Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

02.11.2020 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Jak zacznie się dla Ciebie ten tydzień? Czy poniedziałek upłynie Ci spokojnie? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 2 listopada 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się ludźmi, którzy Cię nie lubią i są dla Ciebie nieżyczliwi. Większość z nich prawdopodobnie nie lubi siebie samych i szuka po prostu obiektu, w stronę którego będą mogli skierować swoją frustrację.

Praca i finanse: Zdaj się dziś na los i nie walcz z przeznaczeniem. Jeśli coś nie było Ci pisane, nie wydarzy się bez względy na to, jak bardzo będziesz się starał. Podejdź do tego ze spokojem i nie frustruj się.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś pod opieką Jowisza, a to bardzo dobry znak. Jeśli tylko zaakceptujesz to, co niesie Ci los, dzień minie Ci bezstresowo, w dobrym zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że jeśli Ty nie dasz ciepła i zrozumienia bliskiej Ci osobie, zrobi to ktoś inny, ale wtedy dla Ciebie w jej sercu może nie być już miejsca. Uważaj, by nie stracić tego, co masz i co jest dla Ciebie cenne.

Praca i finanse:  Nie unoś się, jeśli ktoś delikatnie zasugeruje, że się pomyliłeś lub zrobiłeś coś niewłaściwie. Te uwagi nie mają na celu wyrządzenia Ci krzywdy, tylko są życzliwą informacją o tym, co możesz poprawić.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci dziś większych powodów do narzekań. Będziesz w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Możesz więc spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól dziś nikomu odebrać sobie dziecięcej radości, którą nosisz w sobie. To, że ktoś nie potrafi już cieszyć się z niczego, nie znaczy, że Ty musisz się upodabniać do tej osoby. Bądź sobą.

Praca i finanse: Jeśli ktoś w pracy Cię irytuje, a Ty nie jesteś w stanie nad tym zapanować, po prostu unikaj tej osoby i postaraj się, abyście musieli jak najmniej ze sobą współpracować. Dzięki temu uda Ci się zmniejszyć poziom stresu w pracy.

Zdrowie: Wieczorem postaw na odpoczynek i relaks, bo intensywność dzisiejszego dnia sprawi, że nie weekend stanie się tylko odległym wspomnieniem. Dobrym pomysłem będzie czas spędzony przy ulubionej muzyce w towarzystwie bliskiej osoby.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Stare przysłowie mówi „Uważaj, czego pragniesz, bo może się to spełnić”. Dziś ziści się jedno z Twoich marzeń, Ty jednak nie będziesz do końca zadowolony z takiego obrotu spraw.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś ten komfort, że będziesz mógł wybrać sobie ludzi, z którymi chcesz współpracować. Zamiast kierować się prywatnymi sympatiami, kompletując zespół, zwróć uwagę na kompetencje tych osób.

Zdrowie: Poczujesz dziś, że po spotkaniach z pewną osobą, stajesz się smutny i pozbawiony swojego naturalnego wigoru. Uważaj, to może być wampir energetyczny, który przelewa na Ciebie swoje negatywne emocje, wysysając radość życia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś docenisz wszystkich swoich przyjaciół oraz to, że możesz skontaktować się z nimi zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a oni nigdy nie odmówią Ci swojej uwagi i okażę szczerą troskę oraz zaoferują pomoc.

Praca i finanse: To będzie dość intensywny, ale za to owocny poniedziałek. Twój kalendarz będzie po brzegi wypełniony spotkaniami, ale dzięki doskonałej organizacji pracy ze wszystkim świetnie sobie poradzisz.

Zdrowie: Poczujesz dziś wyraźnie, że planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o Twoją dobra kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Będziesz cieszyć się wewnętrznym spokojem, pozytywną energię i radością, której nie da się nie zauważyć.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś pamiętaj o tym, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Każde sercowe rozczarowanie sprawia, że dowiadujesz się o sobie czegoś nowego, a także stajesz nieco inną, bardziej świadomą swoich uczuć osobą.

Praca i finanse: Dziś poczujesz przypływ pewności siebie i samozadowolenia. To dobrze, uważaj jednak, żeby nie popaść w narcyzm i nie zacząć zadzierać nosa. Nikt nie lubi przecież osób zarozumiałych.

Zdrowie: Nie zmarnuj dobrej energii, którą zsyłają Ci gwiazdy. Mimo że ten dzień może nie należeć do najłatwiejszych, będziesz miał siłę, by stawić czoła przeciwnościom losu i mimo nich cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli za kimś nie tęsknisz i brak obecności tej osoby nie robi na Tobie kompletnie żadnego wrażenia, zastanów się, czy to na pewno jest relacja, o jakiej marzyłeś. Szkoda czasu na bycie z kimś, kogo tak naprawdę nie kochasz.

Praca i finanse: To będzie klasyczny szewski poniedziałek – wszystko będzie leciało Ci z rąk i nic nie będzie układało się po Twojej myśli. Szef natomiast zadba o to, by Ci się nie nudziło i byś miał pod dostatkiem nowych zadań.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci dziś nie sprzyja, a potężny ból głowy, który dopadnie Cię z samego rana, sprawi, że jedyne czego będziesz pragnął, to to, by ten dzień skończył się jak najszybciej. Niestety potrwa dość długo i będzie wymagający.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Twoją największą zaletą jest dobre serce, a największą wadą to, że za często jest zbyt dobre. Dziś pomyśl przede wszystkim o sobie – swoich uczuciach i dobrej kondycji psychicznej. Kieruj się swoim dobrem.

Praca i finanse: Pozytywne wydarzenia w Twojej karierze zawodowej czekają już za najbliższym zakrętem. Ty jednak będziesz wolał dziś siedzieć w miejscu. Musisz mieć świadomość, że jeśli sam nie zrobisz kroku naprzód, nic się nie zmieni.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie – wszystko będzie układać się po twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobrą energię. Koniecznie wykorzystaj ją do działania i realizacji swoich planów.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obrażaj się za coś, za co nie chciałbyś, aby ktoś obraził się na Ciebie. Postaraj się zachować dystans do wszystkiego, a zwłaszcza do siebie. Nieprzyjemne sytuacje najlepiej obracaj w żart.

Praca i finanse: Nie ufaj dziś przesadnie nikomu i nie zwierzaj się współpracownikom ze swoich sekretów, nawet jeśli macie dobre relacje, bo nigdy nie wiesz, kiedy te informacje zostaną wykorzystane przeciwko Tobie.

Zdrowie: Jeśli zdobędziesz się dziś na więcej luzu i dystansu do siebie, ten dzień minie Ci spokojnie i bezstresowo. W sytuacjach stresowych postaraj się zapanować nad nerwami – policz do dziesięciu i opanuj się.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Nie czekaj, aż ktoś, na kim Ci zależy, zrobi pierwszy krok, bo możesz się nie doczekać. Idź odważnie po to, czego pragniesz i nie zwlekaj, bo ktoś może Ci to sprzątnąć sprzed nosa.

Praca i finanse: Postaw dziś na pracę zespołową. Choć jesteś indywidualistą i nie bardzo jest Ci to w smak, gwiazdy mówią, że razem osiągniecie dziś więcej i szybciej niż gdy każdy będzie pracował osobno.

Zdrowie: Nie szukaj wymówek, by zrobić wreszcie coś ze swoją sylwetką. Kiepska pogoda czy zmęczenie to tylko wykręty. Wystarczy kilkuminutowy trening w domu, by wyglądać i czuć się lepiej. Klucz do sukcesu to systematyczność.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie potrafisz komuś zaufać i ciągle go kontrolujesz, nie licz na to, że uda Wam się zbudować głębszą relację. Zaufanie jest podstawą każdego związku, a bez niego daleko nie zajedziecie.

Praca i finanse: Jeśli rano przed pójściem do pracy ściska Cię w gardle i zaczyna boleć brzuch, może warto zastanowić się nad zmianą miejsca zatrudnienia? Jeśli obecna praca tak bardzo Cię stresuje, może się to odbić na Twoim zdrowiu.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać pewne nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Zwróć szczególną uwagę na swoją dietę i zadbaj o to, by była lekkostrawna i nie zawierała zbyt wielu tłuszczów nasyconych.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 2 listopada 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli jesteś zbyt zajęty, by znaleźć dla kogoś czas, zrobi to ktoś inny. Nie oczekuj jednak, że ta osoba będzie nadal na Ciebie czekać, powiewając z okna biała chusteczką na powitanie.

Praca i finanse: Jeśli liczysz na to, że wejście w nowy tydzień po weekendzie będzie przyjemne i łagodne, to bardzo się rozczarujesz. Poranek zaatakuje Cię pilnymi i ważnymi zadaniami, które będziesz musiał wykonać jak najszybciej.

Zdrowie: Będziesz odczuwał dziś złość i frustrację z powodu tego, że ktoś nie chce zrobić tego, czego oczekujesz. Musisz się jednak nauczyć, że tupanie nóżką na nic się nie zda, a czas, który miałeś, by dostać to, czego pragniesz, bezpowrotnie minął.

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 1 do 8 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris