Zamknij

Horoskop dzienny na poniedziałek 7 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

07.09.2020 00:01
Horoskop dzienny

Jak zacznie się ten tydzień? Czy planetarna aura będzie dla Ciebie przychylna w poniedziałek 7 września? Przeczytaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Choć dzisiejszy dzień da Ci mocno się we znaki i będziesz miał poczucie, że wszyscy bliscy Cie opuścili, pamiętaj, że nic nie dzieje się be przyczyny. Czasem trzeba przejść wyboistą drogę, by wjechać na autostradę.

Praca i finanse: To będzie klasyczny poniedziałek: pełen pośpiechu, nerwowej gonitwy i chaosu. Niestety będziesz musiał się z tym wszystkim zmierzyć. Zapowiada się naprawdę trudny i męczący dzień.

Zdrowie:  Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju, a stres w pracy da Ci się we znaki, dlatego na drugą część dnia koniecznie zaplanuj odpoczynek. Zrób to, co pozwoli Ci oderwać myśli i przenieść się choć na chwilę w inny wymiar.

Horoskop dzienny Ryby na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli masz kłopot, który spędza Ci sen z powiek i sprawia, że nie potrafisz cieszyć się życiem, nie gryź tego w sobie, tylko porozmawiaj z kimś bliskim. Dzięki temu poczujesz się lepiej, a Twój problem – wyda Ci się mniejszy.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny dzień. Wszystkie sprawy będą toczyć się swoim zwykłym rytmem, a dzień będzie raczej leniwy i bezstresowy. Możesz bez pośpiechu wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie:  Smutek, który będziesz odczuwać z powodu kłopotów w sferze prywatnej, może się też przełożyć na Twoje zdrowie fizyczne. Dlatego nie duś negatywnych emocji w sobie i podziel się z kimś swoimi kłopotami. To przyniesie Ci ulgę.

Horoskop dzienny Baran na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Przygotuj się na niezrozumiałe i nieuzasadnione pretensje bliskiej Ci osoby. Niestety nie będzie to najprzyjemniejszy dzień, ale postaraj się nie zwracać na to uwagi i nie komentować jej zachowania.

Praca i finanse:  Zamiast irytować się, że ktoś robi coś źle, po prostu poświęć mu chwilę i pokaż, jak powinien wykonywać swoje obowiązki. Dzięki temu on będzie pracował efektywniej, a Ty nie będziesz się denerwował.

Zdrowie:  Dbaj o swoje zdrowie, zwłaszcza psychiczne i ogranicz dziś do minimum sytuacje stresowe. Wieczorem zaplanuj sobie czas na relaks i zrób coś, co odpręży nie tylko Twoje ciało, lecz także umysł i pozwoli zapomnieć o stresie.

Horoskop dzienny Byk na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dotrze do Ciebie pewna informacja, która sprawi, że będziesz mieć mieszane uczucia. Z jednej strony ogarnie Cię radość, a z drugiej lęk przed nieuchronnymi zmianami. Które uczucie zdominuje ten dzień? To zależy tylko od Ciebie.

Praca i finanse: Niestety atmosfera w pracy nie będzie dziś najlepsza. Szef wstał lewą nogą i swój zły nastrój postanowi wyładować na pracownikach. Musisz przygotować się na to, że cokolwiek zrobisz, będzie to dla niego niewystarczająco dobre.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej kondycji fizycznej, ale niezbyt przyjemne wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że wieczorem poczujesz się zmęczony psychicznie i kompletnie pozbawiony energii. Koniecznie zaplanuj sobie relaks.

Horoskop dzienny Bliźnięta na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: To będzie poniedziałek inny niż wszystkie. Możesz spodziewać się, że ktoś umili Ci ten dzień i sprawi, że uśmiech nie będzie znikał z Twojej twarzy. Co więcej, wieczór zapowiada się jeszcze lepiej.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś mnóstwo dobrych pomysłów, ale uważaj, komu o nich opowiadasz, bo ktoś, kto udaje Twojego przyjaciela, nie będzie miał skrupułów, by Ci je po prostu ukraść. Gwiazdy zalecają powściągliwość.

Zdrowie: Choć rano będziesz czuł, ze kompletnie nie masz energii, w drugiej części dnia gwiazdy ześlą Ci dobra planetarną aurę i sprawią, że poczujesz się znacznie lepiej – zmotywowany do działania i pełen wigoru.

Horoskop dzienny Rak na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zawiedzie Cię ktoś bardzo bliski. Okaże się, że od dłuższego czasu Cię okłamywał i choć będzie prosił o wybaczenie – zastanów się, czy na pewno będziesz potrafił drugi raz zaufać takiej osobie.

Praca i finanse:  Wszystkie problemy zawodowe, które nurtowały Cię w poprzednim tygodniu, dziś rozwiążą się same, a Ty poczujesz wielką ulgę. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie: To dobry dzień na to, by zadbać o swoje ciało po wakacjach. Peeling, nastrojowa kąpiel i nawilżanie sprawią, że nie tylko będziesz wyglądać lepiej, lecz także bardzo się zrelaksujesz po tym intensywnym dniu.

Horoskop dzienny Lew na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ze smutkiem odkryjesz, że komuś nie zależało na Tobie i Waszej relacji tak bardzo, jak sądziłeś. Będzie to dla Ciebie bardzo przykra wiadomość, ale zamiast pogrążać się w otchłani rozpaczy, po prostu coś z tym zrób.

Praca i finanse: Masz dużo stresu w pracy, a wyżywasz się na swoich bliskich? To mało odpowiedzialne zachowanie. Lepiej rozwiąż konflikty w pracy i zastanów się, czy faktycznie dobrze wykonujesz swoje obowiązki, zamiast wylewać frustrację na innych.

Zdrowie: To nie będzie dla Ciebie dobry dzień. Planetarna aura Ci nie sprzyja, a Mars, który ma silny wpływ w Twoim znaku, będzie mącił i ściągał na Ciebie kłopoty. Przez to Twój nastrój nie będzie najlepszy, a dobry humor stanie się wspomnieniem.

Horoskop dzienny Panna na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przypisuj innym złych intencji. Nawet jeśli ktoś zrobił coś, co nie do końca Ci się spodobało, nie znaczy to od razu, że jego działanie było wymierzone przeciwko Tobie. Gwiazdy zalecają więcej dystansu do świata.

Praca i finanse: Nie narzekaj na swoją pracę – choć może nie jest idealna, ma wiele pozytywnych aspektów, które powinieneś docenić. Pamiętaj, że inni wiele by dali, aby być na Twoim miejscu, więc szanuj to, co masz.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz obawiać się, że Twoje plany zostaną pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, więc nie popsuj sobie sam tego dnia marudzeniem.

Horoskop dzienny Waga na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Unikaj dziś fałszywych i obłudnych osób. Jeśli im zaufasz, bardzo się zawiedziesz i stracisz coś bardzo cennego – wiarę w ludzi. Dlatego ostrożnie wybieraj dziś osoby, z którymi spędzisz ten dzień.

Praca i finanse: Jeśli coś robisz, angażuj się w to na sto procent i daj z siebie wszystko. Jeśli masz coś robić po łebkach i bez przekonania, lepiej zostaw to innym, bo z Twojej pracy i tak nie będzie wielkiego pożytku.

Zdrowie: Szanuj swoje zdrowie i nie szafuj nim, bo nigdy nie wiesz, jak wiele go masz. Dbaj o siebie i staraj się robić wszystko, by nie musieć z żalem wspominać znanego wersu fraszki Kochanowskiego o zdrowiu.

Horoskop dzienny Skorpion na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zażądasz od bliskiej Ci tanimi osoby spełnienia złożonych dawno obietnic. Okaże się jednak, że ona w ogóle tego nie pamięta i będzie próbowała się wymigać i wykpić wymówkami. Nie pozwól na to.

Praca i finanse:  Bądź dziś ostrożny w podejmowaniu ważnych zawodowych decyzji, zwłaszcza tych, które wiążą się z dużym budżetem. Jeden niewłaściwy krok może spowodować, że narazisz siebie i firmę na poważne straty.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobrą energię i wewnętrzną siłę, dzięki której będziesz mógł realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Strzelec na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Są osoby, którym nigdy nie dogodzisz, bez względu na to, co zrobisz. W takiej sytuacji masz dwa wyjścia – albo męczyć się dalej albo po prostu odpuścić i poszukać sobie towarzystwa gdzie indziej. Wybór należy do Ciebie.

Praca i finanse:  To dobry dzień, by pomyśleć nad… własnym biznesem. Choć czasy nie są łatwe, to Twój pomysł, który masz już od dawna, jest bardzo dobry i ma szansę przyjąć się na rynku. Czy masz wystarczająco dużo odwagi, by spróbować?

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci dziś spokoju. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Koziorożec na poniedziałek 7 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zorientujesz się, że nie dostrzegłeś w porę ważnych sygnałów, które wysyłała bliska Ci osoba i kompletnie zbagatelizowałeś jej potrzeby i pragnienia. Nie dziw się, że teraz nie chce już mówić o swoich uczuciach, bo nie widzi w tym sensu.

Praca i finanse: Ktoś zarzuci Ci dziś brak kreatywności w pracy, co odbierzesz bardzo personalnie. Zamiast jednak się obrażać, po prostu udowodnij, że nie ma racji i zrób coś tak spektakularnego, że wszystkim opadną szczęki.

Zdrowie: Wzmacniaj swoją odporność i przygotuj organizm na chłodniejsze dni, które niebawem nadejdą. Włącz do swojej diety rozgrzewające produkty i przyprawy takie jak imbir, kurkuma czy chili.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 7 do 13 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris