Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 31 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

31.08.2020 00:01
Horoskop dzienny

Chcesz wiedzieć, jak rozpocznie się ten tydzień i co spotka Cię w poniedziałek? Przeczytaj horoskop dzienny na 31 sierpnia dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli przełamiesz dziś swoją wrodzoną nieśmiałość, możesz poznać kogoś wyjątkowego. Musisz tylko zebrać się na odwagę i zrobić pierwszy krok. Planetarna aura Ci sprzyja, zatem – do dzieła.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię dziś wiele nowych obowiązków, jednak zamiast panikować, podejdź do nich spokojnie i metodycznie. Gwiazdy mówią, że wszystko uda Ci się wykonać bez kłopotu, jeśli tylko opanujesz emocje.

Zdrowie:  To dobry moment, by już teraz pomyśleć o swoim zdrowiu i odporności jesienią i zimą. Dary lata możesz łatwo przerobić na przetwory, a dżemy, weki i nalewki będą nie tylko smaczne, lecz także wspomogą Twój organizm, gdy zrobi się chłodno.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układać się po twojej myśli. Nie musisz o nic się martwić i możesz spokojnie cieszyć się tym dniem oraz obecnością przyjaciół i bliskich.

Praca i finanse: W pracy postaw dziś na… relacje międzyludzkie. Gwiazdy mówią, że znacznie więcej uda Ci się dziś osiągnąć i zrobić, jeśli najpierw zadbasz o to, by atmosfera między współpracownikami była miła i serdeczna.

Zdrowie:  Warto rozejrzeć się w swoim ogrodzie lub najbliższym otoczeniu i sprawdzić, jakie jadalne rośliny rosną nieopodal Ciebie. Pokrzywa, krwawnik czy podagrycznik mają bardzo cenne właściwości odżywcze – warto wykorzystać je w swojej kuchni.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zajmij się osobami, które są dla Ciebie najważniejsze. Zamiast siedzieć z nosem w telefonie, spędź czas z rodziną i udowodnij im, jak wiele dla Ciebie znaczą, bo ostatnio czują się przez Ciebie zaniedbywani.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie się toczyć dziś spokojnym rytmem, a Ty będziesz zaskoczony, że tydzień zaczął się tak leniwie. Wszyscy będą jeszcze pracować w poweekendowym trybie slow motion.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrej kondycji i będziesz odczuwał naładowanie do pełna w weekend energetyczne baterie. Możesz więc bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i nie musisz obawiać się, że na coś zabraknie Ci sił.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poukładaj dziś swoje sprawy sercowe, bo zaczynasz sam się gubić w plątaninie uczuć. Gwiazdy mówią, że póki nie podejmiesz pewnych decyzji, nie odzyskasz spokoju ducha.

Praca i finanse: Będziesz dziś rozkojarzony i trudno będzie Ci się skupić, a to z powodu sercowych rozterek, które będą zajmowały pierwsze miejsce w Twojej głowie. Twoje roztargnienie nie ujdzie uwadze szefa – lepiej przygotuj sobie dobrą wymówkę.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobrą energię.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Musisz pogodzić się z tym, że coś, co było dla Ciebie czymś wyjątkowym, dla kogoś innego było tylko zwykłą przygodą i epizodem w jego barwnym życiu. Zamiast rozpamiętywać, wyciągnij wnioski na przyszłość i nie oglądaj się za siebie.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie się dziś toczyć po Twojej myśli i nic ani nikt nie stanie Ci na drodze do realizacji Twój celów. Możesz spokojnie zmierzać ku temu, co sobie zamierzyłeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie fizycznej. Akumulatory naładowane w weekend słońcem i pozytywną energią dadzą Ci siłę i moc, by stawić czoła wszystkim wyzwaniom dzisiejszego dnia. Na pewno sobie z nimi poradzisz.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że uwierzysz w miłość do pierwszego wejrzenia. Twoje serce zabije mocniej do kogoś, kogo dziś spotkasz, a o kim nie będziesz wiedział kompletnie nic.

Praca i finanse:  Ktoś powierzy Ci dziś zawodowy sekret, licząc na Twoja dyskrecję. Gwiazdy radzą, byś nie zawiódł tej osoby, bo możesz na siebie ściągnąć poważne kłopoty. Lojalność zdecydowanie bardziej Ci się opłaca.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie i doskonałym nastroju. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają dobre zdrowie i pozytywną energię, która pomoże Ci dziś zrealizować wszystkie Twoje plany.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poznasz pewną osobą, o której istnieniu nie miałeś pojęcia, ale która bardzo dużo wie o Tobie. To spotkanie zmieni Twoje życie i sprawi, że wreszcie zrozumiesz wiele spraw, które od dłuższego czasu Cię niepokoiły.

Praca i finanse: Dziś nieco nagniesz firmowe zasady, licząc na to, że nikt tego nie zauważy. Niestety musisz liczyć się z tym, że o Twojej samowolce dowie się szef, przez co będziesz musiał przygotować się na poważną rozmowę.

Zdrowie: Wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że Twój dobry humor i świetny nastrój, który będzie ci towarzyszył o poranku, nagle pryśnie jak bańka mydlana. Pod koniec dnia przygotuj się na obniżony nastrój i potwory ból głowy.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single powinny dziś nieco wyluzować i przestać ciągle myśleć o założeniu rodziny, bo to wytwarza wokół Was odstraszająca aurę napięcia. Panny w związkach będą cieszyć się perfekcyjną komunikacją z partnerem.

Praca i finanse: Jeśli dasz z siebie dziś wszystko, możesz być pewien, że szef doceni Twoje zaangażowanie i odpowiednio nagrodzi Twoją pracę. Musisz jednak naprawdę wytrwale pracować, bo ten dzień wysoko postawi przed Tobą poprzeczkę.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym, pełnym harmonii wewnętrznej nastroju. Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów, dlatego możesz bez obaw realizować wszystkie swoje cele i zamierzenia.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Aura tajemniczości, jaka będzie towarzyszyć osobie, którą dziś poznasz, sprawi, że poczujesz się zaintrygowany i zapragniesz lepiej ją poznać. Uważaj jednak, zwłaszcza jeśli masz partnera – to może być poważna próba dla Twojego związku.

Praca i finanse: Ktoś będzie próbował zepchnąć dziś na Ciebie odpowiedzialność za swoje błędy. Nie pozwól na to i stanowczo sprzeciw się takiemu zachowaniu, bo w przeciwnym razie poniesiesz konsekwencje czyjegoś lenistwa.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Możesz realizować wszystkie swoje zamierzenia bez obaw, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują Ci Twoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Drobny komplement, który usłyszysz dziś od kogoś, sprawi, że pomyślisz sobie, iż ta osoba żywi do Ciebie jakieś głębsze uczuci. Gwiazdy zalecają jednak więcej rozwagi – to, że ktoś jest dla Ciebie miły, nie oznacza od razu, że coś do Ciebie czuje.

Praca i finanse:  Dziś będziesz bardzo żałować, że w piątek zostawiłeś sobie tyle niedokończonych zadań z nadzieją, że po weekendzie będą już niekatulane. Niestety obowiązki z samego rana zwalą się na Ciebie prawdziwą lawiną.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i świetną formą. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że one się powiodą. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą Cię wspierać.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie każdemu będzie dziś odpowiadać Twoja szczerość i bezpośredniość, ale gwiazdy radzą, byś nie próbował udawać kogoś, kim nie jesteś. Na dłuższą metę i tak nie ma to sensu, a koneserzy takich unikatów jak Ty przecież się znajdą.

Praca i finanse: Będziesz dziś w bardzo przedsiębiorczym nastroju i dzięki Twojej kreatywności uda Ci się wymyślić sposób na częściowe zautomatyzowanie i usprawnienie pracy. Dzięki temu wszystkie zadania wykonasz szybciej niż zwykle.

Zdrowie:  Będziesz dziś tryskać pozytywną energią, której inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć. Nie musisz się o nic martwić. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zapewni Ci dobre zdrowie i wspaniałe samopoczucie.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 31 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Spotkać prawdziwy ideał zdarza się tylko raz i to nielicznym. Jeśli jednak ze strachu wolisz po prostu przejść koło niego obojętnie, to już Twój wybór. Bylebyś potem nie żałował, że straciłeś coś wyjątkowego.

Praca i finanse: Skup się dziś na powierzonych Ci obowiązkach i nie bądź lekkoduchem, bo zbyt niefrasobliwe podejście do pracy może się na Tobie zemścić. Szef będzie bardziej wymagający niż zwykle i nie będzie tolerował żadnych niedociągnięć.

Zdrowie: To dobry dzień, by popracować nad swoją kondycją fizyczną. Zamiast szukać wymówek i mówić, że się nie da, poszukaj w swoim otoczeniu pozytywnych przykładów osób, które dokonały niemożliwego.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 31 sierpnia do 6 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris