoże Ci ich rozwiązać, a może okazać się, że wręcz przeciwnie – zrobi wszystko, by tylko je spotęgować.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie i świetnym nastroju, którego apogeum przypadnie na wieczór. Będziesz tryskać humorem i pozytywną energią, co sprawi, że wszyscy będą chcieli spędzić czas w Twoim towarzystwie.

Horoskop dzienny Lew na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Stare przysłowie mówi, że kto, nie ma szczęścia w miłości, ten ma w kartach. Gwiazdy mówią, że najwyższy czas zacząć grać w karty. Jeśli Twoje szczęście w grze będzie odwrotnie proporcjonalnego do tego w miłości, wygrasz każdą partię.

Praca i finanse: Rzucisz dziś rękawicę komuś, kto będzie ci się wydawał łatwym do pokonania przeciwnikiem. Niestety nie doceniłeś tej osoby i nie wziąłeś pod uwagę, że nie pokazała ona jeszcze wszystkiego, co potrafi. Ta zawodowa potyczka nie skończy się dla Ciebie dobrze.

Zdrowie: Będziesz dziś zły i sfrustrowany z powodu swoich niepowodzeń zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Jeśli nie znajdziesz sposobu na konstruktywne wyrażenie złości, możesz poczuć destrukcyjne sutki stresu.

Horoskop dzienny Panna na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie oceniaj ludzi po pozorach. Robiąc to, możesz się dziś bardzo pomylić i nie tylko kogoś zranić, lecz także zaprzepaścić szansę na wspaniała znajomość. Bądź bardziej empatyczny i daj sobie czas, by poznać innych ludzi.

Praca i finanse: Pokażesz dziś wszystkim w pracy, jak podejmować szybkie o trafne decyzje. Dzięki swoim zdolnościom przywódczym, uratujesz dziś ważny projekt przed całkowitą katastrofą. Możesz być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie:  Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Nic i nikt nie będzie w stanie zepsuć Ci Twojego dobrego humory ani zniszczyć optymistycznego spojrzenia na świat. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Waga na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś wyrozumiały dla bliskiej Ci osoby, która może mieć gorszy dzień. Zamiast wyskakiwać z pretensjami, spróbuj dowiedzieć się, czym spowodowany jest jej kiepski nastrój i coś na to zaradzić.

Praca i finanse: Połączenie emocji i ambicji to mieszkanka wybuchowa, która może zakończyć się poważnym konfliktem. Trzymaj nerwy na wodzy i nie daj się nikomu sprowokować, bo kłótnie przed weekendem nie są Ci potrzebne.

Zdrowie: Horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest dla Ciebie bardzo przychylny. Tą sferą Twojego życia będzie opiekował się Jowisz, a to bardzo dobry znak. Nie musisz o nic się martwić i możesz po prostu cieszyć tym dniem.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem warto przejechać setki kilometrów, aby zobaczyć jeden uśmiech, który rozjaśnia jak wiosenne słońce każdy, nawet najbardziej ponury jesienny dzień. Nie wahaj się więc dziś wsiąść w samochód lub pociąg.

Praca i finanse:  Pomyśl dziś o swoim rozwoju zawodowym i zastanów się, co możesz zrobić, by poszerzyć swoje kompetencje. Gwiazdy mówią, że to bardzo Ci się przyda i podniesie Twoje notowania w pracy.

Zdrowie:  Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczucie. To zasługa Saturna, który ma silny wpływ w Twoim znaku i zadba o to, by wszystkie dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Strzelec na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że te sercowe dramaty, które będziesz dziś przeżywał za jakiś czas nie będą miały dla Ciebie kompletnie żadnego znaczenia. Nie zamartwiaj się więc tym zbyt bardzo i z nadzieją patrz w przyszłość.

Praca i finanse: Poznasz dziś kogoś, kto zainspiruje Cię do działania i sprawi, że wreszcie ruszysz z miejsca i przestaniesz szukać wymówek, by zadbać o swój zawodowy rozwój. To będzie pozytywny motywator, którego od dawna potrzebowałeś.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie, bo jesteś pod opieką Saturna, a to bardzo dobra wróżba. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i pozytywną energią, której inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 9 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś przekonasz się, że czas to bardzo ulotna rzecz, której może po prostu kiedyś zabraknąć. Jeśli nie wykorzystałeś dobrze swojego czasu i nie zrobiłeś nic, aby coś zmienić, nie dziw się, że w końcu zrobiło się na to za późno.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś szansę na zdobycie dodatkowej gotówki, upewnij się jednak, czy biznes, w który masz wejść, jest legalny. Jeśli tego nie sprawdzisz, mogą czekać Cię poważne kłopoty z prawem.

Zdrowie: Uważaj na jesienne przeziębienia, bo dziś będzie o nie nietrudno. Ubieraj się ciepło, zwłaszcza wychodząc wieczorem, i dbaj o swoją odporność, bo w przeciwnym razie weekend spędzisz w łóżku, bynajmniej nie tak jakbyś sobie tego życzył.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris