Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 21 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

21.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na poniedziałek 21 września 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Odkryjesz dziś w sobie duszę społecznika i będziesz chciał uratować cały świat. Twoje zamiary są oczywiście bardzo szlachetne, uważaj jednak, by ktoś nie wykorzystał Twojego dobrego serca.

Praca i finanse: Merkury, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku ześle Ci szansę na awans lub podwyżkę. Dobrze ją wykorzystaj i zawalcz o swoje, bo druga taka okazja może się już nie powtórzyć. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Szanuj czas, który ktoś Ci poświęcił, bo to najcenniejsze co miał i co mógł Ci dać. Postaraj się odwdzięczyć tym samym teraz lub w przyszłości. Są długi, które należy spłacać i o których nie wolno zapominać.

Praca i finanse: W pracy zapragniesz odpocząć od nieustannej rywalizacji i udowadniania wszystkim, że jesteś najlepszy w tym, co robisz. To dobry dzień, by trochę zwolnić tempo i przestać oglądać się na to, co myślą i mówią inni ludzie.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych problemów. Nie musisz obawiać się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości staną Ci na drodze do realizacji twoich planów. Możesz spokojnie robić to, co sobie zamierzyłeś.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości będziesz raczej poszukiwał wsparcia i bezpieczeństwa niż nowych przygód i znajomości. Barany w związkach znajdą to u boku partnera, single zaś przy kimś, kto do tej pory był tylko przyjacielem.

Praca i finanse:  Jeśli coś robisz, to rób to porządnie i angażuj się na sto procent, bo odwalanie fuszerki nie wyjdzie na dobre ani Tobie ani firmie. Nikt nie będzie miał z tego pożytku, a Ty tylko stracisz czas.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że wszystkie zdrowotne kłopoty będą omijać Cię szerokim łukiem. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, kogo do tej pory traktowałeś jak przyjaciela, zaczniesz postrzegać jako potencjalnego partnera. Zastanów się jednak, czy to dobry pomysł, bo zmiana zażyłości Waszej relacji może paradoksalnie wszystko zepsuć.

Praca i finanse:  Nie zwlekaj dłużej z uporządkowaniem spraw, które i tak długo czekają, aż się nimi zajmiesz. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej, więc nie szukaj wymówek. Dzięki temu nie będziesz rozpoczynał tygodnia w totalnym chaosie.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Nie musisz się o nic martwić, wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie myśl o tym, co mogło się wydarzyć, ale się nie wydarzyło. Gwiazdy mówią, że podjąłeś jedyną słuszną decyzję. Cena, którą płaciłeś była kompletnie nieadekwatna do tego, co otrzymywałeś w zamian.

Praca i finanse:  Będziesz mieć dziś sporo pracy, ale nie będziesz wcale na to narzekać. Wszystkie zadania będą szły Ci sprawnie, a komunikacja ze współpracownikami i szefem będzie przebiegać bez zarzutu. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie:  Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu. Gwiazdy ześlą Ci dobrą energię i pozytywne myślenie, dzięki którym odzyskasz wewnętrzną równowagę i spokój ducha. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli sposób, w jaki Cię ktoś traktuje, Ci nie odpowiada, po prostu o tym powiedz i nie toleruj więcej zachowań, których nie akceptujesz. Wcale nie musisz się zgadzać na wszystko. Więcej asertywności!

Praca i finanse:  Nie rezygnuj dziś ze swoich przywilejów na rzecz kogoś innego. Nie ma absolutnie żadnego powodu, byś to zrobił, więc nie przejmuj się tym, co powiedzą o Tobie inni. W końcu sobie na to zapracowałeś.

Zdrowie: Będziesz dziś wręcz książkowym okazem zdrowia i nie będziesz musiał o nic się martwić. Wspaniałe samopoczucie ześle Ci Jowisz, który ma dziś silny wpływ w twoim znaku. Dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach mogą spodziewać się wspaniałej niespodzianki ze strony partnera. Będziesz równie zaskoczony, co zachwycony tym, jak bardzo się o Ciebie troszczy. Singlom również dopisze szczęście w miłości.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dziś luźniejszy i bardzo spokojny dzień. Będziesz mógł zająć się nawet w tym czasie swoimi prywatnymi sprawami i nikomu nie będzie to przeszkadzać. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym humorze, którego nic nie będzie Ci w stanie zepsuć. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku zadba o to, by omijały Cię wszystkie nieprzyjemne dolegliwości i by nic nie pokrzyżowało twoich planów.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wierz w przyjaźń damsko-męską. Osoba, która zapewnia Cię, że traktuje Cię wyłącznie jak przyjaciela, w głębi serca liczy na coś więcej. Jeśli nie jesteś gotowy na taką relację, lepiej zaznacz to od razu.

Praca i finanse:  Zapowiada się bardzo miły i spokojny poniedziałek. Nie musisz się niczym przejmować i możesz spokojne i bez pośpiechu realizować wszystkie swoje zadania, których nie będzie zbyt dużo.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz spokojnie zająć się realizacją swoich planów bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Stare przysłowie mówi, że miłe złego początki, lecz koniec żałosny. Uważaj dziś na romanse, zwłaszcza jeśli jesteś w związku, bo możesz bardzo łatwo przekreślić coś, co budowałeś latami.

Praca i finanse: Jowisz, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, sprzyja odważnym i tym, którzy nie boją się zawalczyć o swoje. Dlatego jeśli masz do osiągnięcia jakiś cel, śmiało idź w jego kierunku i nie cofaj się przed niczym.

Zdrowie:  To dobry dzień, aby zadbać o swój wygląd – zabiegi poprawiające jędrność skóry, wizyta u fryzjera czy zakupy nie tylko sprawią Ci przyjemność, lecz także poprawią twoje samopoczucie oraz samoocenę.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie okłamuj bliskiej Ci osoby i nie udawaj swoich uczuć, bo to nie jest uczciwe i może bardzo ją zranić. Lepiej powiedz wprost, co czujesz i czego pragniesz, bo relacja oparta na mistyfikacji nie utrzyma się długo.

Praca i finanse: Każdy, kto spróbuje stanąć dziś na Twojej drodze do sukcesu, spotka się z twoim gniewem i nie będzie to przyjemne spotkanie. Będziesz stanowczy i nieustępliwy. Nie pozwolisz, bo ktokolwiek Ci się sprzeciwił.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie fizycznej, dlatego to dobry dzień, by zająć się sportem i popracować nad swoją kondycją. Pamiętaj tylko, by dostosować rodzaj i intensywność ćwiczeń do swoich możliwości.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś próbuje Ci przychylić nieba, a Ty ciągle narzekasz i wszystko Ci się nie podoba. Gwiazdy zalecają odrobinę empatii. Jeśli ktoś się dla Ciebie stara, doceń to, nawet jeśli efekty nie są perfekcyjne.

Praca i finanse: Uważaj dziś w pracy na plotkarzy i unikaj ich jak ognia, bo… sam możesz paść ich ofiarą i dowiedzieć się o sobie niestworzonych historii. Najlepiej zajmij się pracą i sumiennie wykonuj swoje zadania.

Zdrowie: Niedopinające się ubrania, które jeszcze niedawno były dobre, dadzą Ci wyraźny sygnał, że najwyższy czas zmienić dietę i zadbać o sylwetkę. Wszystkie zmiany wdrażaj jednak powoli i z rozsądkiem, by sobie nie zaszkodzić.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 21 września 2020

Miłość i życie prywatne: Odetchniesz dziś z ulgą, bo ktoś, kto do tej pory zawracał Ci ciągle głowę i marnował Twój cenny czas, wreszcie przestanie to robić. Będziesz mógł w całości poświęcić się osobą, które są dla Ciebie naprawdę ważne.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo intensywny dzień. Nie będziesz wiedział w co włożyć ręce i które zadania wykonać najpierw, a szef będzie naciskał, byś ze wszystkim wyrobił się do końca dnia.

Zdrowie: Jak pisał Antoine de Saint-Exupéry, „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Aby dostrzec to, co naprawdę ważne, nie pomogą nawet nowe okulary ani badanie wzroku u okulisty.