Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

12.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Dla których znaków zodiaku będzie to poniedziałek rodem z dowcipów, a które znaki będą cieszyć się przychylną planetarną aurą? Przeczytaj horoskop na poniedziałek 12 października 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie narzucaj się komuś, kto daje jasno Ci do zrozumienia, że nie ma teraz dla Ciebie czasu. Najgorsze, co możesz zrobić, to żebrać o czyjąś uwagę i zainteresowanie. To nigdy nie wychodzi na dobre.

Praca i finanse: Skup się dziś na pracy i nie rozmieniaj na drobne. Skoncentruj się na tym, co ważne i priorytetowe, a mniej ważne zadania powierz komuś innemu. Sam nie dasz rady dziś wszystkiego ogarnąć.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie cieszyć się ty dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to najlepiej, jak potrafisz.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie goń za czymś, co jest nieosiągalne i lepiej skup się na tym, co masz, zamiast na tym, czego Ci brakuje. Doceń ludzi, których masz wokół i pozwól im odczuć, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Praca i finanse: Zamiast oczekiwać, że ktoś zrobi wszystko dla Ciebie, lepiej sam weź się do pracy i zajmij swoimi obowiązkami. Pamiętaj, że to, że ktoś często Ci pomaga, to jego dobra wola, a nie obowiązek.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewnią mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi. Nie przejmuj się tylko drobiazgami, bo inaczej sam zepsujesz sobie ten dzień.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał ochotę odwołać dziś wszystkie spotkania towarzyskie, na które się umówiłeś, i zaszyć pod kocem w domu. Gwiazdy radzą, byś tego nie robił. Potrzebujesz kontaktu z ludźmi i rozrywki.

Praca i finanse:  Nie wstydź się, jeśli czegoś nie umiesz lub nie wiesz. Prawdziwy wstyd, to nie chcieć się nauczyć. Jeśli jednak aktywnie dążysz do poszerzenia swojej wiedzy, powinieneś być z tego dumny.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się doskonale i nie musiał martwić się, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie miał dziś do Ciebie pretensje związane z tym, że nie uprzedziłeś go o swoich zamiarach. Pamiętaj jednak, że nie musisz się nikomu spowiadać. To Twoje życie i masz prawo podejmować własne decyzje.

Praca i finanse: W pracy przygotuj się dziś na trudny dzień, w którym będziesz musiał stoczyć nie jedną bitwę o to, by udowodnić, że masz rację. Gwiazdy mówią jednak, że włożony w to wysiłek Ci się opłaci.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się doskonałym zdrowiem. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz się martwić, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie trać czasu na oglądanie seriali, w których nic nie zmienia się przez milion odcinków, i których zakończenie de facto znasz. Zamiast wyczekiwać na kolejny epizod, lepiej wyłącz telewizor i spędź trochę czasu z kimś, z kim dobrze się bawisz.

Praca i finanse: Twoją mocną stroną jest dziś siła argumentów. To dzięki nim uda Ci się przekonać do swojego zdania nawet najbardziej zagorzałych przeciwników, którzy nie tylko stwierdzą, że miałeś rację, lecz także przyznają się do błędu.

Zdrowie: Możesz odczuwać dziś napięcie fizyczne w swoim ciele spowodowane stresem. Znajdź sposób, by je rozładować. Dobrym pomysłem będzie intensywny trening, a jeszcze lepszym… inne aktywności fizyczne.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zmuszaj nikogo do miłości i pozwól, by sam Ciebie zapragnął. Dzięki temu druga osoba nie będzie odczuwać presji, a Ty się nie rozczarujesz. Musisz po prostu być bardziej cierpliwy.

Praca i finanse:  Nie próbuj dziś na siłę przeforsować swoich pomysłów i przekonać wszystkich, że masz rację. Skoro nie wierzą Twojemu doświadczeniu, usiądź wygodnie i oglądaj ten fascynujący film katastroficzny.

Zdrowie: Będziesz dziś w bardzo dobrym nastroju i świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się wyśmienicie i nie musiał niczym przejmować.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Okaże się dziś, że ktoś, kogo wydawało Ci się, że dobrze znasz, przez długi czas udawał kogoś, kim nie jest. Opanowane przez niego aktorskie sztuczki sprawiły, że dałeś się zwieść pozorom.

Praca i finanse: Będziesz zazdrościć dziś komuś sukcesów i talentu i patrzeć na tę osobę nieprzychylnym wzrokiem. Zamiast jednak robić sobie z niej wroga, lepiej przyznaj się do swoich braków i naucz czegoś od kogoś lepszego.

Zdrowie: Niezbyt przyjemne wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że wieczorem stres i zmęczenie dadzą Ci się we znaki i jedyne, na co będziesz miał siłę, to pójść spać. Będziesz marzyć tylko o tym, by jak najszybciej zakończyć ten dzień.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Odpuść dziś planowanie i robienie wszystkiego pod linijkę. Pozwól sobie na spontaniczność i choć na jeden dzień zapomnij o swoim wrodzonym perfekcjonizmie. To dobrze zrobić zarówno Tobie, jak i Twojemu otoczeniu.

Praca i finanse:  Jeśli podjąłeś jakąś decyzję, nie zmieniaj zadnia co chwilę pod czyimś wpływem, bo nikt nie będzie traktował Cię poważnie. Skoro obrałeś już jakiś kurs, konsekwentnie do niego zmierzaj i ufaj sobie.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał się o nic martwić i mógł spokojnie cieszyć tym dniem. Wszystkie kłopoty zdrowotne będą omijać Cię dziś szerokim łukiem. Zapowiada się doby dzień.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obawiaj się, czy uda Ci się zrobić wrażenie na kimś, na kim Ci zależy. Nikogo nie udawaj i po prostu bądź sobą. Gwiazdy mówią, że to najlepsza recepta na sukces w miłości.

Praca i finanse: Nie poddawaj się w dążeniu do celu, który sobie wyznaczyłeś, nawet jeśli będzie Ci się wydawało, że wszystko i wszyscy są przeciwko Tobie. Los sprawdza tylko Twoją wytrwałość oraz to, czy jesteś wart nagrody, która Cię czeka.

Zdrowie: Gwiazdy ześlą Ci dziś mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata, dzięki czemu będziesz w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu. O swoje zdrowie nie musisz się martwić – będzie bez zarzutu.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz, aby osoba, na której Ci zależy, odwzajemniła Twoje uczucie, słuchaj uważnie i zapamiętuj, co mówi. Możesz być pewien, że to doceni i dzięki temu uzna, że jest dla Ciebie kimś ważnym.

Praca i finanse: Postaw sobie dziś pytanie o cel na najbliższy tydzień, a może nawet na dłuższy okres czasu. Praca z dnia na dzień bez wyznaczonego kierunku rozwoju zawodowego nie zaprowadzi Cię tam, dokąd chcesz dotrzeć.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą spokój ducha i wewnętrzną harmonię, które pomogą Ci przejść przez ten dzień z uśmiechem i dystansem do siebie i świata.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Wszystko będzie dziś układać się po Twojej myśli, aż sam będziesz zdziwiony, jak wieloma sprawami zamartwiałeś się wcześniej zupełnie bez powodu. Planetarna aura wreszcie Ci sprzyja.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się niespodziewanie spokojny i leniwy poniedziałek. Wszyscy, nawet szef, będą jeszcze czuć poweekendowy luz, więc nie musisz przejmować się żadną presją czasu. To będzie bezstresowy dzień.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, a humor będzie Ci dopisywać. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie cieszyć tym dniem. Gwiazdy zapewniają, że uda Ci się zrealizować wszystkie Twoje plany.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 12 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć, będziesz musiał wznieść się na wyżyny kreatywności i zrobić coś naprawdę niespodziewanego. Nie licz na to, że ta osoba da się kolejny raz złapać na te same sztuczki, które widziała już setki razy.

Praca i finanse: Będziesz dziś potrzebował sporej motywacji, żeby podołać nudnym i mało ambitnym, za to bardzo czasochłonnym zadaniom, które wyznaczy Ci szef. Warto poszukać dobrego coacha, który pomoże Ci przetrwać ten trudny zawodowy czas.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swoją dietę i postaraj się, aby potrawy, które się w niej znajdują, były rozgrzewające i wzmacniały Twoją odporność. Nie unikaj ostrych przypraw, takich jak chili, imbir czy kumin rzymski.

Przeczytaj także:  Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris