Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jak zacznie się dla Ciebie ten tydzień i czy poniedziałek minie Ci spokojnie? Przeczytaj swój horoskop dzienny na poniedziałek 28 września i sprawdź!

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Uwierz w swoja intuicję i nie tłum wewnętrznego głosu, który podpowiada Ci, którą drogę wybrać. Mimo że nie wydaje się ona rozsądna, gwiazdy mówią, że przyniesie Ci szczęście i spełnienie.

Praca i finanse: Sprzyja Ci dziś szczęście w kontaktach biznesowych, a także w załatwianiu spraw urzędowych, więc jeśli masz do przeprowadzenia jakieś ważne spotkania lub negocjacje, to warto zrobić to dziś – planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by ono Ci dopisywało, a Ty nie musiał się przejmować żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie odkładaj spełnienia swoich marzeń na później. Jeśli jest okazja, realizuj je teraz, bo nigdy nie wiesz, czy powtórzy się ona w przyszłości. Żyj chwilą i niczego nie odwlekaj na wieczne jutro.

Praca i finanse: Nie pozwól sobie dziś na lenistwo i cały dzień trzymaj rękę na pulsie. Tylko dzięki temu uda Ci się sprawnie i właściwie zareagować na liczne przeciwności losu, które pojawią się dziś na Twojej ścieżce.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o siebie i wieczorem postaw na relaks. Twój organizm ostatnio wysyła Ci poważne sygnały, mówiące o tym, że jest przemęczony. Nie bagatelizuj tego, tylko słuchaj uważnie, co mówi Ci Twoje ciało.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach powinny dziś uważać na słowa, bo partner będzie doszukiwał się we wszystkim drugiego dna. Single mogą liczyć na miłe spotkanie, które ma szansę przerodzić się w randkę.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja dziś sprawom, który wymagają drobiazgowości i precyzji. Możesz być pewien, że tych dwóch cech Ci nie zabraknie, dlatego wszystkie zadania, które ich wymagają, wykonaj właśnie dziś.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nie musisz obawiać się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień. Czuwa nad Tobą Jowisz, a to bardzo dobry znak.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie igraj z uczuciami osoby, którą już raz zraniłeś. Ona nie nabierze się więcej na Twoje tanie sztuczki, a co więcej – może się srogo zemścić. Lepiej znajdź sobie inną rozrywkę niż łamanie serc.

Praca i finanse: Będziesz dziś pozytywnie nastawiony do swojej pracy i poczujesz przypływ motywacji, co nie umknie uwadze szefa. Możesz liczyć na to, że doceni twoje zaangażowanie i dobrą energię.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawać Ci dziś powodów do narzekań. Będzie Ci dopisywać dobry humor i świetny nastrój, a Ty będziesz mógł po prostu cieszyć się tym dniem i realizować swoje plany. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się, czy naprawdę potrzebujesz relacji z kimś, kto zainteresował się Tobą wyłącznie ze względu na Twój wygląd. Masz przecież znacznie więcej atutów. Lepiej poszukaj kogoś, kto je wszystkie doceni.

Praca i finanse: Wszyscy od rana będą czegoś od Ciebie chcieć i okaże się, że jesteś po prostu niezastąpiony, a wszystkie sprawy bez Ciebie utykają w martwym punkcie. Zapowiada się pracowity dzień, ale możesz spodziewać się za to nagrody.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitej kondycji fizycznej, dlatego to dobry moment na zmianę w planie treningowych i podniesienie sobie poprzeczki. Tylko wyznaczając sobie nowe cele, będziesz stawać się coraz lepszy.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli – jak twierdzisz – na kimś Ci zależy, nie oszukuj go i nie wciskaj tanich wymówek. Ta osoba zasługuje na to, by porozmawiać z nią szczerze i wszystko wyjaśnić. Zachowaj się z klasą.

Praca i finanse:  Docenisz dziś pozytywne aspekty swojej pracy i dostrzeżesz jej atuty. Wreszcie zaczniesz się cieszyć z tego, czym się zajmujesz, i przestaniesz narzekać, że inni maja lepiej. To przywróci Ci motywację do działania.

Zdrowie: Uważaj dziś na przeciągi, bo o tej porze roku nietrudno o przeziębienie. Ubieraj się ciepło i unikaj przewiewnych pomieszczeń. Lepiej chronić swoje zdrowie, niż zaczynać jesień od wizyty u lekarza.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach poczują powiew świeżości w swojej relacji z partnerem. Gdybyście jednak wiedzieli, skąd on się wziął, nie byłoby Wam wcale do śmiechu. Single mogą liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse: Będziesz dziś  w bojowym nastroju i uznasz, że za Twoje wysiłki w ostatnim czasie należy Ci się podwyżka. Gwiazdy przestrzegają Cię jednak przed rozmową z szefem na ten temat. Nie skończy się ona dla Ciebie dobrze.

Zdrowie: Uważaj dziś na to, co jesz i zwracaj uwagę na datę ważności na opakowaniach produktów, które trafiają na Twój stół. Gwiazdy mówią, że możesz się czymś zatruć, co pokrzyżuje Twoje wszystkie plany na ten dzień.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Przestań ciągle krytykować samego siebie i zarzucać sobie, ze wszystko robisz źle. Nikt wcale tak nie myśli, ale przez to, że sam tak mówisz, ludzie zaczynają tak Cię postrzegać.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś całe morze obowiązków, a szef będzie Ci jeszcze ich dorzucał. Podejdź jednak do tego ze spokojem. Gwiazdy mówią, że z części z nich sam niebawem zrezygnuje. Wystarczy, że poczekasz.

Zdrowie:  Pamiętaj, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie. Nie zważaj więc na panującą aurę, jeśli trzeba ubierz się cieplej lub weź parasol i nie rezygnuj ze spaceru na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pomyl dziś miłości z pożądaniem i uważaj, by nie ulokować źle swoich uczuć. Ktoś, kto zwrócił na Ciebie uwagę, jest Tobą zainteresowany wyłącznie w jednym aspekcie. Nie snuj planów na przyszłość z tą osobą w roli głównej.

Praca i finanse: Możesz poczuć się dziś niesprawiedliwie oceniony. Pracowałeś za dwóch, a szef nawet Cię za to nie wynagrodził. Gwiazdy radzą, byś nie zostawiał tak tej sprawy i porozmawiał z przełożonym.

Zdrowie: Będziesz dziś prawdziwym okazem zdrowia i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie będą się Ciebie imać. Przychylną planetarną aurę zapewnia Ci układ Jowisza i Saturna w Twoim znaku, który jest wyjątkowo korzystny.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bierz dziś wszystkiego zbyt serio i nie doszukuj się podtekstów we wszystkim, co dziś usłyszysz. Bierz życie takie, jakim jest i ciesz się nim. Gwiazdy zalecają więcej luzu i dystansu do siebie.

Praca i finanse:  Twoi współpracownicy chętnie będą komentować Twoje decyzje i posunięcia, choć żaden z nich nie będzie się kwapił do tego, by pomóc Ci dotrzeć do celu, choć gracie przecież do jednej bramki. Nie przejmuj się tym i rób swoje.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o zdrowie. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio byłeś na badaniach okresowych i jeśli nie pamiętasz, koniecznie zrób je jak najszybciej. To, że nie odczuwasz żadnych dolegliwości, nie oznacza wcale, że jesteś zdrowy.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli tęsknisz za prawdziwą miłością, nie patrz wstecz. Ona czeka na Ciebie w niedalekiej przyszłości, ale możesz jej nie zauważyć, gdy ciągle będziesz oglądał się za siebie. Czas zapomnieć o tym, co było.

Praca i finanse: W pracy dziś wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a każde zadanie, którego się podejmiesz, zakończy się sukcesem. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają Twoje wysiłki.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci dawało dziś powodów do narzekań. Będziesz cieszyć się dobrym humorem, świetnym nastrojem i doskonałym samopoczuciem. Saturn, który rozgościł się dziś na twoim niebie, zadba o to, by nie imały się Ciebie żadne choroby.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 28 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli wydawało Ci się, że czyjeś słowa można tak po prostu wyśmiać i puścić mimo uszu, to dziś przekonasz się, jak bardzo się myliłeś. Okaże się, że niektórzy są bardziej konsekwentni w swoich postanowieniach niż Ty.

Praca i finanse: Sprawy biznesowe nie będą toczyć się dziś po Twojej myśli. Okaże się, że na samym początku popełniłeś błędne założenie, myśląc, że kontrahent będzie chciał w nieskończoność robić z Tobą interesy wyłącznie na Twoich warunkach.

Zdrowie: Gorsze samopoczucie, zawroty głowy i ogólne osłabienie, które towarzyszą Ci od jakiegoś czasu mogą byś objawem anemii. Przyjrzyj się bardziej swojej diecie i zadbaj o to, by była różnorodna. Kiedyś odżywiałeś się znacznie lepiej.  

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris