Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 17 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

17.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w poniedziałek 17 sierpnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś odezwie się w Tobie tęsknota za kimś, z kim niedawno się pokłóciłeś. Nie wahaj się wyciągnąć ręki na zgodę i po prostu przeprosić. Gdy porozmawiacie bez emocji, okaże się, że konflikt był całkowicie bezsensowny.

Praca i finanse: Szykuj się na intensywny, ale jednocześnie bardzo pozytywny dzień. Będziesz miał mnóstwo energii i wiele problemów uda Ci się rozwiązać za jednym zamachem. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz wspiera Twoje działania.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Wręcz przeciwnie – możesz liczyć na przychylność planetarnej aury i dobra energię, którą ześlą Ci gwiazdy. Dobrze to wykorzystaj i przekuj w swój sukces.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To doskonały dzień na odnowienie starych znajomości i odezwanie się od osób, z którymi kontakt urwał Ci się jakiś czas temu. Takie spotkanie po latach przyniesie Ci wiele radości i ożywi miłe wspomnienia.

Praca i finanse:  Przyznaj się otwarcie do swoich błędów i nie chowaj głowy w piasek ani nie próbuj zrzucić winy na innych. Każdy może się czasem pomylić, ale największą sztuką jest umieć się do tego przyznać i jak najszybciej to naprawić.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś większych powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii, dzięki której będziesz mieć siłę, by zrealizować swoje wszystkie plany.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie chcesz czegoś robić, nie zmuszaj się do tego i nie rób niczego na siłę. Daj sobie więcej luzu i słuchaj swojej intuicji – ona podpowie Ci, co dla Ciebie jest dobre i którą ścieżką podążać.

Praca i finanse:  Nie bierz czyichś błędów na siebie i nie próbuj grać roli wybawcy. Gwiazdy mówią, że nikt Ci za to nie podziękuję, a możesz tylko narobić sobie niepotrzebnych kłopotów. Kieruj się własnym dobrem i swoimi interesami.

Zdrowie:  Jowisz, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnych wibracji. Nie musisz się o nic martwić – żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś znudzony relacją, w której się znajdujesz, i zapragniesz przeżyć ognisty i fascynujący romans. Uważaj jednak, by chwila zapomnienia nie kosztowała Cię więcej, niż Ci się wydaje.

Praca i finanse:   W pracy skup się na tym, co ważne, i nie rozpraszaj swojej uwagi, na rzeczy mało istotne. Drobiazgi i mało wymagające zadania przekaż komuś innemu. W ten sposób zaoszczędzisz czas, a Twoja praca będzie bardziej efektywna.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Nie musisz się martwić, że jakieś nieprzyjemne dolegliwością pokrzyżują Ci Twoje plany. Gwiazdy zadbają o to, by nie zbrakło Ci dobrej energii.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single będą dziś bardzo zaskoczone tym, że ktoś będzie oczekiwał od nich poważnej deklaracji w sprawach uczuć. Nie róbcie niczego wbrew sobie i kierujcie się tym, czego pragniecie. Bliźnięta w związkach mogą liczyć na pełne harmonii relacje z partnerem.

Praca i finanse: Dziś w pracy będziesz jak mityczny Midas – wszystko, czego się dotkniesz zamieni się w złoto i zakończy sukcesem. Planetarna aura wyjątkowo Ci sprzyja, a Saturn opiekuje się Tobą i wspiera we wszystkich działaniach.

Zdrowie: Dziś poczujesz korzystny wpływ planetarnej aury i pozytywne wibracje, które ześlą Ci gwiazdy. O nic nie musisz się więc martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany. To będzie bardzo dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mają szansę na udaną randkę z kimś, kto całkowicie zawróci im w głowie. Raki w związkach, jeśli chcą uniknąć kłótni z partnerem, powinny zdecydowanie mniej mówić i uważać na słowa.

Praca i finanse:  Przygotuj się na zakręcony dzień pełen nagłych zwrotów akcji i nieprzewidzianych sytuacji. Choć momentami atmosfera będzie nieco napięta, jeśli zachowasz zimną krew, uda Ci się wszystko ogarnąć.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany, bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. To będzie dobry dzień.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Niestety planetarna aura dziś Ci nie sprzyja, przez co ten dzień będzie całkowitą odwrotnością tego, jak go sobie zaplanowałeś. Niestety z powodu złej atmosfery i nieprzewidzianych wydarzeń nie uda Ci się zrealizować swoich zamierzeń.

Praca i finanse: Spodziewaj się dziś bolesnego spotkania z zawodową rzeczywistością. Szef od rana będzie dopytywał o to, na jakim etapie jest twoja praca i kiedyś kończysz wyznaczone Ci zadania. Zapowiada się nerwowy dzień.

Zdrowie: Od rana będzie towarzyszył Ci silny ból głowy, który spotęguje się wieczorem i uniemożliwi normalne funkcjonowanie. Niestety będziesz musiał zrezygnować z planów i położyć się wcześniej do łóżka – z tabletką przeciwbólową.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  To dobry dzień, by docenić wreszcie to, co masz, i przestać tęsknić za tym, co już dawno straciłeś. Czasu nie cofniesz, a ciągłe rozpamiętywanie przeszłości, psuje Ci radość z teraźniejszości.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a Ty nie będziesz musiał przejmować się presją czasu. Wszystko będzie szło Ci sprawnie i bez większych kłopotów, dlatego uda Ci się dziś skończyć wcześniej.

Zdrowie:  Nie narzekaj na swoje zdrowie, bo tak naprawdę nie masz ku temu powodów. Drobne dolegliwości od czasu do czasu zdarzają się każdemu, ale to jeszcze nie powód do dramatyzowania i psucia humoru sobie i innym.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz dziś osiągnąć to, czego pragniesz, musisz być konsekwentny i nie zadowalać się namiastką tego, czego chcesz. Jeśli to zrobisz, los się od Ciebie odwróci, a marzenia pozostaną tylko marzeniami.

Praca i finanse: Postaw dziś na współpracę i grę zespołową. Razem osiągniecie więcej i szybciej, niż pracując osobno. Połącz więc siły ze swoimi współpracownikami, podzielcie się zadaniami i pokażcie szefowi, jak zgranym zespołem jesteście.

Zdrowie: Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego mogą dać Ci dziś się we znaki. Wprawdzie to nic poważnego, jednak gwiazdy zalecają, byś odpoczął i nie forsował swojego organizmu.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na komplementy, które będziesz komuś mówił, bo… mogą przynieść zupełnie inny skutek. Zwracaj uwagę na dobór słów i upewnij się, że nie są one dwuznaczne. Inaczej popełnisz wielką gafę.

Praca i finanse:  Zamiast podcinać komuś skrzydła, lepiej naucz się sztuki motywacji. Nikt nie jest od razu doskonały w tym, co robi, ale jeśli będziesz tylko krytykował, nigdy doskonałości nie osiągnie. Gwiazdy zalecają więcej wyrozumiałości.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie dziś be zarzutu, a gwiazdy zapewnią Ci dobrą energię na cały dzień. Nie musisz się o nic martwić i możesz bez żadnych przeszkód realizować swoje wszystkie plany. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał ochotę zrobić dziś w swoim życiu generalne porządki – zarówno w domu, jak i w sferze uczuć. To dobry pomysł, nie działaj jednak chaotycznie. Ułóż plan działania i postępuj zgodnie z nim.

Praca i finanse:  W pracy spodziewaj się dziś poważnej rozmowy z szefem. Gwiazdy mówią jednak, że nie musisz się niczego obawiać i że jej wynik będzie dla Ciebie bardzo pozytywny. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Uważaj dziś podczas uprawiania sportu i nie zapomnij, by dostosować intensywność ćwiczeń do swoich możliwości. Jeśli porwiesz się z motyką na słońce, możesz narobić sobie poważnych kłopotów.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 17 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ten dzień spędzisz z bliską Ci osobą, jednak myślami będziesz przy kimś innym. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się, czy chcesz dalej tracić czas na bycie w miejscu, w którym nie czujesz się idealnie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się klasyczny poniedziałek – pełen nerwowej atmosfery i rzeczy, które trzeba zrobić „na wczoraj”. Niestety to nie będzie miły początek tygodnia. Przygotuj się raczej na to, że zostaniesz rzucony na głęboką wodę.

Zdrowie: Odczujesz dziś dramatyczną potrzebę samotności, jednak teatr codzienności skutecznie Ci to uniemożliwi. Będziesz musiał kolejny raz odegrać zaplanowaną rolę, w której nie będzie miejsca na prawdziwe emocje.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris