Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

14.09.2020 00:01
Horoskop dzienny

Dla kogo początek tego tygodnia będzie miły i spokojny, a kto powinien spodziewać się przeciwności losu? Przeczytaj horoskop na poniedziałek 14 września 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, z kim dawno nie miałeś kontaktu, będzie się bardzo o Ciebie martwił, ale nie będzie miał odwagi odezwać się do Ciebie. Zrób to pierwszy i nie pozwól, by ktoś usychał z tęsknoty za Tobą.

Praca i finanse:  W pracy będziesz dziś… się nudził. To skłoni Cię do tego, by zastanowić się nad swoją karierą zawodową oraz tym, czy na pewno chcesz dalej tkwić w miejscu, w którym obecnie jesteś. Przemyśl to dobrze.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować swoje wszystkie plany. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Wszyscy będą liczyć dziś na Twoją pomoc, wsparcie i dobre słowo. To sprawi, że poczujesz się potrzebny i doceniony. Uważaj jednak, by w tym wszystkim nie zapomnieć o sobie i swoich potrzebach.

Praca i finanse: Poniedziałek zacznie się leniwie i spokojnie, a sprawy nabiorą tempa dopiero w drugiej części dnia. Pamiętaj, że nie musisz zrobić wszystkiego dziś – masz przed sobą cały tydzień, więc nie siedź nadgodzin.

Zdrowie: Wykorzystaj dziś sprzyjającą planetarną aurę i zrób to, co sobie zamierzyłeś. Możesz być pewien, że gwiazdy zadbają o to, aby nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości – zapowiada się dobry dzień.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Barany mogą dziś liczyć na kontynuację dobrej passy w sprawach sercowych. Atmosfera w związkach będzie harmonijna i pełna wzajemnej życzliwości, single zaś mogą spodziewać się miłej niespodzianki.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie toczyć się dziś po Twojej myśli. Nie musisz obawiać się, że zaskoczą Cię jakieś nieprzyjemne sytuacje, które mogłyby pokrzyżować Twoje plany. Wszystko, co sobie zaplanowałeś – da się.

Zdrowie:  Korzystaj z jeszcze w miarę ciepłych jesiennych dni i jak najwięcej czasu spędzaj na świeżym powietrzu. To nie tylko pozwoli Ci się zrelaksować, lecz także pomoże utrzymać dobrą kondycję i zdrowie.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś ochotę odnowić kontakt z kimś z przeszłości. Gwiazdy mówią, że to dobry pomysł – stare problemy już Was nie dotyczą, wiele się zmieniło, więc możecie spróbować jeszcze raz.

Praca i finanse:  Nie pozwól się ignorować ani podważać decyzji, które podjąłeś. Osoby, które będą próbowały to robić, surowo upomnij, bo w przeciwnym razie możesz stracić autorytet, a Twoje zdanie przestanie się liczyć.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz mógł po prostu cieszyć się życiem bez obaw, że dzień zakłócą Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się wspaniały dzień. Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by Twoje relacje z płcią przeciwną układały się lepiej niż dobrze. Nikt nie będzie w stanie oprzeć się Twojemu czarowi i urokowi osobistemu.

Praca i finanse: Każdy, kto będzie próbował stanąć Ci dziś na drodze do Twojego celu, gorzko tego pożałuje. Będziesz bezwzględny i pozbędziesz się jakichkolwiek sentymentów. Gwiazdy mówią, że to najlepsza taktyka na dziś.

Zdrowie:  Poniedziałek zaczniesz z niesamowitą energią, którą będziesz czerpać jeszcze z naładowanych w weekend akumulatorów. Podczas gdy inni będą zmęczeni i znudzeni, Ty będziesz tryskać dobrym zdrowiem i optymizmem.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Spotkasz dziś kogoś z przeszłości, na kim dawniej bardzo Ci zależało. Mimo że początkowo będziesz się bardzo cieszył, to potem poczujesz rozczarowanie – ta osoba bardzo się zmieniła, a Wasze relacje już nigdy nie będą takie same.

Praca i finanse:  Trudno będzie Cię dziś przegadać. Pamiętaj jednak, że to nie słowa, ale to, co robisz, świadczą o tym, jak dobrym pracownikiem jesteś. Zamiast więc gadać, po prostu pokaż to i spraw, że wszystkim opadną z wrażenia szczęki.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Nie musisz obawiać się, że ten dzień zepsują Ci jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ze smutkiem zauważysz, że bliska Ci osoba bardzo się zmieniła i nie jest już tym, w kim kiedyś byłeś zakochany po uszy. Zamiast trwać w rozczarowaniu, może najwyższy czas to zmienić?

Praca i finanse: Będziesz dziś narzekał, że masz za dużo pracy i nie wyrabiasz się ze swoimi obowiązkami. Zastanów się jednak, czy to na pewno wina tego, że masz wiele zadań. Może po prostu nie potrafisz efektywnie wykorzystywać czasu?

Zdrowie: Będziesz dziś poszukiwać eliksiru młodości i zaopatrzysz swoją kosmetyczkę w przenajróżniejsze kremy i balsamy, które obiecują gładką i jędrną skórę bez zmarszczek. Niestety, czas ucieka i trzeba się z tym pogodzić.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie ma ludzi idealnych i jeśli nie zaakceptujesz bliskich Ci osób z ich wadami, stracisz je bezpowrotnie. Powiedz o tym, co najbardziej Ci przeszkadza i zapytaj, czy mogą to zmienić. A na drobiazgi po prostu przymknij oko.

Praca i finanse:  Ktoś zwróci się dziś do Ciebie z prośbą o pomoc w zawodowych obowiązkach. Nie odmawiaj. Dług wdzięczności u tej osoby bardzo Ci się przyda. Upieczesz więc dwie pieczenie na jednym ogniu.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem. Możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie plany i po prostu cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś czuł się wyśmienicie.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie pomyl wyrozumiałości z naiwnością. Jeśli ktoś Ci coś obiecuje i po raz kolejny się z tego nie wywiązuje, nie usprawiedliwiaj go w nieskończoność i przestań być pobłażliwy, bo ta osoba najwyraźniej ma za nic Twoje uczucia.

Praca i finanse: Dziś przyda Ci się pora dawka asertywności, bo ktoś będzie chciał zrzucić na siebie swoje obowiązki. Nie pozwól na to i grzecznie, ale stanowczo odmów wykonywania zadań za kogoś, kto po prostu jest leniwy.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobre zdrowie, świetne samopoczucie i pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Nie pozwól, by ktokolwiek lub cokolwiek zepsuło Ci tak wyśmienity nastrój.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Bądź konsekwentny w swoich działaniach. Jeśli coś postanowiłeś i oznajmiłeś swoją decyzję innym, nie zmieniaj teraz jej i nie odwołuj wszystkiego, bo wyjdziesz na kogoś, kto nie wie, czego chce.

Praca i finanse: Dziś mocno się rozczarujesz, bo ktoś, komu wydawało Ci się, że możesz ufać, podstępnie wbije Ci nóż w plecy. To będzie dla Ciebie ważna lekcja, by w przyszłości nie być tak łatwowiernym.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci dziś dopisywać. Zada o to Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku. Ne musisz więc obawiać się, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli będziesz ciągle przymykał oko na wybryki bliskiej Ci osoby i wmawiał sobie, że to tylko nic nie znaczący incydent, niebawem może się okazać, że sprawy zaszły za daleko. Czas wreszcie zacząć działać.

Praca i finanse: Szef poprosi Cię dziś na rozmowę w cztery oczy. Nie musisz jednak niczego obawiać – sama rozmowa będzie bardzo przyjemna, a jej wynik bardzo dla Ciebie korzystny. To będzie świetny początek tygodnia.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem. Wieczorem naładuj baterie pozytywną energią i spędź czas z osobami, które zawsze poprawiają Ci humor.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 14 września 2020

Miłość i życie prywatne: To, że Ty zadowalasz się zaledwie krótkimi chwilami z bliską Ci osobą i wystarczają Ci spotkania raz na jakiś czas, nie oznacza, że ktoś ma podobnie. Nie dziw się więc, że ktoś ma bardziej konkretne podejście do spraw związanych z relacjami.

Praca i finanse:  To będzie bardzo trudny poniedziałek. Z samego rana zwalą się na Ciebie wszystkie niedokończone sprawy z zeszłego tygodnia. Niestety, sam jesteś sobie winien – trzeba było nie zostawiać rozgrzebanych zadań w piątek.

Zdrowie:  Będziesz dziś wieczorem dramatycznie zmęczony i będziesz miał wrażenie, że ostatni weekend był całe wieki temu. Zadbaj o odpoczynek i poświęć czas na zregenerowanie ciała i umysłu.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris