Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

10.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Kto będzie miał dziś szczęście w miłości, a kto powinien raczej skupić się na pracy i karierze zawodowej? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 10 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych zapanuje dziś błogi spokój. Wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli, a Ty wreszcie będziesz wiedział, czego chcesz i jak chcesz pokierować swoim życiem.

Praca i finanse: Uważaj dziś na nieżyczliwych ludzi w pracy, którzy będą czyhać na każde Twoje potknięcie, by od razu donieść o nim przełożonemu. Nie pozwól sobie na żadne niedociągnięcia i postaraj się być profesjonalny.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Będziesz czuć się wyśmienicie, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś musiał wystąpić w roli rozjemcy i załagodzić konflikt między dwoma bliskimi Ci osobami. Nie będzie to łatwe, ale gwiazdy mówią, że z Twoim talentem dyplomatycznym poradzisz sobie z tym bez trudu.

Praca i finanse: To będzie nietypowy poniedziałek, bo zacznie się leniwie i spokojnie. Nie musisz się dziś martwić presją czasu czy goniącymi deadline’ami. Szef też będzie zrelaksowany i rozleniwiony po weekendzie, więc zapowiada się bardzo dobry dzień.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie, bo Jowisz, który ma bardzo silny wpływ na Twoim niebie, zadba o to, byś nie odczuwał żadnych nieprzyjemnych dolegliwości i była w doskonałej formie.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie upieraj się dziś twardo przy swoim, tylko posłuchaj tego, co do powiedzenia mają inni. Może okazać się bowiem, że nie masz racji i patrzysz na całą sprawę z bardzo wąskiej perspektywy.

Praca i finanse: W pracy unikaj konfliktowych sytuacji i ludzi, którzy działają Ci na nerwy. Dzięki temu uda Ci się przejść przez ten dzień spokojnie i bez większych stresów, a wszystkie obowiązki pójdą Ci jak po maśle.

Zdrowie:  Uważaj dziś na swoje zdrowie i nie przemęczaj się. Nawet jeśli czujesz się dobrze i nie dokuczają Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości, nie znaczy to, że masz kondycję jak wyczynowy sportowiec. Oszczędzaj się.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że zmienisz całkowicie zdanie o bliskiej Ci osobie i poznasz jej drugą, ukrywana dotąd twarz. Niestety nie będzie to zbyt przyjemne zaskoczenie.

Praca i finanse:  Ktoś będzie wywierał na Tobie naciski, byś zrobił coś, co jest nie do końca zgodne z przepisami prawa. Jeśli ulegniesz, możesz wpakować się w poważne kłopoty. Gwiazdy radzą, byś stanowczo odmówił i poinformował o całej sprawie szefa.

Zdrowie: Wieczorem możesz czuć się zmęczony i pozbawiony energii, więc na drugą część dnia koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek i relaks. Dobrym pomysłem będzie ćwiczenia jogi lub medytacja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz spodziewać się dziś bardzo miłej niespodzianki ze strony kogoś, komu bardzo na Tobie zależy. To sprawi, że spojrzysz na tę osobę w zupełnie innym świetle i staniesz się dla niej bardziej przychylny.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo dobry i spokojny dzień. Będziesz mógł bez pośpiechu wykonać wszystkie swoje obowiązki i nadrobić zaległości. Nikt nie będzie Cie poganiał ani wywierał na Tobie presji. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Będziesz dziś spokojny i zrelaksowany. Gwiazdy ześlą Ci harmonię i spokój wewnętrzny, dzięki któremu będziesz mógł uporządkować wszystkie swoje sprawy i wyznaczyć nowe cele, do których będziesz zmieniać.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na drobne sprzeczki z kimś bliskim, które pod koniec dnia mogą zakończyć się poważną awanturą. Staraj się unikać newralgicznych tematów i odwracać od nich uwagę rozmówcy. Wtedy uda Ci się przetrwać ten dzień w miarę bezstresowo.

Praca i finanse:  Możesz dziś być roztargniony i rozkojarzony, przez co nietrudno będzie o pomyłkę, zwłaszcza w sprawach finansowych. Uważaj więc szczególnie przy wykonywaniu przelewów i podpisywaniu dokumentów.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że nie będziesz odczuwać żadnych nieprzyjemnych dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety nie możesz liczyć dziś na romantyzm w miłości, bo chwile uniesień u boku ukochanego popsują Ci nieprzyjemne kłopoty zdrowotne. Gwiazdy mówią, że będziesz musiał zrewidować swoje plany.

Praca i finanse: Ktoś nieżyczliwy doniesie dziś szefowi, że popełniłeś poważne błędy przy wykonywaniu swoich obowiązków. Niestety Ty dowiesz się o tym zbyt późno, żeby się obronić, a szef zdąży już wyrobić sobie opinię na Twój temat.

Zdrowie: Od rana będziesz odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego, które w drugiej połowie dnia przerodzą się w poważniejsze kłopoty zdrowotne. Gwiazdy radzą, byś zaopatrzył się w leki przeciwbiegunkowe.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odkładaj swoich marzeń na później. Dziś jest idealny dzień, by zrealizować niektóre z nich. Nie trać więc czasu i nie odsuwaj ich na bliżej nieokreśloną przyszłość. Co masz zrobić jutro, zrób dziś.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie układać się dziś po Twojej myśli. Możesz spokojnie realizować swoje obowiązki i mieć pewność, że dzięki wytrwałej pracy, uda Ci się osiągnąć wyznaczony cel.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, co mówisz, bo jedno nieopatrznie wypowiedziane słowo może doprowadzić do poważnej awantury między Tobą a kimś bliskim. Gwiazdy radzą, byś jak najwięcej milczał.

Praca i finanse: Dziś spodziewaj się klasycznego poniedziałku. Wszyscy  w pracy, a zwłaszcza szef, będą nieco podenerwowani i rozdrażnieni, więc uważaj, byś nie oberwał rykoszetem. Skup się na pracy.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Pod swoje skrzydła weźmie Cię dziś Jowisz, który ma silny wpływa na Twoim niebie, i zadba o to, byś czuł się dobrze i nie musiał martwić się o swoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś na własnej skórze przekonasz się, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Gwiazdy radzą, byś nie mówił dziś za dużo, zwłaszcza o swoich prywatnych sprawach osobom, które mało znasz.

Praca i finanse:  W Twojej pracy pojawi się dziś ktoś nowy, kogo będziesz musiał wdrożyć w obowiązki i funkcjonowanie firmy. Wykaż się cierpliwością i nie irytuj się, gdy ta osoba nie od razu wszystko zrozumie.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie, zwłaszcza fizycznej, i będziesz mógł bez przeszkód realizować wszystkie swoje cele, zwłaszcza te sportowe. Gwiazdy mówią, że to dobry dzień na bicie rekordów.

W Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie dziś układać się po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja, a Wenus ześle pomyślność w kontaktach z płcią przeciwną. Dobrze to wykorzystaj.

Praca i finanse:  Będziesz dziś zniecierpliwiony i poirytowany, bo ktoś będzie zawracał Ci cały czas głowę i odciągał Cię od Twoich obowiązków, przez co będzie Ci trudno wyrobić się ze wszystkim o czasie. Musisz być bardziej asertywny.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie, a Twojej kondycji fizycznej nie będzie można nic zarzucić. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje zamierzenia i plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 10 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W swoim sercu odczujesz dziś pustkę wielką jak krater wulkanu, której nic nie będzie w stanie zapełnić. To sprawi, że będziesz unikał towarzystwa innych ludzi i dramatycznie potrzebował samotności.

Praca i finanse: Dziś w pracy zapowiada się nieco luźniejszy dzień. Nie będziesz miał zbyt wiele zadań do wykonania, dzięki czemu będziesz mógł złapać oddech i nieco odpocząć. Nie przyzwyczajaj się jednak zbytnio – to nie potrwa wiecznie.

Zdrowie: Możesz być dziś przemęczony senny i pozbawiony energii. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Plutona w Twoim znaku, Gwiazdy radzą, byś się nie przemęczał i jak najwięcej odpoczywał, zwłaszcza jeśli nie jesteś już najmłodszy.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris