Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

22.06.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy ten dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy? Przeczytaj horoskop dzienny na poniedziałek 22 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Masz okazję poznać dziś kogoś interesującego, kto skradnie Twoje serce. Dla singli to doskonała wiadomość. Raki w związkach powinny jednak zastanowić się nad tym, czy nowo poznana osoba jest warta tego, by zaprzepaścić wszystko, co budowaliście z partnerem przez lata.

Praca i finanse: Szef złoży Ci dziś pewną zawodową ofertę, która jest warta rozważenia. Choć jej przyjęcie będzie wymagało od Ciebie sporo pracy i wysiłku, to opłaci Ci się zarówno pod względem poszerzenia kompetencji zawodowych, jak i finansowo.

Zdrowie: Dziś będziesz mieć w głowie prawdziwe kłębowisko myśli, związanych z tym, co czujesz. Nie będziesz pewien swoich emocji i uczuć. Gwiazdy radzą, byś zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, wyciszył swoje wnętrze i odzyskał harmonię.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych kieruj się dziś intuicją. Ona najlepiej doradzi Ci, co zrobić w sprawach, które spędzają Ci sen z powiek. Nie kieruj się natomiast „dobrymi radami” innych osób, bo one się nie sprawdzą.

Praca i finanse: Gwiazdy zalecają skupienie i koncentrację, zwłaszcza podczas spotkań, w których bierzesz udział. Rób notatki i zapamiętuj najważniejsze ustalenia, by potem nie musieć dopytywać innych, co zostało postanowione.

Zdrowie:  Unikaj dziś stresu i zwolnij nieco tempo. Wszystko da się zrobić, ale powoli i planowo. Gwiazdy mówią, że chaos jest teraz Twoim największym wrogiem i że powinieneś postawić na spokój i opanowanie.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski będzie dziś bardzo potrzebował Twojego wsparcia, jednak będzie się wstydził o nie poprosić. Jeśli tylko znajdziesz w sobie odrobinę empatii, z pewnością sam to zauważysz. Gwiazdy radzą, byś wyciągnął pierwszy pomocną dłoń. 

Praca i finanse: Nie odrzucaj dziś propozycji szkoleń i warsztatów, bo to nie tylko wspaniała okazja do poszerzenia swoich kompetencji zawodowych, lecz także do tego, by poznać ciekawych ludzi z branży, którzy mogą pomóc Ci w rozwijaniu Twojej kariery zawodowej.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrym nastroju. Twojego wewnętrznego spokoju nie będzie w stanie zaburzyć dziś żadne wydarzenie ani żaden człowiek. Ciesz się tym dniem i realizuj swoje plany.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś czeka Cię wiele ważnych decyzji do podjęcia, a część z nich będzie miała decydujący wpływ na Twoje dalsze życie. Zanim cokolwiek postanowisz, zastanów się, czego tak naprawdę pragniesz i kieruj się swoim dobrem.

Praca i finanse:  

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że śpisz zdecydowanie za mało, a noce zarywasz, robiąc zupełnie nieistotne rzeczy. Stąd może wynikać Twoje gorsze samopoczucie i osłabiona koncentracja. Połóż się dziś wcześniej i porządnie wyśpij.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś czyjeś elektryzujące spojrzenie sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Daj się ponieść chwili i idź na żywioł. To może być bardzo ciekawa i dobrze rokująca znajomość. Planetarna aura sprzyja miłości.

Praca i finanse: Dziś okażesz się najbardziej kreatywną osobą z całego zespołu, a Twoje pomysły okażą się strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim uda Wam się zaoszczędzić sporo pracy i uniknąć błędów, które mogłyby być bardzo kosztowne.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju, a Twojego dobrego humoru nie będzie w stanie nic zepsuć. Gwiazdy mówią, że to będzie dobry dzień, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać w realizacji twoich planów.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Czeka Cię dziś poważna narada w bardzo istotnej rodzinnej sprawie. Gwiazdy radzą, byś z uwagą wysłuchał wszystkich członków rodziny, także tych najmłodszych, bo ich słowa mogą byś dla Ciebie ciekawą inspiracją.

Praca i finanse: Zanim zareagujesz ostro na pewną sytuację, która spotka Cię dziś w pracy, zastanów się, czy na pewno masz pełny ogląd sytuacji. Być może nie bierzesz pod uwagę pewnych okoliczności, które zupełnie zmieniają ogląd całej sprawy.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swoją skórę. Sucha i popękana woła i pomoc. Wystarczy kilka prostych zabiegów w domowym zaciszu, aby znów odzyskała utraconą jędrność i witalność.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień nie będzie Twoim najszczęśliwszym dniem w życiu. Poranek zacznie się od sprzeczki z kimś bliskim, co popsuje Ci nastrój na cały dzień. Przez to postanowisz zrezygnować ze swoich wieczornych planów.

Praca i finanse: W pracy zamiast czekać na cud, zastanów się lepiej, ile jeszcze jest rzeczy, których nie potrafisz zrobić lub których mógłbyś się nauczyć, by podnieść swoje kompetencje. Jeśli masz braki w swoich kompetencjach zawodowych, nie dziw się, że szef docenia bardziej wykwalifikowanych pracowników.

Zdrowie: Dziś możesz zauważyć, że Twoja skóra nie jest już tak jędrna i sprężysta jak dawniej. To skutek zmniejszonej produkcji kolagenu w organizmie. Możesz oczywiście suplementować ten składnik, jednak pogódź się z tym, że z wiekiem będzie go coraz mniej.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Odśwież dziś dawne znajomości – zadzwoń do kolegów i koleżanek z dawnych lat i zaproponuj spotkanie lub wideokonferencję. Wspólne ploteczki i wspominanie dawnych czasów poprawi Ci humor i napełni pozytywną energią.

Praca i finanse: Umowy, które dziś zawrzesz, mogą okazać się ważniejsze, niż Ci się wydaje, dlatego koniecznie dokładnie je przeczyta, zanim złożysz na nich swój podpis. Zadbaj o każdy szczegół, a jeśli czegoś nie jesteś pewien, skonsultuj się z prawnikiem.

Zdrowie:   Dbaj o swój wzrok. Nie nadwerężaj oczy i staraj się ograniczyć czas spędzany przed komputerem i ekranem smartfona. Niebieskie światło, które emitują te urządzenia, niekorzystnie wpływa na wzrok.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne:  Masz dziś okazję poznać kogoś interesującego. Nie skreślaj tej osoby na samym początku, nawet jeśli nie od razu przypadnie Ci do gustu. Gwiazdy mówią, że ma bardzo bogate wnętrze i naprawdę warto poznać ją bliżej.

Praca i finanse: Ktoś, komu dziś, pomożesz, nie okaże w ogóle wdzięczności. Przeciwnie – w sytuacji kryzowej nie wesprze Cię przy szefie i zostawi samego sobie. Gwiazdy radzą, byś zamiast być altruistą, dziś skupił się wyłącznie na sobie.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz poszukiwać dziś raczej wsparcia i zrozumienia niż nowych przygód, dlatego każdego, kto Cię dziś wysłucha i pocieszy dobrym słowem, uznasz za przyjaciela. Uważaj jednak, by nie pomylić współczucia z empatią.

Praca i finanse:  Okażesz się dziś bardzo dobrym negocjatorem. Uda Ci się wynegocjować bardzo korzystne warunki umowy dla twojej firmy, co z pewnością doceni Twój szef i nie zapomni Cię za to wynagrodzić.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać przygnębienie i smutek bez wyraźnego powodu. Nieco gorsze samopoczucie może być spowodowane przez niezbyt korzystny wpływ Saturna, który mocno rozgościł się na Twoim niebie.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień na podjęcie ważnych decyzji dotyczących relacji, w której jesteś. Druga strona oczekuje od Ciebie pewnych deklaracji, nawet jeśli o tym nie mówi. Zastanów się, czego chcesz, i określ, jakie są Twoje zamiary.

Praca i finanse: Sprawy, które dziś będziesz mieć do załatwienia będą wymagać niezwykłej delikatności i dyplomacji. Jedno nieopatrzne słowo może zaprzepaścić tygodnie nawiązywania kontaktów biznesowych. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Kłopoty z trawieniem mogą byś spowodowane za małą ilością błonnika w Twojej diecie. Postaraj się włączyć do jadłospisu więcej warzyw i owoców, a także kasz, a białe pieczywo zamienić na pełnoziarniste.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 22 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli relacja z pewną osobą z Twojego otoczenia już Ci się znudziła i nie chcesz jej kontynuować, miej przynajmniej tyle odwagi, by powiedzieć o tym prosto, najlepiej prosto w oczy. Unikanie kontaktu i zbywanie kogoś żartobliwymi odpowiedziami jest mało eleganckie.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych może Ci być trudno nadążyć za dynamicznie zmieniająca się sytuacją. Nie łap więc kilku kotów za ogon, tylko zastanów się nad tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, i skup się na priorytetach.

Zdrowie:  Coraz częstsze zapominanie o różnych rzeczach, a zwłaszcza o tych ważnych, może nie być zwykłym roztargnieniem i zwiastować poważne kłopoty z pamięcią związane z chorobami towarzyszącymi lub po prostu wiekiem. Jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem.

Przeczytaj także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 22 do 28 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris