Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 1 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy i czy ten dzień będzie dla Ciebie pomyślny? Przeczytaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co spotka Cię w sobotę 1 sierpnia.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Zarówno Wodniki w związkach, jak i single mogą spodziewać się dziś miłego i spokojnego dnia w sprawach uczuciowych. Ktoś, na kim wam zależy, zrobi dziś wszystko, byście poczuli się wyjątkowo.

Praca i finanse:  Wpadniesz dziś na pomysł, jak usprawnić swoją pracę i wykonać wszystkie domowe obowiązki znacznie szybciej. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł przeznaczyć na własne przyjemności.

Zdrowie:  To doskonały dzień, by zaplanować sobie relaks i odpoczynek. Najlepszy będzie ten w aktywnej formie i na świeżym powietrzu. Zdrowie będzie Ci dopisywało, więc nie wahaj się też wrócić do swojego ulubionego sportu.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w związkach mogą liczyć dziś na miłą niespodziankę ze strony partnera. Single powinny zaś podziewać się zaproszenia na randkę od kogoś, kto już dawno patrzył na Was zalotnym spojrzeniem.

Praca i finanse:  Dziś będziesz mieć mnóstwo zapału do pracy, a wszystkie domowe obowiązki wykonasz szybko i bez żadnych problemów. Wieczorem, choć możesz odczuwać zmęczenie, będziesz z dumą patrzeć na wszystko, co dziś zrobiłeś.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i robić to, na co masz ochotę. Nie zapomnij jednak o odpoczynku i nie forsuj zbytnio swojego organizmu.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany czeka dziś spokojny dzień spędzony w rodzinnym gronie. Wreszcie będziesz miał czas, by nacieszyć się bliskimi, dowiedzieć, co u nich słychać i spokojnie porozmawiać. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: Twoje sprawy finansowe będą toczyć się spokojnie i bez żadnych perturbacji. Uda Ci się osiągnąć wszystko to, co sobie zamierzyłeś. Gwiazdy mówią, że nie musisz się o nic martwić i że wszystko układa się po Twojej myśli.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Możesz być pewien, że gwiazdy ześlą Ci mnóstwo pozytywnej energii i dobrego samopoczucia, które nie opuści Cię przez cały dzień.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Dzień sprzyja spotkaniom towarzyskim i długim rozmowom z przyjaciółmi. Nie czekaj jednak na niczyje zaproszenie ani telefon – sam wyjdź z inicjatywą i zorganizuj spotkanie lub wideochat z bliskimi Ci osobami.

Praca i finanse:  Decyzje, które dziś podejmiesz, szybko przyniosą wymierne zyski i dodatkowe pieniądze. Nie roztrwoń ich jednak, tylko odłóż, bo gwiazdy mówią, że niebawem nadejdzie chwila, kiedy przyda Ci się zapas gotówki.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzewidziane dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych skup się dziś przed wszystkim na sobie i swoich potrzebach. Z wielu propozycji spotkań, które otrzymasz, wybierz tę złożoną przez osobę, przy której doskonale się czujesz.

Praca i finanse: Nie zaprzątaj sobie dziś głowy pracą. Skup się na rzeczach ważnych i na dokończeniu zadań i przedsięwzięć, które rozpocząłeś, a które są dla Ciebie teraz priorytetem. Gwiazdy Ci sprzyjają, a Merkury zadba o to, by wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

Zdrowie: Będziesz dziś w znakomitej formie. Choć Twoje samopoczucie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań, gwiazdy radzą, byś zaplanował sobie czas na odpoczynek. Twój organizm bardzo tego potrzebuje.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś wiele wątpliwości na temat pewnej relacji z osobą, która jest dla Ciebie bardzo ważna. Gwiazdy radzą, byś zanim podejmiesz jakieś działania, zastanowił się nad nimi.

Praca i finanse:  Nie leń się dziś, bo gwiazdy sprzyjają sukcesom zawodowym. Jeśli pomyślisz dziś o pracy i zrobisz to, co podpowiada Ci rozsądek, możesz liczyć na wymierne zyski – zarówno finansowe, jak i w kontekście Twojej kariery.

Zdrowie: Możesz być dziś poddenerowany i drażliwy. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś poszukał sposobu na poradzenie sobie ze złymi emocjami. Dobrym pomysłem będzie joga lub medytacja.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy z związkach nie mają co liczyć na romantyczne chwile spędzone z ukochanym. Przygniecie Was proza życia i codzienne obowiązki. Single mogą zaś liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse:  Przeliczysz dziś swoje finanse, zrobisz podsumowanie miesiąca i dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas zacisnąć pasa. Pamiętaj jednak, by zacząć od siebie, a dopiero potem wymagać od innych.

Zdrowie:  Dziś postanowisz popracować nad swoją kondycja fizyczną, jednak zapomnisz o tym, że nie jesteś w najlepszej formie i wybierzesz zbyt forsowny trening, co skończy się niegroźnymi za to bardzo bolesnymi naderwaniami mięśnia.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Panny mają dziś szanse spotkać kogoś interesującego, a Panny w związkach na nowo odkryją uroki partnera. Niezależnie od Twojego stanu cywilnego, szczęście w miłości Ci dziś sprzyja.

Praca i finanse:  Gwiazdy sprzyjają dziś w załatwianiu spraw związanych z finansami, a szczególnie tych wymagających wizyty w banku. Wykorzystaj dobrą passę i zajmij się kwestiami, które spędzają Ci sen z powiek już od jakiegoś czasu.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie i nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a Twoich planów nie pokrzyżują żadne niespodziewane dolegliwości.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Poświęć dziś więcej czasu rodzinie i bliskim Ci osobom. To także dobry dzień na nadrabianie towarzyskich zaległości, wizyty u dawno nieodwiedzanych osób oraz telefony do tych, z którymi nie można się spotkać.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli. Podejmiesz szereg dobrych decyzji i będziesz mógł spać spokojnie, widząc, że Twoje oszczędności są bezpieczne i zarabiają na siebie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie będziesz mieć powodów do narzekań. Wykorzystaj więc sprzyjającą Ci planetarną aurę i zrób wszystko to, na co w tygodniu nie starczyło sił i czasu.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zbuntujesz się przeciw pewnej ważnej dla Twoich bliskich rodzinnej tradycji, co spotka się z wielką dezaprobatą starszej części familii, a nawet może doprowadzić do poważnej awantury. Zastanów się, czy warto stawać okoniem.

Praca i finanse:  To nie jest najlepszy dzień dla Ciebie na załatwianie spraw związanych z finansami. Jeśli możesz, gwiazdy radzą, byś przełożył je na inny dzień. Mars może popchnąć Cię dziś do złych decyzji, których będziesz potem żałował.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Nie musisz obawiać się, że twoje plany zniweczą jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Możesz spokojnie realizować wszystko, co sobie na dziś zaplanowałeś.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj się dziś sprowokować do kłótni i nie słuchaj plotek, bo one tylko narobią Ci mentliku w głowie i mogą spowodować, że podejmiesz złe decyzje w sprawach sercowych. Gwiazdy radzą zachować spokój.

Praca i finanse:  To doskonały dzień, by pomyśleć o dalszym rozwoju swojej kariery zawodowej. Zastanów się, co możesz zrobić, by podnieść swoje kompetencje i zdobyć wiedzę z obszarów, które pozwolą Ci się rozwijać.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się pomyślnie i nic nie zakłóci Ci spokoju. To idealny dzień na znalezienie chwili dla siebie i relaks, najlepiej na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 1 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych gwiazdy wróżą szczęście singlom, które mogą liczyć na to, że poznają dziś wyjątkową osobę. Koziorożce w związkach niestety będą rozczarowane tym dniem, a zwłaszcza jego finałem.

Praca i finanse: W sprawach finansowych bądź dziś ostrożny i trzy razy zastanów się zanim kupisz coś, co nie jest Ci wcale potrzebne, a jedynie jest spełnieniem twojej chwilowej zachcianki. Gwiazdy zalecają więcej rozwagi w wydawaniu pieniędzy.

Zdrowie: Twoje zdrowie może Ci dać dziś mocno we znaki. Będziesz czuł się zmęczony i pozbawiony energii. Gwiazdy zalecają więc dużo odpoczynku i unikanie forsownych aktywności fizycznych.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris