Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
18.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten dzień? Co spotka Cię w pracy, miłości, zdrowiu i finansach? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 18 maja 2020 i sprawdź, co przygotowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura dziś Ci sprzyja. Możesz liczyć na uśmiech losu w sprawach sercowych. Coś, na czym od dawna Ci zależało dziś wreszcie znajdzie się w zasięgu twojej ręki. Wystarczy po to sięgnąć.

Praca i finanse:  W pracy dzień zapowiada się spokojnie i bez większych perturbacji. Skup się na wykonywaniu swoich obowiązków, a możliwe, że uda Ci się skończyć nieco wcześniej i zająć prywatnymi sprawami.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci spokój, opanowanie i dobrą kondycję fizyczną. Nie musisz się niczego obawiać.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj się wykorzystywać bliskim, którzy będą próbowali dziś zepchnąć na Ciebie większość domowych obowiązków. Podziel zadania sprawiedliwie i egzekwuj ich wykonanie.

Praca i finanse: Podobnie jak w życiu prywatnym, również w pracy dbaj o sprawiedliwy podział zadań. Zwróć uwagę, czy w Twoim zespole jedna osoba nie pracuje za dwóch, a inna ma niewiele do roboty.

Zdrowie: Wieczorem możesz poczuć się zmęczony i osłabiony. Nie przejmuj się jednak – gwiazdy mówią, że to nic poważnego, a jedynie wyczerpanie intensywnym dniem. Krótki odpoczynek powinien pomóc.  

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy zapowiadają Ci dziś spokój w relacjach rodzinnych i w związku z partnerem. Single mogą liczyć na zaskakujący zbieg okoliczności, który doprowadzi do poznania kogoś interesującego.

Praca i finanse: Do pracy podchodź dziś profesjonalnie, ale z dystansem. Nie obwiniaj się za niepowodzenia firmy i złe decyzje przełożonych. Nie masz na wszystko wpływu, więc po prostu dobrze wykonuj swoje obowiązki.

Zdrowie: Wieczorem postaw na relaks i odpoczynek. Zrób to, co lubisz najbardziej: obejrzyj dobry film, poczytaj książkę lub porozmawiaj z kimś, z kim dobrze się dogadujesz.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, co mówisz. Nieopatrzna uwaga czy złośliwy żart mogą sprawić, że niechcący zranisz kogoś, kto jest bardzo wrażliwy. Gwiazdy zalecają Ci ostrożność w rozmowach.

Praca i finanse: Możliwe, że jakaś decyzja Twojego przełożonego wyda Ci się chybiona. Nie ma jednak sensu wdawać się w gorące dyskusje na ten temat, bo szef i tak już nie zmieni zdania. Musisz się dostosować.

Zdrowie: Bóle w dole brzucha, które możesz dziś odczuwać, mogą być spowodowane nieodpowiednim odzywaniem się. Postaraj się jeść mniej za to częściej i przywiązywać większą wagę do tego, co trafia na Twój talerz.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus w bardzo przychylnym układzie z Księżycem oddali dziś negatywne myśli doda Ci dziś optymizmu i pewności siebie, przez co bez trudu podbijesz czyjeś serce. To, jak dalej potoczy się ta relacja, zależy tylko od Ciebie.

Praca i finanse: Twój szef zwróci się dziś do Ciebie z prośbą o radę w sprawach zawodowych. Potraktuj go życzliwie i powiedz szczerze, ale dyplomatycznie, co myślisz na ten temat. Możesz liczyć na wdzięczność przełożonego.

Zdrowie:  Gwiazdy mówią, że to dobry dzień, by zadbać o włosy. By to zrobić, wcale nie musisz iść do salonu fryzjerskiego. Wystarczy kilka domowych zabiegów, takich jak maseczka na włosy, wtarcie olejku czy zrobienie domowej sauny, by Twoja fryzura wyglądała zniewalająco. 

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura nie sprzyja dziś romantycznym chwilom ani miłosnym uniesieniom. Gwiazdy radzą, byś ten dzień poświęcił sobie i rozwijaniu swoich pasji.

Praca i finanse: Możesz dziś liczyć na przychylne zrządzenia losu, które sprawią, że swoją pracę wykonasz szybciej, niż zakładałeś, co zaimponuje Twojemu przełożonemu. Możesz liczyć na nagrodę.

Zdrowie: Podczas treningu uważaj na stare kontuzje. Gwiazdy mówią, że dziś jeden nieopatrzny ruch może sprawić, że to co wydawało się już zaleczone, powróci ze zdwojoną siłą.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś przekonasz się, że kłamstwo ma krótkie nogi. Na jaw wyjdą pewne fakty, które całkowicie zmienią Twoje życie prywatne. Gwiazdy nie mówią jednak, kogo będzie dotyczyła odkryta tajemnica.

Praca i finanse: W pracy poczujesz się przeciążony obowiązkami, których szef będzie Ci dokładał ponad miarę. Jeśli czujesz, że więcej nie możesz już na siebie przyjąć, powiedz tym wprost. Licz się jednak z konsekwencjami.

Zdrowie: Problemy skórne, które dziś u siebie zauważysz, mogą być efektem złej pracy wątroby. Zmień swoją dietę na lekko strawną i odstaw wszelkie używki takie jak alkohol czy papierosy.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień zapowiada się spokojnie i bez większych rewelacji. Planetarna aura sprzyja rozmowom z przyjaciółmi oraz bliskimi. Wykorzystaj dobrze ten czas, a może dowiesz się o nich czegoś nowego.

Praca i finanse:  W pracy możesz liczyć dziś na bardzo dobrą atmosferę, pełną żartów i wzajemnej życzliwości. Poczujesz, że naprawdę lubisz ludzi, z którymi pracujesz, i być może nawiążesz z którymś ze współpracowników znajomość na prywatnym gruncie.

Zdrowie: Dbaj o swoją skórę i jej odpowiednie nawilżenie. Stosuj preparaty nawilżające oraz pij odpowiednią ilość płynów. Dzięki temu pozbędziesz się kłopotów z przesuszoną skórą.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych odejdziesz dziś od starych schematów i otworzysz się na nowe. To sprawi, że dostrzeżesz rzeczy, które do tej pory były dla Ciebie niewidoczne.

Praca i finanse:  Dziś da o sobie znać Twój wrodzony talent dyplomatyczny. Dzięki temu uda Ci się obronną ręką wyjść z dość napiętej sytuacji zawodowej, co wzbudzi podziw otoczenia.

Zdrowie: Uważaj na stawy i nie forsuj ich zbytnio. Nie są teraz w najlepszej kondycji, więc dobierając ćwiczenia podczas treningu, zwróć uwagę, czy za bardzo nie obciążają stawów.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś powściągnął dziś swoją ciekawość. Jeśli oczekujesz, że ktoś nie będzie wytrącał się w Twoje sprawy, symetrycznie uszanuj czyjąś prywatność.

Praca i finanse: Drobne sukcesy w pracy podniosą Twoje morale i zwiększą motywację. Poczujesz się doceniony i dowartościowany. Gwiazdy mówią, że będziesz mógł zaliczyć ten dzień do udanych.

Zdrowie:  Skup się dziś na swoim wnętrzu, na emocjach, które przeżywasz, i postaraj się zdiagnozować ich przyczynę. Kiedy Ci się to uda, odzyskasz wewnętrzny spokój.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych u zarówno u Strzelców w związkach, jak i singli zapanuje spokój i harmonia. Będziecie wiedzieć, czego chcecie, i jak to osiągnąć.

Praca i finanse: Uważaj dziś na kogoś spod znaku Ryb. Pod pozorem życzliwości i pomocy, może chcieć wyłudzić od Ciebie ważne informacje biznesowe. Miej się na baczności.

Zdrowie: Bardzo duża suchość skóry i jej zaczerwienienie może być objawem atopii. Wypróbuj kosmetyki do skóry atopowej i zobacz, czy ich regularne stosowanie przyniesie Ci ulgę. Jeśli nie, skonsultuj się z lekarzem. 

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 18 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy sprzyjają dziś odważnym posunięciom w sprawach sercowych. Nie odkładaj poważnych deklaracji i obietnic na później, bo może się okazać, że przegapiłeś swoją szansę.  

Praca i finanse: Planetarna aura nie sprzyja dziś motywacji do pracy. Odczujesz dziś spadek zaangażowania i będziesz miał poczucie, że wszystko, co robisz, ma niewielkie znaczenie.

Zdrowie: Zdrowy egoizm jest jak najbardziej wskazany, bo pozwala zadbać o swoje potrzeby. Gorzej jednak, jeśli zaczyna całkowicie przesłaniać potrzeby innych. Gwiazdy zalecają Ci więcej empatii.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris