Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 19 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

19.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop na poniedziałek 19 października 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, jak zacznie się dla Ciebie ten tydzień.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś dowie się dziś, co masz mu do zarzucenia, nie licz jednak na to, że zmieni swoje postępowanie. Niektórzy są niereformowalni, zwłaszcza jeśli dane zachowania przynoszą konkretne korzyści.

Praca i finanse: Jeśli w piątek zostawiłeś sobie wszystkie rzeczy na „po weekendzie” dziś spodziewaj się poranka jak z prawdziwego horroru. Będziesz miał wrażenie, że do końca tygodnia nie wygrzebiesz się spod lawiny zadań.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o swój wygląd. Domowe spa, wizyta u fryzjera czy kosmetyczki albo mały shopping i odświeżenie garderoby poprawi Ci humor i rozgoni czarne myśli, które mogą Cię dziś niepokoić.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Pewna niedawno nawiązana znajomość zacznie nabierać dziś tempa i… rumieńców, a Ty zaczniesz patrzeć na tę osobę nie tylko jak na znajomego oraz będziesz zadawać sobie bardzo poważne pytania.

Praca i finanse: Nie będziesz dziś tracić czasu na długie dyskusje, a w razie sytuacji konfliktowej, przestaniesz przebierać w słowach. Uważaj jednak, bo taka strategia może przysporzyć Ci nie lada kłopotów.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś kłopotów ze swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, ab ten dzień upłynął Ci spokojnie i bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś bardzo dobry wpływ na pewną upartą osobę, którą niespodziewane uda Ci się przekonać do czegoś, na co wszyscy od dawna ją namawiali. Będziesz mógł być z siebie dumny.

Praca i finanse:  Nie przejmuj się nieprzyjemnymi docinkami, które możesz dziś usłyszeć. To wynik zazdrości, z którą nie mogą poradzić sobie zawistni ludzie. Zamiast się tym martwić, potraktuj to jako dodatkowe podkreślenie Twoich sukcesów.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. O ile tylko nie będziesz martwił się tym, co mówią inni i stresował z tego powodu, dzień upłynie Ci spokojnie, beztrosko i we wspaniałym samopoczuciu zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli będziesz dziś niedostępny i tajemniczy wreszcie uda Ci się zwrócić na siebie uwagę kogoś, kto już dawno wpadł Ci w oko. Gwiazdy mówią, że ten dzień może być początkiem wielkiej miłości.

Praca i finanse: W pracy spotkasz się dziś z wielką życzliwością i wsparciem. Będziesz mógł liczyć na pomoc współpracowników i szefa w każdej sytuacji i przy wykonywaniu każdego zadania. Zapowiada się bardzo dobry dzień.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz i nic martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli masz jakiś kłopot lub po prostu chcesz z kimś porozmawiać nie trać czasu na pisanie do kogoś, kto na Twoje wiadomości odpowiada po kilku dniach, a telefonów nie odbiera. Tym razem nie będzie inaczej. Lepiej od razu skontaktuj się z zaufaną osobą, na którą zawsze możesz liczyć.

Praca i finanse: Poniedziałek zapowiada się dziś nad wyraz spokojnie. Wszyscy będą jeszcze rozleniwieni po weekendzie, więc nie będziesz musiał się z niczym spieszyć. Nie osiadaj jednak na laurach i po prostu zrób więcej pracy z wyprzedzeniem.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałym nastroju. Twoje baterie będą jeszcze w pełni naładowane poweekendową pozytywną energią. Zapowiada się więc dobry dzień, bez żadnych kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś okazję, by zrobić komuś miłą niespodziankę. Skorzystaj z niej i wywołaj na czyjejś twarzy uśmiech radości. To przyniesie Ci satysfakcję oraz poprawi Wasze wzajemne relacje.

Praca i finanse:  Merkury pomoże Ci dziś w trudnych zadaniach i usunie wrogów z Twojej drogi tak, że nikt nie będzie stał Ci na przeszkodzie, abyś mógł osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura dziś Ci sprzyja.

Zdrowie:  Nie będziesz musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a przychylny układ planet sprawi, że nie zabraknie Ci sił i energii, by zrealizować wszystkie swoje cele.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś popełnisz ogromną gafę, która postawi Cię w bardzo złym świetle w Twoim towarzystwie. Przepraszanie i tłumaczenie się tylko pogorszy sytuację i sprawi, że jeszcze bardziej się pogrążysz.

Praca i finanse: Ktoś, kto zechce powierzyć Ci dziś odpowiedzialne zadania i ambitne obowiązki, może poczuć się rozczarowany, bo Twoje obietnice nijak będą się miały do rzeczywistości. Lepiej mniej mów, a więcej rób.

Zdrowie: Dzień zacznie się potwornym bólem głowy, który będzie nasilał się w kolejnych godzinach, a punkt kulminacyjny uzyska wieczorem, przez co pokrzyżuje Ci prywatne plany. Lepiej miej przy sobie tabletki przeciwbólowe.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Docenisz dziś to, jakich wspaniałych ludzi masz wokół siebie, i zapragniesz im się odwdzięczyć. Nie musisz jednak robić nic wielkiego. Dla nich twój uśmiech i zadowolenie są największą radością.

Praca i finanse:  Dzisiejsze spotkania i rozmowy biznesowe przyniosą Ci więcej korzyści niż sądzisz i to w długofalowym wymiarze. Dlatego postaraj się wypaść na tych spotkaniach jak najlepiej i zachowuj pełny profesjonalizm.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobre samopoczucie i mnóstwo pozytywnej energii. Dzięki temu będziesz mieć poczucie, że wszystko układa się po Twojej myśli, i nie będziesz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości Twoje własne potrzeby będą dziś ważniejsze, niż zachcianki bliskiej osoby, przez co możesz zostać uznany za egoistę. Sam najlepiej wiesz, czy to jeszcze zdrowy egoizm czy już wyłącznie myślenie tylko o sobie.

Praca i finanse: Uzbrój się dziś w cierpliwość i działaj dopiero wtedy, kiedy będziesz miał pewność swoich racji. Ktoś czeka tylko na to, aż powinie Ci się noga i podejmiesz niewłaściwą decyzję. Nie pozwól sobie na to.

Zdrowie:  Twój horoskop na dziś w sprawach zdrowia jest bardzo pozytywny. Zapowiada się dobry dzień, pozbawiony trosk związanych z nieprzyjemnymi dolegliwościami. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Przekonasz się dziś, czym jest prawdziwa przyjaźń i będziesz zaskoczony, że uważałeś za przyjaciela kogoś, kto tak naprawdę w ogóle nim nie jest. Sytuacje dzisiejszego dnia mocno zweryfikują Waszą znajomość.

Praca i finanse:  Możesz się dziś spodziewać nieoczekiwanego spotkania. Zupełnie przypadkiem wpadniesz na kogoś z dawnych lat, a Wasze zawodowe ścieżki znów się połączą. Nie będziesz z tego jednak zbyt zadowolony.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie dziś bez zarzutu, jednak nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Niezbyt przyjemne wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że będziesz musiał

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli chcesz zaimponować pewnemu intrygującemu Bliźniakowi, musisz wykazać się kreatywnością. Oklepane teksty i sztampowe żarty powtarzane w kółko na pewno nie zrobią na nim wrażenia.

Praca i finanse:  Dziś ktoś złoży Ci jeszcze raz pewną zawodową propozycję, którą kiedyś odrzuciłeś. Los jeszcze raz się do Ciebie uśmiecha. Tym razem nie zmarnuj tez szansy i przyjmij ofertę. To będzie dobry ruch.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się każdą minutą tego dnia i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobry humor i świetne samopoczucie.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 19 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ludzie to nie wersje demo programów komputerowych – nie możesz tak po prostu sobie kogoś przetestować i zastanowić się, czy chcesz wykupić wersję premium. Życie to podejmowanie ryzyka, Koziorożcu.

Praca i finanse: Zastanów się dziś, z kim w pracy warto trzymać i w czyim zespole być. Choć ciągnie Cię do pewnych osób, bliższa znajomość z nimi może być dla Ciebie nieopłacalna z wielu powodów. Wybierz mądrze.

Zdrowie: Nadmiar kawy może szkodzić, zwłaszcza w pewnym wieku i jeśli masz kłopoty z ciśnieniem. Jeśli jednak nie potrafisz zerwać z tym zgubnym nałogiem, pij tylko tę najwyższej jakości, świeżo mieloną, a nie najtańszą rozpuszczalną.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris