Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

11.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy planetarna aura będzie Ci dziś sprzyjać? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś zajmiesz się porządkowaniem swoich prywatnych spraw i układaniem relacji, które od jakiegoś czasu zaniedbywałeś. To dobry dzień na spotkania i rozmowy z ludźmi – może z nich wyniknąć coś dobrego.

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień sprzyja załatwianiu spraw związanych z finansami, zwłaszcza tych w banku. Planetarna aura sprzyja Ci zwłaszcza w pierwszej części dnia, dlatego w miarę możliwości załatw wszystko przed południem.

Zdrowie:  Będziesz dziś bardzo zabiegany, dlatego pod koniec dnia możesz czuć się zmęczony i pozbawiony energii. Koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek i zadbaj o to, by porządnie się zrelaksować.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Sprawisz dziś komuś bliskiemu wielką niespodziankę, a wdzięczności i ciepłym słowom nie będzie końca. Wasza relacja odżyje na nowo, co sprawi, że jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie.

Praca i finanse:  Nie myśl dziś za wiele o pracy i nie przemęczaj się. Należy Ci się dzień odpoczynku i postaraj się nie zaprzątać sobie głowy służbowymi sprawami. To i tak nic nie zmieni, a Tobie zepsuje tylko weekend.

Zdrowie: Gwizdy zalecają Ci dziś dużo odpoczynku, najlepiej aktywnego. Rower, bieganie czy rolki będą doskonałym relaksem i pomogą Ci się odprężyć zarówno na ciele, jak i umyśle. To będzie udany dzień.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień upłynie Ci spokojnie i beztrosko. Będziesz mógł nareszcie poświęcić więcej czasu bliskim i rodzinie, a żadne konflikty i nieporozumienia nie zakłócą Wam tego dnia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych nie musisz się niczym martwić. Gwiazdy mówią, że Twoje oszczędności są dobrze ulokowane i już niedługo będziesz mógł odcinać kupony od tego, w co zainwestowałeś.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś z aktywności sportowych korzystał dziś z umiarem. Zbyt forsowne i niedopasowane do twojej kondycji fizycznej ćwiczenia mogą skończyć się poważną kontuzją lub zamiast Cię zrelaksować – za bardzo zmęczyć.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dotrą do twoich uszu niezbyt przyjemne plotki na Twój temat. Postaraj się rozszyfrować, kto za nimi stoi i rozmówić się z tą osobą. Jeśli nie zareagujesz stanowczo, sytuacja będzie się pogarszać.

Praca i finanse:  W pracach domowych będzie dziś dużo zamieszania i nieporozumień, przez co wszystko będzie szło Ci dwa razy wolniej. Niestety na koniec okaże się, że i tak z większością obowiązków zostałeś sam.

Zdrowie: W kwestiach zdrowia bądź dziś ostrożny i nie rób niczego, co mogłoby Ci zaszkodzić. W Twoim znaku króluje Mars, a to nie jest zbyt dobra wróżba, lepiej na siebie uważać, bo licho nie śpi.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie dziś o Ciebie bardzo zazdrosny, jednak nie powie Ci o tym wprost. Ty zaś możesz opatrznie zrozumieć jego zachowanie, przez co dojdzie między wami do sprzeczki. Lepiej wyjaśnijcie sobie wszystko od razy, by konflikt nie narastał. Wieczór spędź przy kominku w towarzystwie bliskiej osoby.

Praca i finanse: To dobry dzień, by pomyśleć o… własnym biznesie. Zastanów się, jak swoje umiejętności i zainteresowania zamienić na coś, na czym można zarobić, i kto mógłby Ci w tym pomóc. Gwiazdy mówią, że realizacja tego przedsięwzięcia jest bardziej prawdopodobna, niż Ci się wydaje.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Saturn ześle Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia, dzięki czemu nie będzie dziś dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś cieszyć się wielkim powodzeniem w miłości i nie będziesz mógł opędzić się od adoratorów. Wybierając, z kim spędzisz dzisiejszy wieczór, kieruj się swoją intuicją – ona podpowie Ci najlepiej, kto jest wart twojej uwagi.

Praca i finanse:  Ktoś zaproponuje Ci dziś wzięcie udziału w intersującym przedsięwzięciu, niestety non profit. Choć propozycja będzie brzmiała kusząco, a pomysł wyda Ci się ciekawy, zastanów się, czy masz ochotę poświęcać czas na coś, na czym nie zarobisz.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci dziś sprawiało problemów. Możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie dzisiejsze plany i zamierzenia. Gwiazdy zsyłają Ci dobrą energię, a planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć dziś na romantyczne popołudnie i wieczór spędzone z kimś, do kogo mocniej bije Wasze serce. Lwy w związkach zaś pochłoną nudne i mało pociągające domowe sprawy. Nie liczcie dziś na romantyzm.

Praca i finanse:  Prace domowe, które powinnaś dziś wykonać, będziesz próbował zepchnąć na kogoś innego, licząc na to, że wymigasz się od obowiązków. To może być przyczyną kłótni między Tobą a bliską osobą.

Zdrowie:  Dziś wejdziesz na wagę i z przerażeniem zauważysz, że przybyło Ci trochę nadprogramowych kilogramów. Zamiast rozpaczać i mówić o tym wszystkim na około, po prostu weź się za siebie i zacznij ćwiczyć oraz dbać o dietę.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Zapowiada się bardzo dobry i spokojny dzień. Będziesz wreszcie mógł się zrelaksować i spędzić więcej czasu z bliskimi. Planetarna aura sprzyja długim i szczerym rozmowom oraz odkrywaniu swoich bliskich na nowo.

Praca i finanse:  Pokażesz dziś wszystkim, jak podejmować szybkie i trafne decyzje. Dzięki temu uratujesz bardzo ważny projekt, co nie umknie uwadze szefa i sprawi, że bardzo u niego zapunktujesz.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś spędził dziś jak najwięcej czasu na łonie natury. Nawet krótka wycieczka czy spacer po okolicy sprawią, że zrelaksujesz się i odprężysz, a Twój nastrój bardzo się poprawi.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dotrze do Ciebie pewna informacja, która sprawi, że spojrzysz na bliską Ci osobę w zupełnie innym świetle. Niestety gwiazdy nie mówią, czy będzie to pozytywna czy negatywna zmiana.

Praca i finanse: Dziś wpadniesz na świetny pomysł związany ze swoją pracą i nie będziesz mógł doczekać się poniedziałku, by móc wcielić go w życie. Zanim jednak przedstawisz go szefowi, zastanów się, jak najlepiej mu go zaprezentować.

Zdrowie:  To będzie naprawdę udany dzień. Jowisz zsyła Ci mnóstwo dobrej energii i świetnego samopoczucia, które będziesz mógł wykorzystać do realizacji swoich dzisiejszych planów. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  W sprawach sercowych to nie będzie twój najszczęśliwszy dzień. Złożysz komuś pewną propozycję i niestety musisz się liczyć z odpowiedzą odmowną. Przyjmij to z klasą i nie naprzykrzaj się.

Praca i finanse:  Dziś wszystko będzie leciało Ci z rąk, a Ty będziesz miał poczucie, że domowych obowiązków przybywa w zastraszającym tempie. Gwiazdy radzą, byś podzielił je sobie na mniejsze zadania i rozłożył w czasie. Nie musisz wszystkiego zrobić dziś.

Zdrowie: Z powodu niezbyt przychylnego układu Marsa w twoim znaku możesz być dziś podenerwowany i podminowany. Mimo to staraj się panować nad emocjami i znaleźć czas na relaks i wyciszenie.

W Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych czeka Cię dziś miła niespodzianka. Coś, co spisałeś już na straty, wróci znów jak bumerang u pozytywnie Cię zaskoczy. Nie zmarnuj swojej szansy, bo planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  Nie bądź dziś zbytnio rozrzutny, bo możesz szybko pożałować, że przeznaczyłeś swoje oszczędności na coś, co tak naprawdę nie było tego warte. Zanim wydasz pieniądze, zastanów się, czy na pewno potrzebujesz tego, co chcesz kupić.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Nie będziesz mieć powodów do narzekań, a Twoich planów nie pokrzyżują żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz bez obaw cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 11 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nieprzychylny układ Marsa w Twoim znaku wróży pełną napięcia atmosferę i drobne, ale liczne sprzeczki z najbliższymi. Będziesz miał problemy z komunikacją i wyrażeniem tego, co czujesz oraz zrozumieniem uczuć innych osób.

Praca i finanse:  Mnogość domowych obowiązków i rzeczy do zrobienia przytłoczy Cię dziś tak bardzo, że nie będziesz miał kompletnie czasu na to, by odpocząć. Gwiazdy radzą, byś nauczył się delegować obowiązki i nie brał wszystkiego na swoje barki.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł, że dramatycznie potrzebujesz samotności i przebywania sam na sam z własnymi myślami. Gwiazdy radzą, byś spędził ten dzień na łonie natury z dala od innych ludzi. Dziś postaw na relaks.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 6 do 12 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris