Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 11 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
11.05.2020 10:22
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w poniedziałek 11 maja 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś obudzisz się rozdrażniony i w złym humorze. To przez wpływ Marsa, który mocno namiesza dziś na Twoim niebie. Pamiętaj, by z powodu swojego złego nastroju nie wyżywać się na bliskich, którzy nie są niczemu winni.

Praca i finanse:  W pracy dzień będzie dziś pełen pośpiechu i gonitwy za celem, który stale będzie się oddalał. Zbliżające się terminy oddania projektu sprawią, że będziesz nerwowy. Gwiazdy zalecają Ci opanowanie. Tylko spokój może Cię uratować.

Zdrowie: Z powodu dość stresującego dnia wieczorem poczujesz się wyczerpany i bez energii. Koniecznie znajdź czas na relaks i odpoczynek. Będzie Ci on dziś bardzo potrzebny.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uzbrój się dziś w cierpliwość w stosunku do swoich bliskich, którzy będą dziś testować Twoją wytrzymałość. Staraj się być wyrozumiały i wziąć pod uwagę, że każdy może mieć gorszy dzień.

Praca i finanse: Zamiast czepiać się szczegółów i wytykać innym drobiazgi, lepiej skup się na sprawach dużych i ważnych. Doceń też wkład innych w Waszą wspólną pracę i pamiętaj, że nagroda jest znacznie lepszym motywatorem niż kara.

Zdrowie: Wieczorem zrób coś dla siebie i znajdź chwilę na odpoczynek i relaks. Ten dzień będzie dla Ciebie bardzo dynamiczny, więc dobrze, abyś po południu zwolnił tempo i wyluzował.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Ktoś z Twojego otoczenia będzie próbował wciągnąć Cię dziś w dyskusję, której celem ewidentnie będzie wywołanie kłótni. Nie daj się sprowokować i nie kontynuuj tej rozmowy.

Praca i finanse: Dziś w sprawach zawodowych kieruj się zasadą, że milczenie jest złotem. Bądź powściągliwy i nie wchodź nadmiernie w szczegóły funkcjonowania swojej firmy oraz projektów, które prowadzi, rozmawiając z osobami postronnymi.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a przychylny układ Merkurego i Jowisza na Twoim niebie sprawi, że będziesz mieć dobrą energię.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś ogromny przypływ empatii, czym zyskasz w oczach znajomych i rodziny i zaskarbisz sobie ich wdzięczność. Jeśli jednak komuś pomagasz, rób to bezinteresownie i nie oczekuj nagrody.

Praca i finanse:  Nieprzemyślane decyzje i chęć szybkiego wzbogacenia się mogą doprowadzić do całkowitej utraty dochodów. Gwiazdy ostrzegają Cię dziś przed nierozważnym postępowaniem.

Zdrowie: Wycisz się dziś i uspokój swoje emocje, które będą w Tobie szaleć. Postaraj się zrelaksować i zastanowić nad tym, co czujesz i co jest przyczyną Twojego rozedrgania emocjonalnego.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że to, czy drzwi stoją otworem, zależy od definicji klucza. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a każde drzwi można otworzyć albo… wywarzyć.

Praca i finanse: W życiu zawodowym kieruj się dziś zasadą, że najbliżej serca trzeba trzymać swoich… wrogów. Dzięki temu będziesz na bieżąco z ich poczynaniami i będziesz mógł wyprzedzić ich o krok.

Zdrowie:  Ktoś komplementuje dziś Twoją nienaganną sylwetkę oraz kondycję fizyczną, co zmotywuje Cię do dalszych ćwiczeń. Pamiętaj, by równocześnie z treningiem, dbać o odpowiednią dietę, która dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Czyjeś zachowanie wprawi Cię dziś w osłupienie i będzie przyczynkiem do głębszej refleksji na temat Waszej relacji. Dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę nie znałeś tej osoby.

Praca i finanse: W pracy bądź dziś profesjonalny i skup się na wykonywaniu swoich obowiązków, bo szef nie będzie dziś w nastroju do żartów. Najlepsza strategia na dziś to ciężka praca.

Zdrowie: Staraj się nie obwiniać za niepowodzenia i porażki, bo wywołujesz tym w sobie niepotrzebne poczucie winy, które bardzo negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie i kondycję psychiczną. Jeśli możesz coś naprawić – zrób to. Jeśli nie – wyciągnij wnioski i zamknij temat.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Mars, który ma dziś wyjątkowo niekorzystny układ na Twoim niebie, sprawi, że będziesz dziś nerwowy i kłótliwy. Nawet najdrobniejsza rzecz będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Awantura wisi w powietrzu.

Praca i finanse: W pracy będziesz dziś za wszelką cenę próbował komuś zaimponować. Niestety jak to zwykle bywa, im bardziej będziesz się starać, tym gorzej wszystko wypadnie.

Zdrowie: Kłopoty z cerą i pojawiającymi się na niej wypryskami może być spowodowane nadmiernym stresem albo złą dietą. Staraj się lepiej odżywiać i unikać nerwowych sytuacji.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź dziś konsekwentny i stanowczy. Jeśli jesteś pewien, że czegoś pragniesz, dąż do tego i nie idź na zgniłe kompromisy, bo potem będziesz tego żałować.

Praca i finanse:  Możesz dziś dostać nieoczekiwaną i zaskakującą propozycję zawodową. Zachowaj jednak spokój i miarkuj swój entuzjazm. Zanim ją przyjmiesz, przemyśl wszystkie aspekty i upewnij się, że jest ona tak atrakcyjna, jak wydaje się na pierwszy rzut oka.

Zdrowie:  Z powodu intensywnego dnia możesz poczuć się wieczorem zmęczony i pozbawiony sił. Nie walcz z tym, tylko znajdź czas na odpoczynek. Gwiazdy radzą, byś wcześniej położył się spać i zregenerował siły.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś dla chwilowego kaprysu nie zmieniał swych życiowych zasad, którymi kierujesz się od lat. Na dłuższą metę w ogóle Ci się to nie opłaci i może spowodować więcej szkód niż przynieść pożytku.

Praca i finanse:  W pracy zasłużysz dziś na szacunek i podziw ze strony swoich współpracowników, a także szefa. Przyjmij gratulacje, ale zachowuj się skromnie, by nie wzbudzić w innych zawiści, która może obrócić się przeciwko Tobie.

Zdrowie: Nie obciążaj dziś organizmu nadmierną aktywnością fizyczną. Możesz być dziś nieco osłabiony i gwiazdy zamiast forsownych ćwiczeń, zalecają Ci odpoczynek.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Intuicja będzie Cię dziś ostrzegać przed kimś, to nie do końca jest wobec Ciebie uczciwy i kto chce sobie Ciebie zjednać za pomocą tanich pochlebstw. Nie ufaj tej osobie i ogranicz kontakt z nią. 

Praca i finanse: Ważne zawodowe sprawy, a zwłaszcza trudne negocjacje załatw dziś przed południem, bo w drugiej części dnia planetarna aura nie będzie Ci sprzyjać. Na popołudnie zostaw sobie zadania proste i nieobarczone ryzykiem.

Zdrowie:  Dbaj dziś o swój układ nerwowy i w miarę możliwości, unikaj stresowych sytuacji, które bardzo obciążają twój organizm. Poczytaj też o technikach relaksacyjnych i zacznij je stosować.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś nieufny i podejrzliwy wobec bliskiej Ci osoby. Zweryfikuj swoje podejrzenia, bo może okazać się, że wcale nie są bezzasadne.

Praca i finanse: W pracy przyjdzie Ci dziś rozsądzić pewien spór w zespole. Pamiętaj, żeby być sprawiedliwym i obiektywnym. Nie opowiadaj się po żadnej ze stron i uwzględnij racje obu stron konfliktu.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swój wygląd. Nawet jeśli nigdzie nie wychodzisz, uczesz się starannie i ubierz jak na ważne spotkanie, a sam przekonasz się, jak wielki ma to wpływ na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 11 maja 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by pozytywnie zaskoczyć osobę bliską Twemu sercu. Jej uśmiech wynagrodzi Ci trudy przygotowania niespodzianki i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Praca i finanse:  Dziś w pracy możesz mieć dylemat odnośnie tego, jak najlepiej wykonać swoje zadania. Jeśli masz z tym kłopot, zasięgnij porady kogoś, kto nigdy się nie myli.

Zdrowie: Zadbaj o odpowiednią porcję minerałów i mikroelementów w Twojej diecie. Jeśli Twoje posiłki są proste i nie zawierają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, rozpocznij suplementację.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris