Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 5 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

05.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na poniedziałek
fot. Shutterstock

Dla których znaków zodiaku ten tydzień zacznie się pomyślnie, a dla kogo będzie to poniedziałek jak z koszmarów sennych? Wszystko zapisane jest w gwiazdach. Przeczytaj horoskop na poniedziałek 5 października 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rzucaj słów na wiatr i nie mów o sowich uczuciach, jeśli nie jesteś ich pewien. Ktoś może wziąć Twoje słowa na poważnie i bardzo się do nich przywiązać, a potem – przeżyć bolesne rozczarowanie.

Praca i finanse: Bądź dziś ostrożny i nie pozwól, by ktoś wykradł Twoje pomysły do realizacji własnych celów. Nie chwal się więc sowimi zamierzeniami i trzymaj je w sekrecie tak długo, aż nie Twoje plany nie będą na ukończeniu.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś większych kłopotów. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetnym humorem. Przychylna planetarna aura spraw, że ten dzień minie Ci przyjemnie i bez większych problemów.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Życie jest piękniejsze, kiedy masz przy sobie właściwie osoby. Otaczaj się dziś więc ludźmi, który są pozytywnie nastawieni do świata i którzy troszczą się o Ciebie. Marudy zostaw zaś w ich smutnej rzeczywistości.

Praca i finanse: To będzie bardzo intensywny dzień, a Twój służbowy kalendarz będzie po brzegi wypchany spotkaniami. Dobrze się do nich przygotuj, bo od tego zależy nie tylko przyszłość Twojej firmy, lecz także Twoja własna.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś większych problemów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz martwić się o to, że zostaną one pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zafascynuje Cię dziś pewna nowo poznana osoba, ale okaże się, że niełatwo przebić się przez mur, który wokół siebie stworzyła. Gwiazdy radzą jednak, byś nie dawał za wygraną. Nie będziesz tego żałował.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś sporo pracy, ale wszystko będzie układało się po twojej myśli. Uda Ci się dziś wykonać wszystkie zadania, nawet te, które do tej pory sprawiały Ci trudność. To będzie pracowity, ale dobry dzień.

Zdrowie:  To będzie bardzo intensywny dzień, dlatego wieczorem możesz poczuć się zmęczony i pozbawiony energii. Relaksujący wieczór z książką, dobrym filmem i gorącą herbatą powinien pomóc Ci zredukować stres.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie oceniaj kogoś po pozorach, bo może się okazać, że popełnisz wielki błąd, którego będziesz potem żałować. Pamiętaj, że nasze obecne zachowanie to suma doświadczeń z przeszłości. Nigdy nie wiesz, przez co ktoś przeszedł.

Praca i finanse: W pracy kieruj się dziś zasadą wzajemności. Jeśli ktoś zrobił coś dla Ciebie albo w czymś Ci pomógł, odwdzięcz mu się. Jeśli natomiast rzucał Ci tylko kłody pod nogi – też nie pozostań dłużny.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie, bo Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, będzie dziś nad Tobą czuwał i dbał o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie trać czasu na ludzi, którzy nie mają tego czasu dla Ciebie. Zamiast ciągle czekać na kogoś, kto nie jest zainteresowany długofalową znajomością z Tobą, lepiej poświęć ten czas samemu sobie i zadbaj o swój rozwój osobisty.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś sporo obowiązków, ale planetarna aura Ci sprzyja, dlatego wszystko będzie się układać po Twojej myśli i wszystkie zadania, których się podejmiesz zakończą się sukcesem. To będzie Twój dzień.

Zdrowie:  Jeśli tylko zadbasz dziś o wewnętrzną równowagę i nie będziesz przejmować się drobiazgami, możesz mieć pewność, że ten dzień upłynie Ci spokojnie i w dobrym zdrowiu. Twoją siłą jest spokój.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Pamiętaj, że kota można też zagłaskać na śmierć. Okazując bliskiej osobie uwagę i swoje zaangażowanie, uważaj, by nie przesadzić i nie sprawić, że poczuje się osaczona. Gwiazdy zalecają więcej umiaru.

Praca i finanse:  Postaw dziś na pracę zespołową. Choć jesteś indywidualistą i wolisz pracować w pojedynkę, to dziś taka strategia nie bardzo Ci się opłaci. Razem zrobicie więcej i szybciej, a szef doceni to, jak zgrany zespół tworzycie.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej, dlatego to dobry dzień, by zrealizować wszystkie swoje plany, zwłaszcza te, które od dłuższego czasu odkładasz na później.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych możesz liczyć na szczęście i przychylność gwiazd, ale tylko jeśli jesteś singlem. Lwy w związkach muszą przygotować się na wyczerpujący dzień, w którym o wszystko będą musiały się wykłócać.

Praca i finanse: To będzie klasyczny poniedziałek. Zaczniesz dziś od spóźnienia do pacy, a dalej będzie już tylko gorzej. Będziesz mieć wrażenie, że wszystko leci Ci z rąk i że nic nie idzie po Twojej myśli. Niestety nie będzie to tylko wrażenie.

Zdrowie: Będziesz dziś szukać w sobie wewnętrznej siły i optymizmu, by zmierzyć się z wyzwaniami codzienności, jednak na próżno. Uran, który ma niezwykle mocny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że poczujesz się kompletnie bez energii.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Szukając swojej miłości powinieneś pamiętać, że uroda to nie wszystko i przeminie szybciej, niż myślicie. Lepiej postawcie na bardziej uniwersalne wartości. Zastanów się, co w życiu jest naprawdę ważne.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś dużą siłę przebicia i mnóstwo kreatywnych pomysłów, dzięki czemu zaczniesz ten tydzień z przytupem, którego wprost nie da się nie zauważyć. Twój szef też zwróci na to uwagę i doceni to.

Zdrowie: Dbaj dziś o swoje zdrowie, zwłaszcza psychiczne i nie stresuj się drobiazgami. Szkoda nerwów na przejmowanie się czymś, co tak naprawdę jest mało istotne i nie ma większego wpływu na Twoje życie.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Uważaj na to, jak traktujesz dziś ludzi, bo możesz być pewien, że wszystko wróci do Ciebie jak boomerang. Jeśli nie chcesz, by ktoś potraktował Cię niesprawiedliwie, Ty również zachowuj się fair wobec innych.

Praca i finanse: Jeśli ktoś nie docenia Twojej pracy… zrób to sam! Porozmawiaj z szefem i powiedz otwarcie, że robisz o wiele więcej, niż wynika z zakresu Twoich obowiązków. Możesz być pewien, że przełożony będzie Ci przychylny.

Zdrowie:  Będziesz dziś niemal książkowym okazem zdrowia. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie będą się Ciebie imać, będziesz więc mógł w spokoju cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś postawi Ci dziś pewne ultimatum w sprawach sercowych. Zanim wpadniesz w panikę i zaczniesz się zastanawiać, co zrobić, zastanów się, czy ktoś, kto naprawdę Cię kocha, stawiałby Cię w takiej sytuacji?

Praca i finanse: Będziesz dziś rozdrażniony czyjąś niefrasobliwością, której skutki spadną niestety na Ciebie i będą miały wpływ na wyniki Twojej pracy. Koniecznie porozmawiaj z szefem i nie bierz na siebie odpowiedzialności za czyjeś błędy.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Na Twoim niebie na dobre rozgościł się Jowisz, a to bardzo dobry znak. Nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dbaj dziś o swoje przyjaźnie, bo to najbardziej wartościowe relacje, jakie masz w życiu. Poświęć czas przyjaciołom i spędź z nimi czas lub chociażby porozmawiaj przez telefon. Oni za Tobą tęsknią.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się dziś miły i spokojny dzień. Wszyscy, nawet szef, będą jeszcze zrelaksowani po weekendzie i nikomu nie będzie spieszyło się do pracy. Masz czas, żeby na spokojnie wejść w ten tydzień.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem. Będzie on pełen spokoju i harmonii wewnętrznej. Wykorzystaj sprzyjającą planetarną aurę.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 5 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie chcesz z kimś rozmawiać, zamiast zasłaniać się pracą i rzekomą wielością obowiązków, może lepiej powiedzieć wprost, że nie masz ochoty utrzymywać dalej kontaktu, bo przestało Ci się to opłacać?

Praca i finanse: Będziesz dziś narzekał na nadmiar obowiązków i brak czasu. Zastanów się jednak, czy to nie masz kłopotów z organizacją czasu pracy, bo inni w tych samym wymiarze pracy robią mają znacznie więcej do zrobienia niż Ty.

Zdrowie: Kłopoty z zasypianiem i senne koszmary mogą być objawem jakichś niewyjaśnionych konfliktów wewnętrznych. Jeśli nie jesteś w stanie sam się z nimi uporać, może warto zasięgnąć porady specjalisty?

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris