Zamknij

Horoskop dzienny na czwartek 16 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
16.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w czwartek 16 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Problemy dnia codziennego odejdą na drugi plan, a Ty poczujesz radość życia. Wodnikom w związkach wszystko będzie układało się jak po maśle.

Praca i finanse: Korzystny układ Księżyca i Urany sprawi, że w pracy poczujesz dziś wiatr w żaglach, a robota będzie Ci się palić w rękach. Szybko i sprawnie uwiniesz się dziś z codziennymi obowiązkami.

Zdrowie: To dobry dzień na eksperymenty ze zdrową żywnością. Sięgnij po tzw. superfood np. spirulina, jagody goi czy trawa jęczmienna i przekonaj się, jak wspaniały wpływ będą mieć na Twoje zdrowie i samopoczucie.

Horoskop dzienny Ryby na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wygląda na to, że planety dzisiaj za cel stawiają sobie to, by umilić i ułatwić Ci życie. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a Twoje życie uczuciowe – rozkwitnie.

Praca i finanse: Za sprawą wpływu Uranu w Twoim znaku w Twojej głowie pojawią się realistyczne, ale bardzo dobre pomysły, którymi zaimponujesz współpracownikom i szefowi. To zdecydowanie Twój dzień.

Zdrowie: Zadbaj o swoją cerę. To dobry dzień na wizytę u kosmetyczki lub zrobienie sobie domowego SPA. Zaopatrz się w peelingi i maseczki i poświęć dzisiejszy wieczór na kosmetyczne przyjemności.

Horoskop dzienny Baran na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą układu Urana i Księżyca Twoje życie uczuciowe nie będzie przysparzać Ci żadnych zmartwień. Bez trudu dogadasz się z partnerem, a dziś nie zabraknie w Twoim życiu beztroskich i radosnych momentów.

Praca i finanse: Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, możesz wyluzować. Korzystny dla Twojego znaku układ planet podsunie Ci dziś dobre rozwiązanie problemu, z którym zmagałeś się od jakiegoś czasu.

Zdrowie: Kontakt ze zwierzętami ma działanie terapeutyczne i antystresowe. Jeśli na co dzień często towarzyszy Ci napięcie emocjonalne, może warto pomyśleć o przygarnięciu czworonoga ze schroniska?

Horoskop dzienny Byk na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś pozbędziesz się wątpliwości dotyczących tego, czy dobrze ulokowałeś swoje uczucia. Opanuje Cię błogi spokój i przeczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Praca i finanse: W pracy nie będzie dziś czasu na obijanie się i ploteczki z kolegami i koleżankami z biurka obok. Będziesz miał mnóstwo zadań do wykonania, a czas nie będzie działał na Twoją korzyść. Przygotuj się na wymagający dzień.

Zdrowie:  Wycisz swoje emocje i zapanuj nad stresem. Pomocna będzie w tym joga lub medytacja. Spróbuj tej formy aktywności i przekonaj się, jak wiele korzyści Ci przyniesie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś wyjątkową miłość do… wolności. Nie dasz się zamknąć w złotej klatce ani wcisnąć w układ, który w jakikolwiek sposób będzie Cię ograniczał. Nie ma w tym nic złego – nie każdy nadaje się do życia według powtarzalnych schematów.

Praca i finanse: Dzięki wpływowi Urana będziesz mieć dziś nowatorskie i innowacyjne pomysły oraz zapał do tego, by je zrealizować. Tak trzymaj! Jeśli tylko będziesz myśleć pozytywnie, uda Ci się to, co inni uznali za niemożliwe.

Zdrowie: Świeże soki owocowe i warzywne, także te w wersji smoothie, to doskonały sposób na śniadanie czy zdrową przekąskę. Hamują głód i uzupełniają poziom witamin w organizmie. Sięgnij po nie w pracy zamiast klasycznej kanapki.

Horoskop dzienny Rak na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz, że nowo rozpoczęta znajomość rokuje na coś więcej. Poczujesz, że możesz liczyć na tę osobę i mieć pewność, ze nigdy Cię nie zawiedzie. To może być strzał w dziesiątkę.

Praca i finanse: Choć na początku nikt nie będzie wierzył w powodzenie Twoich idei, szybko okaże się, że tym razem to większość się myliła. Sukces gwarantuje Ci przychylny układ Urana w Twoim znaku.

Zdrowie: Pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu organizmu. To pozytywnie wpłynie nie tylko na Twoje samopoczucie, lecz także stan włosów, skóry i paznokci. Pij minimum litr wody mineralnej dziennie.

Horoskop dzienny Lew na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie musisz obawiać się dziś żadnych sercowych turbulencji. Merkury w Twoim znaku dba o to, byś nie musiał się niczym martwić i mógł po prostu cieszyć się życiem.

Praca i finanse: Dziś znacznie łatwiej niż zwykle będzie przychodzić Ci praca w zespole. Połączenie sił ze współpracownikami sprawi, że osiągniecie sukces, który zostanie doceniony przez szefa.

Zdrowie: Pobudź swój metabolizm. Wypróbuj naturalne sposoby, bo zmobilizować organizm do szybszej przemiany materii. Codziennie rano pij przed śniadaniem szklankę wody z cytryną.

Horoskop dzienny Panna na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zacznij wreszcie cieszyć się tym, co masz, i doceniać ludzi, który są wokół Ciebie. Powód do narzekania zawsze się znajdzie, ale przecież nikt nie żyje w idealnym świecie.

Praca i finanse: Nie odkładaj zadań, których nie lubisz, na później. I tak prędzej czy później będziesz musiał je wykonać, a skumulowane zabiorą Ci więcej czasu i będą kosztowały więcej nerwów.

Zdrowie: Dziś nie będziesz narzekać na samopoczucie ani fizyczne, ani psychiczne. Wykorzystaj ten dzień i wprowadź do niego nieco aktywności sportowej. 

Horoskop dzienny Waga na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie będziesz mieć dziś żadnych powodów do obaw i snucia czarnych wizji. W Twoim życiu prywatnym wszystko będzie układało się po Twojej myśli.

Praca i finanse: Staniesz się dziś rozjemcą pracowych konfliktów w zespole. Małe nieporozumienie między współpracownikami uda Ci się rozwiązać szybko, sprawnie i z korzyścią dla obu stron.

Zdrowie: Pijesz za dużo kawy, a jej nadmiar może powodować Twoje rozdrażnienie i niepokój. Aby rozbudzić się rano, zamiast kawy wybierz poranny jogging lub inną formę aktywności fizycznej.

Horoskop dzienny Skorpion na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Opiekujący się dziś Twoim znakiem Neptun przygotował dla Ciebie dzień wolny od trosk i niepokoju. Korzystaj z przychylnej planetarnej aury i wykorzystaj ten dzień do ostatniej minuty.

Praca i finanse: Nie będziesz dziś mógł narzekać na relacje ze współpracownikami. W pracy zapanuje miła, wręcz sielankowa atmosfera.

Zdrowie:  Zadbaj o odpowiednie dotlenienie swojego organizmu. Spacer z domu do auta to zdecydowanie za mało. Po pracy poćwicz w domu.

Horoskop dzienny Strzelec na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Układ Księżyca i Urana zwiastuje dziś miłe spotkania i ciekawe rozmowy zwłaszcza z płcią przeciwną. Będziesz dziś duszą towarzystwa – korzystaj z tego.

Praca i finanse: To dobry dzień na wyjście integracyjne ze współpracownikami. Zróbcie po pracy spontaniczny wypad na miasto i poznajcie się lepiej od innej niż zawodowa strony.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz więc spokojnie cieszyć się tym dniem i z niego korzystać.

Horoskop dzienny Koziorożec na czwartek 16 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Popracuj dziś nad trudną sztuką konwersacji połączoną z zasadami savoir-vivre’u. Pamiętaj, że rozmowę należy prowadzić tak, by obie strony czuły się komfortowo i że nie należy kończyć jej nagle w połowie zdania, bez uprzedzenia rozmówcy. Jeśli będziesz kierował się tymi kilkoma prostymi zasadami, nikt nie oprze się rozmowie z Tobą.

Praca i finanse: W pracy słuchaj głosu rozsądku i nie upieraj przy pomysłach, których szef nie akceptuje. Czasem lepiej odpuścić niż nadstawiać głowę za coś, co nie ma większego znaczenia.

Zdrowie:  Wprowadź do swojego harmonogramu dnia więcej aktywności fizycznej. Dobrym pomysłem będzie tabata lub cross fit – dzięki tym ćwiczeniom Twoja kondycja szybko się poprawi.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris